Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#1053) buktam


buktam
csendes tag

Tapasztalat TCL 65EP640.

Tegnap hozta meg az Emag, az 5 év gari miatt választottam ezt az Alza 2 év garis EP65660-nal szemben, árban hasonló, de ahogy látom csak dizájn a különbség. A Tv-nél nincs összehasonlítási alapom, egy 32 HD ready után ég és föld. Amik viszont éles tapasztalatok:

- IOS 13.3-on a T-cast nem streameli át a videókat, csak a fotókat. Androidról átmegy.
- IOS T-cast reklámmal van tele és bugos, egy rakás k@k@.
- Egy RT-AC66U_B1-ra kötött külsö vinyó-t használok mediaservernek Gigabit LAN-on
- Ha innen játszom le a filmet, akkor 4k-ba nem tudok beletekerni, de régi divx-be igen
- Ha ugyanazt a filmet közvetlenül a TV USB-re kötöm, akkor bele tudok tekerni a 4K-ba

Egy kérdés: Miként tudom analóg erősítőre kötni a Tv-t? Azaz csak jel kimenetet szeretném pluszban kivinni. Ha akarom erősítőről hallgatom, ha akarom akkor TV-ről, ha akarom akkor mindkettőről. Van ennek beállítása, vagy csak a füles kimenet használható ere és digitálisnak az optikai?

Egyenlőre ennyi, a TV lehetne gyorsabb, de én i letiltottam a nem használt alkalmazásokat amiket hagyott.. Így eddig nem tapasztalok különösebb hibát, bár egyszer sikerült befagyasztanom...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.