Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) urgoz válasza szaboi6512 (#643) üzenetére


urgoz
tag

Nem csak ezek vannak korlátozva, hanem a Prime, Fem3, a TV2 Kids, a TV2 Comedy, a Moziverzum és a Mozi+ is. Szóval szerintem még mindig túl van árazva, főleg hogy rengeteg nézhetetlen töltelék csatorna is benne van (cseh folklór zenetévék, török, lengyel, arab, orosz, hírcsatornák, bolgár tv, meg a két 4k képernyővédő).

(#652) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

A 30 napos 390Ft os csomag után melyik az a csomag amivel folytatódik?

Köszi!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#653) kis.zsolt válasza urgoz (#651) üzenetére


kis.zsolt
tag

Huhh, vigyázz, ezt írtam pár hónapja én is, és le lettem gyalázva, hogy rasszista vagyok, meg ilyenek...
És szerintem is, főleg, hogy most megyek át ingyenesből fizetősbe. De én egyszerűen a tölteléket nem rakom a kedvencek közé, és átugorja a "rencer". Igaz, így 30%-kal csökken a csatornák száma (mert nem nézünk lölö-csatornákat, meg prüsszelezőseket).

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#654) pkaresz válasza pkaresz (#652) üzenetére


pkaresz
senior tag

Most fog lejárni, ezért kérdezném, megnézni nem tudom, már nincs ilyen lehetőség.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#655) mcll válasza pkaresz (#652) üzenetére


mcll
senior tag

Amelyiket kiválasztod magadnak.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#656) hedgehog válasza kis.zsolt (#639) üzenetére


hedgehog
senior tag

Az ilyen showműsorok (Voice, XFaktor stb) mindig kockásodni fognak, mert egyszerűen túl mozgalmasak.
Legalábbis nálam a Yettel fénykorában meg a MindigTV-n is kockásodtak.

-- aka p3d3str1an

(#657) Pogifej válasza pkaresz (#654) üzenetére


Pogifej
csendes tag

#559

(#658) pkaresz válasza mcll (#655) üzenetére


pkaresz
senior tag

Hát ezzel regisztrációval csak az 5500Ft os-t ajánlotta fel.
Töröltem a profilom, így már majd tudom a jelenlegi árak szerint választani, ha lejárt a 30 nap.
Köszi!
Nincs is ilyen áron már.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#659) Foremi válasza vampire17 (#650) üzenetére


Foremi
tag

Van jópár szolgáltatás, amiket ismerek, ezért írtam, hogy telített a piac:
Telekom TV GO: elég jó árban van, három napig visszanézhető adások, de HD csak az otthoni előfizetés mellé adott szolgáltatásban van, aki önállóan rendeli, csak SD-ben nézheti. A Sweet TV-hez hasonlóan náluk sem nézhető minden műsor tartalomtulajdonosi korlátozások miatt. A számlázás utólagos, online szerződést kell kötni.
Mindig TV GO: a legtöbb csatorna hét napra visszamenőleg nézhető. Az előretekerés funkció viszont nem mindenhol érhető el, ha pedig bármi miatt megszakad egy ilyen adás lejátszása, akkor sajnos nem tudod ott folytatni, ahol abba hagytad (ez egy filmnél elég zavaró, ha a vége előtt megszakad).
Itt/Ott TV: sajnos nincs visszanézhető adás, cserébe nem csak jó áraik vannak, de az alapcsomag mellé egyenként is válogathatunk csatornákat (ez egyébként nagy ötlet, ha csak adott csatornákat néznénk, jóval olcsóbb).
Yettel TV: régebben használtam, de sajnos már csak havidíjas előfizetés mellé rendelhető. Hét napos visszanézhetőséget, és korlátlan 30 napos műsorrögzítést kínál. Ha újra rendelhető lenne kártyásoknak, én egyből visszaváltanék rá.
Direct One: ha jól tudom csak egy éves hűségidős szerződéssel rendelhető. Az ő szolgáltatásukat ez miatt még nem próbáltam.

(#660) vampire17 válasza Foremi (#659) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, ezeket ismerem en is, De:

Telekom TV GO: amit meg kihagytal, OkosTV-re nem telepitheto, tehat nem TV alternativa, inkabb utazashoz, notebook-ra, mobilra valo.

Mindig TV GO: Szerintem nagyon keves az elerheto csatorna (Hagyomanyos TV szolgaltatokhoz kepest), bar Samsung/LG tv re elv van, de pl Andorid TV-re nincs.

Itt/Ott TV: hasonlo mint a Mindig TV GO, keves csatorna, szinten nincs Android TV-re.

Yettel TV: Nekem is tetszene, HA lehetne kulon rendelni... De ez sem "igazi" OTT szolgaltatas, addig, amig mashoz adjak csak...

Direct One: Talan a legnormalisabb, ez all a legkozelebb a "hagyomanyos" kabeltv-hez az itt felsoroltak kozul, az appja is jo, viszont a kepminoseg (foleg a felbontas, a HD cuccok csak 720p-sek) eleg gyatra, meg a sweet-hez kepest is...

Tehat igen, van alternativa, de mindnek van valami "nyugje", igy nem annyira telitett az a piac...

En az utobbi egy evben az osszes itt felsoroltat vegig teszteltem (kiveve Yettel) Ha tehetnem, az eddigi infok alapjan en a Yettelt valasztanam, de mivel nincs semmi Yetteles szolgaltatasom (csak a TV miatt meg nem is akarok) marad a masodik legjobb, a sweet.

Nekem amugy a sweet-el osszesen egy bajom van, az alacsony bitrata... ha ezzel csinalnanak valamit, akkor teljesen megfelelo lenne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#661) Foremi válasza vampire17 (#660) üzenetére


Foremi
tag

Az Itt/Ott TV elérhető okos TV-re, meg a Mindig TV GO is, csak nem minden típuson működnek. Az Itt/Ott TV-t próbáltam is (egyik ismerősöm előfizetett rá), egész kényelmes az alkalmazásuk, a képminőség is jó. Internete van, és egyszerűbb meg olcsóbb volt neki az Itt/Ott TV-re előfizetni, mint valahol szerződést kötni.
Mindig TV GO: https://mindigtv.hu/hirek/aktualis/smart-tv-ken-a-mindigtv-go-alkalmazas/116
Itt/Ott TV: https://ittott.tv/platforms
A Telekom TV GO tudomásom szerint valóban nem megy okos TV-n (bár ebben nem vagyok biztos, de az ellenkezőjét sem tudom cáfolni).
A Yettel TV-t régebben használtam (amíg mindenki számára rendelhető volt), ha ismét elérhető lenne feltöltőkártyásoknak, akkor egy hónapra biztos kipróbálnám, mert nagyon jók róluk a felhasználói értékelések. Aztán vagy a Yettel vagy a Sweet TV lenne nálam a "győztes".
Ha valakinek van otthoni előfizetése a Telekomnál vagy Mindig TV-nél, "ingyen" kapja az alkalmazásokat, pontosabban nem kell plusz díjat fizetni érte. Telekomnál jobb az otthoni előfizetéshez adott TV GO, mert abban van HD, ha önállóan fizetünk elő, akkor pedig csak SD-ben nézhető.
A Direct One-t nem ismerem, mivel nem szeretnék hűségidőt aláírni. Ha enélkül is meg lehetne rendelni, akkor már biztos kipróbáltam volna az ő szolgáltatásukat is legalább egy hónapig.

Én laptopon és táblagépen nézem, ritkábban telefonon. A részemről nincs igény okos TV alkalmazásra. Ezért írtam, hogy ezek a szolgáltatások alternatívák, legalább is a számomra. De az Itt/Ott TV, a Mindig TV GO, és a Yettel TV egész biztosan mennek a követelményeknek megfelelő okos TV-n, meg természetesen a Sweet TV is, így akkor négy választási lehetőség biztosan van.

(#662) vampire17 válasza Foremi (#661) üzenetére


vampire17
addikt

Nalam kimondottan "hanyomanyos" TV helyett lenne egy ilyen szolgaltatas, Android TV-n. Szaoval nekem jelenleg 3 opcio van, Sweet, Yettel, Direct One. (sőt igazabol ketto, mert a Yettel nem elerheto , ahogy irtad is)

Egy evet fizettem a Direct One bol, nem volt rossz , csak a kepminoseg rosszabb, mint a sweet. (Csereben stabilabb)

Szoval esetemben ketszereplos a piac es a ketto kozul is az "igazi" kotottseg mentes (nincs hosegido, nincs tarsszolgaltatas ) csak a sweet :)

(#663) Akelaus válasza Foremi (#661) üzenetére


Akelaus
senior tag

"A Telekom TV GO tudomásom szerint valóban nem megy okos TV-n (bár ebben nem vagyok biztos, de az ellenkezőjét sem tudom cáfolni)." Nálunk nem elérhető okostv-re, vagy boxra az app. Átküldeni sem lehet, szóval ez (tényleg) arra van hogy laptopon, tableten, telefonon nézze az ember. (illetve van megoldás nagyképernyőre is, de "nem túl szép"
Azt viszont nem tudom, hogy az Androidos box amit ad a Telekom, megy-e más szolgáltató nethálózatán is, vagy ezt is megkötik. A Yettelnél a tv tudtommal megy, csak ugye ott kell még egy szolgáltatás tőlük.

(#664) Foremi válasza vampire17 (#662) üzenetére


Foremi
tag

Igen, ez nekem is fontos, hogy ne legyen hűségidő. Ha véletlen nem tetszik egy szolgáltatás, vagy máshol jobb ajánlat van, akkor nagyon bosszantana, ha a hűség miatt nem tudnék váltani. Ezt saját káromon tanultam meg, pont kábel TV előfizetésnél, pár nappal az után, hogy aláírtuk a két év hűséget, jött egy új szolgáltató, sokkal több csatornával és kedvezőbb árakkal (persze akkor már nem lehetett visszacsinálni). Szerintem nem azért kell egy szolgáltatóhoz hűségesnek lenni, mert erre szerződés kötelez, hanem mert jobb a versenytársaknál.

(#665) hedgehog válasza Foremi (#661) üzenetére


hedgehog
senior tag

A yettelnek kicsit jobb ugyan a képminősége, de az applikáció egy katasztrófa.
Csatornát váltani csak és kizárólag az epg-ből lehet, azt is csak úgy ha bemész az adott műsorra, és külön kiválasztod hogy lejátszás (vagyis pl. nem lehet végiglépkedni a műsorokon, bele-belenézve).
Maga az app egy nem túl friss Philips tévén használhatatlanul lassú volt, újabb eszközökön is jóval lassabb mint a Sweet.
(még rémlik valami probléma, de lusta vagyok visszakeresni a posztjaimat)

-- aka p3d3str1an

(#666) zelikocc válasza Foremi (#664) üzenetére


zelikocc
senior tag

Hűségidőt fel lehet bontani általában az addig kapott kedvezményeket visszafizetve.
Pár nap elteltével ez nem lehetett nagy összeg...
Nekem pl. Telekom otthoni net hűségidő 8 hónap után valami 1500 Ft lett volna a kötbér, mert csak ennyi kedvezményt kaptam a hűségre az elején.

(#667) mcll válasza vampire17 (#662) üzenetére


mcll
senior tag

Direct One-om van, műholdas előfizu, de alapból jár hozzá az aplikációs rész is. Na ez egy katasztrófa szerintem. NIncs normális csatornalista, csak kis ablakokban van a lista, alatta az éppen futó műsorral. De csatornanév nincs, csak a kis ablak jobb alsó részében a csatorna ikonja, de az alig látható. De az egész egy katyvasz valami.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#668) Trailbreaker válasza hedgehog (#665) üzenetére


Trailbreaker
kezdő

"Csatornát váltani csak és kizárólag az epg-ből lehet"
Yettel TV-n ez olyan eszközre volt igaz aminek a távirányítóján nincs hagyományos csatornaváltó gomb. De augusztusban 24.-én frissült az alkalmazás droid tv-n és meg lett oldva, hogy akár navigációs gombokkal is lehet váltani a csatornák között illetve mi volt a korábbi és mi lesz a későbbi műsor (mini epg). LG TV-n dettó és valószínűleg Samsungon is megoldották.

(#669) hedgehog válasza Trailbreaker (#668) üzenetére


hedgehog
senior tag

az tény, hogy én tavasszal láttam utoljára az appot, akkor vittem vissza a bontatlan dobozokat a yettelbe :DD (csak az appot használtam három különböző androidos tévén/chromecasten/miboxon)

-- aka p3d3str1an

(#670) Sword válasza hedgehog (#665) üzenetére


Sword
őstag

Mondjuk a képminőség egy TV szolgáltatásnál nem utolsó szempont.
Főleg ha Spiler 1 2-t néznél, mert az nincs a Sweet-nek és mintha arra utaltak volna, hogy lehet nem is lesz, valamilyen legalábbis egyelőre áthidalhatatlan akadály miatt (nem technikai), ami érdekes, mert a tulajdonos csoport többi csatornája meg megy.
Egyébként ez a két csatorna sajnos bitang rossz minőségben nézhető a Yettelen is, pont ma nézntem, full homály volt a kép (M4 Sporthoz viszonyítva). De a semminél jobb.

Egyébként nekem 3900.- amiért ajánlgatja az app, hogy előfizethetek. Egy darabig önkéntes tesztelő voltam náluk, akkor ingyen hosszabbítgatták, amikor ez megszűnt, akkor ez volt az emelés előtti utolsó ár, ami nálam megmaradt, ezen tudnék előfizetni, ha akarnék.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#671) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Ha van itt még tesztelő, vagy valaki, aki tudja jelezni a hibákat, azt megkérem, hogy írjon az illetékeseknek.
- viasat 3, sokszor csúszik a hang ( pl. Artúr király - A kard legendája, visszatekerve is csúszott, korábbi műsorok szintén)
- várható - e részletesebb epg? (ahol mondjuk leírják a filmek tartalmát, szereplőket stb.?)
-szintén epg: éjfél után a még előző nap kezdődött, de még futó műsorokról nincs infó, semmi
Ha olyan csatorna ami nem visszanézhető akkor pláne.
Amúgy én megvettem egy évre, 2024. áprilisig élő van fizetve az L csomag. Én felhasználási igényeimnek megfelel, de van min fejleszteni.

(#672) Sword válasza 1stVikman (#671) üzenetére


Sword
őstag

Beírtam nekik a tesztelői whatsapp csoportba.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#673) Foremi


Foremi
tag

A részletesebb EPG-t én is hiányolom. Ha valaminek a leírását meg szeretném nézni, másik oldalra kell mennem. Meg egy olyan funkciót, hogy hozzá lehessen adni műsorokat a kedvencekhez. Reméljük fog még fejlődni.
Egyébként úgy döntöttem, hogy lemondtam a "régi" szolgáltatásomat, és ezt tartom meg. Az M csomag 3900 Ft-ért megéri, ez kb. annyi, mint az eddigi szolgáltatásom volt. A HD minőség és a 7 napos visszanézhető adások (meg az árcsökkentés) miatt váltottam.

(#674) urgoz válasza 1stVikman (#671) üzenetére


urgoz
tag

Haha, részletes műsorújság...
Még ezt se sikerült megoldani majdnem 4 hónap alatt.

(#675) 1stVikman válasza Sword (#672) üzenetére


1stVikman
senior tag

Köszi, remélem lesz valami foganatja. :) :R

(#676) zelikocc válasza Sword (#672) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nekem is lenne javaslatom, ha tudod esetleg továbbítani nekik.
Apple TV-n hiányzik, hogy jobbra balra gyorsgomb nem működik, nem csinál semmit. Fel és le van csatorna váltás, de jobbra balra nincs tekerés.
Android TV-n néztem korábban és ott jó volt ez a gyorsgomb a tekeréshez. Jó lenne ha Apple TV-n is lehetne.

(#677) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Nos, ma beléptem a fizetős teszter körbe. Elsejével jár le a "próbaidő" aztán pénzbe kerül a móka.
Nekem ebben az állapotban már tökéletesen megfelel a sweet, de amit írtatok itt az EPG-vel kapcsolatban, azt jó ötletnek tartom.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#678) hedgehog válasza Sword (#670) üzenetére


hedgehog
senior tag

Annyival nem volt jobb a képminőség, hogy az applikáció használhatatlanságát elnézzem neki. (igazából csak ha nagyon odafigyeltem, akkor láttam hogy jobb a yettel, alapvetően nem tűnt fel a különbség)
Szerencsére sportot csak Forma1-et nézek, úgyhogy nekem a Spílerek nem hiányoznak.
Meg őszintén szólva az utóbbi időben nagyrészt csak háttértévézünk, szóval az ár is nagyon számított. Mivel nincs más Yettel előfizu, maradt az Otthonnet+TV, úgy pedig elég drága volt.

-- aka p3d3str1an

(#679) Sword válasza zelikocc (#676) üzenetére


Sword
őstag

Done.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#680) Sword válasza hedgehog (#678) üzenetére


Sword
őstag

Jaja, kinek mi. Mivel a Forma1 M4-en van, az kb. mindenhol nézhető minőség. Sweet-en ez sem volt mindig igy. Yettel-el összehasonlítva nagyon nagy hátránya a gyakorlatilag "korlátlan" háttér erőforrás hiánya, ami a Yettelnél megvan. Ahol fut a rendszerük, az vmi iszonyatosan brutál. Sweeten sokszor olvastam panaszt lagolásra, tekerésre, Yettelnél nem tapasztaltam ilyet, ha a saját internet minőség rendben volt.
Persze én is Sweetet kezdtem, kifejezetten szimpatikus, ha valakik elkezdenek kialakítani egy rendszert, javíják, reszelik, bevonják a felhasználókat. De valahol sajnos mindig az összkép fog dönteni, ár, minőség, választék kombó.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#681) DrKapocs válasza Sword (#680) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem a képminőséggel van gond, hanem azzal, hogy a Forma 1 hihetetlenül unalmas és steril lett egy laikus néző számára, aki csak izgalmas futamokat szeretne látni. Jaj, csak nehogy összeérjenek az autók, jaj, csak nehogy letörjön a szárnyvéglap, jaj, esik az eső, azonnal piros zászlót, jaj, csak nehogy túl közel autózzanak egymás mögött, spóroljunk a gumikkal, stb. A kommentátorok nyomják a hülye statisztikát, de legalább egyszer emelnék meg a hangjukat, hogy "ez agyabeteg ... és visszaelőzi!" Mondjuk nincs is mire hangot emelni. Én maximálisan megértem az átlag amerikait, akit nem érdekel az unalmas körözés.

[ Szerkesztve ]

(#682) mcll válasza DrKapocs (#681) üzenetére


mcll
senior tag

Emiatt nem nézem már egy ideje az F1-et. Régen szerettem. Most egy kalap kaka az egész.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#683) eFeMeR74 válasza mcll (#682) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Attól ilyen, hogy túl van biztosítva. Lassan már tényleg előzni sem lehet. Nincs komoly egymás elleni harc mert 1ből megy a panasz hogy átvágta, kiszorított, nem hagyott helyet stb. Csak a rinya. Hol van a tankolás, gumistratégia stb. Minden amivel lehetett játszani kivették a képletből. Kb akinek a legjobb autója van az nyer, mert csak kb. nyomkodja a gombokat. Hol van már az, hogy 1 rosszabb autóval 1 jó pilóta is tud nyerni. Kis túlzással már 1 középszerű pilóta is lehet VB ha a legjobb autó az övé. Szomorú, hogy itt tartunk. Akinek jobb (magassabb) a marketing értéke az a favorít. Lásd Hamilton ( nem vita tárgya) Pace. Egyetértek- régen minden jobb volt. Sajnos ez a mai világ már csak ilyen.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#684) adamp0806


adamp0806
lelkes újonc

Nekem van egy olyan problémám, hogy nem akarta frissíteni a rendszer az új árakat (egyébként Google Payen keresztül fizettem elő). Azt tanácsolta a magyar support, hogy mondjam le az előfizetést és iratkozzak fel újra. Ezt megcsináltam, a régit lemondtam, látszólag sikerült is, de még mindig az 5500as előfizetést jelzi a Google a következő hónaptól. Ha át akarok váltani az L csomagra 4900ért azt a hibaüzenetet kapom, hogy már van egy aktív előfizetésem. (390 Ftért van 1 hónapos aktív előfizetésem)
Most ez mi? Meg kell várnom a következő számlázási időszakot és akkor megpróbálni előfizetni az L csomagra? Vagy töröljem a profilom?

Egyébként ma másnak is akad a szolgáltatás? Netem rendben streamingek (Netflix, Disney) mennek.

(#685) urgoz válasza adamp0806 (#684) üzenetére


urgoz
tag

Csodálatos a kép az RTL Háromon a Liverpool meccs alatt. 5 másodpercenként szétesik a kép.

(#686) adamp0806 válasza urgoz (#685) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Igen. Nálam is ugyanez...:W

Update: most mintha jó lenne egy ideje

[ Szerkesztve ]

(#687) mzso


mzso
veterán

Helló!
Mivel nem látom sehol, akkor gondolom a sweet.tv az semmilyen Panasonic Tv-n nem működik? Gondolom egy 2017-es Philips-en sem valószín, hogy menne a névtelen oprendszerükön?
Ezzel 3 TV a négyből kilőve. Még van egy nem annyira régi Samsung.

Milyen minimál költséges mikro számítógépek vagy "TV okosítók" vannak amivel megy a sweet.tv?

(#688) Leki78 válasza mzso (#687) üzenetére


Leki78
tag

Nekem egy 2015-ös Lg-m van és működik is rendesen a gyári app. A Panasonicon nem tudom, hogy milyen oprendszer van, de elég gáz, ha nem fut rajta. Szerintem írj a Sweetnek, hátha... Én minimális költségvetésű okosítónak az Amazon Firestick-et mondanám, simán fut rajta az app.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#690) zelikocc válasza vampire17 (#689) üzenetére


zelikocc
senior tag

Jól felment az ára. Pár éve amikor nézegettem ezeket akkor 10 körül volt. Lehet jobban megéri ennyiért egy használt Xiaomi Mi Box S, vagy akár ez a stick csak használtan.

(#691) vampire17 válasza zelikocc (#690) üzenetére


vampire17
addikt

Mar a kinai Allis stickek google certificate-el is 13e korul vannak. Eleg draga igen.

(#692) Foremi


Foremi
tag

Tegnap este nálam is hiba volt az élő műsornál (akadozott és szétesett a kép), a felvételek mentek.
Szerintem vihar okozhatta a hibát. Lehetséges, hogy műholdról továbbítják a csatornákat. Azóta már jó.
Ma volt frissítés az Android alkalmazáshoz, de nem láttam, milyen újítást hozott?

(#693) adamp0806 válasza Foremi (#692) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Nálam most is szétesik a kép időnként. Legalábbis Aréna 4en. A többit nem néztem. Írtam a supportnak biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#694) CP111


CP111
tag

Miért van az hogy vannak olyan műsorok, filmek néha amik angol nyelvűek mondjuk a Viasaton?
Tegnap a Spektrum volt nézhetetlen. Írtam is a Sweetnrk hogy mi a tök van.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#695) adamp0806 válasza CP111 (#694) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Neked is elintézték annyival, hogy "Köszönjük bejelentését" ?
Én elvártam volna legalább egy ígéretet, hogy "dolgozunk a problémán" "x idő múlva elhárítjuk a hibát" stb :D

(#696) CP111 válasza adamp0806 (#695) üzenetére


CP111
tag

Nekem ezt írta Henrietta:
"Üdvözlöm. Köszönjük visszajelzését, továbbítjuk az illetékes csoport felé."
:W

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#697) mzso válasza CP111 (#694) üzenetére


mzso
veterán

Mármint a magyar hangsáv is? Gondolom minimum van angol/eredeti hangsáv.

(#698) Arni9010 válasza CP111 (#694) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Néha átvált nálunk is angolra, de át lehetett váltani magyarra mindig :)
De az akadozás nálunk is jelentkezik pár napja :(

(#699) adamp0806 válasza Arni9010 (#698) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Szerintem jelezzük minél többen feléjük, hátha rákapcsolnak kicsit.

(#700) Arni9010 válasza adamp0806 (#699) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Hol szoktátok jelezni? Email, vagy a honlapon a chat funkció?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.