Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) adamp0806 válasza Arni9010 (#700) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Emailen nem jártam eddig sikerrel, Facebookon viszont elég hamar válaszolnak ha van valami probléma, én ezt használom. Chat funkciót még nem próbáltam

(#702) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Nos, rossz ómen volt előfizetésre váltani tesztelés helyett: sajnos egyre rosszabb. Kb. ott tartanak, mint februárban, mikor is beléptem a tesztelők közé.
Azt kell mondjam, hogy kezd elfogyni a türelmem, így október 1-től kihúzom a zsinórt, ezért a hangcsúszós, szaggatós, karikázós vacakért nem fizetek.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#703) adamp0806 válasza kis.zsolt (#702) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

De a tesztelési időszakban nem mondtak/ígértek semmit, hogy lesznek e változások?

(#704) Arni9010 válasza kis.zsolt (#702) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Mi fél éve használjuk a sweet-et, az utóbbi 1-2 hétben lett rosszabb a helyzet, előtte elég stabilan ment minden :D Persze az év elején még voltak gondok rendesen.
Most egyelőre úgy tűnik csináltak valamit, egy ideje nincs akadozás.
Ha megint elkezdi én is leadom a facebook-on, köszi adamp0806 :)

Szerk: El is szóltam, megint beszaggatott a travel channel :D

[ Szerkesztve ]

(#705) CP111 válasza Arni9010 (#704) üzenetére


CP111
tag

Másodjára előfizettem és már sz@r!!! Kép szétesik, minden adónál sokszor karika teker a képernyő közepén, átvált néha bizonyos műsorokat angol nyelvre, szétesik a kép. :W
Yettel tv-t hagyjuk! Volt kétszer is!
Nincs más alternatíva ami lenne helyette! Boxos 1 év előfizus nem kell! Nem bírom a kötöttséget!!!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#706) adamp0806 válasza CP111 (#705) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Hát nem tudom... nekem van több streaming előfizetésem is (Amazon, Netflix, HBO, Disney+). Ezek összeadva relatíve sem túl olcsó mulatság, erre rájön a Sweet TV 4900as ára (L csomag ami megéri szerintem). Ha legalább stabil lenne azt mondanám lehet, hogy megéri. Oké, behozták az ingyenesen nézhető filmeket, de sokszor az is megakad Android tv boxon és Xbox Seriesen is egyaránt. Olyankor csak az app restart segít. Nagyon sokat kell még fejlődni minden téren és több kommunikáció kellene az előfizetőkkel, hogy éppen hol tartanak és mit terveznek stb.

(#707) Foremi


Foremi
tag

Lehetséges, hogy azért vannak a hibák mert túlterhet?
Van egy 7 napos próba, amihez nem kér semmit, csak email címet. Nem tudom észlelik-e a többszörös regisztrációt? Mert ha nem, ezzel könnyen vissza lehet élni, csak hetente kell egy új regisztráció, ami mindössze egy perc és ingyen nézhető. Valami más megoldást kellene találniuk a próbára, mert ez így elég könnyen kijátszható.
Ha van erre valami szűrő, akkor nem szóltam semmit, de ha nincs, akkor elég csábító ez a lehetőség azok számára is, akik egyébként megvennék ezt a szolgáltatást.

(#708) vampire17 válasza Foremi (#707) üzenetére


vampire17
addikt

Nincs ra szuro, sot konkretan van olyan script ami automatan eldobhato email ekkel general 7 napos accokat, full automatan, illetve m3u listat is general amit pl kodi ala is betehetsz... szoval kvazi ingyen, beavatkozas nelkul (egyszer elinditod a sciptet aztan megy amig le nem allitod, a hatterben folyton uj eldobhato email cimhez koti a sweet-et) nezheted a musorokat...

amig ezen nem valtoztatnak (pl teljesen hitelkartyahoz kotik a reget) addig sok lesz az "ingyenelo" aki terheli a rendszert....

Ez amugy a statisztikajuk (10 Gbit a csatlakozasuk)

https://www.bix.hu/statisztika/van_group_s_r_o_sweet_tv/67bfed84dfdc3a095506cb1b69b1bcb9

Eves grafikonon is latszik amugy a novekvo tendencia:

[ Szerkesztve ]

(#709) Foremi válasza vampire17 (#708) üzenetére


Foremi
tag

Ezek szerint jelenleg kb. a felhasználó lelkiismeretére van bízva, hogy fizet érte vagy ingyen használja? Mert csak ez az egy érv van az mellet, hogy valaki előfizessen.
Én az M csomagon gondolkozom, ez fér bele a költségvetésembe, most még tart a próba. De akárhogy is, ott van a gondolat a fejemben, hogy a drágább L csomagot ingyen nézhetném, csak hetente újra kellene regisztrálni és kész.
Ez így nem túl jó megoldás, hogy a felhasználó becsületére van bízva, fizet-e érte vagy nem. Máshol is van próba, pl. YouTube prémium, de ott egyből bekérik a fizetési módot, így egyszer lehet csak élni vele.
Ezzel szerintem pont az ellenkezőjét érik el, mint amire kitalálták.

(#710) adamp0806 válasza Foremi (#709) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Szerintem biztos, hogy idővel kivezetik ezt a megoldást. Lehet, hogy úgy gondolkodnak, hogy akik eddig ingyen használták azok majd fizetni is fognak érte ha úgy adódik. Legalábbis egy részük. Magamból indulok ki, mert én is tudnék torrentezni van ncore accom is, mégis van 4 aktív streaming előfizetésem. Lehet, hogy hülye vagyok, de valahogy kényelmesebb és egyszerűbb az egész legálisan :)

(#711) mcll válasza adamp0806 (#710) üzenetére


mcll
senior tag

nem vagy hülye, én is ugyanígy vagyok ezzel. Nekem is van egy halom streaming előfizum, de ncore is van :)

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#712) DrKapocs válasza vampire17 (#708) üzenetére


DrKapocs
őstag

A bankkártya adatok megadása is könnyen megoldható lenne. A Revolutban korlátlan számú egyszer használatos virtuális kártya generálható.

(#713) CP111 válasza adamp0806 (#706) üzenetére


CP111
tag

Nekem a Sweet is kuka, meg a Netflix!
Nehéz olyan filmet, műsort találnom amit még nem láttam vagy leköt.
Netflixen is a 80%-át láttam a maradék meg hulladék!
Többre én nem fogok előfizetni! Nekem nem ér annyit!
Ncore-om van.....de ritkán töltök le.
Alig lehet találni nézhető filmet ami leköt!

Sweet egyre sz@rabb lesz! Most M csomafban vagyok, mert L-ben sincs sok jó nézhető műsor és benne hagyja a listában amit nem tudok nézni a csomag miatt! Ez így vicc!
Amennyire szerettem az elején, azóta annyira útálom!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#714) vampire17 válasza DrKapocs (#712) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, csak egyreszt ezeket blokkolni lehet (nekem eleve van olyan szolgaltatasom, ami meg a normal revolut kartyam sem fogadja el, pl Google Workspace) masreszt ez sztm mar van akkora macera hogy egy sima scriptel ne lehessen megoldani... Ha meg kezzel kell az meg hosszu tavon az atlag nem fogja hetente csinalni...

(#715) mzso válasza CP111 (#705) üzenetére


mzso
veterán

"Yettel tv-t hagyjuk! Volt kétszer is! "
Azzal mi volt a tapasztalat?

Nekem azt mondogatták, hogy csak 25FPS ezért különösen a sportműsorok nem mutatnak jól.
Egyébként a Sweet-nél meg van rendesen az 50fps?

(#716) mzso válasza Foremi (#709) üzenetére


mzso
veterán

Hát azért az emberek többségének nem kézenfekvő hogy hogyan tudna korlátlan számú e-mail fiókot regisztrálni, meg időbe is kerül.

(#717) Dave1984 válasza mzso (#715) üzenetére


Dave1984
őstag

Sweet és Yettel előfizetem is van.Yettel képminőségben ég és föld a Sweethez képest.
Igaz sportot nem nézek, arról nem tudok nyilatkozni.
Sweet 5 nap múlva lejár megy a kukába.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#718) mQWeXgsf válasza mzso (#715) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Sajnos Sweet-nél is minden 25 fps... Mondjuk kissebb méretű (>80 cm) sima LED tv-n nem annyira zavaró, de nagy tv-ken (140 cm<) igen, főleg OLED-nél.

[ Szerkesztve ]

(#719) CP111 válasza mzso (#715) üzenetére


CP111
tag

Sportot nem nézek. Úgy vagyok vele, mint a szexel. Csinálom, nem nézem! :DD

Ha appot használsz Yetihez az kezelhetetlen, bonyolult, lassú! Volt hogy random mód kilépett a nézett műsorból.

Sweettel sem vagyok már megelégedve! Kellene másik alternatíva!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#720) mzso válasza CP111 (#719) üzenetére


mzso
veterán

Bah. És a digi témában még valaki azt állította, hogy tele vagyunk alternatívával OTT, meg minden.
Azt a minimum szinvonalat 25FPS l-t TV tartalomhoz nem tudja egyik sem.
Marad a 4IG vagy a Telekom...

(#721) vampire17 válasza mzso (#720) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, itt is irta valaki, hogy nagyon sok alternativa van, de valojaban nincs egy sem pl, ami azt tudna mint a sweet... (arrol nem beszelve, hogy jobb minosegben, "bug-free")

(#722) 1stVikman válasza mQWeXgsf (#718) üzenetére


1stVikman
senior tag

55"-es Philips oled tv-n nézem. Nincs gond a képpel.

Utóbbi időben többször megakad, karikázik, de az internetszolgáltatóm sincs a helyzet magaslatán, így nem tudom melyik miatt történik.

(#723) adamp0806 válasza 1stVikman (#722) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Nem hiszem, hogy a nettel van a baj, én is azt hittem. Aztán megnéztem telón mobilnettel (5G) és ott is ugyanezt csinálta. Ha van lehetőséged próbáld ki ugyanígy, hogy biztosan kizárhasd a net problémát

(#724) Foremi válasza CP111 (#719) üzenetére


Foremi
tag

Van néhány alternatíva. A csomagokat és árakat a teljeség igénye nélkül sorolom fel.
Telekom TV GO: Nincs okos TV alkalamzásuk (bár nekem ez nem elvárás, de többen írták, hogy nagy képernyős TV-n is néznék, ezért ezt fontos kiemelnem). Van néhány ingyenes (közszolgálati) csatorna, amivel tesztelhető az alkalmazás. Meghatározott csatornáknál 3 napos visszanézhetőséget kínálnak. Havonta 3600 Ft 90 csatorna, amivel ár/érték arányban elég jók. A hátrány, hogy aki önállóan fizet elő, jelenleg csak SD-ben nézheti (otthoni előfizetés mellé adott TV GO-n elérhető a HD). A számlázás utólagos, és online szerződést kell kötni. A Telekomnál további kényelmi szolgáltatások is vannak, pl. megjelölhetem a kedvenc műsoraim és ha új epizód jött ki, nem kell keresgélni. Meg a műsoroknak/filmeknek van adatlapja (részletes leírása). Fontos kiemelnem, hogy bár utólagos a számlázás, de nincs hűségidő, ez nálam lényeges szempont szolgáltató választáskor.
Mindig TV GO: a MAX csomag 4999 Ft, amiért 64 csatornát tartalmaz. Ehhez hozzájön a 14 darab ingyenesen nézhető, így összesen 78 csatornát nézhetünk. A legtöbb 7 napra visszanézhető. Meghatározott verziójú Android TV-n is használható (az ingyenes csatornákkal kipróbálható az alkalmazás).
Itt/Ott TV: náluk elég sok csomag van, a legmagasabb 3970 Ft, ezért cserébe 90 csatornát adnak, sok HD minőségben nézhető. Van Android TV alkalmazásuk is, ezt ismerősnél kipróbáltam és egész jó. Az alapcsomag mellé akár egyenként is előfizethetünk csatornákra, ami akkor hasznos, ha adott csatornákat néznénk (ez egyébként nagy ötlet). Egy nagy hiányosságuk van, ami 2023-ban szerintem az, hogy nincs visszanézhető műsor. Ha valakinek ez nem lényeges, csak élő műsorokat nézne, akkor nagyon jó választás, főleg egyedileg összeállított csomaggal még olcsóbb.
Yettel TV: jelenleg csak előfizetéses csomagok mellé rendelhető, vagy "otthoni internethez" (ez utóbbi 4G vagy 5G-n jön, de helyhez kötött). Ha feltöltőkártyásoknak is meg lehetne rendelni, mint a régi Yettel TV-t, akkor kapnának egy esélyt tőlem (régen előfizető voltam). Hét napos visszanézhető műsorokat, és 30 napos korlátlan műsorrögzítést adnak, sok csatorna HD-ben nézhető.
Direct One: sajnos csak hűségidővel rendelhető meg, ezért erről semmit sem tudok mondani. A hűségidő nálam kizáró tényező.

Sweet TV: 7 napos visszanézhetőséget kínál meghatározott csatornáknál. Sok csatorna HD-ben nézhető. Van okos TV-s alkalmazásuk is. Az új árai már versenyképesek.

Én gondolkodóban vagyok, hogy Sweet TV-t, vagy Telekom TV GO-t válasszam, az utóbbi napok hibái engem is elbizonytalanítottak. Mindkét szolgáltatáson megnézhetem és visszanézhetem a kedvenc műsoraim, az én számomra mindkettő megfelel. A HD csatornák miatt adok egy ponttal többet a Sweet TV-nek, a többi csak apróbb különbség. Innentől kezdve a Sweet TV érdeke, hogy megtartson, vagyis megszerezzen, mint ügyfél, erre még van pár napjuk, hogy bizonyítsanak. :)

(#725) Dave1984 válasza Foremi (#724) üzenetére


Dave1984
őstag

Telekom ot több okból se ajánlom 2 évig volt, több hibája mellett amiből elegem lett, hogy szinte hetente változtatták meg mit nézhetsz vissza és mit nem.
Pl: South Park egyik héten visszanézhető volt következő héten nem. más hulyesegről már nem is beszélek.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#726) mcll válasza Foremi (#724) üzenetére


mcll
senior tag

Ez mind ok, de ezek közül melyik is ad 50fps-el? Mert ezek közül szinte mind 25fps-el adja ami nem ok azért.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#727) Foremi


Foremi
tag

Igen, a jobb kép minőség előny, én is az miatt váltottam, mert van HD. Idővel biztos kiforrja magát. Igazából már eldöntöttem a váltást kb. egy hete, mert lemondtam a régi előfizetésem, és feltöltöttem az egyenlegem is, hogy le tudják majd vonni a díjat. Csak az utóbbi pár napban volt egy hiba, de ez miatt most már nem variálok, lehet egyszeri probléma volt, remélem az. Egy hónapra előfizetek rá, utána több tapasztalatom lesz, ha jó, akkor maradok.

(#728) 1stVikman válasza Foremi (#724) üzenetére


1stVikman
senior tag

Ezek közül melyik érhető el külföldön?
Bár egy évre megvettem a sweet-et, de ha van alternatíva, azért kipróbálnám! Ja és 2 készülékre kéne.

(#729) mzso válasza Foremi (#724) üzenetére


mzso
veterán

Van amelyik tudja az 50fps-t is? Vagy arra marad a kábel előfizetés?

(#730) adamp0806


adamp0806
lelkes újonc

AMC-n szétesik a kép időnként... innentől ez lesz a normális? :(((
A bejelentésemet múltkor megköszönték és ennyi.

(#731) Arni9010 válasza adamp0806 (#730) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Én is írtam nekik facebook-on, meg se nézték vasárnap óta :DDD

(#732) vampire17 válasza adamp0806 (#730) üzenetére


vampire17
addikt

Jeleztem tesztelesi csoportban, nem tudom hogy mennyit er, nekem az a tapasztalat hogy az ottani bejelentesekkel azert foglalkoznak.

(#733) adamp0806 válasza vampire17 (#732) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Köszi! Kíváncsi leszek

(#734) vampire17 válasza adamp0806 (#733) üzenetére


vampire17
addikt

(#735) adamp0806 válasza vampire17 (#734) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Na ez már azért egy biztatóbb válasz annál, hogy "köszönjük bejelentését" :D

(#736) patex1983 válasza vampire17 (#734) üzenetére


patex1983
őstag

Amúgy csak szerintem gáz, hogy a szolgáltató magától nem veszi észre még az ekkora, több felhasználót érintő hibákat sem?
Elgondolkodtató.....

X

(#737) urgoz


urgoz
tag

Szerintem forrásoldalon van hiba. Nálam legalábbis nem az appban kezd el karikázni, hanem random szétesik a kép.
Egyébként én is hetente regelek... Berágtam rájuk, mikor törölték a 3 eurós előfizetésemet. Ha nem kell a pénzem, akkor nézem ingyen, amíg lehet...
Ukrajnában viszont már nem lehet random e-mail címmel regisztrálni, csak telefonszámmal, vagy google/facebook fiókkal. Mondjuk még ez sem zárja ki az újraregelést.

(#738) 1stVikman válasza Sword (#672) üzenetére


1stVikman
senior tag

Úgy néz ki javítottak az epg - n.
Ugyebár az éjfél után még futó, de előző nap indult műsorokat nem jelezte eddig. Most már igen!
Köszi, hogy jelezted! :R
Már csak a részletességgel kéne kezdeni valamit. :B
(pl. Akár külön infó gomb, vagy hosszú nyomás, és kiírná a műsor tartalmát.)

(#739) boborján2


boborján2
tag

Van olyan amikor a tv2 csoport filmcsatornáit lehet esetleg nézni? Vagy ez már csak szép álom marad?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#740) pourri válasza boborján2 (#739) üzenetére


pourri
aktív tag

Nem látok rá reális esélyt a továbbiakban.

(#741) urgoz


urgoz
tag

Én nem igazán értem ezt az egész hajcihőt. A lineáris csatornák OTT platformokon való továbbítása nem vetélytársa a tv2 play-nek. Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen módon jut el az előfizetőhöz az adás, vagy nézem, vagy nem. Ha igen, akkor megy a reklám is. Ezzel a korlátozással a tv2 csak pórul jár, mert a reklámjait kevesebben látják. Persze ha lenne ezeken is visszanézhető műsortár, az más tészta lenne, de sose volt.

(#742) boborján2 válasza urgoz (#741) üzenetére


boborján2
tag

Én sem értem miért nem rohadt mindegy a csatornának ,hogyan jut el a megjelenítőmre a csatorna képe/hangja.

Egyébként voda tv -m van ,ami szintén OTT :)
Így arra tippelek ,hogy vtv-n van másolás védelem a sweeten meg gondolom nincs.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#743) vampire17 válasza boborján2 (#742) üzenetére


vampire17
addikt

A csatornanak/musorgyartonak teljesen mind1. Neki egy a lenyeg, legyen bevetele, mert abbol el.

Bevetele ugy van, ha:

1. A musorok kozotti reklamidot eladja cegeknek, akik minel tobbet adnak olyan idoert amit sokan neznek.

2. maga a tartalomgyarto ertekesiti a musort, peldaul egy streaming platformon keresztul, havidíjas elven.

namost a gond ott van, hogy a Nielsen (a vilag egyik legnagyobb Közönségmérő cége) csak az un, "helyhez kotott szolgaltatasokat" meri, ergo csak ezek szamitanak bele abba a nezoszamba, amit a reklamido eladasakor figyelembe vesznek. Ilyenek a kabeltevek, muhodas rendszerek, etc... Tehat alapvetoen nem is annyira az szamit, mi az a technologia, ahogy eljut a stream (hiszen az mar sok szolgaltatonal IP alapu, multicast, vagy Unicast, pl Telekom, Vodafone) hanem hogy az helyhez kotottnek minosul-e.

A telekom (az IPTV, nem a kulon TV GO!!) es a voda eseteben igen, hiszen csak a sajat modemukon es set top boxukon nezheto az adas. A Yettel spec. eset, ő technikailag nem helyhez kotott, viszont a szerzodese a regi yettel tv jogutodjanak szamit, amit meg akkor kotottek, amikor a csatornak nem kezdek el ezt a korlatozast. (maga a korlatozas amugy csak par honapja van, tehat akik regebbrol egyeztek meg a TV2 csoportal, addig adhatjak ezeket a musorokat, amig le nem jar a szerzodesuk. Pl a Direct One is, aki a regi UPC jogutodja is ilyen)

A sweet ugye mar egy "elonytelen" szerzodest kotott hiszen o mar nem helyhez kotott szolgaltatasnak minosul, ami pedig jelenleg nincs merve.

(#744) zelikocc válasza vampire17 (#743) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ideje lenne fejlődniük a közönség mérő cégeknek a technológiával és figyelembe venni hogy egyre több az OTT előfizető és azt is kellene mérni. Amint beleszámít majd az is a mérésbe, hirtelen abba fogják hagyni ezek a csatornák a szivatást, mert onnantól kezdve bevétel kiesés lesz számukra.
Végtelenül pofátlan dolognak tartom egyébként az érintett csatornák részéről ezt.
Szerencsére egy ilyen csatornát se nézek soha, így engem nem érint.

(#745) vampire17 válasza zelikocc (#744) üzenetére


vampire17
addikt

Nem fognak, nem eri meg.
Jelenleg "statisztika" alapon van merve a musorfogyasztas, magyaul van egy meresi minta (teszem azt 1000 fo, mindenfele "tipusbol") majd az ő nézői szokasuk van "felszorozva" a teljes lakossagra.

Ezzel szemben, OTT-t (a technologia miatt) siman lehet 1:1 mérni, tehát lenyegében 100% pontossaggal megmondhato, hogy mikor mit es meddig neznek az emberek. Ez viszont mar "tul pontos" :D :D

Mert, ugye ha a statisztikat nezzuk, akkor a mi kis orszagunkban harombol ket ember kormanyparti, kozben meg ugye..... :P Tehat a statisztika meg a valosag neha azert nem tul elonyos.... :)

(#746) boborján2 válasza vampire17 (#745) üzenetére


boborján2
tag

Még OTT sem kell hozzá. A telekom iptv -n is tű pontosan megmondják mikor melyik boxon mi megy.

Sőt csodálkoznék ha ezeket az adatokat nem adnák el jópénzért.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#747) Dnalorr válasza Foremi (#724) üzenetére


Dnalorr
tag

Jó lenne az Itt/Ott TV-nél ez az egyedileg összeválogatható csomag, csak kár, hogy a csatornák töredékéből (és ezek is olyanok, amiket az emberek töredéke néz) tudsz pluszba választani az alapcsomagon felül.
Pedig szívesen összeválogatnék magamnak egy bővebb sportcsatorna csomagot amikor megyek külföldiába...

(#748) urgoz válasza vampire17 (#743) üzenetére


urgoz
tag

Ha ezen múlna, akkor le se szerződnének OTT platformokkal. Vagy a híradón és egy-két töltelék bulvár műsoron kívül nem menne semmi. Én úgy vettem észre, hogy a tv2 play húzó műsoraira kerül rá elsősorban a tiltás.
Érdekes, hogy a többi tartalomszolgáltató nem szopatja a nézőket, csak a tv2.

[ Szerkesztve ]

(#749) kis.zsolt válasza vampire17 (#745) üzenetére


kis.zsolt
tag

+1
Pont hasonlót akartam írni:
Úgy faragcsálják a statisztikákat a saccográfjaikkal, ahogy csak szeretnék.
Az OTT tévés megoldásoknál viszont nem lehet csalni, feketén/fehéren kijön, hogy az adómilliárdokkal kitömött tv-csatornák senkit sem érdekelnek.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#750) pourri válasza kis.zsolt (#749) üzenetére


pourri
aktív tag

Erre azert ne vegyel merget. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.