Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12314) Cifu válasza BeZol (#12312) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nagyjából mindenhol ez megy, édesanyámnak lecseréltük a B-Max-át, és végigjártunk egy csomó kereskedést, mert csak azonnal elvihető autó érdekelte. Fiestát szeretett volna, de az kifutott, az új típus meg ki tudja mikori szállítással jön (ugyan az, mint a Yaris Cross...), Focus-t rendelni sem lehet...

Végül Érden készleten lévő Ford Puma ST Line lett (az, amit korábban én is megnéztem). Kb. így működik az autóvásárlás, ha nem akarsz várni.

Szvsz ha nem jó a készleten lévő autó, akkor a Toyota kezét engedd el, amúgy a VW csoportnál is van hibrid, Skoda Octavia és SuperB iV esetleg még megnézésre javallott, nemrég ültem egy fullos Skoda SuperB iV-ben, hát... nagyon pöpec kis autó! Oké, vannak nekem is kétségeim a tartóssága felől (a DSG az nem CVT...), de ha nem 10 évre számolsz, akkor ez nem fog érdekelni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.