Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Neoteric válasza KonzolKartel (#3497) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen néztem olyat is.. abba azt mondták elég egy helyi lakónak vmi szívességet tenni. Én meg már kb becsicskultam mindegyiknek, még a csövesnek is adtam vagy 10 aranyat. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#3502) maszi99


maszi99
őstag

A ok hogy van kovácsolás, meg szép is :K
Nyílvesszőt nem lehet készíteni, vagy másnak sem megy :U (fogy rendesen)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3503) Lenry válasza maszi99 (#3502) üzenetére


Lenry
félisten

így is annyi nyílvesszőm van, hogy az életben nem fogy el, nem hogy még csináljak is magamnak, pedig az íj az elsődleges fegyverem.

(kulcsszó: loot)

más: megvan a dragon páncél előnye: drága
az összes eddig összeszedett sárkánydarabból armort csináltam, és eladtam. pillanatok alatt összejött a pénz a Solitude-i villára berendezéssel :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3504) Sonja válasza maszi99 (#3502) üzenetére


Sonja
veterán

Csak moddal lehet!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3505) imibogyo válasza Lenry (#3503) üzenetére


imibogyo
veterán

És hol adtad el sok pénzért?
Mármint melyik kereskedőnek van elegendő zsetonja rá?
Vagy a várakozós taktikát vetetted be?

(#3506) Qru válasza Lenry (#3503) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem már most van 50k amit nem tudok mire költeni. azt hiszem elkezdek én is ingatlanozni... :D Még csak egy kecóm van Whiterun-ban.

#nincsbennetarcsi

(#3507) maszi99 válasza Lenry (#3503) üzenetére


maszi99
őstag

Amelyik kell, abból úgy sem jön össze annyi ami kell, mindnek más a röppályája.
Nem tudom merre jársz, de én nem tudok annyit lootolni.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3508) maszi99 válasza Sonja (#3504) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi :R
Eddig nem használtam modot, de lehet ezt felteszem.
Más: eddig kétkezes fegyóval nyomtam + íjj kombinációja, varázslat zéró, max próbajelleggel.
Van 1 frankó varázsbotom, az 1-ik sárkány ládikójában volt, hogyan töltöm fel?
Tűzgolyókat lövell, valami ellen 1x kiprószáltam, aztán most meglepődve tapasztaltam, hogy nem műxik.
Tudom, valahol van róla szó itt a topikban, csak nincs kedvem kutakodni annyit. :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3509) Qru válasza maszi99 (#3507) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah gals arrow-t nem nagyon lehet találni. De leht csak sz@r helyekre járok lootolni. :D

#nincsbennetarcsi

(#3510) Lenry válasza imibogyo (#3505) üzenetére


Lenry
félisten

körbejártam az összeset, meg várakoztam is.

még keresem a helyi Creepert...

(#3507) maszi99 azzal nem szórakozok, hogy válogassak. amilyen éppen van, azt lövöm el, így is bárkit agyonlövök kilométerekről...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3511) don pardon válasza maszi99 (#3508) üzenetére


don pardon
aktív tag

Kiválasztod az inventoryban és ahol az equip/drop/favourite megjelenik ott lesz egy olyan is hogy recharge (alap esetben asszem T betű). Aztán szépen kiválasztod hogy milyen lélekkővel töltöd fel

Lenry: szólja ha megvan a Creeper, Morrowindban nagyon jól jött :D

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#3512) Mukorka válasza maszi99 (#3508) üzenetére


Mukorka
addikt

Fel kell tölteni soul gemmel. Inventoryban nyomj rá egy t billentyut.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3513) Xerxész


Xerxész
őstag

Nekem ez a léleklopás még nem igazán fekszik... Megvan a varázs, de mindig elbénázom a lopást... Vagy túl korán próbálom ellopni a lelkét, vagy utolsó után még egy csapással megölöm az ellent, vagy ha ötöszörre végre összejön, akkor kiírja, hogy nem jó hozzá a soul gem. :DDD Beszarok, de nagyon idegesítő, hogy nem tudom feltölteni az éjjeli baltámat. :(((

(#3514) imibogyo válasza Xerxész (#3513) üzenetére


imibogyo
veterán

Enchantolj egy léleklopó fegyvert és csak az utolsó előtti pillanatban üsd meg azzal, épp mielőtt meghal, mert ezek legtöbbször időre mennek (mondjuk van az első csapástól 1-7 másodperced)... Így nem kell foglalkoznod spellekkel... ;)

[ Szerkesztve ]

(#3515) maszi99 válasza Mukorka (#3512) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi, olyanom van pár féle fajta :R
A másik kérdés, hogy a kovácsolás szintem elérte a 30-as szintet (nem gyúrtam rá), és kiválasztottam a dwarven ágat, de ugyanennyi kellene az orkhoz is, és azt meg nem engedi.
Van mellette másik tényező (reqires) is amit fejleszteni kellene, de mi az?

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3516) mpierre


mpierre
veterán

SPOILER féle:

Eljutottam a South Skybound Watch-hoz, ahol is van valami fagy banya, 3db röpködő kis fagycsóvával egyetemben. Ezt a valamit csak tűzzel lehet kinyírni? Gondoltam, ha barbár a karcsi, akkor odamegyek és agyonvágom. Na itt csúszott hiba a számításba. Ehhez képest az ottani barlangban élő pók is csak egy kisdobos. Meg kéne tanulni varázsolni? Ez olyan méltatlan egy ágyú agyú izompacsirtához... :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3517) imibogyo válasza maszi99 (#3515) üzenetére


imibogyo
veterán

Az enchant fára tettél perk pontokat?
Megvan az összes alkotóelem ami kell a fegyverhez, amit kovácsolni szeretnél?

(#3518) Xerxész válasza imibogyo (#3514) üzenetére


Xerxész
őstag

Köszi, majd megpróbálkozom vele, bár a másik, amiben béna vagyok, az enchantelés. :DDD De szerintem még olyan szinten se vagyok, hogy tudjak ilyen fegyvert csinálni. csak nyavalyás potionokat tudok enchantelni.
Még első sárkány se volt meg. :)) Épp a torony felé tartok, ahol ugyebár lesz az első.
11-es levél vagyok.

(#3519) maszi99 válasza imibogyo (#3517) üzenetére


maszi99
őstag

Van még pontom, a dwarvenre tettem, de az orkra nem tudok.
Nem 1 bizonyos fegyvert akarok kovácsolni, csak nem tudom a pontom elkölteni.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3520) Szabtom válasza maszi99 (#3515) üzenetére


Szabtom
senior tag

Az ork cuccokhoz 50-es szint kell.

(#3521) Lenry válasza mpierre (#3516) üzenetére


Lenry
félisten

wispmother?

az nagyon tápos. én úgy öltem meg, hogy beragadt egy sziklába és szarrányilaztam :DDD

csapkodd le a kicsinyeit, akkor nagyobbat sebződik

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3522) Xerxész válasza Lenry (#3521) üzenetére


Xerxész
őstag

Kiskapu rulez, mi? ;]

(#3523) Mukorka válasza Lenry (#3521) üzenetére


Mukorka
addikt

Egyszer találkoztam vele... 100 nyíl meg be is szorult nekem is

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3524) mpierre válasza Lenry (#3521) üzenetére


mpierre
veterán

Azaz! Hogy ott állna bele a ménkű...! A kicsinyeit kinyírtam, de ezzel nem bírtam. Próbáltam rákiáltani, amitől meglepődött, de nem tartott soká a meglepődöttsége. Na megpróbálom beszorítani valami sziklához.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3525) imibogyo válasza Xerxész (#3518) üzenetére


imibogyo
veterán

"csak nyavalyás potionokat tudok enchantelni"

A potion-öket nem enchant-olod, hanem kevered. De az az Alchemy skill. Vagy én tudok valamit nagyon rosszul. :U

(#3526) danih válasza Xerxész (#3522) üzenetére


danih
addikt

Morokeit úgy nyírtam ki, hogy sneak + nyilazás, amikor meg közeljött, egyszerűen becsuktam az ajtót :)
Egyébként ajtó = legjobb shield varázslat, az ellen nem tudja használni :)

[ Szerkesztve ]

(#3527) Sonja


Sonja
veterán

The Dragonborn Helmet :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3528) imibogyo válasza Sonja (#3527) üzenetére


imibogyo
veterán

De állat... :D
Csúnya-csajos randira tökéletes.... ;]

#3529: fordítsd előnyödre egy csomó enchantolt gyűrűt rá tudsz húzni... :D

[ Szerkesztve ]

(#3529) predakon


predakon
őstag

Sziasztok!
Van egy kis bajom, egy nyilvessző áll ki a karakterem homlokából és nem tűnik el, próbálkoztam külföldi oldalon lévő trükkökkel de nem jártam sikerrel.
Van valami ötletetek ?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#3530) Xerxész válasza imibogyo (#3525) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, tudom, hogy a potionokat keverni kell. Úgy is szoktam tenni.
De én eddig még csak olcsó máguskabátokat tudtam enchantelni, fegyvert nem nagyon találtam, csak a Farkas küldetéskor az éjszakai fejszét, de azt nem akartam megsemmisíteni. A kabátból kinyert extrával meg csak különleges potionokat tudok keverni, fegyverre tenni nem tudom, nem engedi a játék.
Lehet, hogy rosszul csinálok valamit...mint mondottam, enchantből sem vagyok jó...egyelőre. :DDD De majd képzem magam. :P

(#3531) maszi99 válasza predakon (#3529) üzenetére


maszi99
őstag

Időnként előfordul, velem is 1x.
Bizonyos idő múlva eltűnik magától, legalábbis nálam így volt, semmit se tudtam tenni.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3532) imibogyo válasza maszi99 (#3531) üzenetére


imibogyo
veterán

Ezért kell belső nézetből játszani. Lehet én is úgy nézek ki, mint a sündisznó, csak nem látom. :D

#3530 Xerxész:

fegyvert nem nagyon találtam
Biztos, hogy ugyanazzal a játékkal játszunk? Alig mentem be egy két barlangba még a játék elején, máris ilyen 10-15-ös sebzésű fegyvereket találtam, amit aztán enchant-tal és kovácsolással fel is tudsz ám fejleszteni nem kicsit. Később pedig már sokkal durvábbakat is találni. :K

A kabátból kinyert extrával meg csak különleges potionokat tudok keverni
Ezt továbbra sem értem, hogy amiket kinyersz a cuccokból enchant-ok, azoknak mi köze van a potion keveréshez? :U

[ Szerkesztve ]

(#3533) Sonja


Sonja
veterán

El is felejtettem írni, hogy PS3-ra már reggel óta kint van a 2.01-es patch! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3534) maszi99 válasza imibogyo (#3532) üzenetére


maszi99
őstag

Barlangban (szűk helyeken) ok meg ha katatok a sok apró dolog között, és íjjászatnál.
Jó hogy lehet váltogatni, mert mindig más, és más előnyös a nézeteknél, így hasznosítom mindet :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3535) maszi99 válasza Sonja (#3533) üzenetére


maszi99
őstag

Akkor hamar itt van pc-re is, lehet csak órák kérdése, már várjuk mindannyian szerintem nagyon :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3536) NorDezs válasza Neoteric (#3501) üzenetére


NorDezs
senior tag

Van egy argóniai nő aki be van skoomálva :DDD Na neki kell adni egy Health Poitont és azzal kezdődik egy küldetéssorozat aminek a végén felkínálják a házvásárlás lehetőségét.

(#3537) Youri válasza NorDezs (#3536) üzenetére


Youri
veterán

Akarod mondani Spoiler? :((

RTX ON

(#3538) Ilsyde válasza predakon (#3529) üzenetére


Ilsyde
őstag

Beírod kétszer a konzolba hogy sexhchange és eltunik. Meg magától is, egy ido után.

Én sem veszem soha észre mert belso nézetbol játszom de Lydiát néha homlokon lovik :)

(#3539) Xerxész válasza imibogyo (#3532) üzenetére


Xerxész
őstag

Jó sebzésű fegyvert én is találok sokat. Én olyanról beszéltem, ami alapból különleges (pl. Ancient Nord Sword fagyasztási extrával, Steel Axe éjszakai extra sebzéssel, stb.).

A cuccokból kinyert extránál lehet, hogy hülyeséget írok, de megpróbálom majd képek segítségével bemutatni, hogy mire gondolok. Majd otthonról, mert még dolgozom.

Az egésznek a lényege, hogy fegyvert még nem tudtam enchantelni. Van a listámban 5-6 féle kinyert extra (mind kabátból, talán csak egy volt gyűrűből, de erre ne emlékszem), de egyiket sem tudom a fegyvereimre rakni.

(#3540) Alg


Alg
veterán

Aki daedra szívet keres, annak kis segítség. de vigyázat SPOILERt tartalmaz:

Dawnstar-ban kezdődik egy küldetés, a Mehrunes Razor-t kell összerakni. Ha ezt megcsináljátok, bemehettek Dagon templomába, ahol össze lehet szedni jópár daedra szívet.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3541) Sonja válasza Xerxész (#3539) üzenetére


Sonja
veterán

Én pl. 2db-ot is találtam, pedig csak 13-as szintű vagyok. :B :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3542) pityeszka


pityeszka
őstag

Pici Bug! :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3543) imibogyo válasza Xerxész (#3539) üzenetére


imibogyo
veterán

Én olyan fegyvereket is elég sokat találok. Lényegében a játék felétől, szinte már csak táposabb fegyverekkel jön az ellen. Persze nem kint a réten, hanem az izmosabb ellenfeleket tartalmazó barlangokban, helyeken. ;)
A második részt így most már értem. :R
Csak a potion-öket nem tudtam, hogy jönnek a kinyerhető enchantok-hoz.

Mindenkinek:
Olvasom, hogy mennyi gondotok van a kilépkedéssel. Nekem semmi. 1920x1200-ban játszom, minden highon-ultrán és talán eddig egyszer dobott ki, akkor is a hangbeállításokon kellett változtatnom és ok. ;)

Aki esetleg ezt még nem tette meg, az sürgősen vegye vissza a hangot 24bit 44100-ra. Ez nálam tökéletesen megoldott mindenféle kilépkedést és anomáliát.

[ Szerkesztve ]

(#3544) don pardon válasza Xerxész (#3539) üzenetére


don pardon
aktív tag

Azért nem tudod a fegyverre rakni a ruhából kinyerteket mert nem lehet. Elég hülyén nézne ki egy olyan hogy Fortify Alchemy\Health egy kétkezes baltán. Ráadásul nem is egyértelmű, hogy hogyan hatna rád. Ha a kezedben fogod vagy elég ha csak equip-elve van

Amit meg fegyverből nyertél ki azt nem tudom ruhára rakni. Pl.: damage stamina vérten? minek? :))

Arra van ötletetek hogy miért nem írja ki fort-hoz hogy cleared? már 2őn is végigmentem és egyiknél se írta ki. Csak barlangoknál van ilyen?

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#3545) Sonja


Sonja
veterán

Uhh, ez durva. PS3-on ugye kint a 2.01-es patch, ami orvosolja a lag problémát. Igen ám, de ezzel együtt csökkentették a textúrák minőségét/felbontását is, és most így néz ki a PS3-as verzió: :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3546) whitezo88 válasza Sonja (#3545) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ingyen adtak hozzá PS2 grafikai packot ;]

(#3547) imibogyo válasza Sonja (#3545) üzenetére


imibogyo
veterán

De miért csökkentették, a PS3 nem bírja? Nem hiszem, hogy ennyire gyenge lenne, hogy még az X360-nál is ennyivel szarabbul kelljen kinéznie... :U

(#3548) Enton válasza pityeszka (#3542) üzenetére


Enton
addikt

A víznek van egy alapvető bugja, mondjuk ez szimplán hiányzó textúra. ;]
Itt a igazi víz bug:

Ha megfelelő szögben nézed a vizalját úszás közben akkor láthatod a fenekét az az adott víznek homályosítás nélkül, így könnyen átnézve van-e valami extra dolog alul.

(#3545) Sonja:

Ez kb úgy fest, mint ha a térképet néznéd, talán azon van ilyen textúra madártávlatból. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3549) Szabtom válasza Sonja (#3545) üzenetére


Szabtom
senior tag

ez valami vicc. hol találtad a képet?

(#3550) Sonja válasza imibogyo (#3547) üzenetére


Sonja
veterán

Nem az, hogy nem bírja, csak baromira nem tudnak PS3-at programozni. Illetve azt se. :U

(#3549) Szabtom: Hivatalos fórumon. Picit már megy a sírás, hogy most jó és nem lagol, de a textúrák szarabbak. Itt a topik! 139-es hozzászólásban van a kép.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.