Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) Alpi. válasza tibaimp (#22300) üzenetére


Alpi.
addikt

Azon én is ! Hogy lehet, hogy elakadsz minden kis szegletben, de ha füttyentek, itt teremsz az óceán másik partján is akár ! Vagy valami ilyesmi, hát azon kész voltam ! :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22302) miauut


miauut
tag

Hogyan lehet bejutni a "Romlás Udvara"-ba, ha a koldusok a főtérnél csak a szabvány szövegüket nyomják, zsebtolvaj meg egy darab se jön?

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22303) bunnyhu válasza South Velen (#22289) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Izlések és pofonok, én simán őt választottam volna beköltözőnek a házba, ha lenne rá opció. Nekem messze a bestof csaj volt a játékban :)

https://divecenter.hu

(#22304) Lenry válasza miauut (#22302) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a csatornán keresztül is be lehet jutni.
a Dicsőség kaputól induló híd keleti oldalán leugrasz a vízbe és beúszol a boltívek alá. onnan nagyjából egyenes út vezet némi fojtólidércen keresztül.

kb itt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22305) Jorus válasza bunnyhu (#22303) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én Ceryst. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22306) South Velen válasza Jorus (#22305) üzenetére


South Velen
addikt

+1 :D

(#22307) tibaimp válasza Jorus (#22305) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Őt meg lehetett pattintani :B ? Hirtelen nem is emlékszem, mert ha igen, akkor ő kimaradt nálam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22308) TheNewDawn válasza tibaimp (#22307) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Sajnos nem. Pedig nagyon nehézzé tette volna számomra a választást Triss és Cerys között, messze messze 2 kedvencem voltak.

(#22309) miauut válasza Lenry (#22304) üzenetére


miauut
tag

Köszönöm, próbálom.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22310) TheNewDawn válasza chopin42 (#22297) üzenetére


TheNewDawn
addikt

De én az utolsó mondatot mondtam :D Az elejével teljesen egyetértettem. Szóval nálam is életre szóló nyomott hagyott a Witcher 3, és kb lehetetlen lenne vitatni, hogy top 10 ben van az all time játékok listáján, maximum az lehetne vitatéma, hogy azon belül ki hányadik helyre teszi pontosan.

Viszont az, hogy ne lennének mellette azért játékok nagyon jó storyval és elgondolkoztató és mély karakterekkel, azért az nem állja meg a helyét. Nyilván nem lehet sorolni őket tucatszámra, ( nem véletlen kiemelkedő a Witcher és van toplistán) de azért szerencsére volt még néhány olyan játék nálam, ami hasonlóan felejthetetlen élményt adott.

(#22311) miauut válasza Lenry (#22304) üzenetére


miauut
tag

Sajnos nem lehet ott sem, ráccsal le van zárva, és kulcs kellene hozzá. :(((

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22312) Lenry válasza miauut (#22311) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a rács előtti teremben fekszik a fickó, akinél van a kulcs

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22313) tibaimp válasza TheNewDawn (#22308) üzenetére


tibaimp
nagyúr

köszi. Amúgy jogos....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22314) miauut válasza Lenry (#22312) üzenetére


miauut
tag

Hát ott sajnos csak egy kibelezett kutya van. Volt három necro, de más semmi sem .

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22315) bunnyhu válasza Jorus (#22305) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Meh ... egye kutya. Vörösekre bukunk, ez a lényeg :D

https://divecenter.hu

(#22316) Lenry válasza miauut (#22314) üzenetére


Lenry
Topikgazda

most odamentem én is, mert a legutóbbi végigjátszáskor nem arról közelítettem, és tényleg csak a kutya van ott.
ráguglizva azt írja, hogy csak akkor van ott a hulla meg a kulcs, ha aktív a quest.

egyébként simán lehet, hogy nálad bebugzódott az egész. ha van egy régebbi mentésed, próbáld meg azt visszatölteni, hátha a koldusokkal szerencséd lesz, vagy itt a csatornában.
(ez főküldetés, szóval mindenképp teljesítened kell előbb-utóbb, ha meg bugos, akkor inkább előbb próbáld megoldani)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22317) miauut válasza Lenry (#22316) üzenetére


miauut
tag

Köszönöm szépen

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22318) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Na, ezt szívesen megnézném. Csak most nincs 80e dollárom egy Teslára. :) [link]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#22319) Lenry válasza VikMorroHun (#22318) üzenetére


Lenry
Topikgazda

abból a szempontból nem rossz, hogy Witcherezés közben kit érdekel mennyi idő míg feltölt az akku :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22320) tibaimp válasza Lenry (#22319) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez nagyon így van :C :C . Ott ragad az ember a parkolóban.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22321) Alpi. válasza VikMorroHun (#22318) üzenetére


Alpi.
addikt

Erről jutott eszembe, hogy a napokban láttam egy másik "must have" autót ha Witcher 3 fan valaki ! :D
[Jó kis Evo 5, ritka színben] ! :))

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22322) Lenry válasza Alpi. (#22321) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mi a kapcsolat a Witcher 3 és ez az autó közt? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22323) 2thletme2day válasza Lenry (#22322) üzenetére


2thletme2day
őstag

Dandelion színű....

(#22324) tibaimp válasza Alpi. (#22321) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én a CP2077-re asszociáltam ebből, arra gondoltál?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22325) Alpi. válasza tibaimp (#22324) üzenetére


Alpi.
addikt

Az autós témáról ugrott be, hogy akartam linkelni csak elfeledtem. :)
Mosolyogtam egyet a Dandelion sárgán ! :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22326) tibaimp válasza Alpi. (#22325) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem már, leesett [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22327) Lenry válasza 2thletme2day (#22323) üzenetére


Lenry
Topikgazda

áh ok, nekem automatikusan fordította a hirdetést a facebook, ott pitypang sárga néven fut

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22328) miauut válasza Lenry (#22316) üzenetére


miauut
tag

Sikerült egy konzol paranccsal bemennem, de sehol sincs Triss, meg a koldus király.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22329) Lenry válasza miauut (#22328) üzenetére


Lenry
Topikgazda

úgy gondolom, hogy nem indult el nálad normálisan a küldetés, ezért nem rakja oda a karaktereket, nincs ott a kulcsos hulla és a koldusok.

plusz nem tudom melyik konzolparancsot használtad, de nem a bejutás a lényeg, több NPC-vel is interakcióba kerülsz, mire találkozol a Kolduskirállyal. itt valószínűleg játékmechanikailag egy eseményláncolat történik, aminek nem ugorhatod át a láncszemeit.

tényleg keress egy régebbi mentést.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22330) miauut válasza Lenry (#22329) üzenetére


miauut
tag

Igen, valószínűleg ez lesz a megoldás, vagy újra kezdem az egészet. Köszönöm.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#22331) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Találok esetleg olyan leírást/listát valahol, amiben az összes küldetés benne van az ajánlott szinttel együtt?

(#22332) Lenry válasza Gabonetta (#22331) üzenetére


Lenry
Topikgazda

például a Topik Összefoglalóban

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22333) Gabonetta válasza Lenry (#22332) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Köszi, ezt lementettem, csak kitöröltem egy-két oszlopot a táblázatból, nem kellett volna. :) De a legtöbbnél N/A szerepel sajnos. :(

(#22334) Lenry válasza Gabonetta (#22333) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Az azt jelenti hogy nincs szinthez kötve

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22335) OgreImre válasza Lenry (#22332) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nem értettem, hogy miért írja ez a táblázat, hogy például az első néhány White Orchard-os küldetés szintje 55 meg 56...
Aztán megnéztem a cella képletét, és láttam, hogy a kezdő szint 53-van állítva az "I" oszlop 452-es sorában.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#22336) tibaimp válasza OgreImre (#22335) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az már az NG+ (New Game + ), akkor tudod a karaktert 100-as szintre kifejleszteni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22337) OgreImre válasza tibaimp (#22336) üzenetére


OgreImre
senior tag

Igen rájöttem erre, csak megtévesztő lehet mert az Összefoglalóban semmi nem utal arra, hogy ez egy NG+ -ra konfigolt táblázat.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#22338) Gabonetta válasza OgreImre (#22335) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Na, erre én nem jöttem rá. :F :R

(#22339) Szabi®


Szabi®
addikt

A Witcher 3 összesen hány küldetést tartalmaz ? Kiegészítőkkel együtt ? Hol lehet azt megnézni, hogy számszerint hány küldetés van ?

(#22340) Lenry válasza Szabi® (#22339) üzenetére


Lenry
Topikgazda

7 (hét) hozzászólást tessék visszábbtekerni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22341) Szabi® válasza Lenry (#22340) üzenetére


Szabi®
addikt

444 ? :R Nem semmi :)

(#22342) PAtr0n válasza Szabi® (#22341) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, és amikor elsőre kitoltam (300óra), aszt hittem mekkora király vagyok a teljesített 349db küldetéssel... :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#22343) penge111


penge111
addikt

(#22344) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Üdv urak !

Aktívan mod-okat használók segítségét kérném.
Bár nem vagyok kezdő a "szakmában", (Fallout NW-t 40-50, Skyrim-et volt hogy 120-130-mod-al is szépen "működtettem")
itt valamiért rengeteg "ENGINE SCRIPT COMPILATION ERROR" -t kapok, és el sem indul a játék. 8-10-mod-ot már nem tudok egyszerre működésre bírni.
Természetesen legális a játék. Steam-es GOTY,
legfrissebb 1.32-es.
Rutinszerűen használom a Nexus Mod Managert, a script mergert, a mod fix, és a unification patch-okat, csak max. 1-éves mod-okat használnék és semmi komolyat, ( mint valami total conversion mod pl. ) csak egyszerűbb item, tweaks meg visual mods és ennyi, de ettől a pártól is összeakad a script, és nem hajlandó indulni.
Más játeknál en ilyen "érzékenységet" nem tapasztaltam....

Van valami trükk amit nem tudok, vagy ez ilyen game, hogy keszülhetek rá hogy egyesével kell "végigszőröznöm" minden modot.

Elküldhetné esetleg valaki saját mod settingjét, vagy list-jét, hogy lássam másnál mik azok amik működnek.

Segítséget előre is köszönöm. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#22345) Alpi. válasza SpazzMaticus (#22344) üzenetére


Alpi.
addikt

Kicsit kéne pontosítani szerintem, mert ez így túl általános. :)
Ha gondolod, este segítek, ha otthon leszek. Feldobom a játékot és ha írsz egy mod listát, ránézek, nálam hogy megy.
Azt tudom, hogy a textek, amik több mod-ban is szerepelnek, össze tudnak veszni, de az inkább ingame text bugokat szokott okozni, a játék indulni szokott ettől függetlenül. (általában, de mondom, ez így nagyon kevés info)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22346) dannyl válasza SpazzMaticus (#22344) üzenetére


dannyl
addikt

A mod managert töröld a 'csába. Töltsd le manuálisan a modot, majd a játék mods mappájába másold be (természetesen ha csomagolt a file, akkor csomagold ki)

(#22347) tibaimp válasza dannyl (#22346) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És ez a mods mappának hol kellene lennie? Az én GOG-os verziómban alapból nem találom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22348) SpazzMaticus válasza Alpi. (#22345) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Rendes vagy, de ezért nem kell felraknod a játekot. :R
Azért nem irtam pontosabban, mert tudom hogy megoldom, mint mondtam ha kell egyesével próbálom ki hogy melyik/melyek okoznak script hibát, csak általánosságban meglepődtem, hogy a játék ennyire érzekenyen reagál, főleg ahhoz képest mennyire alap mod-okkal próbálkoztam, meg hogy el sem indul, hanem mindjárt script compilation error-t dob...

Azért ha gondolod este felrakom hogy milyen mod-okat akarok telepíteni, de inkább egy pár modlist-et vennék szívesen, hogy miket, es milyen összétetelben használnak mások.

Kicsit elkényelmesített ez a Nexus MM az utóbi években, nem vagyok hozzászokva már hogy ennyit kell küzdenem a testreszabáshoz... :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#22349) Alpi. válasza SpazzMaticus (#22348) üzenetére


Alpi.
addikt

Nem tart semeddig ! :) írj össze párat, és ha lesz időm (tippre lesz), meglesem Neked. (Jöhet akár privibe is)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22350) SpazzMaticus válasza dannyl (#22346) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ne haragudj, de ez hülyeség. :N
Nem a mod managerrel van a probléma, hanem hogy szokatlanul sok a script ütközés, es meg a script merge sem segít.
Komolyabb mod-olást (20-30 mod felett, vagy total conversion modok ) bármely játékhoz mm-er nélkül manuálban végezni esélytelen, +sok mod a mm-en kívül még egyéb segédprogramokat is kér...

Egy-kettőt persze manuálban is lehet persze, de nem ez volt a kérdésem. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.