Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32851) csaba77 válasza juliabrilke (#32850) üzenetére


csaba77
csendes tag

Mindhárom..az egesz gép nem ér annyit, mint a kártya😊

Csibe

(#32852) justflash


justflash
tag

Lenovo BIOS modolás tapasztalata van valakinek?

T430-ba kéne egy AC-s WIFI adapter, de ugye whitelistes... :U

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32853) rekop válasza justflash (#32852) üzenetére


rekop
senior tag

Megoldható elvileg, csak kicsit macerás a bios írása. Szét kell szedni a gépet, és egy eeprom íróval tudod csak megcsinálni. És persze kell egy whitelist mentes bios. Némi elektronikai jártasság nem árt azért. :)
Én x200-ba tettem AC7260-at, ott kicsit egyszerűbb a helyzet, windows alól lehetett flash-elni a whitelist mentes biost.
Itt egy leírás a T430-hoz ha esetleg nekiállnál.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32854) justflash válasza rekop (#32853) üzenetére


justflash
tag

Igen, ezt megtaláltam, abban reménykedtem, hogy van fájdalommentesebb megoldás, mert nincs kedvem szétdönteni a gépet, most raktam össze egy teljes pucolás után...

Plusz ugye égető + adapter a modolt biost még megoldanám, de lusta időzavarban vagyok.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32855) hcl válasza rekop (#32853) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, T410-en ment az eeprom író nélküli flashelés a gépről, de nem kifejezetten lett jó vége, mert összeakadt az akku BIOS-ával, és nem töltött. Nem szokott ilyen lenni, én kifogtam :D

Amúgy @justflash : A Lenovo Thinkpad-es topicban szerintem minőségibb segítséget kapsz.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#32856) rekop válasza justflash (#32854) üzenetére


rekop
senior tag

30-as sorozatra sajnos nincs más megoldás. De kérdezz rá a Thinkpados topicban, hátha azóta jött ki valami olyan “trükk” amiről nem hallottam.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32857) justflash válasza hcl (#32855) üzenetére


justflash
tag

Az optimális megoldás az lett volna, ha van valaki helyben, aki csinált már ilyet, van eszköze, és némi összegért cserébe megoldja. :O :DDD

T400-nál nem kellett szétdönteni, f@sz a fülükbe.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32858) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Érdekelne valakit sok évnyi Autó Motor, PC Word újság?

(#32859) eami válasza Smuky23 (#32858) üzenetére


eami
addikt

digitálisan? :))

(#32860) Smuky23 válasza eami (#32859) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Persze hogy nem 😀

(#32861) makro válasza eami (#32859) üzenetére


makro
aktív tag

Beszkenneled? :DDD mert akkor engem is érdekel :U

(#32862) justflash


justflash
tag

A magyar posta legújabb csodái:

Csomag állapota: Szállítás alatt

Célállomás: Magyarország
2018-02-16 03:45 Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting
2018-02-14 09:44 Célországban feldolgozva / Processed in the destination country
2018-02-06 14:00 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad
2018-02-05 11:17 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad

Származás: Hollandia
2018-02-14 08:44 The item has been processed in the country of destination
2018-02-07 07:52 The item has arrived in the country of destination
2018-02-06 12:01 The item is on transport to the country of destination
2018-02-05 10:17 The item is processed at the PostNL sorting center
2018-02-05 10:17 The item is at the PostNL sorting center
2018-01-30 01:52 The item is pre-advised
======================================

Kérem tegyék meg tétjeiket:

1: 8. hét folyamán ideér ODDS: 9.41
2: 8. hét után ér ide ODDS: 1.17
X: Elhagyják kézbesítés előtt ODDS: 1.05

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32863) rekop válasza justflash (#32862) üzenetére


rekop
senior tag

02.16.-án küldték el Hollandiából Magyarországra, ezért szerintem még ~2 hét és nálad lesz. Legalábbis nálam ez a tapasztalat. Bár volt már 3 hét is de hosszabb még nem :D

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32864) justflash válasza rekop (#32863) üzenetére


justflash
tag

:N

De nem ám, 02.06.-án küldték el Hollandiából, majd 02.07.-én meg is érkezett, aztán kotlottak rajta egy hetet mire feldolgozták.
Most remélem kotlanak rajta még egy hetet.

Egyszerűen nevetséges, hogy a Kína-BP viszonylat 8 nap, aztán eltűnik a fekete lyukban a cuccom, és majd egyszer kézbesítik.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32865) rekop válasza justflash (#32864) üzenetére


rekop
senior tag

Jah igen, visszakerestem egy nem olyan régi NLPost-os nyomkövetésemet, és a "Belföldi feldolgozásra továbbítva" dátuma után másnap már átvehető volt a cucc. :K

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32866) juliabrilke válasza justflash (#32862) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hétfőn-kedden ott lesz nálad (persze az értesítő, mert mocsok módon nem voltál otthon) :D

(#32867) justflash válasza juliabrilke (#32866) üzenetére


justflash
tag

Áh, itt (is) mágikus képességekkel rendelkező postás van, már a postáról látja műszakkezdéskor, hogy nem leszek itthon, és csak az értesítőt hozza. :U

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32868) makro válasza justflash (#32867) üzenetére


makro
aktív tag

Csak azért csinálja így, hogy ne kelljem megvárnod amíg visszaviszi a csomagod a kösszpontba :D

(#32869) justflash válasza makro (#32868) üzenetére


justflash
tag

Ne gondold túl, ilyenkor ugyanúgy másnap tudom csak átvenni. :N

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32870) rekop válasza makro (#32868) üzenetére


rekop
senior tag

Nálunk(nem szfvár) általában kihozza, de nem csenget fel csak bedobja az értesítőt. Onnan tudom hogy nála van a cucc, mert többször bementem volna érte a postára az értesítővel, de mindig elküldtek hogy délután 3 után menjek vissza mert a kézbesítőnél a csomagom.
Ezt nem értem miért csinálják, ha már nála van az áru miért nem csenget, hogy hogy minél előbb megszabaduljon tőle? :U

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32871) siti válasza rekop (#32870) üzenetére


siti
senior tag

Az értesítőt menet közben is be lehet dobni, ha ügyes lassítani se kell. csomaggal megáll, csenget, aláír, stb. sose végezne :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#32872) makro válasza siti (#32871) üzenetére


makro
aktív tag

Mondjuk én igyekszem pont ezek miatt elkerülni a postát. :D

(#32873) justflash válasza rekop (#32870) üzenetére


justflash
tag

Ha egyszer elküldtek, hogy délután 3 után menj be miért mész legközelebb is 3 előtt? ;] :P

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32874) rekop válasza justflash (#32873) üzenetére


rekop
senior tag

Mert abban bíztam hogy az első alkalommal csak véletlen volt, hogy nem csengetett pedig nála volt a csomag... :D (nameg persze arra jártam, és nagyon vártam a cuccot ;] )

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#32875) Tom5


Tom5
addikt

Költöztető céget tud valaki ajánlani? Fehérváron belül kellene áthozni két szekrényt, egy TV állványt és egy kanapét meg pár apró cseprő cuccot. Barátok, haverok ilyenkor nincsenek. :U Meg ha egy mód van rá nincs kedvem szenvedni, inkább kifizetem és hordják fel a Userek. :DDD

(#32876) Komi28 válasza justflash (#32867) üzenetére


Komi28
senior tag

Ő már látja előre az egész hónapodat ezért nem is viszi ki neked :D :DDD

(#32877) juliabrilke válasza justflash (#32867) üzenetére


juliabrilke
addikt

Felénk speciális eset van.
Német/brit csomagoknál be tud csöngetni szépen, bár azt csomagos emberke hozza.

A leveles bácsi erősebb szintet képvisel, ő a néha érkező kínai leveleket, illetve csomagokkal nem zavar meg a napi rutinomban, meg "úgyse vagyok biztosan otthon" elvet követve megengedi, hogy befáradjak hozzájuk egy baráti látogatásra. Akkor se kérek sorsjegyet. ;]

(#32878) eami válasza Tom5 (#32875) üzenetére


eami
addikt

ha jól emlékszem akkor mi őket bíztuk meg anno.

(#32879) mtade válasza Tom5 (#32875) üzenetére


mtade
aktív tag

Ismerek ilyen bandát, ha kell szám, szerzek.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#32880) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pénteken mentem a postára, hogy van-e küldemény. Azt mondja a postás, nincs.
Hazaérek, ott vár az értesítő, aznapi átvételi lehetőséggel (tehát a küldeményt nem hozta).
Hétfőn (ma) odaadták a cuccot (alkatrész volt, hétvégén pont jól jött volna, lett volna idő összerakni :D )

Mutogatni való hater díszpinty

(#32882) Tom5 válasza eami (#32878) üzenetére


Tom5
addikt

Én is őket néztem! :R

mtade - jöhet a szám, köszönöm. Ami necces h 28.-ig elkell rendeznema dolgot. :U

[ Szerkesztve ]

(#32883) mtade válasza Tom5 (#32882) üzenetére


mtade
aktív tag

Holnap intézem.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#32884) hzsolee válasza justflash (#32862) üzenetére


hzsolee
őstag

Van egy csomagom ami a száma alapján lassan egy hónapja megérkezett kis hazánkba. Azonban ezt a számot a királyi posta követőjében már nem lehet használni. Írtam nekik, hogy most mi a f@sz van, de lepatintottak. Az eladónak is írtam, hogy tolja ki az időt, hátha összesöpörnek a postán oszt meglesz....
A legpofátlanabb a múltkori volt: ráragasztottak egy cetlit, hogy a csomagolás megsérült és átcsomagolták, de ez a beltartalmát nem érintette. Ja, nem.....csak kilopták a felét. Még jó, hogy szir-szar filléres cuccok, legyenek vele boldogok, ez legyen a legnagyobb örömük az életben.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#32885) hcl válasza hzsolee (#32884) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én ilyen esetben (eltűnt cucc a borítékból) tettem panaszt, fizettek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#32886) chatran válasza hzsolee (#32884) üzenetére


chatran
őstag

Itt az idő, hogy megmutassátok, ti jobban csinálnátok. Ezek a kiváló pozíciók csak rátok várnak. :DDD

(#32887) juliabrilke


juliabrilke
addikt

USPS csomagokat a Magyar Posta hozza ki?
Bár nem levél méret, így a csomagos kiszállással jobban járok az biztos, csak a leveles emberrel vannak gondok.

(#32888) hzsolee válasza hcl (#32885) üzenetére


hzsolee
őstag

Á, többe van az utánjárás...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#32889) fant0mi válasza eami (#32878) üzenetére


fant0mi
addikt

Mi is oket.

(#32890) siti válasza Tom5 (#32875) üzenetére


siti
senior tag

[link]
srác kézben lehozta a mosógépet, egyedül, közben azt dumálta, hogy facebookon melyik csajjal mit kavart. jófejek voltak, pontosak, nem törtek el semmit, de nagy csapat, bármit dobhat neked a gép.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#32891) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Van egy eladó 4 kerekű, jó állapotú sötétbarna babakocsi, ha valakit érdekel :D

Régebbi 4 magos Android TV-felokosító érdekel valakit? (RK3188 chipset, youtube-ot 720p-ben simán viszi, 2-3W-ot zabál)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#32892) hcl válasza hzsolee (#32888) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

? Postán, mailben...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#32893) mtade válasza HornedReaper (#32891) üzenetére


mtade
aktív tag

A felokosító érdekelhet. Egy árat küldenél? Esetleg vmi controller van hozzá?

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#32894) Fred23


Fred23
nagyúr

(#32895) sch_a válasza Fred23 (#32894) üzenetére


sch_a
addikt

eladó telek?

(#32896) Fred23 válasza sch_a (#32895) üzenetére


Fred23
nagyúr

Halesz park hóban. Ma esett ezen a télen először említésre méltó adag hó.

(#32897) hcl válasza sch_a (#32895) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van mindenféle telem eladó! Keményebb, enyhébb, csapadékos, száraz... Most éppen a magyar kormány vett egy enyhét.

Mutogatni való hater díszpinty

(#32898) szebe válasza Fred23 (#32894) üzenetére


szebe
őstag

Remek, FB után már itt is jön az időjárásjelentés.

;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#32899) LamerGyuri válasza szebe (#32898) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mos' mi van. Én még sosem láttam a Halesz parkban havat....vagy csak nem emlékszem már rá? :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#32900) makro válasza LamerGyuri (#32899) üzenetére


makro
aktív tag

Pedig már csónakkal is közlekedtek ott ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.