Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3334) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#3329) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Haza hoztam az Aurist .
Öröm volt vele autózni :D ! 150-es utazót simán tartja , 3000-res fordulatszám mellet 160-nál 3100 . De inkább a 150-et tartottam vele , 160 csak akkor volt , ha utol értem valakit , és , hogy lendületesebben menjek el mellette , oda léptem neki kicsit . Annyi -szerintem (!!!) - , hogy ha valaki 160 -vagy afeletti autópálya tempót akar stabilan , akkor nagyobb motorral szerelt autót vegyen .

Fogyasztásról :
Kb 1 hete tankoltam tele , volt 80 km városi - munkába menő - jövő táv , 120 km autópálya , ahol stabilan lehetett tartani a 140 -150 km/h-t . Szóval : 200 km-re tankoltam 12 l benzint ! Az nagyon jó szerintem !

Teli vágtam újra a tankot , majd az osztrák benzinkútig hol 160 - , volt ahol 100 km /h -val lehetett haladni . Meg volt baleset miatt stau ahol 3-4 km araszolgatás 45-50 percig . Ezen a szakaszon 7,4 l volt az átlagfogyasztás . A sok gyorsítás - lassítás miatt ,és az araszolgatás miatt ezt nem éreztem soknak . Amúgy a fedcomp 7 l átlagot írt ki ,7,4-et mértem ,ez viszonylag pontos szvsz .
Ausztriában megtankoltam , kb 250 km autópályán , persze megint kb 1 órás stauval , majd Magyarországon kb 400 km országúton , tegnap újra teli tankolva : 6,2 l . A fedcomp szerint 6 l .
Amúgy a Méganomban is pontos volt a fedcomp . Kb ennyire , mint a Toyotában .
Kb egyformán fogyaszt a mostani autóm mint az előző , de persze ez sokkal jobban megy :D !

Szüleimnek , rokonoknak tetszett az autó !

( Viszont ...! Édesanyám szerint a Mégane hátsó ülése kényelmesebb volt :D ! Az tényleg , olyan fotelszerű ... Bár se a Mégane , sem az Auris hátsó ülése hosszú távon nem érint :D )

Szerk .: Kellemes húsvéti ünnepeket !

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.