Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) cyberkind válasza GypsFulvus2 (#22500) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, mennybe mentek, de rengeteg veterán fejlesztő le is lépett azután, hogy kiderült a first person nézet, és ez fontos dolog. A hype hatalmas volt, amit ők masszívan meg is ültek az első dátum óta. Én nem vártam mást, csak azt, hogy hozza a TW 3 szintet, egy cyberpunk stílusban, annak mindenével együtt, ez a sztori szálban sikerül, azonkívül viszont csak olykor, mondjuk a dologhoz hozzátartozik, hogy nekem az utolsó késésnél már annyival alábbhagyott a kedvem, hogy utána néha el is felejtettem a december 10-et. Te is írod a siettetett kiadást, ami igaz is, de az a baj, hogy ha később jön a játék, akkor se lenne benne ai, és akkor is egy élettelen szar lenne a világ, tehát ezek már az alapok óta így vannak gondolva, a bugokat javíthatják ha akarják.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22502) RetepNyaraB válasza cyberkind (#22501) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem lehetne ezt bármelyik tetszőleges CP topikban folytatni, kérlek titeket..?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22503) tibaimp válasza RetepNyaraB (#22502) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22504) cyberkind válasza RetepNyaraB (#22502) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott pont nem, nem igazán szeretik a játék negatív dolgait, de akkor itt se hozom fel többet.

Paranormal Cocktivity

(#22505) RetepNyaraB válasza cyberkind (#22504) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De csak azért nem, mert le van rágva. Aki belerakott 100 órát, látja, el tudja dönteni mit ér. A többi meg partjelző kibic. Na tessék most erre én is beledumálok 🤦‍♀️ :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22506) melega válasza GypsFulvus2 (#22488) üzenetére


melega
őstag

Az első részét bármikor szívesen végigjátszom.

A harmadikat is nagyon szeretem, de az olyan hosszú hogy nekem 5 évente elég belőle egy végigjátszás.

Az első évente előveszem és végigjátszom.
Meglesz az 5. végigjátszásom innentől a Scoiatel oldalán játszom végig.

Mivel a parasztok akik a földet művelik, terményt szolgáltatnak az egyháznak és a királynak és az uraknak vannak köztük gazdagok, és az urak azon a földön városban élnek jól mely arra a területre épült ahol a tündéket leölték, ezért fogok mindig a tündék mellett állni.

A másodikból elég lesz 4. végigjátszás egy életre 2 végigjátszást amúgy is megkövetel a játék.

A harmadikat meg 5 évente tolom ki.

(#22507) melega


melega
őstag

Szerintem a 2. rész azt a végigjátszás folytatja amiben Trissből királyi tanácsadó lesz mivel hozzá kerül Alvin.

Egyik oldalt sem segítem sem a rendet sem a tündéket persze bankrablásnál oldalt kell választanom és a végén Siegfriedet és Yaevint is le kell ölnöm.

Volt 2 végigjátszásom előtte nyáron mikor alvint Trisshez vittem:
A rend oldalán mikor nekik segítettem leölni a tündéket
egy a t5ündék oldalán mikor nekik segítettem bankrablásban és a pénzt újra Vivaldihoz került

Télen is volt kettő mikor Alvint ashanihoz vittem:
A rend oldalán mikor nekik segítettem leölni a tündéket
Egy a tündék oldalán mikor nekik segítettem bankrablásban és a pénzt újra Vivaldihoz került

Ezentúl Shani melett fogom végigjátszani a rend mellett mindig úgy van a legnagyobb kihívás a játékban.

A harmadik rész pedig a 2. résznek azt a végigjátszását melyben Ivoreth a tünde mellé álltam neki dobtam a kardot a másfajúak városába mentem, és Philippa Elhartnak és a tündének segítettem és egy tőrrel megtörtem a varázslónő átkát, aki sárkány volt.

A negyedik rész pedig azt a végigjátszást fogja melynek alapján Ciriből Novigrád hercegnője lett, és a Blood and Wine végén Geralthoz megy hogy képezze witchernek

Várom a 4. részt is, de ott már nem a fehér fagy ellen fog küzdeni a főhős.
Kíváncsi vagyok mi ellen!
Állítólag Ciri lesz a főhőse a 4. résznek.

(#22508) tibaimp válasza melega (#22507) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Újra kell játszanom a 2. részt úgy látom :K :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22509) melega válasza tibaimp (#22508) üzenetére


melega
őstag

Én az elsőt évente játszom újra, és a gyereket most már Alvint Shanihoz fogom vinni.

A rendnek fogok ezentúl segíteni a terroristák ellen.
Persze az hogy melyik a jó oldal nézőpont kérdése.

(#22512) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Térjünk vissza ONba, más játékoknak van saját topikja, az azokkal kapcsolatos diskurzust inkább folytassátok ott. :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22513) melega


melega
őstag

Srácook 3. végigjátszásom a witcher 3 most is hatalmas élmény 20. as szintű vagyok és most jutottam el Skelligére

Amik maradtak Witcher megbízások 26-30 as szintűek.

(#22514) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
3 év után újra elővettem ezt a csodát... :B
A gog kliensben látom, hogy van benne 270 órám, viszont feltelepítés után nincs egy darab mentésem sem.
Csak előről tudom kezdeni... :O
Az utolsó kiegészítőt akarnám kijátszani, de úgy hogy folytatom az eredeti szallal...
Létezik, hogy a sok update miatt már nem kompatibilisek a régi mentéseim?
Vagy hogy tudnám előcsalni őket?
Látom, hogy van olyan opció is, hogy csak a kieget játszom, de jobban örülnék, ha a sok-sok óra nem ment volna a levesbe...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22515) Lenry válasza s7evcsenko (#22514) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Dokumentumok\Witcher 3 könyvtárba kerülnek alapvetően a mentések. ha azóta újratelepítetted a gépet, és nem csináltál róla másolatot, illetve annak idején nem volt bekapcsolva a GoG Cloud Save*, akkor bizony ezt elbuktad :(

* amit egyébként 2017-ben vezettek be, szóval ha ennél régebben játszottál, akkor kimaradhattál még belőle

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22516) s7evcsenko válasza Lenry (#22515) üzenetére


s7evcsenko
addikt

2015.05-ösöek a mentéseim... te jó ég, ez ilyen régen volt?? :Y
Vannak lementett mentéseim, de nem találom a gépen az új mentést, amit próbaképp csináltam most, hogy le tudjam cserélni őket.
"Dokumentumok\Witcher 3" - itt nincs ilyen nevű mappám. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22517) tibaimp válasza s7evcsenko (#22516) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Itt keresd:

c:\Users\**neved**\Documents\The Witcher 3\gamesaves\

nekem ide ment.

melega: nyomjad! A területeket "kikérdőjelezed" :D ? Skellige-n jó sok van a vízen. Én azokat csak 1. végigjátszásban szedtem össze mind a NG+-ban már nem.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22518) s7evcsenko válasza tibaimp (#22517) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ott keresem, de üres.
Az lehet baj, hogy a D-re telepítettem a GOG klienst?
Csak az a fura, hogy amit most mentettem el próbaképp, azt nem találom sehol, pedig tuti meg van, hisz betölti... de honnan? :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22519) tibaimp válasza s7evcsenko (#22518) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem meg a G:\GOG-ban van telepítve, szóval az nem lehet. (elméletileg)
Adj ki keresést. Nálam ilyen file-ok vannak mentésként:

QuickSave_11c5b5_7e40dc00_56f8f14.png

például így keresd Total Commanderben: QuickSave_*.png


szerk:
illetve nézd meg itt is, mert nála a Witcher 1 cuccai itt vannak

c:\Users\Public\Documents\

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22520) melega válasza tibaimp (#22517) üzenetére


melega
őstag

Igen Skellige a kérdőjelek teljesítésével van vagy 100 óra.

(#22521) s7evcsenko válasza tibaimp (#22519) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az egész gépen lefuttattam a keresést, de nincs quicksave file sehol... Pedig még a rejtett file-okat is bekapcsoltam.
Aszem feladom, és indítom csak a dlc-t. :O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22522) MageRG válasza s7evcsenko (#22521) üzenetére


MageRG
addikt

Van Comodo telepítve a gépedre? Én rengeteget szívtam azzal, hogy berakta sandboxba a mentéseket.
Aztán GOG kliens ráfrissített, én meg néztem hova lettek...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#22523) dannyl válasza s7evcsenko (#22521) üzenetére


dannyl
addikt

Nekem a onedrive rakja a c:\Users\felhasználóneved\OneDrive\Dokumentumok\The Witcher 3\gamesaves-be. Esetleg...

De ha indítasz egy The Witcher 3 vagy gamesaves keresést, tuti meglesz. Vagy akár egy mentés után rákeresel az elmúlt 3 percben létrejött fájlokra pl... Meg kell legyen.

[ Szerkesztve ]

(#22524) s7evcsenko válasza MageRG (#22522) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez valami vírus kereső? :B
Nincs semmi ilyesmi a gépen, csak a win beépített.
És friss win telepítés.

dannyl:
Ott van. :C Köszönöm. :R
Mondjuk azt akkor sem értem, hogy a kereső miért nem találta meg? :F
Hacsak nem azért nem, mert most aktiváltam a onedrive-ot... de akkor meg hogy mentett ide? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22525) Jorus válasza s7evcsenko (#22524) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nézd meg a Win10 indexelési opcióit, lehet kivételként van felvéve az OD mappa, vagy Klasszikuson van az indexelés, és csak pár mappában keres. Win10-ben egy gyalázat az indexelési szolgáltatás.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22526) tibaimp válasza Jorus (#22525) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezért kell a Total Commander-ben keresni. :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22527) Jorus válasza tibaimp (#22526) üzenetére


Jorus
nagyúr

Indexelés nélkül nagyon lassú a keresés, én file keresésre az Everythinget használom, file tartalomban való keresésre meg a FileSearchyt. Csak az ebben a szomorú, hogy Win7-ben az indexelés teljesen jól működött, aztán Win10-re szétrontották. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22528) Alpi. válasza tibaimp (#22526) üzenetére


Alpi.
addikt

:K Bizony ! Örök program !

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22529) s7evcsenko válasza Jorus (#22527) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hol kell ezt az indexelést keresni?
Ha OneDrive-on kívül keresek, akkor nincs találat,
ha belemegyek, akkor van.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22530) melega


melega
őstag

Srácok kaptam egy 4. befejezést az alapjátékban.
Valakinek megvolt amit a 4. ben írok spoilerben.

Az első végigjátszásom 40 óra rohanás volt Trissel jöttem össze a blood and Wine végén.

A második végigjátszásom 160 óra volt a farkasember megvédett a szörnyektől, Markov átkát megtörtem.

A harmadikban Cirinek csináltattam egy kardot MIUTÁN TÚLÉLTE A FEHÉR FAGY ELLENI KÜZDELMET amibe a neve volt belevésve és a fogadóba odaadtam neki BELŐLE IS WITCHER LETT ÉS NOVIGRÁD HERCEGNŐJE.

A negyedi végigjátszásomban kinyirattam Radovidot, és kinyírtam Uldrikot.Cirivel meg a fehér gyümölcskertben jöttem össze. Együtt játszottam vele amíg meg nem jöttek a Nilfgardiak és ő lett NilfgRD HERCEGNŐJE. JA ÉS A FEHÉR GYÜMÖLCSKERTBEN HAVAS IDŐSZAK VOLT.

[ Szerkesztve ]

(#22531) Lenry válasza melega (#22530) üzenetére


Lenry
Topikgazda

megvolt, persze.
egyébként három befejezése van az alapjátéknak.
- Ciri meghal
- Ciri él és witcher lesz
- Ciri él és Nilfgaard császárnője lesz

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22532) melega válasza Lenry (#22531) üzenetére


melega
őstag

A helyzet az hogy szerintem ennek a játéknak nem kéne folytatás, ha a best endinget nézzük

Ciri él és Nilfgard császárnője lesz, Geraltból pedig borász akkor a 3. befejezéssel amit írtál le tudtak mindent.

Egy darabig biztos nem lesz új Witcher játék a Ced Project Red balhéi miatt, de szerintem annak már nem ebben a korban kéne játszódnia az előző részeket majmolná!

Meg már nem ezekkel a főbb szerplőkkel kéne ha új Witcher játék jönne.

mi a véleményed Lenry?

(#22533) Micsurin válasza melega (#22532) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig én egy Ciris folytatásra nagyon is vevő lennék.
Jóóó őszinte leszek, bármire vevő lennék lassan amire Witcher van írva akkora űrt hagyott bennem a befejezést követően. A könyveket is csak a rohadás beadandók és közelgő vizsgák miatt függesztettem fel. :D

Adott egy közepesen jó világ és a lengyel srácok valami nagyon maradandó elképzelése erről a világról, ebből annyira nagy gebasz nem lehet később se ha:
a., megkapják a pénzt és időt.
b., nem vezetés fej nehéz cég lesz a jövőben a CDPR.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22534) dannyl válasza melega (#22532) üzenetére


dannyl
addikt

Szerintem meg a best ending az, ha Ciri witcher lesz.

Amúgy a többi witcher játékot kiveséztük már korábban is. Én mondtam egy Vesemir külön szálat pl. De rengeteg lehetőség lenne.

[ Szerkesztve ]

(#22535) Micsurin válasza dannyl (#22534) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Witcherek aranykora + karakter kreálás!!! :DD
És rendesen tele kellene nyomni megbízásokkal...

Lehetne sokkal jobban koncentrálni a lokális sztorikra, kisfalu kis szörnye aminek xy háttérsztorija van ami köthető lenne magához a tartományi úrhoz etc etc.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22536) Lenry válasza melega (#22532) üzenetére


Lenry
Topikgazda

egyetértek.
én nem is tartanám jó ötletnek Ciri főszereplésével játékot csinálni... "kifejlett" Ciriként túlerős volna, előtte meg igazából egy kislány, és... hát ennyi

én is visszamennék a régmúltba, aztán egy klasszikus karaktergenerálós szerepjátékot csinálnék, Dragon Age Origins-szerű kezdéssel, ahol a játék eleje attól függően más, hogy melyik Witcher-iskolában kezdtél, aztán persze minden szál ugyanoda futna.
mondjuk nem tudom mi lehetne a fősztori, talán amikor lerohanták a parasztok a Witcher-iskolákat...

vagy még korábban, a Szférák Együttállásának idejébe és az egyik első Witcher bőrébe bújni. még nincs enciklopédia a szörnyekről, minden új és ismeretlen.

szóval volna itt bőven kiaknázható lehetőség

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22537) tibaimp válasza Micsurin (#22535) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek!
Ezzel, persze ha jól összerakják, óriásit léphetne előre a franchise, még a 3. részhez képest is, mert ez ugye igen csak hiányzik az összes részből, de mivel egy adott szereplőt viszel, így ez elfogadható.
Negyedjére mindenképpen más kellene szerintem is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22538) Biga123


Biga123
addikt

Szerintem el kellene engedni a további Witcher , játékokat. (nekem is nagyon fájt ezt leírni) de szvsz csak csalódás lenne, nem lehet más. :( Remélem a remaster meglesz valamikor a közeljövőben.(jó lenne mind3 részből egy remaster :D nem csak a 3. ból , az első 2 re jobban ráférne :D )

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#22539) penge111


penge111
addikt

Akinek konzolon van meg a játék, van valami friss híre, infója a beígért next generációs konzol patchről? Vagy továbbra is a Cyberpunk foltozgatása miatt ez kérdéses, hogy egyáltalán elkészül valaha?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#22540) Deck válasza penge111 (#22539) üzenetére


Deck
titán

Alapból év végére ígérték... Aztán, történt minden. Szóval nem tudom, mi lesz belőle.

PS5

(#22541) tibaimp válasza Biga123 (#22538) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz, egyetértek abban, hogy jöhetne a 1,2 résznek is jó kis remaster változata!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22542) anorche1


anorche1
őstag

Vegeztem a witcher 3 fo sztorijaval, (a 2 dlc meg hatra van). Nagyon tetszett :D
Miutan vege lett, muszaj voltam megnezni az osszes lehetseges befejezest, es ennek tudataban mondhatom, hogy mindig jol dontottem. Egy kivetellel, a 2 szek kozt (Triss es Yen) a pad ala estem. Legkozelebb Yen -t valasztom.

Annyire megtetszett a sztori, a vilag, hogy a konyveketet is elolvasnam.
Egy kerdesem lenne csak, hogy a konyvekben a jatekok (foleg az elso ketto) sztorija is megtalalhato? Vagy azok 2 konyv kozott allnak idoben, es erdemes lenne, ha nem is vegig jatszanom, de legalabb utana neznem a 2 jatek cselekmenyenek?

Es meg egy kerdes: valahonnan meg tudom venni az egesz konyvsoraozatot egyben, kedvezmennyel? Esetleg diszdobozban? :D

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#22543) Lenry válasza anorche1 (#22542) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az első játék az utolsó könyv után játszódik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22544) tibaimp válasza anorche1 (#22542) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A könyveket elkezdték kiadni új, filmes borítóval, szerintem szarabb, mint az eredeti volt, de nem tudom befejezték-e. Szerintem nem, szóval csak használtan tudod beszerezni, valami ismert oldalon próbáld, hátha.

Tudtommal díszdoboz nem volt, és csak feles poharakat találtam, meg is akartam venni, de lemaradtam róla.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22545) hszilard666 válasza Biga123 (#22284) üzenetére


hszilard666
veterán

Jesszus, igazad volt. A HoS-t végigjátszottam még februárban, nagyon bejött! Mirror-t "elárultam" és Von Everec-et megmentettem, boldogan konstatáltam hogy próbál majd jó útra térni. De volt olyan rész amit megkönnyeztem. Amikor a felesége történetét ismertük meg, nálam eltört a mécses. Pokoli jó írói vannak a CDPR-nak. Shani nagyon aranyos volt, szerintem Ő lenne az igazi szerelme Geraltnak, mivel látszik rajta hogy "jó ember". Az esküvő tényleg idilli volt ahogy írtátok, imádtam minden percét a DLC nek.

Aztán pihentettem egy kicsit a címet, mivel állást kellett találnom hogy ne kerüljek utcára. :DDD De sikerült egy interjút bezsákolnom, így megengedtem magamnak hogy elkezdjem a Blood and Wine-t! Pár perce végeztem vele, és kicsit ambivalens érzéseim vannak:

Most is úgy játszottam mint az alapjátékot, avagy beleéltem magam a szituációba és a saját morális inercia rendszerem szerint hoztam meg minden döntést. A történet nagyon tetszett, főleg hogy a kitaszított nővér lerántotta a leplet a gyilkosságok miértjéről, avagy kiderült hogy a lovagok nem is annyira lovagiasak ha senki sem figyel, néha belefér egy kis pedofília, meg értelmetlen erőszak. Ezért imádom a witcher világát, olyan mint a miénk, romlott és menthetetlen.

Én ezeket a döntéseket hoztam toussaintban:
Nem idéztem meg Detlaffot, inkább mentem a mesevilágba kiszabadítani a hercegasszony nővérét, itt megvettem neki a saját elveszett karkötőjét a dohányárus lánytól, nem azért mert tudtam hogy köze van bármihez is, csak meg akartam fektetni a csajt. :DDD Ami sikerült is, az óriás legyőzése után. Detlaff sajnos "megölte" a lányt, avagy a karkötő megmentette, és ezek után jött a legnagyobb csalódás számomra. Kinyomoztam hogy az uralkodót is meg akarta ölni a nővér, és ezt el is mondtam a vádlottnak is, az őrnagynak is, sőt még az uralkodónak is. Erre mi a vége? Hagyják hogy megölje az uralkodót a saját nővére. Rohadt autista szitunak érzem hogy tudja az uralkodó hogy meg akarják ölni, erre odamegy megölelni a gyilkost. Konkrétan ideges lettem a cutscene alatt. Így a DLC vége nekem keserédes lett, de nem töltöttem vissza mentést hogy szenvedjek egy kicsit. :D Nagyon tetszett Geralt 4th wall breakingje, megmosolyogtam.

Kiváló játék volt a Witcher 3. Bekerült életem top10 játékai közé, az tuti. Soha egy cím sem volt ám ilyen hatással, abszolút beleinvesztáltam magam a karakterekbe, és a történetbe. Áldom a sorsot hogy egyszerre létezhetek ezzel a játékkal. Szerintem iskolapéldája ez a cím a modern művészeteknek! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#22546) Micsurin válasza hszilard666 (#22545) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oké akkor most jöhet a többi befejezés is mert az ember szereti tudni a választ a mi lett volna ha kérdésre. :))

Side questekre is nézz rá, Little Red pl nekem nagyon megmaradt mindig azt hozom példának annyira jól van megírva a fordulat. :DDD

edit.: de a férj akinek a fekete gyöngy kell a felesége számára az is valahogy egy kedves side quest még ha rövid is. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22547) hszilard666 válasza Micsurin (#22546) üzenetére


hszilard666
veterán

"jöhet a többi befejezés"

Áhh, végignéztem yt-on! :DDD

A Sidequestek mind megvannak szerencsére az alapjátékban, sőt az összes ?-et is megoldottam, még skelligei tengeri zsákmányokból is összeszedtem az összeset! :D A Blood and Wine ból van hátra még pár sidequest, azokat befejezem a napokban, az tuti! :K

Igen, a little red mókás volt! :K Én imádtam az összes mellékküldit. Nem volt olyan quest amire azt mondtam volna hogy nem élveztem. Pokoli ez a játék, nem sok cím volt ami megsiratott, de ez többször is.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#22548) Alpi. válasza hszilard666 (#22547) üzenetére


Alpi.
addikt

HoS bár rövidebb, mint a B&W, de az a story hihetetlen ! Sokadik alkalommal is összeszorítja a torkomat és gyorsabban kell psilognom, hogy elmaszatoljam a konnyeket.
" Pokoli ez a játék, nem sok cím volt ami megsiratott, de ez többször is." :K
Detto. Erre szoktam írni, hogy amikor egy játék ezt eléri, ott nem sok értelme van pluszokat, minuszokat keresni és emlegetni. Amikor valami ennyi érzelmet tud "bevinni", az a teteje a játék/történetírásnak. :R

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22549) tibaimp válasza hszilard666 (#22545) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jó összefoglaltad! Hasonló érzelmekkel küzdöttem én is a játék alatt.
Amit Shani-ról írtál, azzal totál egyetértek!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22550) hszilard666 válasza Alpi. (#22548) üzenetére


hszilard666
veterán

:R
Én azt sajnálom nagyon hogy a játékipar nem abba az irányba halad hogy a W3 hoz hasonló játékokat fejlesszenek, hanem a színes szagos lootboxos multiplayereket dobjanak piacra. :( Titkon félek hogy nem sok hasonló játék lesz a jövőben. :O

Tibaimp:

:R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.