Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-10 12:19:08

LOGOUT.hu

Minden ami szünetmentes tápegységgel (UPS-sel) kapcsolatos. Ha kérdésed van akár készülék vásárlással, akár hibával kapcsolatban, vagy csak tanácsot kérnél, írd meg ide, és lesz aki segít!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22496) D-LAN|FuRioN válasza cinemazealot (#22486) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Tehát ilyen nyilvánvalóan nem akarsz csinálni. :U

Igen azért is írtam, hogy elméletben ha FI után van bárhol 0 -föld közösítés újra, akkor le kell dobálja.

Ja nem, nem szeretnék nullázni sehol. Teszternek megpróbálok utána járni, de van egy sejtésem, hogy mit találok... :DDD Tracon 9 ezres dugalj teszter. Azért nem egy drága műszer, de megpróbálom. Köszi a mérést megkísérlem majd szerintem, ha szereztem műszert. :))

Mindenesetre a hétvégén szétkaptam minden aljzatot és átnéztem őket, újra is csavaroztam őket és ellenőriztem a wagokat is. Mindegyik jó volt, nem volt félrekötés és laza csatlakozás sem. Normál és ups aljzatokat is szétkaptam mindet. Egyedül a világítás körét nem szedtem szét, de annak egyelőre nem állok neki mert az önmagában sztem több mint egy napos meló.

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.