Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32051) Varoz válasza pető bá' (#32050) üzenetére


Varoz
őstag

Arra tippelnék, hogy a bútorostól ki tudjon fordulni a teherautó.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32052) justflash válasza pető bá' (#32050) üzenetére


justflash
tag

Mert csak. Rengeteg ilyen hely van, plusz egy rakat kint hagyott tábla. Pont erre gondoltam.

(#32049) hcl: Vagy nem, lásd az előző példát. Nyilván nem arra gondoltam mikor valaki úgy rádparkol, hogy 5 perc mire kisakkozod magad. Tűzoltó pedig simán odébb tolja, aztán megy a 150-es csekk.

(#32048) szebe: Ez így semmi más, mint öncélú flame és e-pénisz növesztés. Keleten máshogy csinálják: ez ér is valamit. Lehetne lightosabb vezióban is, mondjuk ablaktörlő alá papírral, annak lenne értelme is. Csak ez ugye macerás, meg ugye több energia, mint sunyiban fényképezni egyet, aztán FB-re feltöltve acsarogni.

Az a csoport ilyen formában egy nagy nulla, önmagában a kezdeményezéssel együtt. Semmi konstruktivitás, illetve de, majd jól felbátorodik a paraszt, aztán elkezdi letörni a tükröket / összekulcsozni a fényezést ha tilosban parkol valaki. :U

(#32051) Varoz: Onnan a nyerges is ki tud fordulni az úttesten belül ha nem lendületből fordul, egy 7,5-es kis autó pedig pláne.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32053) Varoz válasza justflash (#32052) üzenetére


Varoz
őstag

Én is ki tudnék fordulni egy vonattal is, de ez egy érthető oka lenne, hogy miért pont azon a 30 méteren tilos megállni. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32054) justflash válasza Varoz (#32053) üzenetére


justflash
tag

Inkább a kereszteződésre portára tippelnék, van tükör is, talán volt ott egy csatt, illetékes elvtársat seggbe billentették, és ez lett a megoldás. De csak azért, mert nem fért volna el egy körforgalom. ;]

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32055) pető bá' válasza justflash (#32054) üzenetére


pető bá'
őstag

nem-e?! csak a virágcserepeket kell elvenni betenni az úttest közepére, és már kész is:DDD

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#32056) justflash válasza pető bá' (#32055) üzenetére


justflash
tag

Nem ilyen egyszerű, kihagytad, hogy ezért 30 millát ki is kell számlázni. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32057) pető bá' válasza justflash (#32056) üzenetére


pető bá'
őstag

adom a számlaszámot, holnap a csúcsforgalom idején pedig megkezdem a munkát.. a hideg idő és a feladat bonyolultsága miatt nagyjából 3-5 hónapig fog tartani ;)

"... and I hope you have a great day!"

(#32058) hcl válasza justflash (#32052) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nyilván vannak ilyenek is, de azért egy zsúfoltabb városban a legtöbb megállni tilos nem véletlen. Mondom általában

A leginkább azért idegesítőek az ilyenek, mert ettől sz*rják le az emberek a többit, hogy az biztos nem indokolt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#32059) D.Orion válasza pető bá' (#32050) üzenetére


D.Orion
veterán

Kamion közlekedés miatt. Az Axel bútor ugyan már máshova költözött, de most megint van ott egy bútoros cég. A bútorosokhoz 9T+ pótkocsi jár be, a bentlévő samot tégláshoz kamion, plusz apumék cégéhez is kamion jár be. Sajnos akkora a szintkülönbség és olyan meredek a feljáró, hogy ha az úttestről fordul rá a feljáróra vagy mikor jön ki az úttesten akar maradni, akkor összeérhet a pót a traktorral.

(#32060) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Remélem mindenki sok pénzt költött és sok-sok marhaságot vett belőle. :DDD

Tesco se a régi már. Régen adtak az akciós termékek mellé ingyenes közelharc oktatást.

(#32061) makro válasza juliabrilke (#32060) üzenetére


makro
aktív tag

Jaja, költjük a pénzt amíg van.

Én légterelőket vettem a kocsira, most 50%-os kedvezménnyel. ( innen )

(#32062) tick válasza makro (#32061) üzenetére


tick
aktív tag

ennek mi a haszna ha nem esik az eső és / vagy nem dohányzik az ember? Mert én csak akkor láttam hasznát :)

Everything that has a beginning... has an end

(#32063) juliabrilke válasza tick (#32062) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nálunk örök vita a bevágódó szél és ablaknyitogatás, így lehet nem is lenne hülyeség.
Esőnél tényleg nem lenne rossz néha.

(#32064) zsotesz81 válasza juliabrilke (#32060) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én a ps4-hez vettem VR-t :D

(#32065) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

PS4 VRt ki lehetne próbálni vkinél?

mobillal elég kiforratlan volt. Akár fizetek is a kipróbálásért. Vagy ki lehet ezt vhol próbálni?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#32066) Soybex válasza Dare2Live (#32065) üzenetére


Soybex
őstag

Ha jól emlékszem a médiában kivan rakva

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#32067) juliabrilke válasza zsotesz81 (#32064) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem nem.
Egyikőtökben sincs eddig benne az igazi Black Friday szelleme.

Xbox, közelharc a Tescoban vagy felvásárlod a cuccokat és mehet a Jófogásra.
Mert mint tudjuk sokan pont ma jönnek rá a vásárlás után, hogy a tv nem tetszik nekik és megszabadulnának tőle, csak a "tesztelésért" egy kis extra +20%-ot tesznek rá a készük árára. :DDD

(#32068) makro válasza juliabrilke (#32067) üzenetére


makro
aktív tag

Remélem te nem hagyod kihalni ezt a hagyományt ;]

(#32069) Soybex válasza makro (#32068) üzenetére


Soybex
őstag

Ő a vezér ;] :P

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#32070) siti válasza juliabrilke (#32060) üzenetére


siti
senior tag

tojást, kenyeret, tejet vettem. meg sajtot. tellik rá mert nem vettem új telefont :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#32071) juliabrilke válasza Soybex (#32069) üzenetére


juliabrilke
addikt

Százalékot kapok a Tescotól, meg pár fogorvostól, ezrét is biztatom a népet. :DDD

siti: semmi kihívás nem volt benne, ilyen tojás árak mellett nem fognak nagyon veled harcolni.

[ Szerkesztve ]

(#32072) justflash válasza juliabrilke (#32067) üzenetére


justflash
tag

Rosszul fogod fel, a COD/CS fanok tolnak ilyenkor egy real-world FFA-t, az MVP viheti haza a TV-t. A blekk frájdéj csak álcázás.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32073) Soybex válasza juliabrilke (#32071) üzenetére


Soybex
őstag

Tudtam én, hol lehet jelentkezni? ;]

@Justflash : Ja az eladott cuccból meg skin meg ilyen baromságokat vesznek :C

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#32075) justflash válasza Soybex (#32073) üzenetére


justflash
tag

Na ugye. Illuminati & Soros confirmed. :DDD

Más:

KERESEK:
-mSATA SSD-t, legalább 120GB-osat, esetleg "sima" SATA 3 is érdekelhet
-8GB DDR3 1600 noti ramot
-Lenovo T430 9 vagy 6 cellás akksit (0A36302 vagy 0A36303 PN, másban is van ilyen)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32076) Dare2Live válasza juliabrilke (#32071) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Bankokkal is érdemes lenne leszerződni....

Úgy érzem visszajött a hitelből "plazmatvt" mobilt, nyaralást, UHD TVt, konzolt korszak.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#32077) justflash válasza Dare2Live (#32076) üzenetére


justflash
tag

Kicsit kiegészítettem hogy is fog ez folytatódni.
Évszámok nélkül, de kb 8 éven belül:

:U

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32078) Ryder1


Ryder1
senior tag

Kb. jövő hét végétől eladó egy Samsung UE48H6400-as 3D tv. 1 év gari van még rajta, akár hosszabbítható is. Minden tartozékával, hibátlan állapotban. Képek, normális hirdetés a napokban lesz hozzá. 115e.

(#32079) juliabrilke válasza Dare2Live (#32076) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért ne felejtsd el, hogy a kamatok/THM jóval alacsonyabb, mint 6-7 éve.
Mondjuk akinek nincs pénze egy 200k-s tévét megvenni az hitelre se vegye meg. :U

Hozzánk 10 éve az albérletben jött oda a szomszéd bácsi, hogy telefonja nincs, de akar felvenni Cofidis hitelt, mert kellene neki az a 200k. Meg se akartam kérdeni mit akar kezdeni ennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#32080) fant0mi válasza Ryder1 (#32078) üzenetére


fant0mi
addikt

Aki gondolkodik rajta: ez egy jol eltalalt modell, nekem is ilyen van.

(#32081) Jarod1


Jarod1
addikt

eladó egy hibás rendelés küldés miatt egy Huawei P8 lite hátlap( p9 lite ra rendeltem de p8 at küldtek)
részletek priviben.

(#32082) hcl válasza juliabrilke (#32067) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Keletebbre már az eladók nyomják ezt :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#32083) run4fun


run4fun
tag

Ha valaki többet vett volna a Parkside-os akkus fúró-csavarozóból a Lidl-ben, akkor szívesen átveszek egyet Black Friday áron. (8990 Ft) :C

(#32084) juliabrilke válasza run4fun (#32083) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kb. 8 óra magasságában lerabolták maximum az egész készletet ahogy hallottam.

Ilyen áron senki se adja tovább a csavarhúzót vagy a varrógépet. :D

(#32085) Dare2Live válasza juliabrilke (#32079) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nagyon parasztosan: Eredeti "normális" formájában a hitel arra való, hogy a felvevője vállalkozik vele, befekteti eszközökbe amivel jóval gyorsabban dolgozhat vagy tud vmi üzletet amivel többet, jóval többet kereshet mint a hitel kamata. Ezért elengedhetetlen része a jól müködő bankrendszer minden működő gazdaságnak.

2009-2014 között volt egy nagy pofára esés fogyasztási hiteleknél is. Láthatóan a lakosság semmi se tanult belölle, újra hitelből megy nyaralni, vesz telefont, vagy épp tvt. Nem befekteti igen nagyon alacsony kamatú PMÁKba (3-3.5%) hanem a jövőben megkeresendő jövedelmét költi el és fizeti rá a ténleg alacsony ~8-10%os éves kamatot.

Ami nekem érdekes, hogy hiába volt a nagy pofára esés semmi se változott.

@justflash: Azóta is hasonlóan fut fel a hitelezés, csak még akreditál adat nincs róla.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#32086) juliabrilke válasza Dare2Live (#32085) üzenetére


juliabrilke
addikt

Áh, az emberek szinte sose tanulnak a hibájukból.
Ugyanúgy kivájták a hitelkártyákat, felveszi a személyi kölcsönt, mert kell a tv/telefon.

Erről a romániai cigány paloták ugranak be.A falukban vannak ilyen 3-4 szintes paloták, miben senki nem lakik, csak arra való ha jön a rokonság ott lehessen mutatni nekik mid van. Kb. ilyennek érzem az áruhitelből vett eszközöket. :D

(#32087) makro válasza juliabrilke (#32086) üzenetére


makro
aktív tag

A paloták mellett továbbra is a kis régi házukban éldegélnek.

Az ha valaki azért vesz fel hitelt, mert szükséges számára egy autó, azt megértem. Viszont a “kell” egy bazinagy vagy akármilyen tv.... na azt sehogysenem értem. ( vagy akár egy nyaralás )

(#32088) juliabrilke válasza makro (#32087) üzenetére


juliabrilke
addikt

Régebben láttam még ilyen "kastélyokat", de élőben sokkal abszurdabb látvány.
Mellette meg tényleg olyan házak voltak, hogy még jó indokkal se mondtam volna, hogy élni lehet benne. :D

(#32089) justflash válasza Dare2Live (#32085) üzenetére


justflash
tag

A tudatos pénzügyi oktatás és a stabil társadalmi/politikai háttér hiánya, megy a mának élés. Csináljuk most mert lehet, ki tudja mi lesz később.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#32090) hcl válasza Dare2Live (#32085) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Persze, hogy nem tanulnak belőle, ha az állam hajlamos megmenteni őket... :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#32091) f_sanyee válasza makro (#32087) üzenetére


f_sanyee
senior tag

szerintem az auto is luxus ha nem tudja valaki egy osszegben kifizetni es nincs penze karbantartasra, teligumira, etc.. ha valaki azzal viszi a piacra a zoldseget eladni azt megertem, kell a munkahoz. de ha csak azert mert lusta/nem szeret gyalogolni/buszozni...

(#32092) MunezXBK válasza f_sanyee (#32091) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Otthon. Itt minden 5. autót veszik kp-ra. Hitel is csak otthon kamikáze, itt teljesen rendben van.

(#32093) eami válasza MunezXBK (#32092) üzenetére


eami
addikt

gondolom kb simán belefér, aztán amikor lejár az utolsó részlet akkor hoz egy másik autót a szalonból.

(#32094) MunezXBK válasza eami (#32093) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Autóhitelt nemrég -5% kamatra adtak. Jól látod, mínusz.

(#32095) hcl válasza f_sanyee (#32091) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

csak általában egy normálisabb autónyi pénze ritkán van egyben az embernek, illetve sok esetben munkába járáshoz muszáj. A tömegközlekedést meg hagyjuk, ha nem minden rokonod ugyanott lakik, akkor egy idő után elege lesz az embernek, és inkább autó.
Az viszont igaz, hogy a legtöbben csak addig látnak, hogy meg kell venni, de hogy fenn is kell tartani, az nincs meg. Illetve az sem, hogy hitel helyett lehet olcsóbban használt autót is venni (még ha nehéz is jót), az is elvisz. (Na persze ebben az esetben nincs villantásfaktor... de mondjuk én azt sem értem, hogy egy új Passat esetében miért van akár.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#32096) juliabrilke válasza MunezXBK (#32094) üzenetére


juliabrilke
addikt

A THM mennyi volt összesen?

(#32097) run4fun válasza juliabrilke (#32084) üzenetére


run4fun
tag

Farkasvermi Lidl-ben próbálkoztam, ott már 7:00kor nem volt egy darab sem, mondjuk varrógép az volt még vagy 5-6 db. :D
Fúró-csavarozóból állítólag két raklapnyi volt, de nyitásnál 200-an voltak. :D

(#32098) szebe válasza hcl (#32095) üzenetére


szebe
őstag

Jol irod, villantasfaktor.
Mert hasznaltautobol se jo egy atlag tipus, mindenki ki akar tunni a 15+ eves lefingott nemet premiummal, meg villantani a szomszed/rokon elott.
De a teligumi amivel veszi, ott sikit rajta az augusztusi 40 fokban is, es lehetne folytatni a sort a vegtelensegig.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#32099) MunezXBK válasza juliabrilke (#32096) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem tudom, nem én vettem fel.

(#32100) Jarod1


Jarod1
addikt

Huawei p9 2017 lite hoz rendeltem tokot a sima p9 lite helyett,
akit érdekel
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.