Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- WhrlpoolMind: Búcsú a HD3870-től
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Klaus Duran: Nem csajos Samsung Z Flip
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
TP-Link WDR3600 - N600 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rocko66
aktív tag
Olvastam egy másik oldalon az alábbi értékelést a WDR3600-as routerról:
silpelit
2014. 01. 06. 10:12
Maga a router kicsit nagyobb jószág mint a megszokott. A hivatalos firmware-ről nem tudok sokat mondani, mivel azonnal egy OpenWrt-t flasheltem rá. Itt fel is szeretném hívni azok figyelmét, akik szintén ilyen célból vennék a router-t, hogy bizonyos TP-LINK routereken (köztük ezen is), a WIFI-vel már régóta létező és még kijavítatlan hibák vannak, ami miatt meg-meg szakad a kapcsolat, és esetenként újra sem konnektálnak az eszközök:https://dev.openwrt.org/ticket/9654
https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=43188Ez természetesen az OpenWrt hibája, nem a routeré (ezt én annyival orvosoltam, hogy a régi routerem hozzá dugtam mint access point, és azon megy a wifi).
Ezt figyelmen kívül hagyva a router nagyon gyors, a gigabites portoknak hála száguld a gépek között a másolás, DDNS, FTP szerver beüzemelése is gond nélkül ment. Elég gyakran használok remote desktop-os kapcsolódást is az otthoni gépre, és az is röccenésmentesen, képszakadozás nélkül működik, amit a régi routeremet használva nem mondhattam volna el. A fennt említett openwrt-s gondot leszámítva semmilyen más negatívumot nem tudnék ellene felhozni.
Nektek mi a tapasztalatok ezzel a wifi-s szétkapcsolással openwrt alatt?
Új hozzászólás Aktív témák
- Matematika topic
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A33 5G - a három az majdnem öt
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- új, bontatlan Kingston FURY Impact 32 GB KIT DDR4L-3200 SoDIMM CL20-22-22 memória / kisker garancia
- Asztali PC , i5 10400F , RX 6600 XT , 16GB DDR4 , 512GB NVME
- Bomba ár! Fujitsu H760 - i7-6820HQ I 32GB I 500SSD I 15,6" FHD I Nvidia 4GB I Cam I W10 I Garancia!
- LG 32" ívelt Monitor 32MR50C-B
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G8 - i5-1145G7 I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- Apple Air Pad 5.generácio / 32GB / Wi-fi / 12Hó garancia
- Gamer Notebook! Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix G531GU / I5 9300H / GTX 1660Ti / 16GB DDR4
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- PlayStation Network (PSN) ajándékkártyák, feltöltőkártyák áron alul!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest