Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31701) Rambovits


Rambovits
senior tag

Újabb sikersztori a fehérvári (Kaszap István utca) postánál... Ma kaptuk meg az értesítést, hogy szeptember 29-én megjött a csomagom.

Mi a 4-es szám fsz2-es ajtó alatt lakunk, úgyhogy ők kiküldték a 2-es szám fsz4-be... (2 ajtó van emeletenként) :U

Ezek után nem csodálkoznék, ha a júliusban rendelt bicskám is valamelyik szomszédnál landolt volna... :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#31702) juliabrilke válasza justflash (#31700) üzenetére


juliabrilke
addikt

+1: Nem érdekel a kínja, az a munkája, hogy kihozza a levelemet, ezért kapja a fizetését. Nekem sem ad senki csokit, mert ellátom azt, ami a munkakörimben van. Ennyi erővel ha megbüntet a rendőr adhatnék neki is jattot, mivel ellátja a feladatát.

Ha én nem dolgozok rendesen a németek felnégyelnek, köszönet meg nem sok van siker esetén.
Kutyát nem érdekli mi van velem, de ezért fizetnek, hogy elvégezzem a munkámat.
Sokszor euro ezrekről dönteni, nem egy hülye levelet/5$ értékű kínai vackot kell kihozni. :U

(#31703) Varoz válasza siti (#31699) üzenetére


Varoz
őstag

De neki jobb érzés lesz, már megérte! ;] A balfácán meg megérdemli, hogy laposra verjék! :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#31704) D.Orion válasza justflash (#31700) üzenetére


D.Orion
veterán

Menj be a helyi postára és tegyél írásos panaszt. Az ilyen munkaerővel nekem sincs kevdem nap, mint nap együtt dolgozni.

Rambovits: Még jó, hogy nem valaki hátában landolt. :(

[ Szerkesztve ]

(#31705) juliabrilke válasza D.Orion (#31704) üzenetére


juliabrilke
addikt

Megvertél pár postást a mi körzetünkben vagy csak lecserélték őket?

Csomag itt volt 1 nap alatt, becsöngetett, felhozta.
Kerékpáros postás is szintén ugyanígy tett, tehát most végre volt 2 pozitív élményem is velük.

Más kérdés, hogy a postás majdnem kiköpte a tüdejét mire felért. Azt mondja máskor találkozhatunk félúton a lépcsőházban? :DDD

(#31706) siti válasza justflash (#31700) üzenetére


siti
senior tag

arra célzok, hogy alapvetően udvarias vagyok velük. így ha a kézbesítő elfelejti a az értesítőt is bedobni, vagy ide hozza a szomszéd utca címét, akkor szólok nekik, esetleg beviszem a postára. Cserébe félreteszik a leveleim, nem küldik vissza nem kerestével, de felhívnak ha az egyiken ott a telefonszámom, vagy csak megvárják, ha arra járok, mert tudják hogy egy netfüggő rendelő vagyok. A sokadik kézbesítő van itt a faluban, nem tudom honnan van a mostani, viszont ha minden esetben ráborítanám az asztalt a postásra, akkor ezeket a szívességeket is elfelejthetném. Persze ragaszkodhatnék a márpedig fizettem érte mocskos kapitalizmus van, de jobb az idilli gulyásévek.

ugyanilyen hozzáállással, nálam nem csináltak abból gondot, hogy egy héttel később jött meg az erkölcsim. Persze itt is mondhatták volna, hogy addig nincs munka, de mivel alapból nem rúgtam rá az ajtót asztalt senkire, nem is soroltak a köztörvényesek közé...

A kukás amúgy rendszeresen kap sört, cserébe elviszi a plusz hulladékot. tudom hogy nem ez a módja, de mennyivel jobb mint hulladékudvarra meg csalára járni. pedig ezért fizetik. de te tudod :)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31707) mtade


mtade
aktív tag

Üdv! Jól rémlik, hogy a topicban van valaki, aki redőnyökkel is foglalkozik? Akarnék az egyik ablakra szerelttni, nem gúgliznék, ha van belsős szakember. Nem azonnalra kell, jövő hónapban lenne aktuális. Köszi!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#31708) justflash válasza siti (#31706) üzenetére


justflash
tag

Falu. Mikor falun laktam nekem sem volt problémám, mert ismert mindenki mindenkit.

És hidd el nem is az udvariassággal van baj, nem nézek csomaghordó robotnak egy postást sem, hanem azzal, hogy telibe lesz@rja az egészet. És olyankor igenis borítom az asztalt, mert ha nem akarja csinálni a munkáját akkor ballagjon el a pics@ba. A leszarom emberekkel nem lehet mit csinálni sajnos.

Illetve kapitalista vagy nem kapitalista, de elvárható, hogy ha fizetek valamiért akkor az legyen rendben. Ja, és nem erkölcsi hiányzott, hanem a komplett iratcsomagom az előző cégemtől, mert megcsúszott vele a HR. Tekerhetjük bármerre, de én úgy érzem nem velem van a gond.

Hivatalost panaszt leadtam egyébként, meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#31709) hcl válasza D.Orion (#31704) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem már működött. Mármint az egy szem olyan cuccnál, amit mostanában elhagyott a Posta. Visszakaptam az árát a panasz hatására.

Mutogatni való hater díszpinty

(#31710) Poiro7


Poiro7
aktív tag

!KERESEK! DDR2 800Mhz ram-ja valakinek nincs eladó :F

[ Szerkesztve ]

(#31711) Varoz válasza justflash (#31708) üzenetére


Varoz
őstag

Höh. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#31712) Poiro7 válasza Poiro7 (#31710) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Laptop ram-ot :D

(#31713) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Autópolírozást hol érdemes csináltatni?

(#31714) kicsi83 válasza Poiro7 (#31713) üzenetére


kicsi83
tag

Dodi72 fórumtársat keresd.

(#31715) a1rl1ne


a1rl1ne
tag

Sziasztok.
Autós erősítő javításra keresnék emberkét.
Tudtok ajánlani valakit?

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#31716) MunezXBK válasza a1rl1ne (#31715) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

F27 képes rá.

(#31717) a1rl1ne válasza MunezXBK (#31716) üzenetére


a1rl1ne
tag

Köszi

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#31718) #57527808


#57527808
törölt tag

párszor kipróbált steam controller és bontatlan steam link eladó! 16000

775 félkonfig eladó!
GIGABYTE GA-EP35-DS4
e5200 + nagy nem gyári rézmagos hűtés
4x1gb ddr2
a hirdetésben még 2x1 gb rammal szerepel, közben teszteltem a többit is.
8000

még mindig cserélnék ipon garis 1070 FE-t VEGA 56-ra. különbözetként 30000 forintot adnék.

(#31719) #57527808 válasza #57527808 (#31718) üzenetére


#57527808
törölt tag

VEGA 56 dolog megoldva, így már külön eladó az ipon garis 1070 FE 120000 forintért.

(#31720) siti


siti
senior tag

ha valakinek van otthon elfeledett c64 gépe, ami nem működik és megválna tőle sörért/csokiért írjon rám nyugodtan. (kifogytam az alkatrészekből és donorokból. és jön a tél, óraátállítás, korán sötét, kell valami késő estékre, amikor alszik a család)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31721) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eladó dolgok :
- Mini PCIE wifi, Intel N6200, Lenovoba (műödhet másban is, 300MBps). Bontatlan, teljesen új : 3000Ft
- Mini PCIE wifi, Intel N6300, hibás
- Elemes hajtrimmer, nem túl bizalomgejresztő : Sör+csoki
- Nokia/Mikrofos Lumia 535 Dual sim, Win10 telefony (még egy évig tuti supportált a MS részéről), jó állapotban, dobozában, töltővel, 2 plusz hátlappal, esetleg új akkuval : 13000Ft
- 55mm-es ND2, ND4, ND8 szűrőkészlet : 3000Ft - nem nagyon használtam, amire nekem kell, arra elég gyengus volt
- USB-s DVB-T TV tuner - Alcor DTV1000, párszor volt csak használva : 3000Ft
- IDE DVD meghajtó : sör, csoki
- 4 slotos AA/AAA akkutöltő, párszor használtam csak : 2000Ft

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#31722) Pancsermeste válasza siti (#31720) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Csak VC20 van, meg egy Amiga500, ám egyik se működőképes, és fogalmam sincs, mennyire vannak kibelezve.
Vagyis, megvan még a C64 Terminator 2 edition :DDD gépem, ami működik is, éppen most próbáltam ki, mert régen szerettem volna már csinálni egy commodere sarkot, és az idén hideg téli estéken meg is csinálom majd. Még jó, hogy az eszembe juttattad! ;)
Ám sajnos most látom, hogy az összes floppy lemezem, kazettás egység, és az általam készített cartridge-ek mind a lomtalanítás áldozatai lettek. :W Így most nincs hozzá semmi amit futtassak rajta, max. gyakorolhatom a basic-et. ;)

-= Pancsermeste® =-

(#31723) hcl válasza Pancsermeste (#31722) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Milyen rossz volt, hogy a TVC-re akármilyen magnót rá lehetett kötni ;)
Amúgy VIC emulációra nincs valami hangkártyás okosság?

Mutogatni való hater díszpinty

(#31724) fant0mi válasza hcl (#31723) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem TVC volt. De szerettem. Fater regi Philips taskamagnoja volt rakotve.

(#31725) Pancsermeste válasza hcl (#31723) üzenetére


Pancsermeste
őstag

VIC?
Nem SID-re gondolsz? sidplay2w van nekem, azzal nyitom meg a .sid file-okat.
Ill. C64 emulátor WinVICE.

-= Pancsermeste® =-

(#31726) hcl válasza fant0mi (#31724) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én fel se tudom sorolni, mi minden :D Egy időben volt monitorom is, faterék két Hercules monitort alakítottak át a haverjaival TVC-hez :D Azóta se tudom, hogy csinálták (Monitor megvan, kb. a teljes elektronika hiányzik belőle, valami másnak az eltérítője volt benne, és nem az antennajellel ment), de nagyon kemény volt. Meg dupla floppy.
Amúgy TVC emulátor akad jó sok :)

@Pancsermeste : Nem tudom, C64 cuccokhoz nem értek, nem sok közöm volt hozzá, ld. fent :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#31727) fant0mi válasza hcl (#31726) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekunk a tvre volt kotve. Csak kazettaim voltak. Meg ket mikrokapcsolos joystick.

(#31728) justflash válasza hcl (#31726) üzenetére


justflash
tag

Jó öregek vagytok. :P

Az első gépem ha jól emlékszem P2 266+128 SD + Voodoo 2 volt.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#31729) mtade válasza justflash (#31728) üzenetére


mtade
aktív tag

Én még buszoztam annó, hogy öregem munkahelyén megnézhessem a c64-et. Az office programcsomag a raid over moscow volt... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#31730) Jarod1 válasza justflash (#31728) üzenetére


Jarod1
addikt

P2 266+4 Mb RAM 40M winyó, még az IDe előtti csatival, és még megvan valahol :C :Y

(#31731) tzimash


tzimash
őstag

Én viszonylag későn kezdtem, AMD K6-2 350, 64Mb SD RAM, Voodoo 3 3000 16Mb. Emlékszem a gyárban néha tök ismeretlen emberkék odajöttek hozzám, hogy "Helló, neked tényleg Voodoo 3-asod van?" :D

(#31732) siti válasza Pancsermeste (#31722) üzenetére


siti
senior tag

Nekem a c64 a kedvenc, azzal kezdtem én is. Egy amiga500 is lett közben, ez működik, de ez marad gyári floppys és még ki kell tornázni pc-ről floppyra azt a pár programot demot, amire talán lesz időm kisgyerek mellett. (Monkey island végigjátszás biztos nem lesz) tvc-t csak szobadíszként láttam eddig, gimiben aztal volt tele a számtech terem, de talán egy kettő működött, program és tudás meg nem volt hozzá..

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31733) eami válasza justflash (#31728) üzenetére


eami
addikt

nekem 486 dx2 volt az első. 66Mhz procival meg turbo gombbal, ahogy kell :DDD

(#31734) fant0mi válasza eami (#31733) üzenetére


fant0mi
addikt

Teeeenyleg, turbo gomb! :)
Nekem az elso PC rgy 386 dx 40-es volt, monokrom monitorral, trident videokartyaval.

(#31735) Pancsermeste válasza siti (#31732) üzenetére


Pancsermeste
őstag

C64-hez nincs eladó cartridge-ed?
Sajnos már az eprom égetőm sincs meg, és NYÁK-ot sincs kedvem már maratni...

-= Pancsermeste® =-

(#31736) makro válasza fant0mi (#31734) üzenetére


makro
aktív tag

Valami ilyesmivel kezdtem én is, sajnos már nincs meg ez a konfig :(

(#31737) siti válasza Pancsermeste (#31735) üzenetére


siti
senior tag

Csak az alap 3 játékos meg egy epyx fastload maradt nálam is, miután váltottam modern cuccokra (easyfalsh és sd1541)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31738) Pancsermeste válasza siti (#31737) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ha tudsz valamit elfogadható áron, engem érdekelne.
Leginkább a Giana Sisterst szeretném beszerezni, az volt a kedvencem. ;)

-= Pancsermeste® =-

(#31739) hcl válasza Pancsermeste (#31735) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Próbapanel... :) :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#31740) mtade válasza Pancsermeste (#31738) üzenetére


mtade
aktív tag

Meg a super pipeline... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#31741) Poiro7 válasza Pancsermeste (#31738) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Nekem is :))

Itt egy link androidra eredeti hanggal ;)

Vagy egy video ha nem akarod telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#31742) Poiro7 válasza Poiro7 (#31741) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Itt az eredeti intro C64 -en.

(#31743) Komi28


Komi28
senior tag

Nekem Amigán a Cannon fodder volt a kedvenc. ja és a Desert strike :C

(#31744) Pancsermeste válasza Poiro7 (#31742) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Bele van égve az agyamba! :D

-= Pancsermeste® =-

(#31745) siti válasza Pancsermeste (#31738) üzenetére


siti
senior tag

a super games 3 játékkal elég elterjedt, vaterán 2-2500Ft körül szokott menni.
ha a legegyszerűbb megoldás kell, akkor relatíve olcsó ez, vagy egy sdiec megoldás. de nálam most ez a befutó
ha van időm, akár floppyra is ki tudom másolni a gianát, csak éppen floppy meghajtóm nincs most itthon :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31746) Poiro7 válasza Pancsermeste (#31744) üzenetére


Poiro7
aktív tag

A szimfonikusok is feldogozták :D

(#31747) Fred23


Fred23
nagyúr

16-tól 64 GB-ig microSD karit keresek, lehetőleg újat, gyorsat. Ajánlatokat priviben várok.

(#31748) Fred23 válasza Fred23 (#31747) üzenetére


Fred23
nagyúr

Meg is van. :D

(#31749) Soybex


Soybex
őstag

Srácok mennyi idő míg kiállítanak egy új személyit?
Jövő hónap elején lejár a mostanim :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#31750) fant0mi válasza Soybex (#31749) üzenetére


fant0mi
addikt

Faternak egy het volt kb, o bement erte a hivatalba. Aki postan keri annak tobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.