Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) htc07


htc07
addikt

Ha használ valaki homeassistant-ot, csináltam egy automationt, hogy a rakuten tv helyett a sweet tv induljon el. Kicsit tákolmány, de rootolni nem fogom a tévét, hogy felülírjam a távirányító gombjait :D Hátránya, hogy a rakuten tv-t nem lehet használni.

alias: "TV: Rakuten gomb - SweetTV"
description: ""
trigger:
  - platform: state
    entity_id:
      - media_player.lg_webos_smart_tv
    attribute: source
    to: Rakuten TV
condition: []
action:
  - service: media_player.select_source
    data:
      source: SWEET.TV
    target:
     entity_id: media_player.lg_webos_smart_tv
mode: single

(#52) kis.zsolt válasza htc07 (#51) üzenetére


kis.zsolt
tag

Köszi.
Bár Domoticz-om van, de elkerülhetetlen, hogy HA-ra váltsak. Jól fog jönni ez az automation.
:R

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#53) htc07 válasza htc07 (#51) üzenetére


htc07
addikt

ja igen az lemaradt: LG TV, szerintem az összessel működik, amin friss webos van.

(#54) #72010496


#72010496
törölt tag

Sziasztok!
Ma én is teszteltem LG-TV-n és FireTV sticken. Egész jó, bár SD csatornák minőségén lehetne javítani. ATV, Fishing&Hunting nincs a kínálatban, CBS Reality és Euronews csatornákon nincs magyar hang.
Csatornaváltás fura, előre váltással visszafele lép, vissza váltással előre... Ezeken még lehetne javítani.
Viszont kedvencekbe sorrendbe lehet rendezni a csatornákat.

[ Szerkesztve ]

(#55) urgoz


urgoz
tag

Valami variálás van. Az AMC helyén nálam most a Fishing & Hunting jön csehül, de ott a magyar hangsáv is. Viszont ha visszatekerek, vagy a műsortárból nézem, akkor az AMC van...

(#56) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Nekem 4 nap van még az ingyenes időszakból, de egy hónapot még tuti bevállalok (lehet többet is, mert amúgy a kedvenc csatornáim jól jönnek). A telefonos app tegnap frissített, bár azt sosem használom.
Jó lesz ez, most szedik össze a használati statisztikákat, és szerintem lesz némi program átrendeződés.
A CBS magyar hangja nekem viszont hiányzik :O

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#57) Pityu89


Pityu89
senior tag

Láttam hogy van felnőtt csatorna is a kínálatban.
Látatlanban kérdezem mielőtt regelek, hogy van rá valami szülői korlát, hogy az avatlan szemek véletlenül se lássák?

(#58) pourri válasza Pityu89 (#57) üzenetére


pourri
aktív tag

Pin kóddal tudod levédeni

(#59) btomi89


btomi89
csendes tag

Délelőtt elérhető volt a F&H csatorna az AMC-n.
Írtam supportnak és ezt a választ kaptam:

"Igen reggel ez egy hiba volt, de bizonyára elérhető lesz mint külön csatorna. Folyamatosan bővítjük a szolgáltatásunkat."

A magyar facebook oldalon HD-nak reklámozzák az RTL csatornákat és a Film+-t:

"Igen, ez is folyamatban van a minőség is külön jogdíjas, idő kérdése."

(#60) #72010496 válasza btomi89 (#59) üzenetére


#72010496
törölt tag

Tegnap óta hiba volt az AMC-vel, mára javították.

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy legális e ez az egész szolgáltatás...

(#61) pourri válasza #72010496 (#60) üzenetére


pourri
aktív tag

Hogy érted ezt?

(#62) #72010496 válasza pourri (#61) üzenetére


#72010496
törölt tag

Pl. hogy van e érvényes szerződésük a tartalom szolgáltatókkal, ilyesmire gondolok.
Amúgy ma reggel végre élesben is kipróbáltuk volna, ha az adott csatorna nem tűnt volna el, csak töltögetett. Így nem igazán élvezhető. Az MTV csatornák képarányát is sikerült elrontaniuk.

(#63) kl122


kl122
tag

Azért olyan alapcsatornát mint az ATV berakhatnának, és nem a politika miatt, az engem nem érdekel, viszont van bőven rajta nem politikai műsor is amit szoktam nézni.

(#64) kl122 válasza #72010496 (#60) üzenetére


kl122
tag

Ezt maximum úgy tudod meg, hogy írsz egyik műsorszolgáltatónak és megkérdezed. Ha nincs, akkor úgyis lépni fognak.

Azért is érdekes kérdés, mert egy szlovák cég ukrán szerveren, legalábbis a szerver ukrán lokációjunak mondja magát

[ Szerkesztve ]

(#65) Leki78


Leki78
tag

Nekem nagyon tetszik ez a szolgáltatás, külön jó pont, hogy a 2015-ös Lg tv-n van hozzá app.
Egy kis érdekesség, hogy Pc-n nézve a szolgáltatást és közben a netre rámérve a következő eredményt produkálta.

Hd minőségnél és a 4K-s demónál. (250/20-as net). Lehetséges, hogy ennyire keveset eszik a sávszélességből?

Jelenleg az ingyenes változatával ismerkedek.

[ Szerkesztve ]

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#66) Pityu89 válasza Leki78 (#65) üzenetére


Pityu89
senior tag

Ez így pontatlan mérés. Nyomd meg a Ctrl+Shift+Esc gombokat, akkor látod az aktuális sebességet.

(#67) Arni9010 válasza Leki78 (#65) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Ahogy előttem már írták, ez így nem a valóságot mutatja.
A speedtest leátlagolja a sebességet. A műsor betöltése csak 1-1 rövid ideig tartó letöltés, a forgalomban tüskeként látszik, ha grafikonon nézed. Ezt nem mutatja egyáltalán a speedtest.

(#68) kis.zsolt válasza Pityu89 (#57) üzenetére


kis.zsolt
tag

Addig nem indul el a felnőtt csatorna, míg előtte be nem állítod a szülői felügyeletet. Csak utána lehet huncutkodni az említett csatornákkal.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#69) vampire17 válasza #72010496 (#62) üzenetére


vampire17
addikt

Valszeg van nekik szerződésük, én meg olyan "Swarz" Iptvt nem lattam, aminek official appja volt okostv re meg Android ra

(#70) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Tegnap lejárt az ingyenes időszakom, most jön a 390 Ft-os hónap.
A tévén megjelent egy QR-kód, mely átirányított volna a befizető felületre, de az nem működött. Alternatívaként a fiókomba bejelentkezve fizettem be a 390Ft-ot.
Ugyanakkor ez alatt a 2 hét alatt egyre több akadozást tapasztalok akár SD minőség mellett is. Igaz, csak 1-1 másodpercesek, és max napi 1-2 alkalommal van, de van.
Gondolom nő a felhasználói bázis, ezzel együtt pedig zsugorodik az egy főre jutó sávszélesség, vagy mifene.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#71) aicon válasza kis.zsolt (#70) üzenetére


aicon
senior tag

Akadozast en is tapasztalom, ez meg rosszabb ha filmet kolcsonoztem ott többször megakadt hosszabb idore.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#72) szabonagyur válasza kis.zsolt (#70) üzenetére


szabonagyur
félisten

Gondolom nő a felhasználói bázis, ezzel együtt pedig zsugorodik az egy főre jutó sávszélesség, vagy mifene.

Esélyesen ha megszüntetik az ingyenes próbát, vagy bevezetnek egy limitet akkor kevesebben lesznek akik csak próbálgatják de amúgy nem fizetnének érte. Akkor lesz érdekes a stabilitás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Talan mas TV-ken is muxik, igy probaljatok ki, ha Hisense-en nincs meg app, nem nagy gond, mert a bongeszojebol hasznalhato:
https://vidaa.sweet.tv
Szamgombokkal lehet csatit valtani pl.
:))

"Jó pap is holtig butul"

(#74) #72010496


#72010496
törölt tag

Én Fire TV Sticken használom, azon sem volt app, külső forrásból töltöttem le.

(#75) Sword


Sword
őstag

Sziasztok,

Vezetékes Voda-t szerenék kidobni és cserélni valami online-ra.

Tegnap kipróbáltam a Sweet-et és nagyon elszomorít, hogy azt tartjátok a legjobbnak. A képminőség katasztrófa. Pixelesedk (fix FHD-ra állitva), focimeccsnél látszik ahogy mosódik a "fű", élesebb kontúrok mellett is esik szét a kép. A nettel nincs gond, 4k Netflix / Disneyplus gond nélkül megy azonnal, nem bufferel hozzá egy fél napot, hogy elinduljon. Egyértelműen a streaming minőségével van gondom.
65"-os tv-n nagyon feltűnő a hiba, de a monitorom előtt is zavar.
Sweet ha ez nem lenne, meg is felelne, jó kis platformnak tűnik, leszámítva, hogy nincs spiler 1/2 a sportcsatornák között, ez nagy hiányosság.

Azt mondjátok, hogy ez az online tv-zés csúcsa jelenleg? Nincs sansz jobbra?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#76) szaboi6512 válasza Sword (#75) üzenetére


szaboi6512
őstag

A Yettel tv,jobb minőségű,de drágább is.
6000/ hó, de benne az HBO 1-2-3.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#77) Sword válasza szaboi6512 (#76) üzenetére


Sword
őstag

Az árat most félreteszem, a minőségre és a teljes csatornakínálat számomra a prior.
A yettel tv-t persze nem tudom kipróbálni, hogy milyen :/
A Yettel tűéles, mint egy kábeles szolgáltatás esetén? Vagy csak "kevésbé rossz"?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#78) szaboi6512 válasza Sword (#77) üzenetére


szaboi6512
őstag

Csak monitoron nézem.
Ott a hd valóban hd.
Stabil, 7 napig menthető,30 napig visszanézhető az adás.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#79) kis.zsolt válasza Sword (#75) üzenetére


kis.zsolt
tag

Megértem a csalódottságod!
Tegnap nézhetetlen volt az összes csatornája. Konkrétan fél-SD minőség sem volt, és minden pasztellszínűre váltott, ha belőttem SD-re, vagy FullHD-re, akkor meg karikázott, vagy beállt másodpercekre.
43"-os LCD tévén is ugyanolyan vacak volt, mint az 55"-os OLED-en.
Ugyanakkor a SkyShowtime hibátlanul ment, tehát nem a sávszélességgel volt a baj.
Még egy adalék: távoli helyről üzemeltetek energiatakarékossági okok miatt egy Plex médiaszervert egy Synology NAS-ról. Sajnos csak 15/5-ös sávszélt adtak baráti alapon ingyen, de még így is hasítottak a 1080-as filmek is.

Kimondottan nem az online tévézés csúcsa a sweet.tv szerintem, sőt, a kezdeti lelkesedésem is megrogyott a mostani csalódás miatt.
Abból a szempontból írtuk itt egy páran, hogy a többihez képest jobb, hogy nincs hűségidő, és 3 lépésben lehet a tiéd a szolgáltatás: ingyenes időszak-14 nap/kedvezményes hónap/teljes árú idő, míg az igazán jó szolgáltatások hűségidősek, és próbaidő sincs. Legalábbis ha jól értelmeztem itt a bejegyzéseket.

A magam részéről most a 390 Ft szakaszban járok. Bő 3 hete van a sweetnek helyrerakni a dolgokat, különben marad a mindigTV/SkyShowtime/távoli Plex trió. Amit így megtakarítok, azt pedig egy korrekt optikás netre fogom költeni.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#80) Sword válasza kis.zsolt (#79) üzenetére


Sword
őstag

Lehet pechem volt a tegnappal?
Pont tegnap teszteltem. MIndenesetre májusban jár le a hűségem a Vodánál, addig kell megtalálni a megoldást.
Yettelem meg van, de céges, ahhoz nem adnak TV-t :D Pont az Irodanet Pro 5g-s cuccukat tesztelem (fél évig 0 ft-os és el lehet állni), szintén Vodafone kukázás céljából. Otthonnethez (lakossági) lehet a TV, ehhez nem :DDD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#81) Sword válasza Sword (#80) üzenetére


Sword
őstag

Írtam nekik, megkérdeztem, hogy Spiler 1-2 lesz-e, illetve a mostani tesztelésem az kb. hiba vagy ez várható HD minőség fronton.

Rápillantva most délelőtt, pont ugyanolyan nekem, mint tegnap. Átkapcsolva ugyanazon csatornára a voda rendes kábeles tv-jén, retinakiégetősen éles, tiszta kép.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#82) Bubukain válasza Sword (#81) üzenetére


Bubukain
senior tag

Apple TV-n is akadozik és pufferel folyamatosan, vezetékes gigabites neten.
Részemről felejtős egyelőre

(#83) Sword válasza Bubukain (#82) üzenetére


Sword
őstag

Én is Apple TV-n keresztül teszteltem tegnap, inkább csak képminőség problémám volt, nem "homokórázott".
De PC-n sem jobb a helyzet. Ott is pufferel és akadozik neked?

Közben megérkezett a válasz :D

"Köszönjük, hogy a Sweet.tv-t választotta. Folyamatosan bővítjük kínálatunk és dolgozunk szolgáltatásaink javításán, a közeljövőben bizonyára bekerülnek új tv csatornák."

Ezért kár volt fél oldalas levelet írnom konkrét kérdésekkel. Szóval oké, nem az ügyfélszolgálat minősége fogja a sweet.tv felé billenteni a mérleg nyelvét :D
Mondjuk a helyükben tuti beülnék egy ilyen fórumra és válaszolgatnék a kérdésekre.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#84) Bubukain válasza Sword (#83) üzenetére


Bubukain
senior tag

az hogy megakad és csak pörög középen a karika az ritkább de jelen van.
PC-n nem néztem, de LG TV-n a telepített app-al sem jobb a helyzet nálam

(#85) szabonagyur válasza Bubukain (#82) üzenetére


szabonagyur
félisten

Samsung 4K TV-n nincs gond.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#86) vampire17


vampire17
addikt

En is egyelore maradok Direct One-nal. Minosege nem sokkal jobb annak sem (sőt...) de en ott meg nem tapasztaltam bufferelest. Yettel TV re nagyon kivancsi lennek, de nincs semmi Yetteles elofizum... Ar amugy annyira nem izgatna, ha lenne olyan szolgaltato aki mindenfele husegido, meg tarsitott szolgaltatas nelkul, full HD, normalis bitrataju musort ad....

(#87) Bubukain válasza vampire17 (#86) üzenetére


Bubukain
senior tag

Egyelőre a yettel tv is felejtős, csak telefonon, tableten és böngészőben tudod nézni.
Sem Apple TV sem TV app nincs, android fronton nem tudom mi a helyzet.

(#88) vampire17 válasza Bubukain (#87) üzenetére


vampire17
addikt

android TV-n menne.En hivtam oket, h lesz e a jovoben "standalone" TV, de azt mondtak nem, mert olyan marginalis volt elotte is a felhasznaloi bazis, h csak kapcsolt szolgaltataskent van ertelme ertekesiteniuk...

(#89) Sword válasza vampire17 (#88) üzenetére


Sword
őstag

Így meg pláne nem lesz előfizetői bázisuk :D
Találtam vmi Yettel app-ot Apple TV-n, de akkor nem tudom mire jó :D

Sweet: váltottam még egy pár levelet az ügyfélszolgálatossal, csak erősködtem, hogy ennél többet mondjon vagy nem tudok foglalkozni így ezzel tovább... Na a végén bent találtam magam egy tesztelői csoportban. Oda leadtam a nyűgjeimet :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#90) vampire17 válasza Sword (#89) üzenetére


vampire17
addikt

A legviccesebb amugy, h a "szurke" IPTV szolgaltatok adasai tuelesek a hivatalos szolgaltatasokhoz kepest.... Csak a franc sem akar rizikozni, hogy mikor kapcsoljak le...

(#91) Sword válasza Bubukain (#87) üzenetére


Sword
őstag

Yettel Streamnem az? Én ezt töltöttem le Apple TV-re, de nem tudok belépni, mert nincs mivel :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#92) vampire17 válasza Sword (#91) üzenetére


vampire17
addikt

Ez a regi appjuk. Meg fog szunni hamarosan. A uj meg "soon" elvileg apple cuccokra.

(#93) Bubukain válasza Sword (#89) üzenetére


Bubukain
senior tag

az a régi, az új előfizetéssel nem használható

(#94) #72010496


#72010496
törölt tag

Sziasztok!
Az új Yettel TV már nem online streaming, hanem otthoni TV szolgáltatás (android boxszal), amit okos eszközön is lehet nézni (mint a Telekomnál) és nem kell, hogy legyen Yettel mobil előfizetés. Egyszerűen beírod a címed és kiírja az aktuális árakat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#95) szabonagyur válasza #72010496 (#94) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amit linkelsz, a nevében is benne van, hogy Yettel otthon NET + TV, tehát előfizetsz netre ami ugye mobil hálós net + TV.

Meg van a rendes Yettel TV [link] , ehhez kell valamilyen Yettel szolgáltatás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96) #72010496 válasza szabonagyur (#95) üzenetére


#72010496
törölt tag

Ok értem.
Sword fórumtársnak gondoltam, hogy ajánlom a Voda "csoda" helyett.

(#97) no1r


no1r
őstag

szerintem Yettel TV-hez boven eleg, ha vasarolsz egy feltoltokartyas SIM-et es kesz, nem?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#98) szabonagyur válasza no1r (#97) üzenetére


szabonagyur
félisten

Előfizetés kell mellé, de az oldalon ott van minden.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#99) Sword válasza vampire17 (#90) üzenetére


Sword
őstag

Hát basszus... tényleg :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#100) vampire17 válasza Sword (#99) üzenetére


vampire17
addikt

jaja... Olyan adok HD felbontasuak, amiket csak SD-ben lattam minden szolgaltatonal... es nem holmi alacsony bitratas xarok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.