- No Voice in the Galaxy
- eBay-es kütyük kis pénzért
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bobalazs: 5700x3d+4070S fogyasztása, alulfeszelése
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Új energia- és akkumulátor-címke az okoseszközök dobozában
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: Xiaomi pumpa pumpálás
Új hozzászólás Aktív témák
-
Brian_RL
aktív tag
válasz
Borify Péter #299 üzenetére
igen, de otthon a gépről előbb megszólítasz egy szimpinek tűnő embert, mint mondjuk a buszon.
-
SirRasor
addikt
Na tegnap este volt egy rögtönzött második randi, ahol már csók is volt
nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire befolyásolja a dolgokat, hogy a chat.hu-n ismerkedtünk meg
-
R
senior tag
válasz
Borify Péter #293 üzenetére
hol van az még? mi lett volna ha húzod?
-
Borify Péter
aktív tag
úgy döntöttem nem húzom az időt mégsem
jövő hétvégén első randi -
SirRasor
addikt
válasz
Borify Péter #287 üzenetére
Tudom és azt csinálom...hisz találkoztam vele annak ellenére, hogy tudtam, hogy bagózik és utána is csak arra figyeltem, hogy mi az ami jó és szép benne
-
Borify Péter
aktív tag
így van..de szerintem egy közös jövő érdekéért le kell mondani ienekről.ha a másikat zavarja..de ezt nem az elején kell megvitatni..mert akkor kritériumnak tűnne
-
Borify Péter
aktív tag
válasz
SirRasor #280 üzenetére
én is cigizek,és voltak is ezért problémáim az előző kapcsolatomban...de ha komolyra fordul a dolog..és látja mennyire zavar ez a rossz szokása,és látja,hogy mondjuk te is változtatsz őt zavaró rossz szokásodon és szeret akkor szerintem leteszi
csak erőszakoskodni nem szabad
-
SirRasor
addikt
válasz
Borify Péter #269 üzenetére
Detto
Mondjuk elég durva, nem kis szerencse kellett hozzá. Valaki írt nekem chaten mert ismerkedni akart, de se kép se semmi, úgyhogy letereltem, hogy sok a dolgom és rohannom kell és majd beszélünk.
Azt mondtam már, hogy iwiwen nemrég hogy kerestem és a 400 találatból 3 normális volt. Írtam is nekik és az egyik ő volt
Tegnap még találkoztam is vele élőben és annyira aranyos
Mondjuk cigizik...utálom a cigifüstöt...ti mit tennétek? -
Magnum_
nagyúr
tegnap hivott egy barátom, hogy egy még gimiből ismerős csajszi (fiatalabb nálunk, 21 körül lehet) 25évesként lányokat, esetleg fiukat keres nur szexkapcoslat céljából az egyik love-keresőn
.. én javasoltam, írjon neki, hátha bejön
-
tomcsi23
veterán
válasz
Borify Péter #276 üzenetére
Kitartást Neked is, aztán nem mindent kell elhinni elsőre.
-
Borify Péter
aktív tag
-
tomcsi23
veterán
válasz
Borify Péter #273 üzenetére
Mióta betettél egy képet - hogy is mondjam - igencsak megnőttek az esélyeid.
(a Péter, aki tényleg lány) -
roti86
őstag
válasz
Borify Péter #271 üzenetére
Találkozni kell személyesen és akkor nem leszel bizalmatlan. Persze 1 találkozástól lehet ez nem múlik el, de jobb mint a semmi.
-
tomcsi23
veterán
válasz
Borify Péter #269 üzenetére
Kíváncsi vagyok, melyik topiktárs az.
-
roti86
őstag
válasz
Borify Péter #269 üzenetére
Csak így tovább
-
Borify Péter
aktív tag
na:9
úgy néz ki sikerült valakit megismernem iwiwen
és egész szépen alakul a dolog -
roti86
őstag
Sziasztok.
Ezt ismeritek? webrandi.hu. Nem tudom fizetős e, de elég sok találatot dobott ki elsőre
Üdv,
-
-
SirRasor
addikt
válasz
Borify Péter #258 üzenetére
Ja tényleg, azt is próbáltam már, egész jó dolgok vannak benne
-
SirRasor
addikt
Mindegyik fizetős és a lényeget korlátozzák le. Jelenleg ez az állás. Love.hu se kivétel. Jelenleg a legtöbb lehetőség a chat.hu-ban és az iwiw-ben van. bármennyire is nem tetszik, az előzmények miatt már csak ez a kettő marad, ahol korlátlanul lehet mindent csinálni és sokan vannak fent.
-
Louro
őstag
válasz
Borify Péter #249 üzenetére
De az fizetős, nem? Vagy lehet keverem
-
sti10p
senior tag
Hi!
Tud valaki konkrétan olyan oldalt ahol érdemes ezt elkezdeni, és megfelelően kultúrált meg diszkrét is? (nem alkalmi sexpartnert keresek)
Nem szívesen írok most ide, mert van bennem egy csomó gátlás meg előítélet ezzel kapcsolatban, de megpróbálok nyitott lenni egy szintig és lehet nem is olyan hülyeség mint aminek hittem. -
(Darkwood)
őstag
válasz
Borify Péter #244 üzenetére
Azt hiszed? Lehet, hogy ez a koxx gyerek, meg ez a Sipi16 gyerek is valami pszichopata állat!
-
Sipi16
őstag
válasz
Borify Péter #241 üzenetére
Látod vannak itt jelentkezők.
Soha ne mondd, hogy soha...
-
Borify Péter
aktív tag
válasz
(Darkwood) #242 üzenetére
egy csöppet biztos...bár ez nem nagyon fog megtörténni
-
válasz
Borify Péter #241 üzenetére
Mondd a címet
-
(Darkwood)
őstag
válasz
Borify Péter #241 üzenetére
Szerintem meglepődnél, ha innen PH!-ról valaki bekopogna hozzád!
koxx:
-
Sipi16
őstag
válasz
Borify Péter #238 üzenetére
Lehet, hogy kevés az albínó ló...
Én nagyon meglepődtem, hogy jónéhány ilyen oldal fizetős lett. Töröltem is magam róluk.
-
válasz
Borify Péter #238 üzenetére
Lusta? ott van e gép és a net előtted
-
Sipi16
őstag
válasz
Borify Péter #235 üzenetére
Az tény, hogy erős, de sok sikertelen próbálkozás után az embernek elfogy a türelme és pont abban a 10 másodpercben lesz őszinte amikor nem kéne.
-
SirRasor
addikt
Húúúúúú de most úgy felb*sztak megint, ez már kezd sok lenni. Nem tudom hanyadik nő jön megint azzal, hogy most neki nem pasi kell, hanem barát. Mégis mi ez a hülyeség? Szerintem tuti kamu.
-
Chaser
legenda
Rövid olvasgatás után úgy nézem ebben a topikban van a legtöbb csaj
vagy tévedek
-
SirRasor
addikt
Melyik az a társkereső, ahova a regisztrációhoz KELL a diplomaszám?
-
Csemike
aktív tag
válasz
SirRasor #216 üzenetére
Persze, magyarázatot könnyű találni.
Az emberek nagyon jól manipulálhatóak, és egyben nagyon manipulatívak is. A pasi tudja mit akar hallani a csaj, a csaj tudja, hogy a pasi csak azért magyaráz, mert azt mondja, amit hallani szeretne, szóval így szépen eljátszmáznak egymással az emberek.
Borify Péter: én szinte biztos voltam benne, hogy az apámnak barátnője van, mégsem szóltam az anyámnak... Egyszerűen nem tudtam megtenni, nem mertem robbantani.
Aztán persze robbant magától minden. Azóta is bennem van egy rossz érzés, hogy miért nem borítottam a bilit korábban, sokkal hamarabb túllettek volna a krízisen...
-
Csemike
aktív tag
válasz
Borify Péter #214 üzenetére
És ilyenkor mit csinál az ember, ha a barátnőjéről van szó? Te szóltál neki?
-
Csemike
aktív tag
Az, hogy van barátja, nem jelent semmit.
Én voltam a legjobban meglepődve, amikor a maximalista, feddhetetlen erkölcsű főnökünket, aki mindig igyekezett fenntartani egy boldog házasság látszatát (és be is nyaltuk neki) a kolléganőm megtalálta a szexneked.hu-n.
Hát, én akkor a padlóról szedtem össze az államat, mert róla aztán tényleg nem tudtam elképzelni.
-
SirRasor
addikt
Az nem ismerkedős honlap, hanem adathalász szerűség. Amiket linkelgetünk IRC-n, azokat a képeket begyűjti automatikusan egy BOT-tal, aztán kiteszi a honlapra. Szóval jókat lehet derülni azon, amik oda ilyen módon felkerülnek. Most nem fog bejönni, mert éppen karbantartást végeznek rajta.
-
Csemike
aktív tag
válasz
SirRasor #207 üzenetére
Már a honlapcímből sem következtetnék házasságkereső hölgyek és urak weboldalára.
kisboxi: mégis egyre többen találják meg így a párjukat. A bátyámnak rögtön feleséget hozott az internetes ismerkedés. Én 4,5 éve vagyok együtt a kedvesemmel és egy chat szobában kezdtünk el beszélgetni. Igaz, hogy a külsőm miatt a való életben nagy hátránnyal indulok a párválasztósdiban, eddig "csak" kétszer sikerült így "bepasiznom", és egyik sem bizonyult tartósnak.
A mai tizen-, huszonéves generáció elmagányosodik, és ezt önként választja. Látom az öcsémet, aki egy 17 éves, jóképű, izmos fiatal srác, mégis legtöbbször itthon kuksol, msn-en tartja a kapcsolatot a barátaival, és csak nagyritkán megy el bulizni. És csaja eddig csak a netről volt, igaz, az annál több.Pedig neki aztán tényleg nem kéne szégyenkeznie a külseje miatt.
-
kisboxi
tag
" A párválasztás üzlet, kéremszépen." Ez így van!
Itt már mindenen keresni akarnak, és az internetes társkeresés elég jó biznisznek számít manapság. Ahhoz meg elég nagy szerencse kell, hogy tartós kapcsolat alakuljon ki egy ily módon szerzett ismeretségből."Mindenki azt villantja, amilye van, ami cserealapnak tekinthető, popsi, cici, pénz, ész..."
És a népek meg egyből ugranak is egy jó kis popsi vagy cici láttán, amit csak a képen látott. Aztán élőben meg jön a képre esés.
Az ész meg hát, nem olyan ... . -
Csemike
aktív tag
Nyomatja a marketingjét, mi rossz van abban?
Az ilyen képekre ugranak a fickók. Aki azt mondja, hogy "neeeem, nem bírom az olyan csajokat, akik mindjárt kirakják megmutatni amilyük van" az is.
A párválasztás üzlet, kéremszépen. Mindenki azt villantja, amilye van, ami cserealapnak tekinthető, popsi, cici, pénz, ész...
-
Sipi16
őstag
válasz
Borify Péter #204 üzenetére
Akkor csak a gondolkodásodon kéne változtatni.
-
SirRasor
addikt
válasz
Borify Péter #200 üzenetére
Akkor én meg vén **** vagyok?
-
PazsitZ
addikt
válasz
Borify Péter #200 üzenetére
Öregenek 23 évesen?
-
Sipi16
őstag
válasz
Borify Péter #200 üzenetére
Annyi idős vagy mint a nővérem. Vagyis még nem vagy öreg.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- No Voice in the Galaxy
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Házimozi belépő szinten
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Cyberpunk 2077
- Tudományos Pandémia Klub
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- SONY LCD és LED TV-k
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A56 5G 8/256GB, Király világosszürke
- LG Ultragear 27GP850-B Gamer monitor!27"/2560x1440/Nano IPS/180hz/1ms/Freesync-Gsync/HDR/Garancia
- Használt laptopok kedvező áron itt ( Személyesen és csomagküldéssel is országosan )
- ASUS Phoenix RTX 3060 12GB
- HP ProDesk 600 G3 SFF PC, 6. generációs i3 Proci
- Dell Wyse 5470 notebook eladó - 14,1" FullHD, N4100 (4x2,4GHz), 8 GB DDR4, 256 GB NVME, 1,5 - 2 óra
- HP Laserjet 26A (CF226A) Gyári fekete lézer tonerkazetta
- Assassins creed shadows ps5
- Raspberry Pi 3B+, PiFi Digi+ (HiFiBerry Digi+ Pro), gyári tápegység, 16 GB SD
- HP OMEN 32C Ívelt Gamer Monitor!32"/2560x1440/VA/165HZ/1ms/Freesync Premium-Gsync/400nit
- BESZÁMÍTÁS! Noctua NH-D15 chromax.black léghűtés garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT GAMER PC termékbeszámítással
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 110 - Intel N3710 I 4GB I 256GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest