Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Mans20


Mans20
addikt

Hi

Riverwoodba hol találom lucan valeriust akinek a arany karmot kell vinni?mert sehol sincs.A cuccaimat meg kinél tudom eladni jó áron?

(#3202) Enton válasza Inv1sus (#3190) üzenetére


Enton
addikt

Használj:

Noob.hu
Imagerz.com
Imageshack.us

Mondjuk az imageshacknél trükközni kell kicsit a direkt linkért ha nem akarsz regisztrálni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3203) Lenry válasza Mans20 (#3201) üzenetére


Lenry
félisten

a cuccaid ára a Speechcraft skilledtől függ

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3204) Ilsyde válasza Plazmacucci (#3180) üzenetére


Ilsyde
őstag

Full ebony-t adtam Lydiára, találtam már vagy 3 szettre valót úgyhogy egyet megkapott. Én magamnak meg egy daedric szettet (ez a legerosebb) kovácsoltam de még nem upgradeltem meg nem enchantoltam.

Pedig már vannak terveim. +100% two-handed damage stb. :D Elotte ossze akarok szedni még pár italt amik megnyomják az enchantmenteket (nem használom az alkímiát, úgyhogy csak venni vagy találni tudok italokat).

(#3205) trassher


trassher
addikt

Házasodás nem bugos kicsit? Mjoll the Lioness-nek visszaszereztem a kardját, rajtam az amulet of mara de semmi hatása. Csak annyi hogy a küldetés hatására csatlakozott hozzám.

Redmi Note 7

(#3206) Lenry válasza trassher (#3205) üzenetére


Lenry
félisten

beszélni kell Riftenben a Mara templomában lévő pappal. addig nem tudsz házasodni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3207) Qru válasza trassher (#3205) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Arra figyelj, hogy amikor összeházasodtok ne legyen a követőd, mert különben banolódik a játékból.

#nincsbennetarcsi

(#3208) John Fowler válasza raus (#3192) üzenetére


John Fowler
tag

Lol, én azt hittem az a quest csak "poén" (csapda, ilyesmi), mert a fickók engem megállítva ugyanezt a szöveget nyomták; csak épp az a bökkenő, hogy én egy gyanús/messziről jött/stb redguard nő vagyok a játékban, így a leírásuk tökéletesen rámillett.

Nevettem is hogy valahogy úgy váltunk el, hogy majd szólok ha találkozok vele....

Nagy kő esett le a szívemről, hogy ezek szerint nem rám vadásztak :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#3209) Enton válasza Klikodesh (#3199) üzenetére


Enton
addikt

Úristen mennyi loot. :Y
Mire ezeket mind átbogarásznám meg eladnám. Lehet nem véletlenül vagyok még mindig 10 szinten. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3210) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Én most szorgalmi időszak utolsó 2 hete miatt szüneteltetem a Skyrim-et.

Jelenleg itt tartok:
Lvl 35 - ijász lopakodós wood elf
Full Dragonscale Armor
Glass Bow absorb health (94-es sebzés + 10 az absorb health)
Föküldetésben még Greybeardeket meglátogattam azóta semmi. :)
Companions kész.

(#3211) BloodyEddie válasza Inv1sus (#3113) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ne ertsuk felre egymast, nem jatszom direkt tapolassal, en is a fokozatos felfedezes hive vagyok. Viszont full elf felszerelesem volt level 25 kornyeken, glassot alig talaltam, pedig olyan szettet szerettem volna. Mivel ugye random dungeonokban nem igazan talaltam, nekialltam kovacsolni tanulni, hogy gyarthassak magamnak, end of story. Sajnalatos, hogy a jatekban egy leather brace gyartas ugyanannyut dob a fejlodesen mintha elf fegyvereket keszitenek, pedig az elobbi lenyegesen olcsobb. Igy nem allok neki mast kovacsolni, mert keveset dob a szinten, draga, es nincs szuksegem az adott targyra. Ezert alltam neki leathert massolni, hogy olyat gyarthassak vegre amit hordani is szeretnek, nem azert hogy op legyek. Ha meg op leszek (bar nem lettem az) akkor ott az expert meg a master szint.

TL;DR: pont ez adja a jatek szepseget, hogy mindenki ugy jatszik vele, ahogy akar. Sokat olvasom a forumot, de eddig meg hasonlo jatekstilust/kuldetessorrendet/stb sem lattam, mint ahogy en jatszom :)

[ Szerkesztve ]

(#3212) Inv1sus válasza BloodyEddie (#3211) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én eddig bőrmellényt csináltam mindig, mert azt hittem attól jobban fejlődök. Most felvetül akkor a kérdés, hogy akkor én is bracert rakosgassak-e össze :)

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3213) Qru válasza Inv1sus (#3212) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. Csapkodásnál sem fejlődsz jobban/gyorsabban ha tőr helyett egy kardal csapkodsz pl.

#nincsbennetarcsi

(#3214) John Fowler


John Fowler
tag

Asszociáció rulez; a lenti linknek semmi köze a Skyrimhez, csupán egy lassan 20 éves zene (S3M, akinek ez mond valamit) hóról, jégről, sárkányokról.

Hátha valakit hangulatba hoz.

http://www.youtube.com/watch?v=fsBIULHXT-I

Ja igen, mielőtt valaki fikázná hogy milyen szar, azt azért gyorsan hozzátenném, hogy a zenét egy akkor tizenéves finn scener (ma azt mondanánk: kocka) írta a kis 386-osán egy Sound Blaster rettenet segítségével, aminél ma minden alaplapra 100x komolyabb cuccot integrálnak ingyen.

[ Szerkesztve ]

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#3215) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

apro SPOILER

Riftenben van egy harcos no aki megker hogy hozd vissza az elveszett kardjat. Kardot visszahozod, Lydiat hazakuldod, es a no felajanlja hogy tarsuljatok. Tarsultok, tradeltek, es elszeded az osszes cuccat a megtalalt karddal egyutt legalisan, aztan elkuldod, hazamesz, Lydia felvesz :D free stuff <3

(#3216) Klikodesh válasza BloodyEddie (#3215) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nem latom ertelmet mert annyi penz van a jatekban s elkolteni nincs mire ugyis jobbat gyart az ember. 100K korul van penzem ez minden szintlepeskor lemegy mert tanittam a karaktert aztan kovetkezo szintig vissza s szerintem meg egy 50 K van cuccban amit nem tudtam meg eladni mert nincs penzuk a boltban, ugyhogy mar nem is nagyon szedek fel cuccot ebony alatt vagy ha nem magikus. 10penz/suly alatt nem cipelem mar. :DDD

Meg diplomata immunitasom sincs, de megvan 3 quest sor harcos magos tolvaly meg eleg sok side. Hatha a main quest erdekesebb mint a tobbi.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3217) Inv1sus válasza Klikodesh (#3155) üzenetére


Inv1sus
addikt

Köszi a linket, majd egy-kettő dolgot szerintem megnézek én is. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3218) Lenry válasza Klikodesh (#3216) üzenetére


Lenry
félisten

nem szoktam nyelvtannáculni, de tolvaj

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3219) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nnna, kovácsoltom meg enchantoltam:

:DDD

(#3220) katt777 válasza #19617792 (#3059) üzenetére


katt777
félisten

Ment pü, hogy megérts.

Źşë': Na, ez teszi agresszívvé a játékosokat, nem az, hogy lövöldöznek. :DDD BF3-mal nem játszom. Talán az a bajom, hogy nem a 8milliomodik javítás és nem hivatols javítócsomagok tucatjai után kaptam meg, mint az Obliviont. :B Egyre inkább úgy látom, hogy az ember csak akkor vegyen programot, ha az már csak 2k-ba kerül, és jó eséllyel használható is (+1-2 év). Igaz, hogy várni kell rá, de akkor már egy közepes gépen is elfut.

wikings2: Én az elődhöz viszonyítok. Arra mondom azt, hogy még az én kényes ízlésemnek is szinte mindenben megfelelt (igaz, már alaposan feljavítgatva). Folyamatosan követett minden történést, mozdulatot, eszerint fejlődött az ember, nem voltak túlerősizált ellenfelek, könnyen lehetett kezelni, stb. Ezt b.szták el "fejlesztés" címén. Nekem valahogy nem szimpi, hogy valaki kardozással legyak egy rakás ellenfelet, de ezzel éppen a varázserejét tudja fejleszteni, ha azt akarja. Nem logikus, még a játék saját világában sem.

A konfigoddal semmi baj, főleg, hogy a játék egy bő 5 éves motorra épül, nálam ki sem használja sem a procit, sem a GPU-t, ha meg a VSync-et leveszem (driverből, másképp nem megy), lefagy betöltéskor. Ja, +1 bug, :B

Brent: Ki igényes, ki kevésbé. :P A kocsidat is ilyen bősz alázattal eltologatnád, ha pár hónappal a vásárlás után jönne ki egy patch, amelyben már benne van a kormány? :F Azt sehol nem írtam, hogy a játék rossz lenne.

Lenry: Na, majd te is megkapod, hogy mit nyavalyogsz. :P Tessék elfogadni, hogy majd valamikor használható lesz a program. :(( Engem szerencsére még nem dobott ki. Én azért várnék valamiféle javítást, hogy végre ne csak azért legyen a kurzor a képernyőn, hogy kitakarjon valamit, hanem mondjuk használni is lehessen az egeret. Vagy, mondjuk, hogy tudjon a karakterem pl. aludni, mert az még ENTER-re sem működik.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3221) Qru válasza Ilsyde (#3219) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem gyenge!

mod:

Boost-os boot nem készül hozzá?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#3222) Brent válasza Klikodesh (#3199) üzenetére


Brent
aktív tag

[55 Bandits VS 1 Forsworn Warlord]

LoL! Iszonyat kemény fightok vannak!

Forsworn lezúzott néhány banditát mígnem lecsapták..
A videó csúcspontja az 1:25-nél zajló jelenet, amikor is a Warlord kivégzi az egyik büdös orkot, annak pedig a feje szépen legurul a lejtőn... EPIC! :C

(#3223) Ilsyde válasza Qru (#3221) üzenetére


Ilsyde
őstag

Dehogynem, teljes a szett. Sisak, mellvért, csizma, kétkezes kalapács, ékszerek. Csak nem linkeltem mindet :)

Az a jó ebben a daedric szettben hogy nem kell szív az upgrade-hez, csak ebony. Az meg van egy rakással.

(#3224) danih


danih
addikt

Ki hogyan blokkolja a zasszonyt hoyg többet skyrimezhessen? :)

(#3225) westcoastog válasza danih (#3224) üzenetére


westcoastog
veterán

Úgy hogy nincs asszony. :DDD
Problem solved. :DDD

(#3226) Inv1sus válasza danih (#3224) üzenetére


Inv1sus
addikt

Fejbevágom egy kalapáccsal.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3227) dy_nmq válasza danih (#3224) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

nemsokára jön neki az uj videokártya akkor tud játszani az oblivionnal(azért obli mert magyarul van. ez neki fontos) de addig is amig én skyrimezek addig ö is játszik valamit pc-n, igy megvan a békesség :)

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3228) danih válasza dy_nmq (#3227) üzenetére


danih
addikt

Irigyellek, az enyém látni sem akarja a PC játékokat :)

(#3226) Inv1sus: te asszonyod viszont nem irigylem :)

(#3229) pityeszka válasza danih (#3224) üzenetére


pityeszka
őstag

Sehogyan sem.Nekem az asszonypajtás mindig fontosabb mint egy játék. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3230) danih válasza pityeszka (#3229) üzenetére


danih
addikt

Thank you, Captain Obvious ;)

(#3231) westcoastog válasza dy_nmq (#3227) üzenetére


westcoastog
veterán

Gémercsajt mindenkinek. :D

(#3232) szasanyi válasza westcoastog (#3231) üzenetére


szasanyi
félisten

És addig jó is, amíg anyu (esetleg apu) mos, főz takarít. mert utána ki csinálja meg ha min2en játszotok? ;]

(#3233) imibogyo válasza danih (#3224) üzenetére


imibogyo
veterán

Nyomjál neki egy FUS DO RAH-t...Vagy egy This is Skyrim-et, kinek-kinek vérmérséklete szerint. ;]

Amúgy én megegyeztem vele, hogy addig amíg Skyrimezek, addig én meg megtűröm a Facsét. :D

[ Szerkesztve ]

(#3234) Kareszovics válasza danih (#3224) üzenetére


Kareszovics
addikt

Két számítógépünk van, másképp komoly bajok lennének, mert Anya is "gémer". :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3235) westcoastog válasza szasanyi (#3232) üzenetére


westcoastog
veterán

Játék után vagy előtt megcsináljuk, házias gyerek vagyok. ;]

(#3236) danih válasza Kareszovics (#3234) üzenetére


danih
addikt

Milyen "gémer", Farmville-típusú, vagy azért komolyabb? :)

Nyomtam egy FUS-DO-RAH-ot, elment főzni - helyes ;)

[ Szerkesztve ]

(#3237) zuzu000


zuzu000
őstag

Halihó
Hamarosan a végére érek a több ezer komment olvasgatásának, és az merült fel bennem, hogy jó lenne, ha az ilyen modolásról szóló részeket egybe lennének gyűjtve az első hsz-ben.
Sokkal átláthatóbb lenne, pl. külön az fps növelő .ini módosítások, külön a grafikai tuningok.

Amúgy a játék nagyszerű, és a gépemen is Highon fut, AA nélkül, bár lehet mehetne ultra is, de nekem a d3d9.dll nem akar működni, nem látok változást :N .

[ Szerkesztve ]

(#3238) Inv1sus válasza zuzu000 (#3237) üzenetére


Inv1sus
addikt

Támogatom. Van pár dolog, amit érdemes lenne kiírni és nem csak a módokra gondolok. FAQ, tippek... ilyesmi.

http://gamepod.hu/hir/skyrim_100_mod_a_halalra.html

7.-en akkorát röhögtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3239) danih válasza Inv1sus (#3238) üzenetére


danih
addikt

:)) tényleg jó a 7. A legtöbbnél konzolból nyírja ki magát?

[ Szerkesztve ]

(#3240) Inv1sus válasza danih (#3239) üzenetére


Inv1sus
addikt

Igen.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3241) keIdor válasza westcoastog (#3225) üzenetére


keIdor
titán

Műbroki.

;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3242) keIdor


keIdor
titán

Azt nézem, mindenkinek Lydia a kísérője. Ennyire jó csaj mi, kockaemberek? ;] Engem is ő kísérget amúgy, megvan az NPC of the Year asszem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3243) Kareszovics válasza danih (#3236) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nyomja Facebook játékokat is, meg vettem neki SimS Medieval Collectort. Mert ezeket szereti.

Multiban inkább meg Killing Floor, L4D2; régebbei csapattal meg UT (2004 főleg), meg végig CoD2-őzött velünk egyszer egy nyári hetet LANban. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3244) Beerwolf válasza keIdor (#3242) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nekem ugyan nem.
Egy tank és rinocérosz keveréke.
Ha az ember lopakodni akar használhatatlan. :)

(#3245) Inv1sus válasza Beerwolf (#3244) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nekem Jenassa van, aki tud lopakodni, de nehezen bírtuk legyűrni a blood dragont. Talán még a kutya is hasznosabb volt nála, még tovább is bírta (lol?).

Btw megtaláltam a Lover Stone-t is, jupiii. +15%-kal jobban tanulok mindent.

Ja és a kutya ugatása nem ébreszti fel az alvókat. Ő ilyen szuperkutya.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3246) maszi99 válasza Ilsyde (#3219) üzenetére


maszi99
őstag

Hűűűű, nagyon gyönyörű szett, sok ilyet néznék szívesen, főleg ilyen szépen, ízlésesen tálalva. :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3247) maszi99 válasza Inv1sus (#3245) üzenetére


maszi99
őstag

Kutyuson én is gondolkodtam, hasznosabb társ mint más 2lábonjáró menyecske.
Legalábbis az eddig leírtak alapján
Más: megszűnt a képfeltöltési problem :U :F

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3248) raus válasza Mans20 (#3201) üzenetére


raus
aktív tag

Ő a boltos, menj a boltba es beszelj vele aztan mindjart rater a golden crawl temara es leadhatod neki.

(#3249) RockHaRD


RockHaRD
addikt

hogy működik ez az enchantolás? Most lett 30-as a smithingem, tudok elven páncélt, meg cuccokat csinálni, és jó lenne felfejleszteni őket :))

(#3250) #19617792 válasza RockHaRD (#3249) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah, ez engem is érdekel, mert master fokozaton elég rafkósak tudnak lenni az ellenek, főleg SPOILER: a Skull of Corruption alatt, az Orc védők, meg amikor Verekkel és Thorekkel kell megküzdeni, kb. kettőt ütnek, lőnek és kampec. kéne valami jó páncélt összerakni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.