Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Beerwolf válasza Inv1sus (#3449) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ja, nem néztem meg, csak gugliztam egyet. :)

(#3452) Inv1sus válasza Cucuska2 (#3450) üzenetére


Inv1sus
addikt

Tehát? Mit kezdjek vele? Attól nem lesz nagyobb eszmei értéke a mod-nak. :F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3453) #19617792 válasza Ilsyde (#3446) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja, a daedricre gyúrok, de ahhoz ebony ingot kell (amit vajon hol találhatok), meg daedra heart, utóbbiból néhány darabom van. most felvásároltam néhány kovács iron ingot és leather stripes készletét, össze is dobtam armorokat gyorsan, kapásból levelt is ugrottam, level25-ről 26-ra. :DDD a smithing is ugrott kapásból 5-öt. :DDD

mivel egyelőre nem tudok házat venni (Breezehomeot Whiterunban), mert Brillnél nem jelenik meg az opció, és Dragonsreachben annál a tagnál, ezért inkább felvásárolok...

"Elementális sebzés ellen meg nem véd az armor (max. a pajzs)"

ez igaz, csak nem sűrűn csapnak le elementális sebzéssel, hanem inkább kis csapkodás és sima power attack, az ellen kell. pajzs nem játszik, mert kétkezeskre gyúrtam, az egykezes fegyók nálam gyengék...

[ Szerkesztve ]

(#3454) Mukorka


Mukorka
addikt

Lehet még nem volt és persze keveseket érdekel de itt az új 11.11b AMD driver főleg Cf támogatással de ahogy nézem valami aa hibát is javít 6970 szérián meg egy kis gyorsulást is írnak hozzá 1 gpu-s rendszereken is :) [link]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3455) McKnight82 válasza Mukorka (#3440) üzenetére


McKnight82
csendes tag

Ennek a telepítési menete? Elég rossz angolos vagyok, csak bamásolom a Skyrim könyvtárba?

(#3456) Ilsyde válasza #19617792 (#3453) üzenetére


Ilsyde
őstag

Kétkezesekkel tolom én is, csak gondoltam megemlítem a pajzsot :)

Daedric-hez én is úgy "szereztem" szíveket innen-onnan mert daedra ellenfelet még nem láttam. Szerencsére csak 5 darab kell a teljes szetthez, az upgrade-hez meg elég az ebony.

Ebony rudakat tudsz venni a kovácsoknál meg a general store-okban! Amint eléred azt a szintet (tehát tudnál ebonyval kovácsolni), az árusoknál is megjelenik termékként és kalandozások kozben is találhatsz.

Vassal ne torodj, hide meg leather cuccokat csinálj csak. Kétkezessel ugyan nehéz vadászni, de van egy shout ami rengeteget segít ebben is.

(#3457) #19617792 válasza Ilsyde (#3456) üzenetére


#19617792
törölt tag

értem, erős védelem kell, mert főleg Master nehézségen tolva, így 26-os szinten már olyan erősek a magek ice spice és más frost varázslataik, hogy nem sokáig bírom. :DDD enchantolnom is kell majd valami jól védőre. a tűz támadások még nem túl veszélyesek, de a shock az, ami még megfingat. :DDD vedelhetem a potionöket, hogy megmaradjak.

[ Szerkesztve ]

(#3458) wikings2


wikings2
őstag

Most rendesen lecopatott 2 fire mage. Vérfarkasként sem tudtam alázni őket, ami nagyon kellemetlen érzés. :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3459) Alg válasza #19617792 (#3457) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem harcos karaktereknek sem árt némi mágiához is érteni, a Ward-ok pl. igen hasznosak lehetnek egy-egy csatában

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3460) wikings2


wikings2
őstag

Mostanság amióta felfedeztem Riftent elkezdett nekem is desktopra crashelni, de előtte sose csinálta. Érdekes. Visszalépve egy felfedezés előtti mentésre játszottam 2 órát (szimplán észak felé kalandoztam el) és semmi baj sem volt. Riften felfedezése után meg 30 percenként crash.
Ez logikátlan :\

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3461) danih


danih
addikt

Eljutottam oda, hogy felajánlották, legyek én is vérfarkas.
Kérdésem, hogy érdemes-e? Előnyök-hátrányok milyenek? Mert pl. a vámpír lét kemény hátrányokkal jár, egy idő után már a városokba sem mehetsz be. Én pedig nem szeretném, hogy romoljon a megítélésem.

(#3462) Ilsyde válasza #19617792 (#3457) üzenetére


Ilsyde
őstag

Naja, a shock meg a frost az nagyon durva tud lenni. Lelassulsz és eltunik a staminád is :P

Attól fugg hogy mi ellen harcolsz, van 20-as meg 40-es szintu varázsló is. Nálam éppen most ugrott az ellen szintje... egy szem nekróval alig bírtam el, úgy tolta magából a jeget. Elotte odarohantam és egy-két csapásból leterítettem oket, ezt meg alig bírtam megkozelíteni :DDD

(#3463) #19617792 válasza Ilsyde (#3462) üzenetére


#19617792
törölt tag

én is pont ilyenekbe futok bele. néztem is, mondom mi ez, hogy fossa a jeget? :DDD

(#3464) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Mammut tusk-ot érdemes megtartani, ha nem, kinek lehet elpasszolni?

(#3465) #19617792 válasza Skyhunter (#3464) üzenetére


#19617792
törölt tag

SPOILER: Whiterunban Ysoldanak kell egy Mammuth Tusk, ad egy questet, hogy szerezz neki ilyet.

(#3466) dy_nmq válasza wikings2 (#3460) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Riften-ben lehet valami, nekem általában csak akkor crash-el ha a Ragged Flagon-ba megyek be vagy jövök ki. Apropó fősztori vége felé lesz még egy rész ahol Esbern dumál az ő sajátságos( értsd bugos) stílusával na ott hajlamos beakadni a script és nem megy tovább a játék - sűrű mentés ajánlott!

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3467) wikings2 válasza danih (#3461) üzenetére


wikings2
őstag

Körülbelül ahogy én észrevettem.
56 órám van benne és a 9 edik óra óta vagyok vérfarkas.
Eddig körülbelül úgy funkcionált ez a dolog nálam mint +1 kurva jó képesség. Hátrányom semmi sem volt belőle.
Járok kelek. A lényeg hogy ha használod ne nagyon használd olyan szituációkban ahol városlakók láthatnak meg (mivel ekkor azonnal 1000 aranyas vérdíjat tűznak ki rád a városban)
Igazából ez se nagy probléma. Berágtam ma délután és leirtottam az egész várost, és kiírta hogy megszűnt a vérdíj :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3468) Klikodesh válasza wikings2 (#3467) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nem tudsz well rested statusba kerulni ha verfarkas vagy. Egyebkent meg probalja ki ha nem tetszik gyogyithato... :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3469) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Ez a shader-cucc nem olyan rossz. Elvileg azért is kulonleges mert nincs kihatással az fps-re:

->

->

[ Szerkesztve ]

(#3470) keIdor válasza #19617792 (#3465) üzenetére


keIdor
titán

SPOILER: Meg Riften-ben is kell egy kereskedőnek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3471) wikings2 válasza keIdor (#3470) üzenetére


wikings2
őstag

Ezekkel a spoilerekkel az a baj, hogy mire oda jutok hogy felfogja az agyam hogy "spoiler" addigra a képmemóriám kb felfogta az írás tartalmát :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3472) McKnight82 válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


McKnight82
csendes tag

Állat ez kell nekem :)

(#3473) mpierre válasza wikings2 (#3471) üzenetére


mpierre
veterán

L a s s a n o l v a s s. ;]

Tényleg a kísérőt, hogy lehet felfegyverezni? Valami templomban került mellém egy töketlen fószer, aki megpusztult. Puszta ököllel ugrott neki az ellennek... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3474) Qru válasza mpierre (#3473) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tradelj vele. Amit adsz fegyót meg páncélt azt felveszi szépen, jól nevelten. :)

mod: E-vel párbeszédet kezdeményezel vele és alulról a második lehetőség.

To all: Nekem amúgy kicsit hiányzik hogy a fegyók nem romalanak, mint az Oblivionban. Ha félórát csapkodok egy sziklát az üveg karddal akkor sem lesz baja. :D

mod2:

Ilsyde: Az zászló a falon tiszta NWN 2 logo koppintás. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#3475) Mukorka válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


Mukorka
addikt

2 fps-t bukok miatta, injectorral vagy 4-5-öt is veszettem. Érdekes az új driver, cf teljes bukás , villogó kép meg minden világos mint az állat de ha kikapcsolom a második vga-t akkor simán jóval több fps-t kapok mint az előző driverrel ahol gyárilag letiltották ehhez a játékhoz :D

Hogy raksz be így képeket? Ilyen skill nekem is kell ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3476) Beerwolf válasza mpierre (#3473) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az a fószer szerintem nálam is megpurcant.
Velem akart jönni zarándokolni, de útközben találkoztunk egy banditával, és hát egy kis tűzet ő is kapott, megharagudott és megtámadott.
Úgyhogy önvédelem volt. :D

(#3477) Zolás


Zolás
addikt

Egy gyor körkérdésem lenne. Spoiler
Megszereztem a Broken Azura Start. Ha a csajhoz viszem, bele kell ugrani a csillagba lenyomni a benne lévő vámpírakárkit, és fehér csillagot kapok. Ha a fogadóba a varázslóhoz viszem, akkor fekete csillag lesz belőle. Melyik a jobb nekem? A fehér vagy a fekete? Mi a különbség?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3478) whitezo88 válasza Zolás (#3477) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a fekete csak emberlelket tud beszívni a fehér meg nem, de azok közt a legnagyobb is belefér.

(#3479) Inv1sus válasza Mukorka (#3475) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem győzöm küldözgetni magamnak az e-mail-eket a sok shader-es linkkel. Mire visszatérek Szegedre a masinámhoz, már azt se fogom tudni mihez is nyúljak. ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3480) Qru válasza Inv1sus (#3479) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A power gombhoz első körben. ;] Ne félj itt midíg segítő társakra lelsz. :D

#nincsbennetarcsi

(#3481) GeneraL_XTX válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

na ezt kipróbálom :R

(#3482) #57919488 válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


#57919488
törölt tag

Injector mellett is használható? Nincs kedvem elrontani :)

(#3483) Mukorka válasza #57919488 (#3482) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem de jobb mint az injector.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3484) Mukorka


Mukorka
addikt

Pár kép estére. Dawnstar szélén, Pózer ló ,Whiterun, Dragonsearch ,hentelés után

Ez meg egy előtte / utána

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3485) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
az ilyen füsteffekteket nem tudjátok, hogy kell kikapcsolni? mert szinte biztos vagyok hogy városokban és ilyen mocsaras helyeken emiatt megy le marhára az fps!

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#3486) Xerxész válasza Mukorka (#3483) üzenetére


Xerxész
őstag

Az kár, mert azért a sharpen effekt kéne még hozzá... Tényleg jó ez a shader, de kéne még találni hozzá valami sharpent.

(#3487) Klikodesh válasza Zolás (#3477) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Feher soul gemet rengeteget talasz veinbol is van es minden magus arulja, feketet meg nem nagyon latsz.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3488) keIdor


keIdor
titán

Megházasodtam. :C Megyünk vissza Whiterun-ba és nézem magától egy döglött sárkány pattog a főtéren, mondom wtf szép kis bogár... :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3489) Klikodesh válasza keIdor (#3488) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nekem tele veluk a varazsloiskola, mar sarkanyemetonek hivom.

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#3490) Ilsyde válasza Xerxész (#3486) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elvileg sharpen-t is tartalmaz. Nem raktam fel, csak a hozzászólásokat olvastam.

@Mukorka [L:teljes_méret][IMG:thumbnail][/IMG][/L]

(#3491) Enton válasza keIdor (#3488) üzenetére


Enton
addikt

Nekem riverwood-ban van most éppen három darab, habár csak csonti.
De mikor odaugrok akkor mindegyik így remeg meg mocorog, tisztára mintha még élnének. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3492) Mukorka válasza Xerxész (#3486) üzenetére


Mukorka
addikt

Van benne többféle preset de állítható is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3493) Neoteric


Neoteric
addikt

Hogy tudnám elérni h Riften-ben is engedjen házat venni?
Jarlnak nem tudok csinálni semmi questet, a Jarl csicskájának már megöltem 3 dragont 3x500 Goldért, helyieknek csináltam kis questeket, de semmi.. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#3494) Mukorka válasza Neoteric (#3493) üzenetére


Mukorka
addikt

jó neked. Ma kb 12 órát játszottam a játékkal ( :D ) és egy sárkány se jött. Kezdek félni hogy kibugoltak a játékból. Van már két feloldásra váró shoutom...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3495) Źşë' válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ez mocskos jól néz ki, olyan mintha egy kicsi bumpmappot kapna )

(#3488) Keldor papa wtf :F nem gyenge, óriásszúnyog irtás volt :D lehet sokat permetezték a távoli búzamezőket a helyi parasztok :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3496) TTomax válasza Ilsyde (#3469) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez adja eddig a legjobb képet... éles,de nem bántó,színek rendben,és az fps-t sem bántja... szuper!!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3497) KonzolKartel válasza Neoteric (#3493) üzenetére

Riftben 15k a ház. Szvsz az sok. youtubeon van róla how to, ha igyis kell.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#3498) raus


raus
aktív tag

Összefoglalva nekem nagyon bejön a Skyrim ugy ahogy van. Nem moddolom mivel alapon is gyönyörü es csak elrontanam a hangulatat a különbözö textura modokkal.
Adepten tolom egy Imperiallal. Inkabb warriorkodom de azert a magicka is jatszik. A ketkezesre, staminara, healthre, magickara, lockpickre, heavy armorra, destruction-restoration-alteration-conjurationre gyurok es egy dwarwen barddal vagy egy soultrappos tüzes waraxe-szal + ketkezes sebzest növelö kezvedövel kemenyen kivegzem az ellent. Csak nehany nagyobb tag meg több egyszerre ha tamad akkor szorulok de altalaban gyözöm. De meg igy is van helyszin ahova inkabb nagyobb szinten terek vissza. Van egy elder's cairn nevü dungeon ahol 2 ceremonial weapont kell egy ajtoba tenni es bemenni egy helyre ahol egy ujabb shoutot lehet talalni es meg kell ölni egy keleth nevü szellemet. Na onnan inkabb eljöttem mert nem birok vele. Van egy szolgaja aki meg summonol valami dögöt es harman rontanak nekünk. Inkabb feltapolva terek oda vissza kesöbb. Lydia a kiseröm panceljat es fegyoit is fejlesztem. Lenyeg hogy potionöket, staffokat is adok neki mert hasznalja öket. Peldaul egy zombi staffot adtam neki nemreg es rendszeresen feleleszt halottakat harc közben ami jol jön. Meg egy frost staffot is es lesokkolja a tagokat nekem en meg könnyebben vegzek velük. Valamint ha raktarozom nala a heath potionöket akkor ritkabban döl ki illetve azota nem hal meg. Mert elötte elöfordult hogy meghalt, az összes szajre meg ugye nala van, aztan nem maradt mas mint ujbol betölteni a korabbi mentest.

(#3499) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyre több bebugosodó küldetésem van :(((

Van egy olyan amit már megcsináltam, mégsem tűnik el a naplóból, most meg Aela-tól kaptam egy küldit amihez hozzám társul(és nem lehet az istennek sem elküldeni) és az egyik alagútban nem hajlandó tovább hönni, ha meg felszedem a tárgyat nélküle akkor nem teljesül a küldetés:((

Jöhetne már a patch :W

(#3500) Sonja


Sonja
veterán

The Province of Skyrim and its Notable Locations

Képként, és letölthető PDF-ben is! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.