Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#4816) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap reggelem úgy indult hogy a templomom ismét bezárt amiről nem tudtam és helyette a szent Imre templomba kellett mennem ahol fél órával később kezdődött a szertartás. Onnan rohantam Pestre Adriért. 140 tempomat odafelé és hazafelé is. Le kellett tesztelni rendesen működik e Csillag. 5,9L átlag lett klímával az oda vissza úton amikor hazaérve elfordítottam a kulcsot. Nem tudom ki hogy van vele de egy szerviz után el kell telni jó pár km.-nek hogy újra tudjak bízni az autóban. Péntek óta 300km.-t mentünk Csillaggal a felét pályán és egyelőre semmi anomália nem lépett fel. Hőfokok, fogyasztás, gyorsítás, lassítás, futómű, klíma, rendben. Legközelebb szerdán megy hidróra és szülőire vele a csapat, és csütörtökön GOKI kontroll Pesten édessel.
Délután cukrászdába mentünk és hazafelé lemostuk és kitakarítottuk Csillagot. Ilyen koszos nálunk talán még soha nem volt.
Ma egy kis faházikót készítek ami 4x4 méteres. Holnap végeznünk is kell vele mert szerdától indult egy nagy tető Siófokon.
Ma kezdi az ovit a kis kukacosunk! 4 óra van neki előírva kötelezően erre az évre tehát ebéd után jön haza.
Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.