Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#545) finest válasza Pala (#544) üzenetére


finest
őstag

Fütyüljél rájuk! Ez nagyon durva, én biztos nem csinálnék nekik semmit többet.

Van feleségemnek is egy unokatestvére, akiknél néhány hete jártam. Középkorú pár egy fiú és egy lány gyermekkel. Két éve karácsonykor megvettek a gyerekeknek egy hurka gépet, persze nem sulinetre, mert a boltban a sulinetes konfigokat nem ajánlották. Szóval vettek egy gépet, szépen össze is szerelték szenteste, de bekapcsolás után nem történt semmi. (Nem is, mert oprendszert nem vettek hozzá. Felhívták a boltot, ott meg jót röhögtek rajtuk.)
De nem is ez az érdekes.
Nemrég bevzettették az Internetet. Egy hét után áthívtak, h nem akarja a gép az igazságot. Ennyi vírust egy helyen még nem láttam, persze a legszívosabb trójaiak, malwarek voltak fenn. Órákba tellett, amíg ki irtottam. Namost az egész famili ott állt mögöttem kb. 2 órán keresztül és figyelték, h mit matatok. Állati idegesítő volt. Ott nézték velem együtt a képernyőt, miközben halvány fingjuk sem volt semmiről, és persze még szórakoztatni is kellett őket közben, meg elmagyarázni, h mit miért. Nekem már ez is sok volt, legközelebb elküldöm őket a boltba, ahol a szupergépüket vették...



[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.