Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) seger


seger
addikt

Bocs, a sok kérdésért. Próbaverziót használom még, nekem úgy néz ki megfelel. Azt szeretném kérdezni, aki már régóta használja, hogy havi költséget autómatikusan vonja, vagy nekem kell utalgatni minden hónapban. (Korábban próbáltam az ittott tv-t, ott ha lejárt lezárta a csatornákat, és újra utalás után lehetett nézni tovább).
Valamint van olyan aki már használta de lemondta? Könnyrn lemondható? Olvastam minden félét, facebookon ahol a fizetéssel nem mindenki volt megelégedve. Ezek mennyire valósak?

(#802) pourri válasza seger (#801) üzenetére


pourri
aktív tag

Automatikusan vonja a díjat és konkrétan bármikor egy kattintással lemondható a szolgáltatás.

(#803) Redlight2 válasza urgoz (#800) üzenetére


Redlight2
tag

Ah értem. Viszont a kérdésem az, h tudok-e upgradelni L-re M-ről úgyhogy ne kelljen megint 5ezret kiadnom.

(#804) patex1983 válasza Redlight2 (#803) üzenetére


patex1983
őstag

Ha magasabb csomagra váltasz, értelemszerűen le fogja vonni annak a havidíját, tehát most a 4990 Ft-ot.
Ha már ezt a hónapot kifizetted az M csomagra, akkor célszerű megvárni míg ez lejár és az új hónapot a megemelt csomaggal kezdeni.

X

(#805) seger válasza pourri (#802) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm

(#806) vampire17 válasza patex1983 (#790) üzenetére


vampire17
addikt

Amugy sztm sok fugg attol is, hol milyen nettel nezi az ember. Pl mostanban nalunk a Flip TV szolgaltatasara is panaszkodnak, h az esti orakban nezhetetlen... En ugy gondolom ezzel az IP-s dologgal lassan elerunk a rendszerek hatarertekere es surgosen fejleszteni kell a szolgaltatoknak az infrat, mert tul lesz igy terhelve a halozat.

Nalam telekom optikai net van, mostanaban megy a sweet non stop (valami mesecsatorna altalaban) de nem tapasztalunk hibat (azt leszamitva, hogy az 55 os 4K tv-n az sd adas egy pixel halmaz...)

[ Szerkesztve ]

(#807) mcll válasza vampire17 (#806) üzenetére


mcll
senior tag

Pontosan erről beszéltem a [#794]-es hsz-emben... és ez a probléma a jövőben csak egyre gyakoribb lesz, ahogy majd nőnek a stream-es nézük számai. Legalábbis a net-nek ezt követnie kellene, de sajnos sok helyen az infrastruktúra már most 130-150%-on ketyeg.

[ Szerkesztve ]

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#808) boborján2 válasza vampire17 (#806) üzenetére


boborján2
tag

A flip az telekom. Biztos vagyok benne ,hogy a telekom iptv multicast rendszerét használja a streamek fogadására és nem építettek neki külön infrastruktúrát.

Az pedig nem fog megakadni , mert multicast és nincs userenkénti szerver terhelés , csak a streameket kell egyesével kitolni és jónapot.A streamek pedig úgy vannak "méretezve" (~9megabit HD/db, ~3megabit SD/db) hogy a telekom összes hálózata elbírja.

És itt a szutyok dsl-re iptv-t erőltető szerelőket ne keverjük ide ,mert az másik téma. Otz persze hogy elhasal.

Évekig volt trékon iptv nálam 3HD streammel VDSL-en majd később KOAX-on. Egy kezemen meg tudom mondani hányszor volt akadás vagy leállás.
(A mostani android (telekom tv) fosbox szintén nem keverendő ide ,az is azt ugyanazt a multicast streamet kapja,csak béna a box szoftvere)

A mostanában megtörtént telekom iptv és telekom tv hibák abból erednek ,hogy egész egyszerűen szerver oldalon valami letérdelt náluk pár alakalommal. De látszólag orvosolták.

@mcll
Hidd el , a nagy szolgáltatók hálózatai nem ketyegnek 150%-on. Egyrészt a puszta logika nem engedi hogy így legyen , hiszen az annyi bajt szülne ,hogy óriási pénzek mennének el emiatt.
Másrészt optikán bárki előfizethet 1/1G vagy 2/1G csomagokra és gyakorlatilag minden méréssel hozza is amit kell.
Még nálam is a koax 1000/25 megabit csomaggal.
Egyszerűen nem lehet megakasztani ,mert tudja amit kell.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#809) adamp0806


adamp0806
lelkes újonc

Nálam az M4 Sport most megállt F1 közben. Még szerencse, hogy van Kodim azon meg onlinestreamek addon

(#810) Foremi


Foremi
tag

Én azt vettem észre, ha böngészőről lépek be, nem növekedik a belépett eszközök száma. Elvileg a 4 azt jelenti, hogy egyszerre 4 eszközön nézhető, de ezeket szabadon cserélgethetem?

(#811) patex1983 válasza Foremi (#810) üzenetére


patex1983
őstag

A böngészőt nem érzékeli, ezt már én is észrevettem és igen, a 4 eszköz limit azt jelenti, hogy egyszerre 4 eszközön lehetsz belépve, ezek szerint csak az app-ban.

X

(#812) Zsolesz1885


Zsolesz1885
tag

Nálam az app-ban csak 360p-ben lehet nézni a tv-t. Böngészőből megy rendesen. Ez valami korlát lenne? Próbaverziós vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#813) trec12 válasza Zsolesz1885 (#812) üzenetére


trec12
addikt

Nálam csak HD-ban megy az app kiírása szerint nem lehet lejjebb venni. Hiába állítom 360-ra folyamat HD-t jelez ki.

[ Szerkesztve ]

(#814) Zsolesz1885 válasza trec12 (#813) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Nem tudom mi lehet itt a gond.. Csak ezt engedi 🤔

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#815) CP111


CP111
tag

Comedy csatornák az előbb becsíkozódtak!!!! Vicc!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#816) seger válasza CP111 (#815) üzenetére


seger
addikt

Nálam nincs gond. Az van bekapcsolva

(#817) 1stVikman válasza CP111 (#815) üzenetére


1stVikman
senior tag

Ja, valami volt délelőtt, mert nálam meg a discovery csatornái lettek színes csíkosak. Olyan 10-20 mp-re kb.2-3 alkalommal.

(#818) adamp0806 válasza 1stVikman (#817) üzenetére


adamp0806
lelkes újonc

Nálam az M4 Sport és a Match 4 akadt meg 1-2 alkalommal ma.

(#819) trec12


trec12
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#820) CP111


CP111
tag

Random csatornák angol nyelven mennek...... :W
Van mikotlr képernyő közepén kék karika teker-teker-teker! :W

Amennyire szerettem kezdetben......annyira kezdem gyülölni!
Ha a Yettel appban lehetne rendesen, könnyen csatornát váltani mint ebben az appban, mennék oda vissza.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#821) zelikocc


zelikocc
senior tag

Egyre több a probléma...
Ma a Viasat 3 HD csatornán egész nap csúszik a hang a képhez képest... nem hiszem el hogy nem veszik észre... visszatekertem reggelre és ott is csúszik... nézhetetlen...

(#822) 1stVikman válasza zelikocc (#821) üzenetére


1stVikman
senior tag

Viasaton úgy veszem észre, hogy ez gyakori probléma.
Én is többször belefutottam már sajnos, hogy csúszik a hang az élő és a visszatekert műsoron is. :(

(#823) patex1983 válasza zelikocc (#821) üzenetére


patex1983
őstag

És tényleg.... Hát ez gáz. :(

X

(#824) leveskocka01


leveskocka01
újonc

Sziasztok!
Bocsánat eléggé buta vagyok ezekhez a dolgokhoz és segítséget szeretnék kérni!
Szóval Németországban élek és sweet-tv-n szeretnénk magyar adókat nézni. Szerintetek német hálózatról lehet használni a szolgáltatást?

(#825) urgoz válasza leveskocka01 (#824) üzenetére


urgoz
tag

Magyar ip-ről kell beregisztrálni, és akkor az eu-n belül menni fog. Használj valamilyen vpn-t a regisztrációnál, vagy kérd meg egy magyarországi ismerősödet.

(#827) mzso


mzso
veterán

Helló!

A kedvező üzleti flotta ad egy kódot 30 napos próbaverzióhoz. Ezt hogy a lehet használni?

(#828) Akelaus válasza mzso (#827) üzenetére


Akelaus
senior tag

Regisztrálsz az oldalon, belépsz, és kéred a kódot.
Feldob egy ablakot a kóddal.
(remélem mindenkinek ugyanazt a kódot adják. :D )
Az előfizetés még nem aktív, azt nem lehet most megvenni kedvezményesen.

[ Szerkesztve ]

(#829) leveskocka01 válasza urgoz (#825) üzenetére


leveskocka01
újonc

És szerinted regisztrációhoz kell csak magyar ip?
Maga a használat működhet német hálózatról?
Ha igen akkor meg tudom oldani a regisztrációt mert magyar sim kártyám van és az magyar ip-s

(#830) Foremi


Foremi
tag

Most vettem észre, hogy a France 24 Arabic kikerült a kínálatból, az oldalon sem írják már a csomagoknál. Nem tettek be mást a helyére, így eggyel kevesebb van, mint eddig volt. Szerencsére nem Magyar csatorna, Arabul pedig egy szót nem tudok, ezért nekem nem fog hiányozni.

(#831) cigam


cigam
félisten

Létezik nyelvválasztó opció, vagy azon a nyelven mennek ahogy éppen sikerül? Pl. nem a magyar Euronews van a kínálatban, hanem az angol.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#832) szaboi6512 válasza cigam (#831) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ahol elérhető más nyelv , ott általában van.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#833) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Másik topikban ostorozzák a minőséget.
Nekem nincs okom panaszra, pedig TV app-ból nézem tévén.
Ha lenne Spiler 1-2 a kábelest le is mondanám... :C

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#834) cigam válasza szaboi6512 (#833) üzenetére


cigam
félisten

Én is TV app-ból nézem (Philips), de nálam nem stabil. Volt olyan hogy megakadt, pár mp. múlva folytatta 2-3 mp-el korábról. Egy másik csatornán ment egy ideig, aztán csak karikázot a fekete képernyő.
Bár az ingyenes próbán vagyok, a műsorvisszanéző egyáltalán nem működik. Az akvárium pár mp. után fekete lesz, és még csak nem is karikázik.
Persze lehet az internet miatt (de akkor az HBO, a YouTube, a SkyShowTime miért nem akadozik, ál le?) Igazából az instabilitása nem tetszik, a képminőséggel nem volt eddig problémám. Szóval elég vegyes a kép.
A csatornasorrend fix?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#835) pourri válasza cigam (#834) üzenetére


pourri
aktív tag

Fix.

(#836) urgoz válasza leveskocka01 (#829) üzenetére


urgoz
tag

Mehet német hálózatról, illetve bármely eu-s ip-ről. Csak a regisztrációnál legyen magyar ip.

(#837) mzso válasza Akelaus (#828) üzenetére


mzso
veterán

A kód az megvolt, csak nem tudom hol használni.

(#838) zelikocc válasza mzso (#837) üzenetére


zelikocc
senior tag

Profil - promóciós kódok

(#839) leveskocka01 válasza urgoz (#836) üzenetére


leveskocka01
újonc

Nagyon szépen köszi a válaszod!

(#840) 1stVikman válasza leveskocka01 (#839) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én is külföldön nézem, magyar ip-ről volt a regisztráció, utána "bárhol" tudod nézni azzal a fiókkal magyarul.
Azaz egy hibát észrevettem, mégpedig, hogy a filmtár vagy videótéka kínálata hiába írja, hogy van magyar nyelv, elindítva a filmet csak angol és / esetemben cseh nyelvek vannak.
Szóval a filmekhez kell a magyar ip, ha magyar nyelven akarod nézni.

(#841) cigam


cigam
félisten

Nem hogy visszanézni, de nézni sem engedi. Gyakori az ilyen?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#842) Csabakeke válasza #72010496 (#470) üzenetére


Csabakeke
újonc

Szia! Tudnál segíteni, hogyan lehet beállítani a csatorna sorrendet TV-re?
Előre is köszönöm!

(#843) szaboi6512 válasza cigam (#841) üzenetére


szaboi6512
őstag

Egyes tv2 tulajdonú csatornáknál van ez.
Nem járulnak hozzá a tv részéről.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#844) szaboi6512 válasza Csabakeke (#842) üzenetére


szaboi6512
őstag

Egyelőre nem módosítható.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#845) trec12 válasza szaboi6512 (#843) üzenetére


trec12
addikt

Többször beírták ezt a küf face oldalára, törlik hamar....igaz 30 napos próba van ott az alatt kiderül minden.

[ Szerkesztve ]

(#846) szaboi6512 válasza trec12 (#845) üzenetére


szaboi6512
őstag

Tesztelő csoportban megírta az üzemeltető.
Nem járul hozzá a tv2.
Egy darabig sugározták, de aztán szólt a jogtulaj hogy vegyék le.
Online nem sugározhatják.
TV2 Comedy
Jockey tv

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#847) trec12 válasza szaboi6512 (#846) üzenetére


trec12
addikt

Tudom. Mozi+, Moziverzum vagy látod a filmet vagy nem. Így van is műsor, nincs is műsor ergo nem teljes értékű pár csatorna. Sajnos.

(#848) hedgehog válasza Csabakeke (#842) üzenetére


hedgehog
senior tag

A TV appban lehet a Favorites listát sorrendbe rakni.

-- aka p3d3str1an

(#849) Foremi válasza Csabakeke (#842) üzenetére


Foremi
tag

Az Android alkalmazásnál is működik a sorrend módosítás.
Én az M csomagban vagyok, és úgy csináltam, hogy felvettem a csomagban szereplő összes csatornát a kedvencek közé, majd beállítottam úgy a sorrendet, hogy amiket gyakrabban nézek, azok vannak elől.
Számítógépen böngészőből sajnos nem módosítható a sorrend, viszont a kedvencek ebben az esetben is csak az előfizetett csatornákat listázza, így legalább lapozáskor és keresgéléskor nincsenek benne a listában azok, amik nem érhetőek el a számomra.

(#850) cigam válasza hedgehog (#848) üzenetére


cigam
félisten

Hol?
---
Ma is voltak akadozások, karikázás, viszont már működik a visszanéző.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.