Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) pzstm válasza arnikusz (#19449) üzenetére


pzstm
titán

thanks, örülnék neki és logikusnak is gondolnám, bár én jobban várom az új raidet :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19452) arnikusz válasza pzstm (#19451) üzenetére


arnikusz
veterán

Az őszre várható, ha vége a manhuntnak, lehet ezt hamarabb berakják, meg az új slecializáció és a 2 új brandszet ez mind év végére lesz teljes.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19453) dvd24


dvd24
senior tag

(#19454) Bird


Bird
addikt

10 gb lesz a patch, nem semmi. Rendesen bele vagy inkább mellé nyúlnak? ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19455) dvd24 válasza dvd24 (#19453) üzenetére


dvd24
senior tag

Named Items
Contractor's Gloves
Damage to Armor lowered to 8%.
Firm Handshake
Status Effects increased to 15%.
Ammo Dump
Now correctly rolls 2 additional attributes.
Claws Out
Now correctly has a skill tier core attribute roll.
Now correctly rolls an attribute in addition to pistol damage and melee damage.
Melee damage increased to 400%.
Fox's Prayer
Damage to out of cover lowered to 8%.
The Hollow Man
Damage to Health lowered to 10%.
Punch Drunk
Headshot Damage increased to 20%.
Send-Off
Removed Perfectly Rooted Talent.

:F nem tudom mi értelme volt ezeknek a nerfeknek. Szerintem még így is BiS lesz a contractor's és a fox's prayer csak egyszerűen gyengébbek.

[ Szerkesztve ]

(#19456) soo277 válasza Bird (#19454) üzenetére


soo277
őstag

Reméljük nem az utóbbi :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#19457) pzstm válasza arnikusz (#19452) üzenetére


pzstm
titán

anno New York DLC-nél tavaszt mondtak, ráadásul két új szett is azzal jöne, meg menübe is bekerült már, szerintem hamarabb jöhet. De majd kiderül

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19458) Anonymus23 válasza dvd24 (#19455) üzenetére


Anonymus23
veterán

A Fox's Prayer-t rendesen hazavágják :(((

Jöhet a Grupo Sombra :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#19459) pzstm válasza Anonymus23 (#19458) üzenetére


pzstm
titán

Hollow man sem kutya

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19460) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#19458) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Vagy a non branded térdes egy offensive slottal ;)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#19461) arnikusz válasza TommyS_27 (#19460) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezt a non brandes térdvédőt mutogatta Widdz 2 napja, milyen jó, hogy bennfentes infói vannak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19462) TommyS_27 válasza arnikusz (#19461) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem kell bennfentes infó hozzá, hogy lásd milyen mod slottal lehet kraftolni. :)

sajnos a non brandes fegyvertokon nem lehet elkalibrálni az uttility mod slotot. Ha lehetne már rég az lenne bent. :/

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#19463) dvd24 válasza Anonymus23 (#19458) üzenetére


dvd24
senior tag

Én fáradt vagyok most matekozni, de rakjuk egymás mellé szépen:

Fox's Prayer ideális esetben ad mondjuk +15% WD-t +8% DOO-t és mondjuk +12% CHD-t (feltételezve, hogy az exotic maszknak köszönhetően úgyis maxon van CHC), jah és a +10% rifle DMG-t.

A Groupo meg ad +15% WD-t +6% CHC-t (ami szerintem felesleges ha van exotic maszk) +12% CHD-t és a brand bonusz még egy +15%CHD.

Egymás mellé rakva azt kell mondjam rifle buildbe még mindig vonzóbb a Fox, bár valószínűleg nem lesz BiS ha más fegyvert akarunk majd használni.

De mivel nem nerfelték az M1A-t ezért a legtöbben úgyis maradnak a mostani buildnél.

Szerintem.

(#19464) arnikusz válasza TommyS_27 (#19462) üzenetére


arnikusz
veterán

Hétköznapi gamer alapból nem nézegette ezt eddig, konkrétan szó sem volt róla sehol.
Az okés, hogy ott volt, de most fel is hívták rá a figyelmet. :)
Így elrejtve szépen lassan előjönnek a build diverzitások. :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19465) arnikusz


arnikusz
veterán

Erről van szó és ott van még az említett Groupo Sombra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19466) #75376384 válasza arnikusz (#19465) üzenetére


#75376384
törölt tag

a kraftolas jelenlegi allapotat nezve, megeri ez? valszeg ugy is wd fog ramenni, mert mi más. a többi meg...

mivel ilyen szepen elkaszaltak a terdvedot... megse akartak akkora parasztlazadast es nem nyírtak ki az m1a-t. grupo helyett, nekem személy szerint ceska is szimpatikus, mivel 10% Chc-t ad úgy, hogy máshová csak 6% mehet, mig chd eseten a szokásos 12% helyett 15%.

ez meg...

"True Patriot
White buff armor repair lowered to 2%/3% once every second."

honnan tudjak, hogy nerfelni kellett, ha eddig is bugos volt es kb nem is müködött? :D

az a send off nerf szep beintes a skill buildnek. mert ugye mindenki azzal rohangal.

[ Szerkesztve ]

(#19467) velizare válasza Anonymus23 (#19458) üzenetére


velizare
nagyúr

+1. legalább néha elmegyünk a másik mapre. már csak a cpknek kellene resetelhetőeknek lenniük ott is. :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19468) BT86 válasza dvd24 (#19463) üzenetére


BT86
tag

Az exo maszkot valaki nézegette mostanában, hogy működik-e?
Én még akkor nézegettem küldetések után a CHC-t mikor meglett. De akkor mindig a statoknál szereplő CHC jött össze. Mintha a talent nem működött volna...

(#19469) #75376384 válasza velizare (#19467) üzenetére


#75376384
törölt tag

New Yorkban kulon kell nehezseget valtani.

(#19470) Anonymus23 válasza velizare (#19467) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudod NY-ban is resetelni, csak egy Global Difficulty váltás és megy is, pont úgy mint DC-ben.

;) - The Power of the Light Side

(#19471) arnikusz


arnikusz
veterán

Annyi próba után ma elsőre kiesett Heoicon. :)
Vzarmo én nem fogom craftolni ami van Groupo most elég.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19472) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#19460) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jelen helyzetben vagy a Grupo, vagy a 3. Providence, egyformán +15% CHD, max úgy kell sakkozni, hogy a nem szükséges 6% CHC helyett mondjuk 10% HSD legyen.
Mondjuk ha kihagyjuk az exo maszkot, akkor meg 3 Provi+1 Fenris+Grupo+Contractor's, az se rossz, van aki már régóta így használja, csak normális Grupo nem esett nagyon még :(

DE, nem esett szó az C M1A nerfről, és ha továbra is ilyen jó, akkor marad második fegyvernek, és akkor meg kell a 10% sebzés + 8% target out of cover sebzés, az még effektív többet ér mint 15% CHD, de ha csúnyán nerfelik (csak ezt tudják Massive-ék), akkor másik fegyó után kell nézni, és akkor marad a pure CHC+CHD, HSD-el megfűszerezve.
Kicsit félő, hogy szó sincs róla, holott előtte meg írták, hogy lesz nerf, de nem fogják a földbe döngölni, ami náluk egy új fogalom, és ki tudja mit jelent.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#19473) arnikusz válasza Anonymus23 (#19472) üzenetére


arnikusz
veterán

Csendes nerf lesz az M1A nál. Ongoing ment is a stasba. Maradt a pajzsos, EB chc chd, TP majd az exo holsterrel. Elsődleges nálam a BK chc chd build , így ha adja a rajzot a BK-t próbálom elsőként pörgetni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19474) arnikusz


arnikusz
veterán

Bullet Kingnél mennyi most a base damege a nem exo változatnak, aki gameban van megnézné.
Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19475) pzstm válasza #75376384 (#19466) üzenetére


pzstm
titán

send off percenként ment egyszer....nem fog hiányozni különösebben...HardWired Seeker+Stingerhive kombót ugyanúgy fogom élvezni ezután is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19476) velizare válasza #75376384 (#19469) üzenetére


velizare
nagyúr

+Anonymus23
ah oké, köszi!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19477) Alvin_ti4200 válasza dvd24 (#19453) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Diamondback – Reworked

Now Grants all shots guaranteed crits for 5s after hitting a mark.

Developer comment: The Diamondback is underperforming, and this change should make the bonus a bit more exciting.

Yes, please! :C

(#19478) Bird válasza Alvin_ti4200 (#19477) üzenetére


Bird
addikt

Csak épp az az öt skulós tár egy vicc...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19479) #75376384 válasza pzstm (#19475) üzenetére


#75376384
törölt tag

neked. szerves resze volt a skill buildeknek es nem azert mert annyira op lett volna, hanem mert nem nagyon van jobb talent, ami az offensive skill buildet buffolja (szep magyar szavak).
a surge a masik ilyen, de akkor igy kb marad csak az. masodlagosnak meg mi mast tennenek be, mint egy m1a-t. ez am a valtozatossag.

[ Szerkesztve ]

(#19480) Gubu0101 válasza Bird (#19478) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát ja sajnos,meg mire újra tölt.Kellene bele legalább 15 lőszer meg pár mp-el gyorsabb újratöltés :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19481) alibiman


alibiman
aktív tag

Picit segítsetek nekem tisztázni egy kérdést. Melyik def moddal járok jobban: income repair vagy armor repair sebesség?

(#19482) Bird válasza Gubu0101 (#19480) üzenetére


Bird
addikt

Pont ezért csinalhatnak vele bármit, így ebben a formájában soha nem lesz elég hatékony ahhoz, hogy használjam. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19483) arnikusz válasza #75376384 (#19479) üzenetére


arnikusz
veterán

Van egy backpack talent ami nagyon hasznos China Light Perfect Shock and Awe, az Acosta helyett ezt használom.

Alibiman próbáld ki mindkettőt, ezt milyen buildben akarod használni?
TruePatriothoz incoming repair, High End sárga build armor regen.

Alvin a Gyémánthátú felejtős ahogy a többiek írták, inkább a Mercilesst próbáld meg ha van.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19484) sith7 válasza arnikusz (#19473) üzenetére


sith7
nagyúr

Ongoing ment is a stasba.

Szuper, tegnap lett kész :C :o

Más
kb. 2 hete tolom a heroic küldetéseket, de nekem 1 db exo esett csak, az is egy térdvédő

Tegnap mondom megy 1-2 Wall Street - t, hátha BK kiesik, az első menet végén, amielőtt jön a 3 pajzsos kaptunk 4 rugót .... szerintem 1 óra megvolt az a pálya, sárgán kívül persze nem esett semmi :((

(#19485) Gubu0101 válasza sith7 (#19484) üzenetére


Gubu0101
veterán

Rugóktól én még nem kaptam egzot,de azok szerintem nem is dobnak,csak sárga vackokat.Eddig NY-ban csak 1x esett nekem BK pedig már pár kört letoltam WS-en is.Sőt egész NY-ban az az egy egzom van/volt :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19486) sith7 válasza Gubu0101 (#19485) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem a rugóktól vártam az exot :N , azt csak azért írtam, hogy elb@szták az összes időmet, a pálya végén meg nem dobott senki semmit

(#19487) arnikusz válasza sith7 (#19484) üzenetére


arnikusz
veterán

Ott van a Pajzsos build Legendarykra, meg a DPS CHC/CHD BK, DPS CHC/CHD EB, valamint a gyújtogató True P tank ha lesz hozzá True P térdvédő. Végül meg mivel elméletileg javítják az Aces-t újra összerakom a Sniper SVD buildet.

BK aka Bullet King nekem is csak szombaton esett WS Heroic minden nehezítéssel és pont a vége előtt jött a 4 Agent kb. 15 perc fedezékharc és Pestilence/True P támogatással lettek meg és nem adtak semmit ( elméletileg javítják ma), de ezután Dragov kidobta a BK-t így ma azt fogom felfejleszteni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19488) sith7 válasza arnikusz (#19487) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ, erről a kettőről tudsz adni linket/képet/videót ? :R

Pajzsos build Legendarykra
Gyújtogató True P tank

(#19489) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ez mennyire igaz :DD :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19490) arnikusz válasza sith7 (#19488) üzenetére


arnikusz
veterán

Este a Pajzsost felrakom a másikból még híjja a térdes TP mert betörtem. :C

Saturn manhunt: [link]
New Yorki helyszínekkel, jó lesz.
Jam- ügyes kérem, este először töltök majd game. :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19491) -=Jam=- válasza arnikusz (#19490) üzenetére


-=Jam=-
őstag

2 CP-t már gyorsan el is foglaltam a leállás előtt :DDD

(#19492) sith7 válasza arnikusz (#19490) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#19493) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Lehet szedni a frissítést, 9.8 GB.

(#19494) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

azt meg tudná nekem mondani valaki hogy némi nerfeléshez meg egy apró craft változtatáshoz miért kell 10GB-ot peccselni? :DDD totál fogalmatlanok ezek a srácok komolyan...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19495) -=Jam=- válasza FireKeeper (#19494) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Valószínűleg letölti az összes file-t újra ami módosult, ahelyett, hogy a meglévő file-ban csak a változást hajtaná végre egy delta file alapján.

(#19496) Gubu0101 válasza arnikusz (#19487) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én első körben Ruthless 30 to 40 azt meg nézem mit csinál BK-val :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19497) alibiman válasza -=Jam=- (#19493) üzenetére


alibiman
aktív tag

Baromi jó a szerverük, 2 perc alatt lejött. :-) Legalább ez legyen jó...

(#19498) alibiman válasza arnikusz (#19483) üzenetére


alibiman
aktív tag

Negot reszelgetem, de van egy cseszka hátizsákom, amin kék a mod slot. És ugye rakhatok bele inc. rep és arm reg. modot.

(#19499) arnikusz válasza Gubu0101 (#19496) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha van 20 alapanyagod és a stashban további betörnivaló exo akkor érdemes ma megpróbálni, hátha a szokásos 1. nap metódus van megint.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19500) Gubu0101 válasza arnikusz (#19499) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van bőven alapanyag,18-ra emlékszek,de nem akarom mind felhasználni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.