Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) donbig válasza csabyka666 (#846) üzenetére


donbig
tag

Kamu profilok mindenhol vannak. Adhatsz visszajelzést az oldalnak, ha ilyent tapasztalsz, de nem egyszer tőlük kaptam értesítést, hogy csaló profillal leveleztem ,törölték. Tehát valamilyen szűrő működik. Voltak olyan oldalak, ahol sztem is az oldal által generált kamuprofilok voltak. Ki fizetne elő egy olyan oldalon, ahol országos szinten százan vannak fenn? De nem minden oldal volt ilyen.Nem csak a kamuprofilok nem válaszolnak, ez talán inkább személyiség kérdése. Szerencsére azért sok nő vette a fáradságot, hogy megírta, ha más elképzelése van, én is így tettem mindig. Sztem, ha az egyik fél tesz egy kezdeményező lépést, annyit megérdemel, hogy válaszra méltassák. és akkor tudja, hogy oké, hát ez nem jött össze, lépek tovább. Hiszen azért van ott az ember, hogy társat találjon, ne essen már nehezére egy mondatot leírni. De ez ne szegje senki kedvét, el kell fogadni, hogy ez létezik.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#852) csabyka666 válasza donbig (#851) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi a választ! Nem tudom, érdemes-e beregisztrálni...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#853) donbig válasza csabyka666 (#847) üzenetére


donbig
tag

Én a Randivonalra regisztráltam, erről van tapasztalatom. Akkor talán még volt olyan lehetőség, hogy „körbenézz” regisztráció nélkül – ilyen volt pl. a párom.hu is – de akár regelhetsz is valami ideiglenes e-maillel, így látni fogod legalább azt, hogy mennyi korban hozzád illő nő van, aztán törlöd – hiszen pont erről beszélünk, hogy az ilyen accountok is csak a regisztrált tagok számát növelik, de teljesen feleslegesen. Akkor itt voltak a legtöbben, szimpatikus volt az oldal.
Máshol, pl. páratlan.hu, stb, nagyon kevés regisztrált volt akkor. A Badoo-ról egy fiatalabb kollégámat kérdeztem akkor, azt mondta, aki ott van, dugni akar. Lehet, hogy sok minden megváltozott azóta ezeknél az oldalaknál is.
Én sajnos már akkor sem nagyon nézegethettem a harmincas korosztályt, így nem tudom megmondani, milyen arányt képviseltek a 30-35 éves nők. Aztán négy évvel később mégis egy akkor még harnincassal jöttem össze, Ő a mostani párom. De az tény, hogy kevés lehetőség van az ismerkedésre, ez egy olyan platform, ahol akár rövid idő alatt sok emberrel lehet találkozni, megadva az esélyt..
Az, hogy ki akar családot, ki karrierista nehéz megállapítani. Ezért lenne fontos, hogy az adatlapra – ahol ilyen jellegű céljainkat, terveinket is leírhatjuk - valós dolgokat írjunk. Előbb-utóbb minden kiderül, kár egymás idejét feleslegesen rabolni.
Ehhez egy true story: kecskeméti nő - nevezzük Irmának - bejelölt szívecskével. Fotó nem volt, de amikor kértem küldött, Leveleztünk, lassan érlelődött a randi - bár közben kiderült, hogy igazából Vilmának hívják. Azért lassan, mert én GYMS megyében lakom, szóval nem ugrottam csak úgy el. Aztán egyszer csak írja, hogy ő igazából valahol Erdélyben él. Na ez így már sok volt. Megírtam, hogy én meg igazából nem 186cm vagyok és 90kg, hanem 150/180 és iszlám.
Ilyen sajnos van, de idővel az ember már jobban tud szűrni, és bátran rá kell kérdezni, ha valami nem tiszta, senki ne szórakozzon és rabolja másnak az idejét.
A fizetőssé tétel sztem, valamennyire megszűri az embereket, aki előfizet, az azért jó eséllyel komolyan gondolja a társkeresést. Pár éve rengeteget foglakozott a sajtó azzal hogy húznak le társkereső oldalak embereket a megújuló előfizetéssel. Itt soha nem volt gondom, egyszerűen ki kell kapcsolni a megújuló előfizetést.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#854) donbig válasza st3v3np3t3r (#850) üzenetére


donbig
tag

Ami a fényképet illeti, én is így gondoltam ahogy Te, nagyon bosszantott, ha valaki nem tett fel profilképet, de már sokkal nyitottabban, elfogadóbban állnék hozzá.
Egyrészt például a tanárok sem szeretik ,ha a diákok megtalálják és nézegetik, még annyi eszük is van, hogy kamureggel levelezzenek saját tanárukkal.
Egyébként sokan kérés nélkül küldték, ha ők írtak rám. Hülyék meg mindenhol vannak: rábaközi nőtől kértem fotót, de ő ragaszkodott hozzá, hogy előtte hódítsam meg :DD
A legtöbb randim egyébként egy alkalom volt. Lehet levelezni, fotót nézegetni, egy pillanat alatt kiderül, tetszik-e, van-e kémia stb. Igazából sokszor egy perc múlva indulhattam volna haza, de általában az ember ilyenkor beszélget már egy kicsit, főleg, ha elutazol valahova a randi miatt. De nem kell megsértődni, ha a nő azt mondja, bocs, nem... Igen, Idő, pénz, stb, de aki ebbe belekezd, el kell fogadnia, hogy jó eséllyel lesz ilyen.
Ami a randiguruságot illeti: az elsőre úgy mentem, hogy papírra írtam fel kérdéseket (nem vittem magammal :) ), mert a hallgatás borzasztó kínos tud lenni. Röhejes lehettem. :B Idővel jön a rutin. A legfontosabb, hogy az ember önmagát adja, a szerepjátszás csak időhúzás. Egy randin el tudom játszani, milyen laza vagyok, miközben én sajnos nem vagyok az. Ha ő ilyent keres, úgysem fog működni.
Én úgy alakítottam, hogy max. egy órát szánok rá, aztán mennem kell. Ennyi elég, hogy eldöntsd, akarsz-e másodikat, ennyit még beszélgetni is lehet - bár volt, amikor az egy óra is nehezen telt, és igen volt olyan, hogy előbb mondtam, hogy menjünk.
A legnagyobb hiba sztem, amit írsz: az előző kapcsolatot felemlegetni. Ebbe többször beleestem és többször elmagyarázták: nem kíváncsiak általában az előző párkapcsolatra. Gondold el, ha erről beszélsz, olyan, mintha még nem engedted volna el. Inkább legyen a férfi érdeklődő, kíváncsi, kérdezzen, egy-egy apró bók mehet. Aki laza, közvetlen az szerencsés, nekem munkásabb volt minden randi, de ahogy írtam, jön a rutin.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#855) donbig válasza st3v3np3t3r (#850) üzenetére


donbig
tag

Ahogy írtam, vakrandin nem voltam. Volt feleségem igen. Ahogy emlékszem, az Ő gondja az volt, ami társkereső oldalakon valamennyire kiszűrhető, hogy ott és akkor látszatra is eléggé eltérő intelligenciájú, társadalmi helyzetű emberek jöttek össze. Arra konkrétan emlékszem, hogy volt, aki mackóalsóban ment el. Egy szimpatikus férfi volt a számára, de ő meg kisebb volt nála és ez neki kizáró ok. :)
A párom kolléganője a másik, aki részt vett ilyenen, egy férfival jelezték egymásnak, hogy szimpatikusak, aztán egyik sem kereste a másikat. Ennek ellenére ezt sem vetném el, mivel fizetős, azért jó eséllyel itt is komoly szándékúak vannak, az pedig tök jó, hogy limitált az idő, ha nincs szimpátia gyorsan szabadulsz. :) Sőt, azt gondolom, minden lehetőséget meg kell ragadni, mert az idő sajnos telik...

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#856) st3v3np3t3r válasza donbig (#854) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nincs hülyeség abban amit mondasz, de, mijt írtam, az ember kíváncsi természetű...általában, és az volt kapcsolatról érdeklődés egy olyan sarkalatos pont, persze, ha őszinte akar lenni, aztán van, hogy kamuzik... azt olvastam több oldalon is korábban, hogy ez egy nagyon jó őszinteség teszt lehet, ha megfelelő időben teszik fel valamelyik randin, ugyan ha lláthatóan őszinte a másik a fél,akkor erről a dologról is tud őszintén beszélni... De ezt is embere válogatja... Ez a szivecskézés is olyan, hogybtök jó hogy van, de lényegében semmit sem ér, mert lehetnek olyan is, akik csak szórakozásból szivecskéznek... ilyenekebe belefutottam én is, szivecskézett engem, én is őt, nagy levegő, írtam neki aztán semmi válasz... ilyenkor gyors vélemény magamban,"ez se gondolja komolyan",finoman fogalmazva... mindenképp nehéz, azt el kell fogadni... amit leírtál esetet, GYMS - Erdély... hát igen, a távkapcsolat nagyon nagyon sokba került régen is, most is, nálam szóba se jöhet eleve, mivel a munkám a városba köt és azért nem kapok milliós fizetés és végtelen időt minden második nap, hogy átutazzam az egész országot.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#857) sum-blink válasza runner 125 (#50) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hi! Szerintetek ha Okcupidon 30+ like-om van érdemes előfizetni, vagy kb. az összes fake és ott is csak a lehúzásra mennek?

(#858) st3v3np3t3r válasza sum-blink (#857) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hát..ha már elő kell fizetni, régen rossz szerintem... ez hasonló majdnem ahhoz mint a játékoknál...pay2win...fizess, hogy nyerj...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#859) sum-blink válasza st3v3np3t3r (#858) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem szoktam sosem. Csak ezt a platformot nem használtam még és a 32-re felkaptam a fejem. Köszi.

(#860) // Chaka //


// Chaka //
tag

Sziasztok! Próbaképpen megnéztem a városom teljes felhozatalát hölgyekből korhatár nélkül a randivonal és meetic oldalakon. Az utóbbi nagyon összeszedte magát. Másfelől egyetlen egy előfizető van egy 400-as találatból, szóval vagy nem működik az egész, vagy ha előfizetek, akkor én vagyok ott a messiás, akire mind várnak :) Mondjuk agyon kell hozzá verni a malacperselyt, mert egy hónap nagyon előnytelen, 6 hónap pedig 18k. Persze ha a zember megboldogul ezáltal, akkor nem pénz, de ha nem, akkor undi érzés, hogy palira vettem magam :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#861) csabyka666 válasza // Chaka // (#860) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Datingot nem próbáltad? Az ingyenes teljes mértékben - elvileg.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#862) // Chaka // válasza csabyka666 (#861) üzenetére


// Chaka //
tag

Facebook? De igen. Nem sok babér termett. Illetve az az effekt, hogy ami ingyenes, azt nem veszik komolyan, az nagyon érzékelhető. Persze minden oldalnak kell az ingyenes részleg, ha rendes felhozatalt akar felmutatni. Hogy az a felhozatal nem lesz aktív, mert csak nézelődnek, mint a ruhás boltban, az már nem izgatja az üzemeltetőt.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#863) csabyka666 válasza // Chaka // (#862) üzenetére


csabyka666
addikt

Egyébként mi a véleményed róla? Releváns találatokat kaptál? Be lehet sok paramétert állítani?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#864) // Chaka // válasza csabyka666 (#863) üzenetére


// Chaka //
tag

A FB Dating keresős része rendesen működik. Csak nem veszi figyelembe, hogy kik találhatnak rám, ami azért nagy gond. Szóval olyat is like-olhatsz, aki a pokolba kíván téged, mert túl kicsi, nagy, öreg, fiatal stb. vagy, vagy túl messze laksz.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#865) csabyka666 válasza // Chaka // (#864) üzenetére


csabyka666
addikt

Úgy érted, hogy akiket neked ad találatnak, ők megfelelnek a te általad beállított paramétereknek, viszont ezek a találatok nem feltétlen téged keresnek?

Ennek szerintem az az értelme, hogy hátha mégis enged valamelyik igényéből...nem?!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#866) // Chaka // válasza csabyka666 (#865) üzenetére


// Chaka //
tag

Ahogy írod, pontosan. Meglehetősen szabálykövető csóka vagyok, és hát a csajos dolgokra pont nem működnek a szabályok. Az egyik felháborodik, ha meg merem szólítani, a másik azt mondja, hogy az életkor, amit megadott, az csak egy szám, ne vegyem komolyan :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#867) csabyka666 válasza // Chaka // (#866) üzenetére


csabyka666
addikt

Értem. Ez valóban nem túl jó, mert minek adjon be téged releváns találatként, amikor nyilván nem vagy az?!
Persze így több a lehetőség a match-re, nagyobb a merítés.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#868) GoodSpeed válasza // Chaka // (#862) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A Facebook ismerkedős appja elég nagy reményeket táplált, már amikor bejelentették ... Hiszen a világ legnagyobb közösségi oldaláé, az oldalon belül ráadásul, és még ingyenes is! Ezzel szemben, csak mobilapplikációban érhető el, és a kínálat is gyér :( Pedig a bejelentése után, és mielőtt kiderült volna, hogy papírtigris, eléggé valószínű, hogy idehaza a társkereső oldalak bepánikoltak.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#869) csabyka666 válasza GoodSpeed (#868) üzenetére


csabyka666
addikt

Mit jelent számokban kifejezve a "gyér"? Szinte találat sincs, vagy ami van, az sem releváns?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#870) GoodSpeed válasza csabyka666 (#869) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azonos beállítások mellett, miután elfogytak a jelöltek, másnapra a Tinder pl tud újakat bedobni... itt meg már vagy 2 hete semmi :D

A Tinderen is jönnek rendesen irreleváns találatok... de ott legalább jönnek... itt meg pangás van, annak ellenére, hogy az ingyenesség, meg a hatalmas regisztrált felhasználói bázis ellenére - jó hát sokan vannak Facebookon akik nem is tudnak róla, sőt okostelefonon is viszonylag el van dugva - is csak hébe-hóba van valaki ... és itt az sincs, ha valakinek bejössz, akkor mint a Tindernél van, fizess... tehát mindezek ellenére nagyon gyenge a kínálata :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#871) csabyka666 válasza GoodSpeed (#870) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, nem úgy volt, hogy ez teljesen ingyenes? Szóval ha valakinek tetszel vagy te jelölsz valakit, akkor azt jelzi, nem?!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#872) GoodSpeed válasza csabyka666 (#871) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

De, azt írtam nem? :)

"és itt az sincs, ha valakinek bejössz, akkor mint a Tindernél van, fizess..."

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#873) csabyka666 válasza GoodSpeed (#872) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja bocsi, igen. :B

Datingnál egyébként matchelni kell, vagy ha jelölöd, már tud rólad?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#874) GoodSpeed válasza csabyka666 (#873) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ha jelölöd akkor tud rólad. Tehát még az sincs, hogy egyeznie kell. Viszont nem küld értesítést, akkor látod, ha belépsz oda.

Viszont van egy olyan érzésem ,hogy szándékosan ilyen funkcionálisan szegény, mert el akarták kerülni, hogy valami antitröszt per induljon ellenük... ugyanis önmagában az adatbázisuk alapján alkalmas lenne arra, hogy a konkurenseket kinyírja ... Így azok nem perelnek, csak a kérdés, hogy mi az értelme elindítani egy ilyet, ha nem lehet teljes gőzzel csinálni.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#875) csabyka666 válasza GoodSpeed (#874) üzenetére


csabyka666
addikt

Ha lenne egy normális bemutató, de semmit sem találtam, pl mennyire paraméterezhető a keresés, mert nekem - sajnos vagy szerencsére - van pár kizáró tényező.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#876) GoodSpeed válasza csabyka666 (#875) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Pár kép:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#877) csabyka666 válasza GoodSpeed (#876) üzenetére


csabyka666
addikt

Na ez hasznos infó, köszi! Írni kell ilyen pár mondatos infót is?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#878) GoodSpeed válasza csabyka666 (#877) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nem kötelező, én nem írtam, és máshol sem szoktam írni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#879) csabyka666 válasza GoodSpeed (#878) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi szépen az infókat!
Billegek a foglalkozzak-e vagy a hagyjam a fenébe határán. A promókban csupa jó dolgok vannak, de a hozzászólások nem ezt támasztják alá...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#880) GoodSpeed válasza csabyka666 (#879) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Igazából nem vesztesz vele, ha kipróbálod. Nálam kb az a helyzet, hogy mivel a Facebookon belül van, marad akkor is ha a Tinder, Badoo repül :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#881) csabyka666 válasza GoodSpeed (#880) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez igaz. :U

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#882) Boond válasza // Chaka // (#866) üzenetére


Boond
addikt

Ja hát ez vicces... Egyik nap az a baj, hogy miért nem mennek oda az ember lányához, másik nap pedig, hogy "hú ez félelmetes, nem szoktam így ismerkedni". :DDD

Közben meg biztos van extém példa is.

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#883) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok!

Bannolt már valakit a Tinder? Mármint végleg. Engem igen, mert átmenetileg egy Hasbulla-s profilképet használtam. Írtam nekik, hogy hé, ez nem egy gyerek, de automata választ kaptam, hogy EZ VAN. (Clinton is volt már hónapokig profilképem, míg nem használtam...) 2014 óta voltam kb. fent, minden match kuka, ez nettó parasztság. Youtube-on vannak hackek, sőt egy csatorna pénzért segít visszajutni.... ezek szerintetek mennyire hitelesek?

https://www.youtube.com/watch?v=QK6ce1tfkTM

(#884) st3v3np3t3r válasza sum-blink (#883) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Azok a "pénzért segítenek" dolog szerintem nettó kamu és lehúzás... Nem akarlak megsérteni(csak személyes véleményem), aki kamu profilt használ az meg is érdemli a "permanent ban"-t, ha előfizető, akkor is... úgymond az etikus társkeresés egyik szabálya az, hogy valós profilt használjanak. Mivel te nem valós profilt használtál, így a kitiltás érthető, főleg, ha még kaptál mellés sok-sok jelentgetést kamu profil miatt. Ilyen esetben az, hogy hány éve vagy "aktív" tag, lényegtelen, mivel nem mentesít a szabálysértés alól.

Másrészről egy online fiókot használó oldalon, ha az email címed tiltották a szerveren, akkor azon lényegében semmilyen app vagy bármiféle mókolás nem segít.

Bocsesz, remélem azért nincs harag :U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#885) sum-blink válasza st3v3np3t3r (#884) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Azért pénzesek, mert az USA-ban nem olyan egyszerű új telefonszámot szerezni egy SIM kártya vásárlással, mint nálunk. (Virtuálissal nem működik.) Ha a videókat megnézed nem releváns, hogy e-mail címet kell változtatni, elvileg a régi profilodba jutsz vissza, persze simán lehet lehúzás. A permanenttel nem értek egyet, nem a ban részével. Nem kaptam jelentgetést, mert millió olyan profil van Tinderen, ahol egy híresség, egy erdő, egy kiscica stb. a profilkép, jelezve, hogy most épp nem aktuális a társkeresés, de nem akarja törölni magát a felhasználó, hogy elveszítse a matcheit. Ott rontottam el, hogy 1 hete megerősítettem a profilom friss fotóval, így az algoritmus felismerte, hogy nem én vagyok. Előtte vagy 10 évig mindig így jártam el, ha épp nem kerestem párt és semmi bajuk nem volt. Nyilván nem Hasbullával akarok catfishingelni... (nem tudom mi a magyar kifejezés erre). Nincs harag.

(#886) Salamander válasza Boond (#882) üzenetére


Salamander
junior tag

A hsz régi, de a felvetés jó.

Szerintem nem mindegy, hogy ki megy oda hozzá. Ha nem az idelális, elképzelt férfi teszi, akkor "nem így ismerkedik". Ha meg az ideálisnak tűnő nem megy oda hozzá, akkor jön a "miért nem mennek oda az ember lányához".

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.