Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Ovisbig válasza chopin42 (#22950) üzenetére


Ovisbig
tag

Ki van még?
Mert nekem csak a Zoltános alternatíva működött, az ugye jól sült el a Carmenes verzióval ellentétben.
Rajtuk kívül csak az elf csajjal próbálkoztam, tudod akit Geralt megmentett és ő tündéül tanította, de őt nem lehetett elhívni, azt gondoltam Zoltánon nincs is már más... ezek szerint van?

(#22952) chopin42 válasza Ovisbig (#22951) üzenetére


chopin42
őstag

Siegfried, de jóba kell lenni vele.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#22953) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezt a könyvet, kiadványt megvette már valaki? (úgy emlékszek kapható volt korábban, esetleg a külföldi kiadást látta/olvasta)

Gwent - A The Witcher kártyajáték képeskönyve

Csak mert, ahogy nézem, megint kapható lesz a Szukits-nál, a mérete, kötése totál passzolni fog a The Witcher/Vaják: A vaják világa című kötethez, és gondoltam be kellene ezt is tenni a gyűjteménybe.

Csak érdekelne, hogy valakinek van-e tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22954) Deck válasza tibaimp (#22953) üzenetére


Deck
titán

Előrendeltem (előjegyzés), ahogy az új képregényt is. Ennyi a tapasztalatom :P :DDD

PS5

(#22955) tibaimp válasza Deck (#22954) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:R :R Na, ezt én is :B . Illetve megnéztem a "belelapozós" .pdf-et :P

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22956) Deck válasza tibaimp (#22955) üzenetére


Deck
titán

Én azt nem találom, mobil nézetben. :B

Witcher 1: (3.fejezetig) Kezdetben féltem tőle, de nagyon jól tettem, hogy játszok vele és nem hagytam ki, hogy csak végigjátszást nézzek róla. Szokásosan mindent megcsinálok benne, nincs rush. A harcrendszer elmegy (Kotor-ba is hasonlót szoktam meg. Hasonlót, nem ugyanolyat) Tetszik nagyon a játék, a random npc-s szövegek hatalmasak, nem emlékszem, hogy a W3-ba is ilyen lett volna, ott finomítottak már szerintem a szövegeken. De az egész világ jobban él mint sok más újabb játékba, akár manapság is. A sztori visz előre persze, akinek szar a W3 harcrendszere, annak ajánlom nagyon ezt a játékot és sírva fog visszamenni... ;]
Na de, hogy valami zavarót is írjak. Az állandó napszakváltás kikészített, szerencsére van mod hozzá. Isten áldja azt aki elkészítette... :DDD
Az autosave szar a játékba. Volt, hogy beragadtak az npc-k egy hídon és én nem tudtam másfele menni csak arra... És sehogyse jutottam át rajtuk, csak mentés visszaállítással. A zenék számomra (még) nem tetszenek különösebben, mint a 3 esetében. A küldetésekkel néha meglehet szenvedni, ellehet adni véletlenül is küldetés tárgyat (elején a gyűrű pl) vagy ha tele vagy a földre dobja.(aztán találd meg) Vagy nem kapsz többet abból ami kell a főküldetéshez... (szalamandra jelvény) Aztán, attól még, hogy mutat egy küldetést nem biztos, hogy mindent mutat vele kapcsolatban, néha úgy kell kitalálni, hogy mit is kéne csinálni, vagy jobban figyelni a párbeszédre. A HUD nem jelzi a küldetést sajnos, mindig a menübe kell menni, tájékozodáshoz is hisz nem mutatja merre menj. Kb 10 karakter kinézet ismétlődik a játékba. Ehez nincs mod? Bár ebbe a 3 is igen gyenge, nem értem később miért nem csináltak újakat hozzá? Ezek, csak bosszantó hibák, de figyelembe véve mikori nem számítanak.
A játék nagyon tetszik amúgy, az összes Witcher játék a legjobbak (legjobb) között van. Persze figyelembe kell venni mikor jelentek meg.

(telefonról írtam, sorry az elgépelésekért :B)

PS5

(#22957) Ovisbig válasza chopin42 (#22952) üzenetére


Ovisbig
tag

Ja igen. rá gondolhattam volna.

(#22958) Deck válasza Deck (#22956) üzenetére


Deck
titán

Ez a Kékszemű c. küldetés nagyon tetszett, meg végre beindultak a dolgok a 3.fejezetbe, mióta Triss visszatért. Már nagyon hiányoltam. Shani vs Triss esetében is őt választottam :P

PS5

(#22959) Phoen|x válasza Deck (#22958) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mi ez a monogámia? :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#22960) Deck válasza Phoen|x (#22959) üzenetére


Deck
titán

Hogy, kihez vigyem Alvin-t, ott választottam őt. Amúgy még a vámpírcsajokat is... Senki se menekül aki csajszi... :P ;]

PS5

(#22961) Phoen|x válasza Deck (#22960) üzenetére


Phoen|x
őstag

A jó Witcher ott segít, ahol tud :D Ez a Vlodomir egy állat by the way :C

Go Gunners!

(#22962) S1M0N válasza tibaimp (#22953) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem megvan az angol kiadás, sima artbook, némi leírással a rajtuk szereplő lényekről.
Magyar nyelven még nem jelent meg.
Egy kis belelapozó.

Szerk.: Közben látom, más megoldással sikerült belenézni.

[ Szerkesztve ]

(#22963) tibaimp válasza S1M0N (#22962) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a videós linket és a leírást. Igen, egy artbook lesz, de nem baj.

Deck: a W1 kb. nálam is ezt váltotta ki, mint a Te esetedben. Annyi, hogy én az évek alatt kb. 5-6x kitoltam, már a GOG verzión is 2x. Én szinkronnal játszottam mindig, de nekem az is bejött. Az életem első RPG-i között volt, sőt ez volt az első, így nekem nagyon beütött, előtte nem foglalkoztatott ez a játék stílus. Na, azóta teljesen más a helyzet. :K Bár, én az RPG elemekkel kevert akció/FPS/TPS is kedvelem.

Ha még tolod a W1-et, akkor egy tipp: gyűjtsed a szörny és egyéb fogakat! ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22964) Deck válasza tibaimp (#22963) üzenetére


Deck
titán

Persze még tolom. Megpróbálok mindent megcsinálni benne amit csak lehet, azután jön majd a 2.rész.
Köszi a tippet! ;) Most adtam Triss-nek a gyűrűt amit akart. :P

PS5

(#22965) GypsFulvus2 válasza Deck (#22960) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

"Senki se menekül, aki csajszi" :N
Van egy "doubleshot" a játék vége felé - két Melitele papnő egyszerre, akiket kizárólag akkor lehet ... khm kedveskedésben részesíteni, ha végig teljesen semleges maradtál a játékban. Ami egyébként nagyon nehéz - egyértelműen a legnehezebb, és morálisan is a legkevésbé vállalható végigjátszás. Ezt talán valamiféle kompenzációnak szánták a kellemetlenségekért.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#22966) Deck válasza GypsFulvus2 (#22965) üzenetére


Deck
titán

Köszi a hasznos infót! Nem fogok semleges lenni... ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#22967) Phoen|x válasza GypsFulvus2 (#22965) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ezt az én Geraltom már elbaxta. :DDD

Go Gunners!

(#22968) Ovisbig válasza GypsFulvus2 (#22965) üzenetére


Ovisbig
tag

Egy kérdés a "meggeraltozásos" témakörhöz:

Van a végefelé az a vörös rózsás csaj, a nevére már nem emlékszem, valami főnök volt és csak egy keze volt... szóval a szövegkörnyezetből úgy tűnik, hogy lehet rá mód, hogy ő is meglegyen, esetleg van?

(#22969) chopin42 válasza Ovisbig (#22968) üzenetére


chopin42
őstag

Igen. Lojalításfüggő. White Rayla

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#22970) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem egy végigjátszás alatt sem lett meg az összes Románc kártya...például Fehér Rayla-é sem :( .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22971) chopin42 válasza tibaimp (#22970) üzenetére


chopin42
őstag

nem is lehet, vannak választások.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#22972) Ovisbig válasza chopin42 (#22969) üzenetére


Ovisbig
tag

Gondolom a Sigfrid táborhoz kell állni, nagyon... mivel már volt olyan, hogy a mocsárban Sigfridet választottam, a bankban is neki segítettem, a Zeuglt is vele győztem le, de akkor ezek szerint ez nem elég... bakki már háromszor kijátszottam a Witcher 1-et, ennek ellenére még mindig tud újat mondani. :R

(#22973) chopin42 válasza Ovisbig (#22972) üzenetére


chopin42
őstag

Elvileg a faluban dől el, ha ott nem vele vagy, bukó

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#22974) Ovisbig válasza chopin42 (#22973) üzenetére


Ovisbig
tag

Pontosan melyik faluban? A tavi faluban a skojatel vs. rózsa csata előtt ahol Alvin elteleportál örökre? Ebben a csatában van olyan lehetőség, hogy a rózsáknak segítsek?

(#22975) chopin42 válasza Ovisbig (#22974) üzenetére


chopin42
őstag

Igen, ha előtte végig nekik segítettél (asszem, de én speciel nem bírtam a búrájukat...mondjuk a tündék sem szentek, a vége megutáltatja mind a kettőt.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#22976) Ovisbig válasza chopin42 (#22975) üzenetére


Ovisbig
tag

Mindig a Skojatellel voltam, főleg Zoltán miatt, de most azon gondolkozom, hogy talán érdemes lenne újra elkezdeni és a rózsás oldalon állva végigvinni...

(#22977) Deck


Deck
titán

Triss azt monda, hogy válasszak oldalt ugye. Mindegy melyiket, de foglaljak állást. Ez mennyire fontos? Van jelentősége, hogy ezt mondta? Most megy a Vivaldi bank rablása azért, kérdem. Itt semleges lennék. Egyik oldal se érdekel.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#22978) GypsFulvus2 válasza Deck (#22977) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Fontos. A történet hátralévő részét erősen meghatározza. Ez az a pont, ahol nem kerülheted el az állásfoglalást - ez az egyetlen esemény a játékban, ahol nem tudsz semleges álláspontot felvenni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#22979) Deck válasza GypsFulvus2 (#22978) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót :R Nem tudok dönteni ;]

PS5

(#22980) Alpi. válasza Lenry (#22934) üzenetére


Alpi.
addikt

:C
Ez egy nagyon jó lépés volt szerintem. Mindenki csak profitálhat ebből ! :K
Nagy Witcher és női Gaunter O'Dimm topik ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22981) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a Shani nagyon cuki.
Belehányt a tóba. :DD :DD

Go Gunners!

(#22982) Lenry válasza Phoen|x (#22981) üzenetére


Lenry
Topikgazda

kemény este volt, na :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22983) Micsurin válasza Phoen|x (#22981) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...még mindig jobb a tóba mint a saját cipődbe ami az ágy mellett van. :D

Haver mesélte :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22984) Ovisbig


Ovisbig
tag

19 órakor lesz a Witchercon:

[link]

(#22985) Phoen|x válasza Ovisbig (#22984) üzenetére


Phoen|x
őstag

Kösszkössz!

Go Gunners!

(#22986) Alpi. válasza Ovisbig (#22984) üzenetére


Alpi.
addikt

Meditáltam, hogy gyorsabban teljen az idő ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22987) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Nekem ez a kiscsaj annyira nem Ciri-s, amennyire csak lehet. Yenn-ről ne is beszéljünk :D

Go Gunners!

(#22988) Deck válasza Phoen|x (#22987) üzenetére


Deck
titán

Hát akkor Triss-t ne is említsük... :DDD

PS5

(#22989) Lenry válasza Phoen|x (#22987) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a szőke kiscsaj még mindig ugyanaz a Freya Allan? vao. bárki lehetne

mondjuk bármelyik színész lehetne bárki... még mindig nehézkes a casttal megbarátkozni, pedig igyekszem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22990) Lenry


Lenry
Topikgazda

A Grain of Truth
Kaer Morhen
What is lost
Redanian Intelligence
Turn your back
Dear Friend
Voleth Meir

Gyanítom ezek az S2 epizódok címei lesznek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22991) Lenry


Lenry
Topikgazda

Nightmare of the Wolf spinoff sorozat - augusztus 23
a Studio Mir készíti, akik nálam már a Korra Legendájával bizonyítottak, szóval rosszul megrajzolva biztos nem lesz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22992) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Mikorra várható a sorozat 2. évada?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22993) Lenry válasza tibaimp (#22992) üzenetére


Lenry
Topikgazda

december 17

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22994) Lenry


Lenry
Topikgazda

S2 trailer

azért sminkben sokkal Cirisebb Freya

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22995) andor80


andor80
senior tag

Jó lesz ez mindenki tökéletes a szerepére.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22996) TheNewDawn válasza andor80 (#22995) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A kappa lemaradt.

(#22997) Ovisbig


Ovisbig
tag

Azt is megtudtuk, hogy Tormund fogja játszani Lambertet. :D

(#22998) Ovisbig válasza Lenry (#22989) üzenetére


Ovisbig
tag

Cahillel és Dandeliont játszó fickóval egészen megbarátkoztam.

(#22999) Ovisbig válasza Ovisbig (#22997) üzenetére


Ovisbig
tag

Am a castot olvasva most látom, hogy Tormund tényleg szerepel a Witcherben, :Y valami Nivellent alakít, aki nem tudom ki, a könyvben biztos benne van.

(#23000) Lenry válasza Ovisbig (#22999) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Az Utolsó Kívánságban lévő egyik novella szereplője, elátkozott fickó, de végül kiderül hogy a nője a szörny.
A Szépség és a Szörnyeteg witcheresített változata.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.