Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) arnikusz


arnikusz
veterán

Jó olvasni a sok what if-et, de egy dologról elfelejtkezünk nagy ráhatásunk nincs a dologra.
Ott van amit a kis fejükben elterveztek és ott vannak a bennfentes youtuberek akikre hallgatnak. Most eladták és megy a Season 1, ha kifújt, majd a Season 2-vel megint belengetnek valamit. De addig majd jön a 30-as exok újrarollolása én gyüjtöm a hulladék exot majd jó lesz alapanyagnak, pl. Acosta zsák van 20 db.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19102) Gigant20 válasza Lifer092 (#19086) üzenetére


Gigant20
tag

Ez így nem igaz, a Stash-ből raktam tegnap össze egy új AR buildet DZ-re. Szóval a stash tartalmának mondjuk a 75%-ak fogod csak majd törölni ha már tele lesz a majd valamire jó lesz cuccokkal! :D

uplay: jul3s4ty_HUN

(#19103) alibiman válasza Bird (#19085) üzenetére


alibiman
aktív tag

Azért, mert művészeti, látványi, hangzási szempontból nekem nagyon bejön. Rengeteg apró zseniális 5let van benne, kis finomságok. Ez játék most olyan, mint egy csúcs konyhai remekmű, amire csak rátettek egy kis kutyaszart, hogy ne tudd élvezettel megenni. Folyamatosan próbálkozol, mert nagyon vonzó, meg szereted, de nem megy. És amikor kitalálod, mégis mit kezdhetnél vele, jön egy újabb akadály, eldurrantott epe, vagy hasonló.

Az elmúlt 4 nap eredménye kis CHC növekedés meg egy szo-szo AR. Csak kihívásban, meg hősiben csináltam a CPket, lenyomtam a két rugó ügynököt, a Vénuszt meg Neptunt vagy mit. Kb. 5 nap alatt 0ról 90ig húztam az SHD szintet.

Azt hiszem jogos, ha morgok. Ettől azért picit többet szerettem volna kapni. Amúgy teljesen általános a játékkal kapcsolatos elégedetlenség, szóval nem vagyok ezzel egyedül.

(#19104) Gigant20 válasza arnikusz (#19101) üzenetére


Gigant20
tag

Ezt az újrarollolást hol olvastad. Mert eddig még csak arról hallottam, hogy lv30-as exo-t lehet 40-re húzni! De persze a rollolás lenne a logikus.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#19105) alibiman válasza Octi (#19095) üzenetére


alibiman
aktív tag

Így van. Ha emlékeztek rá, a Div1ben hetente megcsináltuk a hősi vagy legendás küldiket az exo dobozokért, és mégis sokan beletoltunk 1500+ órát.

(#19106) Gigant20 válasza alibiman (#19103) üzenetére


Gigant20
tag

Mindenki morog valamiért. A casual playerek a 18 perces Heroic Darpa miatt, mások a loot miat, a PvP-sek a csalók miatt stb.... Sose lesz mindenki elégedett. De ez egy ilyen játék. Én is szidom, hogy szar a loot és ,hogy a köcsög Providence target loot szart se ad hetek óta, mégis tolom mert szeretem ezt a game-et és mert nincs ehhez hasonló!

De a RAID 2 már kurvára jöhetne valami baszó spec exo fegyverrel! :D

uplay: jul3s4ty_HUN

(#19107) arnikusz válasza Gigant20 (#19104) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak gondolom egy videó hozzá 8.00-tól. [link]
Raid 2 2 új Brandsettel és egy kétcsövű exoval jön, ami hasonlít az EB-re de Rifle-nek mondják. Ja szeptember szerintem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19108) alibiman válasza Gigant20 (#19106) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ezt akár én is írhattam volna. :-)

(#19109) Octi


Octi
aktív tag

(#19100) vzarmo
Ez is egy jó ötlet. Igazából nekem mindegy, csak találjanak ki valamit, mert az egyértelműen látszik, hogy a mostani irány nem jó ;)

(#19106) Gigant20
De a RAID 2 már kurvára jöhetne valami baszó spec exo fegyverrel!

Addig álljál fél lábon :D De legalább a következő season-től lehet venni a Barbie ládákat 10 juróért.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#19110) pzstm válasza arnikusz (#19107) üzenetére


pzstm
titán

én reménykednék inkább a májusi-nyári indulásban akár..... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19111) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

Skill build-et támogató egzotikus fegyver van most a játékban? Keresgéltem a neten de nem találtam.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#19112) pzstm válasza Kiscsőke (#19111) üzenetére


pzstm
titán

Sweet Dreamset használok, legendary mobütögetéshez :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19113) #75376384 válasza Kiscsőke (#19111) üzenetére


#75376384
törölt tag

kimondott nincs, de ott a nevesitett mk17, ha cc buildet akarsz. ha seeker/artillery, akkor nevesitett pumpalos shoti es lvoac. egyiknek se kell jo sebzes csak a talent miatt fogod oket hasznalni, igy kb barmi hasznalhato. plusz, amit fentebb is irt pzstm, sweet dreams.

(#19114) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hála istennek a League onnan folytatódik ahol abba maradt,csak a küldiket nullázták,futottam egy gyors Jeffersont és meg is lett az egzo :D Kár egy hét alatt össze szenvedi,mert így 2 hét alatt sima ügy :D

Viszont a Hive az ismét gatya 4 ből 3x nem szedett pedig fullon volt,tehát sikeres karbantartás volt ;]

Most legalább adott egy fullos Nemesist az egzo láda :C

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19115) alibiman válasza Gubu0101 (#19114) üzenetére


alibiman
aktív tag

Milyen szinten futottad a JTC-?

(#19116) MarkusSchulz válasza Gubu0101 (#19114) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Hála az égnek, köszi az infót, este meg is lesz :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#19117) pzstm válasza Gubu0101 (#19114) üzenetére


pzstm
titán

én nem értem hogy exo cachekből mindenki maxos weaponoket kap csak én közepeseket?

nah majd a mostani exo cacheig ha eljutok :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19118) Gubu0101 válasza alibiman (#19115) üzenetére


Gubu0101
veterán

Challenging.

pzstm Ritka,eddig ez a 2. fegyverem a 2.0-óta ami maxos :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19119) arnikusz válasza Gubu0101 (#19114) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem csak ez jött 4CP Potomac, de legalább már van. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19120) Lgabor007 válasza arnikusz (#19119) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Akkor már nem is sürgős az utolsó darabja! :C

(#19121) -=Jam=- válasza Gubu0101 (#19114) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hála istennek a League onnan folytatódik ahol abba maradt,csak a küldiket nullázták

Hát ez jó nagy vicc, sok értelme van így, mi meg megszenvedtünk a Darpa 18 perccel, hogy rohadjanak el :D

(#19122) Gubu0101 válasza -=Jam=- (#19121) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én 1-2x nekifutottam drappanak nem sikerült javítani a 30 percen így hagytam is,lemondtam inkább az egzo ládáról meg a fityegőről,így már mondhatni szerencsére :D Most már legalább ezt is tudni fogjuk következő alkalomkor :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19123) Kiscsőke válasza -=Jam=- (#19121) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Én is lemondtam a fityegőről, esélytelen volt a Darpa 18perc, így meg sajnos tényleg túl könnyű kifarmolni. Akik meg beleöltek rengeteg órát a közel maxos buildekhez, még annyit sem kapnak rewardként, hogy meg legyen a fityegőjük.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#19124) regener válasza -=Jam=- (#19121) üzenetére


regener
veterán

Pont erről beszéltek az SOTG-ben, hogy most nem így lesz, mert a mútlkor ez is egy bug volt az UI bug mellett.
Én meg persze segget csináltam így a számból itt :DDD

(#19125) -=Jam=- válasza regener (#19124) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja tudom, de ezt sem sikerült javítani, milyen meglepő :DDD
Nice job Massive :C Bannolni meg rollbackelni volt eszük, szerencsétlen népség... :D

[ Szerkesztve ]

(#19126) Bird válasza -=Jam=- (#19121) üzenetére


Bird
addikt

Ez az előző leagben sem volt másképp. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19127) -=Jam=- válasza Bird (#19126) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen, de akkor azt mondták az hiba, és a következőben javítva lesz...

(#19128) Habugi válasza -=Jam=- (#19127) üzenetére


Habugi
addikt

Én már alig várom h belogoljak, solo Heroic WT-en keresek majd egy Outcastos CP-t és felbőszítem majd az első granyósat akit meglátok mert nincs ahhoz fogható látvány érzés (!!), amikor a 6sárgás, ~5M HP-s healer Hive 0.001sec alatt molekuláris szinten megsemmisül a pokol tüzében..! :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#19129) BT86


BT86
tag

Ez az exo cache is egy csalódás. Megint BTSU, most ráadásul nem is fullos, bár jelen esetben az mindegy is... :W

(#19130) BT86 válasza -=Jam=- (#19125) üzenetére


BT86
tag

"The UI for the Westside League incorrectly shows a full reset on the rank."
Idézet a március 25-i Reddit SOTG-ből, csak a felhasználói felületen jelent meg hibásan, illetve már a league detailsből is bemásoltam, hogy nem resetelődik. De írhat bármit az ember...

(#19131) Janusz001


Janusz001
őstag

Néhány hete elkezdtem a technikusi speccet megcsinálni, de időhiány/bénaság miatt a 4. stádiumban leragadtam, ahol a Sand-off tervrajzot adja. Mérgemben ma megvettem valutáért a speccet, viszont a tervrajzot nem kaptam meg vagy ilyenkor az nem jár?

(#19132) GAbre


GAbre
veterán

Most sírjak,vagy fájdalmamba nevessek?

Avatar

(#19133) MarkusSchulz válasza GAbre (#19132) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

46/60-on állsz, valamennyi küldetés csinálj meg és meglesz a 60.

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#19134) GAbre válasza MarkusSchulz (#19133) üzenetére


GAbre
veterán

Igazad lett számolja.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#19135) MarkusSchulz válasza GAbre (#19134) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Nem kell megcsinálnod az egészet újra, csak 1-1 küldetést kell megcsinálnod és készen is vagy, csupán 14 pont kell a 60-hoz...

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#19136) alibiman válasza Gubu0101 (#19118) üzenetére


alibiman
aktív tag

Mi az a pzstm?

(#19137) TommyS_27 válasza alibiman (#19136) üzenetére


TommyS_27
senior tag

:C

neki válaszolt:

https://www.twitch.tv/ltommys

(#19138) Bird válasza alibiman (#19136) üzenetére


Bird
addikt

Hogy mi: papír zsebkendő tett mocsok. :DDD :DDD

A kire már válaszoltak. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19139) Gubu0101 válasza Bird (#19138) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szakadok :D :D :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19140) Bird válasza Gubu0101 (#19139) üzenetére


Bird
addikt

Bocsánat Zsoltitól, spontán jött a hülyeség. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19141) Gubu0101 válasza Bird (#19140) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tőlem aztán ne kérj,jót nevettem,vicces volt :D :D :C

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19142) alibiman válasza TommyS_27 (#19137) üzenetére


alibiman
aktív tag

Jól van, nem figyeltem. :)

(#19143) velizare válasza alibiman (#19080) üzenetére


velizare
nagyúr

ha meg kevés mod esne, akkor meg az lenne a baj. igen, volt már ilyen is, és annyira nem volt jó.

@habu: valaki a redditen elkezdett statisztikát csinálni belőle, hogy mennyi targeted loot esik küldiben, mennyi cpzéskor stb. 5-5 óra küldizés és cpzés alapján készült ministatisztika. küldizésben ~4 percenként jött targeted loot, cpzés alatt ~2 percenként.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19144) alibiman válasza velizare (#19143) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ebben igazad is lenne, ha most meg nem vinnék túlzásba. Azért a nagyon kevés meg a túl sok között van pár fokozat. :-) Főleg, ha ez a nagyon sok a használható geart helyettesíti.

Csináltam egy hősi CPt, tele lett a pálya sárga fényekkel. Az elsöprő többség mod volt, meg igen alacsony értékű t.loot. Aztán ugyanabban a negyedben csináltam egy kihívásos CPt is. Egyetlen (!) sárga izé volt, valami gagyi mod. Nehézben, vagy normálban mit adna? Valami nagyon nem működik itt jól, és gyanaxom, hogy nem is tudják, hol a hiba.

A vendorokra sincs semmi szükség. Hétről hétre gagyi cuccok vannak. Emlékezzetek, hogy a div1ben ritka volt az olyan hét, amikor ne lett volna valami érdekesebb cucc.

(#19145) arnikusz


arnikusz
veterán

Nem fűzök hozzá semmit:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19146) FireKeeper válasza velizare (#19143) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kár hogy CP-re nem lehet matchmakingelni

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19147) pzstm válasza Gubu0101 (#19118) üzenetére


pzstm
titán

ma viszont Exo cache-ból kaptam egy Sawyer's Kneepad-et ami fullos, el is rakom a TU9-re :K

Bankos küldetésben meg egy heroic menet alatt két Pestilence is esett :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19148) soo277 válasza pzstm (#19147) üzenetére


soo277
őstag

Bankon Pesti...?
Nem csak DZ loot?

BT: wersoo#21211

(#19149) pzstm válasza soo277 (#19148) üzenetére


pzstm
titán

úgy tudom, ha már egyszer DZ-ben kiesett akkor kb bárhol dobhatja.

Múlt héten egyik raid boss dobta klántársnak :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19150) soo277 válasza pzstm (#19149) üzenetére


soo277
őstag

Nekem DZ dobott már pár nagyon szart:((, hát remélem belefutok akkor egy jó statosba

BT: wersoo#21211

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.