Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) gydani20


gydani20
tag

Üdv.Lenne egy olyan kérdésem hogy ha városban vagyok akkor ha hirtelen fordulok vagy elkezdek szaladni meg meg akad a kép de nem szaggat ha a természetbe vagyok vagy kissebb falvakban ott nincs ilyen vagy nagyon ritkán. viszont amikor meg meg akadt akkor észrevettem hogy a vinyó kemény dolgozik ha megáll a vinyó akkor nincs akadás a gépem és 4300@ 4.5ghz,cigányzenekar r9 380 2gb vga ,8 giga ram,wd 500 gigás fonyódi a játék 1920x1080 felbontás,minden magasra állítva,képjavitásnál minden bekapcsolva csak az ambiens árnyék ssao med az nvidia haj meg ilyenek kikapcsolva,termêszetben stabil 60 fps városokban pedig olyan 50-60 fps között vsync on, esetleg ha a virtuális memóriát legoptimistább javít vmit 1.12 es patch van fent . Nem tudom miért vannak a városokban ezek a mikro akadások . Vkinek volna javaslata mit lehetne csinálni?

(#7552) Ted_Beneky válasza Wuti91 (#7550) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Igen, ha Yennel nem enyelegsz és Trisst megcsókolod a jelmezbálon és segítesz a küldikben és nem engeded elhajózni, azzal hogy szereted, akkor Trissel leszel a végén.
A meglepetés az meglepetés! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#7553) juhaszroli


juhaszroli
tag

Egy kis segítség kellene.

Szeretném megszerezni a wolf school geart. Utánaolvastam, megnéztem megannyi videót, de nekem nem sikerül.
Kaer Morhennél elmentem ahhoz a bizonyos csontvázhoz, amibe az első plan van, és elvileg elindul a quest, de a csontváz "üres", nem enged kiszedni semmit, és a küldetéseknél sincs ott, viszont az összes többi igen, macska, griff stb... a kovácsoknál is megvettem a térképeket, egyik se a wolf gear volt.

Valami ötlet? :(

(#7554) genndy válasza juhaszroli (#7553) üzenetére


genndy
addikt

Nincs fönt a DLC. 4-5 hsz-el ezelőtt pont előjött ugyanez.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7555) Dark Archon


Dark Archon
addikt

A végével kapcsolatban akartam már kérdezni... átjött bárkinek is, hogy mi a Fehér Fagy? Simán természeti jelenség, a vadak varázslatainak mellékhatása vagy mi?

juhaszroli: van egy ingyenes DLC, az nincs fönt. A GoG-ban úgy csinálsz, mintha meg akarnád venni, meg is veszed ingyen, aztán telepíti a kliens.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7556) CHaooSS válasza Dark Archon (#7555) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem tudni, hogy természeti-e vagy valaki más műve.
Érdekes amúgy.. amikor Aen Elle-ek világát próbáljuk elérni akkor egy olyan helyre csöppenünk ahol kapunk némi infót róla, de semmi konkrétum.. elég kíváncsi voltam én is, hogy konkrétan mi ez erre nem derült ki..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7557) zegi_norbi válasza Ted_Beneky (#7545) üzenetére


zegi_norbi
tag

Hát igen, youtube-on nincs fent minden :/ Múltkor találtam egy oldalt, ahol elvileg minden küldetésnek fent kellett volna lennie, de mégsem. Pedig egész részletesen megvolt csinálva, hol található, miről szól, milyen befejezések lehetségesek stb.

(#7547) genndy: köszi, akkor majd jobban utána nézek, hátha megtalálom :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#7558) Dark Archon válasza CHaooSS (#7556) üzenetére


Dark Archon
addikt

Lehet, hogy későbbre tartogatják... esetleg, aki olvasta a könyveket, felvilágosíthatna, hogy azokban van-e több infó.

Ted_Beneky: ha nem is a YT-n, de a neten minden fent van: link

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7559) Ted_Beneky válasza Dark Archon (#7558) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Thx!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#7560) zegi_norbi válasza Dark Archon (#7558) üzenetére


zegi_norbi
tag

Ez sem teljes :/

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#7561) Pipó


Pipó
őstag

Az elemi ellenállás a páncélokban pontosan mit jelent? Atomtámadás ellen is véd, vagy csak az időjárás ellen? Rá kell pluszban számolni az egyéb védelmi ellenállásokra? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7562) genndy válasza Pipó (#7561) üzenetére


genndy
addikt

Varázslatok elleni védelem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7563) gydani20


gydani20
tag

Üdv.Lenne egy olyan kérdésem hogy ha városban vagyok akkor ha hirtelen fordulok vagy elkezdek szaladni meg meg akad a kép de nem szaggat ha a természetbe vagyok vagy kissebb falvakban ott nincs ilyen vagy nagyon ritkán. viszont amikor meg meg akadt akkor észrevettem hogy a vinyó keményen dolgozik ha megáll a vinyó akkor nincs akadás a gépem fx 4300@ 4.5ghz,gigabyte r9 380 2gb vga ,8 giga ram,wd 500 gigás vinyó a játék 1920x1080 felbontás,minden magasra állítva,képjavitásnál minden bekapcsolva csak az ambiens árnyék ssao meg az nvidia haj meg ilyenek kikapcsolva,termêszetben stabil 60 fps városokban pedig olyan 50-60 fps között vsync on, esetleg ha a virtuális memóriát kikapcsolon javít vmit 1.12 es patch van fent . Nem tudom miért vannak a városokban ezek a mikro akadások . Vkinek volna javaslata mit lehetne csinálni?

(#7564) Dark Archon válasza gydani20 (#7563) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha hatszor leírod, akkor sem leszel előrébb. Ez is biztos valami AMD nyavaja ;]

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7565) Pipó


Pipó
őstag

A Gondnok az milyen lény? Mi hat rá? (Igni nem, a fullos queen pajzsomat egy csapással megtöri) Méreg, vagy vérzés esetleg? Már kétszer ugrottam neki könnyű páncélban, de esélytelennek érzem, hiába néztem YT videót is. Azt tervezem, beújítok egy komolyabb nehéz páncélt, a kardra is kennék valami hatásosat, ha tudnám mit. (mint a mohikán fősámán a kavbojéra)

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7566) CHaooSS válasza Pipó (#7565) üzenetére


CHaooSS
őstag

Milyen nehézségen játszol? illetve hányas szintű vagy és mik az értékeid. ( skillek - dps )

"Mi hat rá?" Hát az ezüst :D nekem skilleknél 3 helyen csak combat skillek negyediknél meg főzetek. eddig nem volt gondom egyik komolyabb ellenféllel sem.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7567) atainprison válasza Pipó (#7565) üzenetére


atainprison
senior tag

Rektikulum olaj hat rá. Egyébként ugyanaz a gyenegesége, mint az összes (fő)bossnak: a kard. Ugyanis a legtöbb bossra alig (vagy egyáltalán nem) hatnak a jelek. Szóval a combat ágra menjél rá.
Belinkelem a kedvenc buildem, hátha segít (ezzel halálfutam nehézségen is könnyedén felaprítok mindent). A három hiányzó skillt a jeleknél találod (kicsit bugos a kalkulátor)
A lényeg a buildhez. hogy farkas páncélt használj, olajokat és főzeteket is. A legdurvább főzet mix: villámfőzet, rőtbagoly, maribor erdeje, petri bájitala és ekhidna főzet (regenerál hp-t állóképesség fogyására vagyis akárhányszor nyomsz egy jelet, töltődik a hp-d).
Ha ezzel se megy le, akkor nálad komoly gondok vannak :D .

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#7568) Wlac válasza Pipó (#7565) üzenetére


Wlac
Ármester

A lényeg, hogy ne találjon el, mert háromszor annyi HP-t tölt vissza magának, mint amennyit tőled leszed. Türelem játék az a harc, de nem különösebben nehéz.

“The wha-"

(#7569) saen válasza atainprison (#7567) üzenetére


saen
veterán

Ezt kezdtem el egyébként összerakni én is kipróbálás alapon, de még nincs elég pontom hozzá. Kell még egy picit gyúrni, pedig 37-es szintű vagyok... Valszeg le kell csak vadászni néhány extra erőhelyet, hogy meglegyen. Emellett a farkas szett összerakása sem volt olcsó, még pénzügyileg is rendeznem kell magam :)

Én eddig egy gyors attackos buildet nyomattam a Cat szettel. Szerintem az is nagyon erős tud lenni, bár én még nem álltam neki a kiegnek, vagyis csak néhány mellékküldi van meg. Kiváncsi leszek, hogy melyik jön be jobban.

(#7570) bivalyolo válasza gydani20 (#7563) üzenetére


bivalyolo
őstag

A kis fx ennyire képes sajnos. A városban elkél a sok mag. Ha a lapod engedi akkor fx 6300 (nálam ezzel nincs probléma), vagy fx 8320 azzal meg már szárnyalni fog roach novigrádban. :)

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#7571) atainprison válasza saen (#7569) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, először én is combat build + macska felszerelés kombót használtam és tényleg nagyon erős, de ez jobban bejött.
37-es szinten már kellene elég pontnak lennie hozzá, szóval valószínűleg tényleg kihagytál pár erőhelyet (25 pontot lehet erőhelyből plusz 2-t Imlerithből szerezni).

[ Szerkesztve ]

(#7572) saen válasza atainprison (#7571) üzenetére


saen
veterán

Nem mentem rá az erőhelyekre, csak azokat csináltam meg amik szembe jöttek. Majd átnézem mi maradt ki. Ami hiányzik az a drága alchemy-s képesség, ahhoz kell csak gyűjteni, viszont ahhoz azért bőven hiányzik. Az alapjátékot már végigvittem, az a kettő valszeg megvan, erőhely meg a fene tudja. Azt tudom, hogy az első térképen megvan az összes.

(#7573) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

Sikerült letölteni a DLC-t, megy is a wolf school geares quest már, de egy a gond, odamegyek az első helyszínre amit jelez a map, és egyszerűen azt az egy ládát nem tudom kinyitni, amit kéne (miután megnéztem youtubeon, melyik is az...), egyszerűen nem ugrik fel az "X", hogy nézzem meg, mi van benne, viszont a térképen pedig jelöli ugyanúgy sárga körrel azt a területet, ahol keresni kéne, nem tudom, mi lehet a gond. Van valami egyéb előkövetelménye? Nem vittem még végig a főszálat.

Köszi előre is!

(#7574) saen válasza juhaszroli (#7573) üzenetére


saen
veterán

Szerintem nincs. Igaz én az alapjáték utána csináltam meg, de a teljes szettet simán összeszedtem a DLC-vel.

(#7575) juhaszroli válasza saen (#7574) üzenetére


juhaszroli
tag

Nekem sajnos valamiért nem engedi kinyitni, pedig kiléptem, meg vissza, de úgy se jó. :(

(#7576) Wuti91 válasza Ted_Beneky (#7552) üzenetére


Wuti91
csendes tag

Tehát Yennel egyszer sem szabad kavarni oké, de a meglepi az lenne hogy Cirivel találkozik a fogadóba Geralt odaadja neki a kardot jön történet mesélő valaki elmondja hogy mi lesz Cirivel Yennel és Geraltal? Mert nekem nem adott mást csak azért kérdezem. Ja meg hány befejezés van a játékban és hogyan lehet másként befejezni? Van erről valahol valami leírás magyarul?

(#7577) Ted_Beneky válasza Wuti91 (#7576) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha mindkettővel kavarsz ugyanannyira, ez lesz a vége :)

Három befejezés van.
Itt néhány infó magyarul.

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#7578) saen válasza atainprison (#7571) üzenetére


saen
veterán

Összeszedtem az erőhelyeket, így is hiányzik 2 pont, na jó 1, mert egyet elpazaroltam. Szóval a maxhoz hiányzik még kettő. Néhány harcon túl vagyok, így az alap támadásom jóval gyengébb, mint előtte, viszont a kiegészítések elég táposak. Még próbálkozom, meglátjuk hogy megy majd :)

(#7579) Pipó válasza Wlac (#7568) üzenetére


Pipó
őstag

THX mindenkinek! Igen, ez a bajom. Közepes erősségen, 37-es szinten vagyok, főleg a jelekre erősítettem (igni-queen), nem a kardra és könnyű páncélban. Full queen-ben odabasz és a harmada lemegy az életemnek, az övé meg fel. Ahogy nézem alacsony lehet a páncélom 418, ha jól emlékszem. Az a baj, hogy Geralt másodpercekre leblokkol, mikor megüt és emiatt még vagy kétszer oda tud csapni, mert nem tudok odébbállni. Most gyúrok páncélra (olyanra, ami szúrás-vágás-leütés ellen többet véd) és megfektetem. 1.10-es a peccsem, de nem akarok feljebb menni, mert igazából eddig nem volt bajom és nem olvasok jókat az újabbakról.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7580) Wlac válasza Pipó (#7579) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem is volt egy Feline armorom, plusz az igni-quen párost nyomtam, bár a combat skilleknél ráerősítettem a gyors támadásra (nagyobb sebzés plusz vérzés, bár ennél a harcnál pont mindegy). A lényeg, hogy ne kapkodj, menj biztosra. Üss bele kétszer, majd ugorj el onnan, ne kockáztasd meg, hogy még egyszer megütöd, ha csak nem tudod biztosra, hogy még lesz időd elgurulni. Nem nehéz a harc, csak az teszi azzá, hogyha eltalál téged, és az elmúlt másfél perc sebzései kárba vesznek, mert rögtön vissza is tölti. Szépen lassan táncikálj körülötte, és figyelj arra, hogy ne találjon el. Én szerintem lazán gyötörtem vagy tíz percen át, simán ez volt a leghosszabb boss fight.

“The wha-"

(#7581) micafighter válasza Pipó (#7579) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mindig térj ki a támadások elöl, ha Quen van rajtad akkor is. Kis ellenfelek ellen lehet kitérés, nagy ellenfelek ellen jobb a gurulás, emberek ellen a legjobb a counter attack.

(#7582) Beni97 válasza micafighter (#7581) üzenetére


Beni97
őstag

Hogy is kell counter attackolni? Az megmaradt bennem, hogy space a gurulás és alt a dodge. Alt+támadás vagy lehet gurulásnál is? Szinte soha nem használtam, és rég volt már a tutorial.

(#7583) CHaooSS válasza Pipó (#7579) üzenetére


CHaooSS
őstag

Bombákra is érdemes még rámenni mert elég hasznosak.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7584) Dark Archon válasza Wlac (#7580) üzenetére


Dark Archon
addikt

Azért az utána jövő lidérc sem volt piskóta, főleg, hogy a harcrendszer nem arra van kitalálva, hogy közben elkóborolj képeket csapkodni.

CHaooSS: bezony ám, az északi szél bomba a legkirályabb, leginkább tömeg ellen :) Bár nem próbáltam, de a szóban forgó harcnál szerintem semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7585) genndy válasza Beni97 (#7582) üzenetére


genndy
addikt

Jobb gomb a blokk, és vagy azt kell megfelelő időben megnyomni, vagy inkább blokkolás alatt kell a megfelelő időben bal gombbal visszatámadni.
A shift+bal gomb egyébként az erős támadás alapértelmezetten.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7586) Beni97 válasza genndy (#7585) üzenetére


Beni97
őstag

Ha a jobb gombot nyomom időben akkor kibillen az ellenség. Szóval akkor a támadásos lesz az.
Köszi.

(#7587) zegi_norbi válasza Dark Archon (#7584) üzenetére


zegi_norbi
tag

A lidérc az még a könnyebbik volt szerintem, viszont a gondnok és Iris legnagyobb félelme valami iszonyat nehéz volt. "Párszor" újrakezdtem őket :/

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#7588) Dark Archon válasza zegi_norbi (#7587) üzenetére


Dark Archon
addikt

Iris legnagyobb félelme csak akkor nehéz, ha beindítod a többi "félelmet" is :) Én az Yrden alternatívjával kezdtem, azt elkezdett sebezni mindenkit, mire 6-an jöttek rám egyszerre. Na úgy, tényleg nehéz :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7589) micafighter válasza Beni97 (#7586) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amikor támadnak rád emberek karddal/bottal/fejszével stb akkor jobb gomb (védekezés) lenyomod a megfelelő pillanatban, és kivéded a támadást valamint geralt hátralöki az ellenfelét, aki elveszti az egyensúlyát igy nem tud védekezni és rá tudsz verni 2-3at rendes támadással, ilyenkor erős támadást találtam a legjobbnak. Az Iron Maiden küldetést csak ilyen counter attackkal tudtam megcsinálni, mivel full jel buildet csináltam és a harc alatt nem lehetett használni jeleket :DDD

Félig kéz a mastercrafted medve witcher felszerelésem, újraosztottam a pontokat kardos képességekre. Eddig tetszik, a végén olyat szeretnék csinálni hogy minél nagyobb adrenalin gain és a jeleket is fejlesztem kicsit, és adrenalinból akarok majd jeleket használni. A stamina (állóképesség?) nagyon lassan töltődik a full jel-es buildhez képest ugyhogy staminából nagyon kevés "jelezés" fér bele nehéz páncélban. A flood of anger skill nagyon erősnek tünik, meglátom majd mennyire használható, lehet nem is kell majd a jel képességeket fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#7590) micafighter válasza micafighter (#7589) üzenetére


micafighter
nagyúr

Még annyival kiegésziteném hogy a speciális támadást megtanultam az erős és a gyors kardtámadásra is, szerintem mindkettő hasznos lehet helyzettől függően, főleg a fejlett jelek hiányában. Ha körülvesznek drownerek (fojtogatók?) / nekkerek akkor jel buildnél egyszerüen fejlett Aard-al tömegoszlatást csináltam, kardos buildnél viszont jól fog jönni szerintem a gyors támadás speciális képessége a Whirl, a fejlett Aard hiányában. Bár nem kell sok pont a fejlett Aardhoz, ugyhogy szerintem azt is ki fogom majd fejleszteni.

(#7591) krityo0303 válasza micafighter (#7590) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Sziasztok,

Egy oylan problémám lenne, hogy megrendeltem a játékot cd galaxsról, megjött ma az egész pack.
4dvd feltelepítettem, ahova kérte, mindent. Jött ez a csoda GoG alkalmazás, amivel elvileg le tudok tőlteni 16 dlc-t.
Azt írja a GoG-ban, hogy a dlc-k (OWNED), ezek szerint meg vannak.
Viszont nem lehet rákattintani a PLAY gombra, mert azt írja , hogy The game is waiting for realease.

Szóval adott egy eredeti, már több mint fél éve megjelent játék, és itt a GoG, nem engedi elindítani, mert szerinte még nem jelent meg.
Most akkor mi a teendő? Hogyan lehet elindítani a játékot, illetve, hogy tölthetem le a 16 dlc-t?

Köszönöm a válaszaitokat előre is :)

(#7592) saen válasza krityo0303 (#7591) üzenetére


saen
veterán

A dobozban lesz egy kulcs amit be kell regisztrálni a GOG-ba és akkor látni fogja, hogy megvetted.

(#7593) krityo0303 válasza saen (#7592) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Hát sajnos semilyen kulcsot nem találok a GOG Galaxy, azt írja, hogy a my gamesnél: witcher 3 installed, szóval sehol nem kért semmi kulcsot .

Illetve van egy kulcs amit a GOG-ban beregisztrálva extra tartalmakat ad, ezt írja.
Ez be lett regisztrálva, gondolom ez a 16 dlc... de le nem töltőtt semmit, mivel alapból a GOG-on keresztül akarja indítani a játékot, viszont a PLAY gomb szürke... megjelenésre vár.

[ Szerkesztve ]

(#7594) krityo0303 válasza krityo0303 (#7593) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Sok helyen azt írják, hogy 1.01-es patchel, megjelenik a play gomb a gog-ban. De ezt mégis, hogyan töltsem le, ha maga a GoG nem tölti le a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#7595) Pipó


Pipó
őstag

Van egy hely Velenben (mondjuk Skelligén is van egy megközelíthetetlen), ahová nem tudom hogy jussak el. A kérdőjel és a barlang bejárat között valszeg összefüggés van. Van egy böhöm fa egy hegytetőn, az kb a kérdőjel, de felmenni nem tudok. Az egyik oldalon van egy bánya szerű kültéri rész, ahonnan eljutok egy nagy kapuhoz, de ahhoz kulcs kellene. Nem messze van egy böhöm lyuk a földben, de leereszkedni nem tudok, csak beleesni, de akkor megpusztulok. Hogy jutok be? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7596) dergander válasza Pipó (#7595) üzenetére


dergander
addikt

Oda majd egy későbbi küldetés fog odavezetni,most egyenlőre hagyd felesleges killódni vele. Azt hogy melyik küldetés azt nemmondom el,de jóval később lesz annyi biztos. :B

(#7597) S1M0N válasza Pipó (#7595) üzenetére


S1M0N
senior tag

Majd küldetés során tudsz oda eljutni.

(#7598) Pipó


Pipó
őstag

THX! Elvertem vele egy órát.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7599) dergander válasza Pipó (#7598) üzenetére


dergander
addikt

Skelligén is van kettő ilyen,szóval körülbelül 3 ilyen van amivel várni kell.

(#7600) Mankó


Mankó
veterán

Az egyik haver kérdezteti rajtam keresztül (én még nem játszok vele), hogy "elszalasztotta felvenni a legerősebb fegyvert (mérgezett vipera ezüst kard) és már oda nem tud visszamenni, elölről kezdeni pedig emiatt a játékot elég necces lenne neki, mivel 100 órán felül van már benne a játékideje." -van e más lehetősége megszerezni a fegyvert? Vagy esetleg később is megszerezheti még az említett kardot?

Köszi a válaszokat előre is!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.