Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Lenry


Lenry
félisten

faxkivanmár az asztalra crasheléstől :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3252) danih válasza Lenry (#3251) üzenetére


danih
addikt

Lekopogom, nálam még egyszer sem crashelt. Igaz én nem is updateltem, gondoltam meghagyom, ha már működik... Autopatch funkciót lehet tiltani játékra bontva, én rögtön kivágtam.
Nagyon alt-tab barát a progi, csomó mindent tudok a játékkal egydőben futtatni és oda-vissza váltogatni.

[ Szerkesztve ]

(#3253) Lenry válasza danih (#3252) üzenetére


Lenry
félisten

én nem dönthetem el. a Steam fölpatcheli

az alt-tabbal nálam sincs gond, sosem akkor dobja el magát, hanem random bármikor

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3254) kornel76 válasza Lenry (#3251) üzenetére


kornel76
aktív tag

Mióta újra magasabb szintű a karakterem (majd 40-es) 2-3 óránként megint kidobál az asztalra...... Pedig most ini is érintetlen meg a konzol parancsokkal sem próbálkoztam.
Kb 20-as szintíg kidobás nélkül ment (lehet h nincs összefüggés de nekem ez tűnt fel).
Amúgy igen télleg fax kivan.... lehetne már hálaadás után.... (nov.28. ezéven)

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3255) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Én még nem vagyok 20-as, de eddig kétszer fagytam ki. Mindkettő mentésnél történt.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3256) trassher válasza keIdor (#3242) üzenetére


trassher
addikt

Engem nem kísér senki, zavar hogy mindig lemaradt meg útban volt. Így is kiherélek mindenkit. :)

Redmi Note 7

(#3257) Lenry válasza kornel76 (#3254) üzenetére


Lenry
félisten

nekem is sűrűsödnek...
most pl megint.

lehet, hogy az egyre több cucc okozza, ami nálam van? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3258) kornel76 válasza Lenry (#3257) üzenetére


kornel76
aktív tag

Vagy lehet vmelyik küldiben van bug? Remélem nem a főszál bugos mert akkor régen rossz......

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3259) #19617792


#19617792
törölt tag

level21 és eddig egyszer sem fagytam, igaz, 1.1.21-es a játék.

virágbolti

(#3260) maszi99 válasza Lenry (#3257) üzenetére


maszi99
őstag

Épp most dobott ki, miután teljesen kiürítettem a viskóm ládikájába mindent.
Csak a páncélom, és a fegyverem volt velem, 1 Íjj + 1warhammer.
Kidobás előtt mentettem pár másodperccel, mert megjelent felettem a semmiből 1 sárkány ahogy kiugrottam whiterunból.
Tehát nincs összefüggés, hogy tele vagy cuccal, vagy nincs nálad semmi.
Erre a fagyási okozóra senki nem jött még rá :(

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3261) atidzsiforc válasza #19617792 (#3259) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Na ezaz, haver is vegigment a jatekon 1 fagyas, vagy bug nelkul, meg Esbern is megszolalt neki, en meg itt szivtam az eredetivel. :W

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3262) Lenry


Lenry
félisten

egy új bug.

Northwind Summit, sárkány. egyszer magamtól idetaláltam és legyaktam az itteni sárkányt.
most kaptam egy küldetést, aminek ugyanez a célja. idejöttem, megint van itt egy sárkány, meg is öltem, de b*szik elégni és nekem adni a lelkét... :S

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3263) kornel76 válasza Lenry (#3262) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem bug, a sárkány újratermelődik ezeken a helyeken.... és csak 1x ad lelket :O .
Most olyan volt, hogy valahol délkeleten megküzdöttem egy Blood Dragonnal ami csak úgy repkedett.... legyakom erre megjelenik egy újabb... ami persze kinyírt :W .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3264) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Spoiler:
Markarth-ba ez a nyomozásos dolog jó hosszú volt, végén meg ez a nagy vérfürdő a börtöntöltelékek és az őrök között... ;]

Kicsit beszaggatott a játék a sok effekttől.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3265) Mukorka


Mukorka
addikt

Na hogy bugról írjak én is : tegnap láttam egy repülő mammutot majd ezután lovastúl én is felrepültem. Olyan 50 méter magasról visszafelé kezdtem repülni, nem zuhanni, majd mikor újra elértem a földet a lovam szörnyethalt alattam :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3266) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Van arra valami jó módszer h viszonylag gyorsan felhúzzam a az enchant és a kovácsolás skilleket? eddig nem igazán gyúrtam rájuk, de szeretnék én is ilyen szép páncélokat készíteni magamnak :DDD

(#3267) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Én eddig kettő bugot tapasztaltam. Egyik az, mikor egy épületben a második szintről le akartam ugrani az elsőre. Keresztül ugrottam a földön, majd visszapattantam a tetőrészéig, mint valami trambulin. Második pedig, ami folyamatos bug, hogy a lángok által keltet levegőrezgés a falon keresztül is átlátszódik, ha egy bizonyos szögbe állok (tűzzel kb 60-70 fokot bezárólag)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3268) matyi94 válasza Ilsyde (#3219) üzenetére


matyi94
senior tag

Ezeket photoshop enchantal csináltad?

Legyen szép napod!

(#3269) Klikodesh válasza Mukorka (#3265) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Pont tegnap lattam en is repulo mammutot, belehalt szegeny.

Illetve neha van whiterunban egy fazon aki mikor fast travellel erkezem hatalmas sebessegel belerepul a varosfalba a kapu mellett es lazan elsetal. :DD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3270) Lenry válasza GeneraL_XTX (#3266) üzenetére


Lenry
félisten

Smithing: veszel leathert meg leather stripest és nekiállsz leather bracert gyártani (1 leather és 2 stripe). Ez a legkisebb és legolcsóbb nyersanyagigényű, de ugyanúgy húzza a skillt, mintha bármi mást gyártanál

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3271) Klikodesh válasza matyi94 (#3268) üzenetére


Klikodesh
senior tag

A skilleket nem irja ki de szamolja 100% folott is, na most enchantolsz 4 cuccot alkemiara amit felveszel es ezzel csinalsz enchant potiont, amivel csinalsz 4 meg durvabb enchantot alkemiara... aztan ha meguntad csinalsz 4 et kovacsolasra es egy kovacsolas poitiont ezekkel upgradeled a cuccaidat meg dobsz rajuk valami enchantot.

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3272) GeneraL_XTX válasza Lenry (#3270) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

köszi :R

hol lehet sokat kapni ezekből a dolgokból? melyik boltban?

(#3273) Lenry válasza GeneraL_XTX (#3272) üzenetére


Lenry
félisten

Bármelyik kovácsnál akad 20-30 darab. Érdemes körbejárni az összeset és felvásárolni a készleteket

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3274) Xerxész


Xerxész
őstag

Ebben esetleg valaki tudna nékem segíteni?

(#3275) Brent válasza Xerxész (#3274) üzenetére


Brent
aktív tag

[Enchant]

Ott van egy táblázat, hogy mit hova lehet rakni.

(#3276) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Először kiválasztod, milyen tulajdonságot szeretnél, aztán úgyis szűri a program a választható cuccokat.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3277) viharhozo válasza GeneraL_XTX (#3272) üzenetére


viharhozo
addikt

Whiterunban a kapu mellett van egy kovacs, ami nem is egy, hanem ketto. Szinten Whiterunban van a Skyforge, ahol megveheted a harmadik adag bort is.

Az enchant felhuzasara en is kivancsi lennek, mert soul gembol nehez sokat kapni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3278) frame>24


frame>24
addikt

"Nekem valahogy nem szimpi, hogy valaki kardozással legyak egy rakás ellenfelet, de ezzel éppen a varázserejét tudja fejleszteni, ha azt akarja. " - by Katt777

Na, akkor mostmár picit segítsetek ki!

HA jól emlékszem ez nem igaz totális mértékben, a következők miatt:

- való igaz, hogy szintlépéskor "univerzálisan" elkölthető perkeket kapsz, de:

- minden adott skillnél, az alap-perken kívül kb. minden más akkor növelhető, HA az a skill feljesztve van. Miért? - mert az egyre jobb perkek skill-levelhez vannak kötve.
Tehát pl. kardozva semmiképp sem oszthatok master conjuration perkre, mert már az apprentice-hez is 25-ös conjur kell. Vagy mi.

Szóval ezért nem értem az ezen való sírást, mert már elég sokan jöttek ezzel.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3279) #19617792 válasza frame>24 (#3278) üzenetére


#19617792
törölt tag

ezt én se értem, mert én folytok csapkodok, nyilazok és ezek a skillek szépen másznak felfele, a többi meg csak lassan növekszik, ha használom, pl. beszéd, lopakodás, stb. nekem már csak egy jó armor szettet és fegyvert kellene összeütni :D

(#3280) Brent válasza frame>24 (#3278) üzenetére


Brent
aktív tag

Na ja.. az emberi hülyeség.
Tisztában sincs a dolgokkal, de azért "nem szimpi"...

Ez kb olyan, mint egy film, amit nem is láttam és így, látatlanul elkönyvelem sz@rnak..

(#3281) Kareszovics válasza frame>24 (#3278) üzenetére


Kareszovics
addikt

Véleményem szerint is jobb a mostani skill-rendszer, mint pl az Oblivionban.

Ott szabályosan vigyázni kellett arra, hogy ha szintlépéskor keveset tudtál osztani a három legfontosabb attribútumra, akkor nem(!) volt szabad szintet lépni, hanem az adott attrib alá tartozó, de nem Major skillt húzni, hogy ugye több pontot tudj osztani.

Ezzel hihetetlen keményen "matyizni" kellett, különben ha nem 0% nehézségen toltad egy-egy alap ellenség (legyen az kutya-macska-koala f@szsetudja) bizonys szint után állati erős lett.

Itt ha kardozni akarsz, akkor nő kard skill, jobb kard perked lesz. Ha nehézpáncélban csapkodnak, akkor arra fogsz tudni fejleszteni ennyi.

Nyilván katt-nak abban is igaza van, hogy a szabadon felhasználható perkeket bármire felhasználhatod, de azzal csak "töredezett" lesz a karakter, ha minl több skillre nyomogat.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3282) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

neki szeretnék vágni a mod-olásnak, első körben az FXAA injector, víz és hordó textúrák javításával.

a cuccok már megvannak, hogyan kezdjek neki? :B

(#3283) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Játszom én is ezzel a jó kis játékkal, és lenne egy kérdésem. SPOILER
Csináltam Markarthba egy mellékküldit, aminek az lett az eredménye, hogy rámtámadtak az őrök. Kiirtottam mindet, most viszont vérdij van rajtam, és egyre sűrűbben támadnak rám végrehajtók vagy mik. Talpig páncélozott nehezen legyakható npc. Valahogy le lehet szedni ezt magamról? Ahogy megölök egyet, rögtön +1000 a bounty rajtam.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3284) Mukorka válasza Zolás (#3283) üzenetére


Mukorka
addikt

Hagyd hogy börtönbe vigyenek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3285) X Factor válasza Zolás (#3283) üzenetére


X Factor
addikt

Spoiler

Láttál egy gyilkosságot, utána megszólítottak, és valszeg rossz választ adtál, mert egy összeesküvés van ott folyamatban.

Ja, vagy fizess Bounty-t vagy börtön vagy vállald a következményeket. :)

Make things work

(#3286) Lenry válasza X Factor (#3285) üzenetére


Lenry
félisten

a börtönt érdemes választani, mert fasza questet indít.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3287) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Soul Siphon perket használja valaki? Tegnap tettem rá pontot de nem látom hogy mukodne. Elvileg a nem-emberek lelkének 5%-át zárja a fegyverbe hogy ne kelljen tobbet soul gem-eket használni. Korulnéztem angol fórumokon is, de ott sem láttam megnyugtató választ. Lehet bugos a perk :F

(#3288) Xerxész


Xerxész
őstag

Na, aki túl könnyűnek ítéli meg a játékot... Letölteni ezt a modot (meg majd később a frissítéseit is):

Realism Mod

Lehet, megpróbálkozom vele, bár nekem még az alapjáték is kihívás. :DDD

(#3289) Mukorka válasza Xerxész (#3288) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez csak eleve kikapcsolható dolgokat rak egybe hogy könnyebb legyen. Nekem eleve nincs floatingqmarks mert irritál de a legtöbb dolog itt magadtól is szabályozható.

Van nehezebb sárkány mod

Mit csinál a Voice throw, már kettes szintre raktam de csak gúnyhangot ad és ennyi

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3290) Xerxész


Xerxész
őstag

Arról nincs még infó, hogy a Creation Kit mikor lesz elérhető?

(#3291) Mukorka válasza Xerxész (#3290) üzenetére


Mukorka
addikt

Nincs :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3292) McKnight82


McKnight82
csendes tag

Szép napot!

Az lenne a kérdésem, hogy tudok elmenni HIGH HROTHGRA-ba, Riverwood fölött van a legmagasabb hegyen, jobb oldalt. Nem találom az utat :(

Segítsetek kérlek!

Előre is köszönőm!

(#3293) #19617792 válasza McKnight82 (#3292) üzenetére


#19617792
törölt tag

menj el Ivarsteadbe, ott lesz a felvezető út, Ivarstead a hegytől dél-keletre található.

(#3294) Xerxész válasza Mukorka (#3291) üzenetére


Xerxész
őstag

Fene... :(
Most nagyon agyalok azon, hogy nem játszom addig, amíg ki nem jön a CK, és nem visznek bele olyan realitásokat, mint:
- stamina/magicka/health nem regenerálódik (jelen állpotban tök felesleges a kaja és potionok),
- étel/ital/alvás szükséglet,
- reálisabb ellenfél erősödés,
- teherbírási képesség csökkentése, stb.

Mondom ezt annak ellenére, hogy új vagyok TES téren és tényleg elég nagy kihívás nekem így is az alapjáték. De annyira nagy élmény, hogy asszem inkább várok még, felrakom majd a fenti - meg még egyéb játékélményt bővítő - modokat, hogy még élvezetesebb legyen. :)
Most úgyis még a történet elején vagyok, még az első sárkány sem volt meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#3295) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Lenne egy kérdésem a nagy beállítás "mágusokhoz":

melyik az a pár olyan opció aminek ki-be kapcsolásával a legtöbb FPS-t lehet nyerni / veszíteni; legyen az ini mod, vagy csak simán a játékon belül.

Köszönöm! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3296) westcoastog válasza Kareszovics (#3295) üzenetére


westcoastog
veterán

Az árnyékokkal nagyon sokat lehet, ahol nekem leesett 20fps környékére vagy alá pl dragonsreach-ből kijövet, ott most bőven 20 fölött van, 27-28, városon kívül meg 60 bőven.

[ Szerkesztve ]

(#3297) McKnight82 válasza #19617792 (#3293) üzenetére


McKnight82
csendes tag

Köszönőm szépen!

(#3298) Beerwolf válasza Mukorka (#3289) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Voice Throw: elhiteti az ellenfelekkel, hogy valahol máshol vagy.

(#3299) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Nem tudom, hogy lehet nektek ennyire könnyű a játék. Én pl egy blood dragonnál többször is meghaltam mire végeztem vele. Nehézségi fokozatot fel kell húzni.

Stamina meg a healt regen nem olyan eszeveszettül gyors, hogy ki lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3300) Kareszovics válasza Inv1sus (#3299) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én a középső fokozaton tolom és egyáltalán nem találom könnyűnek. Hihetetlen például, hogy az ilyen bandita főnökök mennyivel erősebbek a mezei "parasztoknál". Azokba elég például egy-két ütés, Bosst meg tölthetem vissza 4-5x is akár. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.