Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Akelaus válasza pourri (#750) üzenetére


Akelaus
senior tag

Melyikre ne vegyen mérget, a senkit nem érdekelnek, vagy a nem lehet csalni megjegyzésre?
(esélyes, hogy a nem lehet csalni lesz a válasz. :D)

(#752) pourri válasza Akelaus (#751) üzenetére


pourri
aktív tag

A senkit nem erdekelre. El nem tudjuk kepzelni mennyien nezik a szennycsatornak szennymusorait. :C

(#753) urgoz válasza boborján2 (#742) üzenetére


urgoz
tag

A másolásvédelmet seperc alatt rá tudják tenni bármelyik csatornára. A szoftver támogatja, a lengyel csomagban már tesztelték a TVN csatornán.

(#754) mzso válasza Leki78 (#688) üzenetére


mzso
veterán

Hát most végig lépegettem és nem volt. Gondolom akkor nem véletlenül hiányzik a weboldalról sem...

[ Szerkesztve ]

(#756) mzso


mzso
veterán

Nos, kipróbáltam a Sweetet, de kb csak a nem túl acélos 4IG színvonalat hozza, kivéve, hogy nincs meg a framerate.

(#757) mzso


mzso
veterán

Ja és színkódot is többször láttam egy időre műsor helyett.
Pl, az imént a Viasat Nature-ön.

[ Szerkesztve ]

(#758) Foremi


Foremi
tag

Két tévécsatorna is eltűnik a magyarországi kínálatból: [link]
A Discovery Science, és a Discovery Turbo Extra (DXT) januártól. Ezek a Sweet TV kínálatában is szerepelnek, az L csomagban.

(#759) mcll válasza Foremi (#758) üzenetére


mcll
senior tag

Hogy rohadjanak meg.... a D Science a kedvencem... volt

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#760) Foremi válasza mcll (#759) üzenetére


Foremi
tag

Sajnos erről nem a TV szolgáltató tehet, hanem a TV csatorna szűnik meg. Ilyenkor szokás, hogy más kerül a helyére, vagy "központilag" a tartalom szolgáltató által, vagy a TV társaságok tesznek be egy hasonló tematikájút. Persze ez aligha vigasz, ha olyan szűnik meg, amit szerettem.
Én a próba alatt gondolkoztam, hogy az M vagy az L csomagot válasszam-e, az L csomag mellet pont a Discovery Science lett volna érv (régebben másik szolgáltatónál volt, és én is szerettem nagyon). Így viszont, hogy tudom megszűnik, nem nézném olyan örömmel, utána csak jobban fájna, mint ha eleve nincs, így végül az M csomag mellet döntöttem.

Én (is) az ismeretterjesztő csatornákat szeretem, elsősorban ez miatt fizetek elő a Sweet TV-re. Szerencsére az M csomagban majdnem az összes számomra tetsző ismeretterjesztő csatorna szerepel (ami nekem hiányzik belőle, az a Discovery Science, de ez rövidesen nem lesz, meg a Viasat Nature, ez az egy miatt viszont nem érdemes a nagyobb csomagra váltanom, a többin is találok hasonló tematikájú programot). Kár, hogy a National Geographic Wild nem nézhető vissza, ezt még hiányolom, de ez a csatorna is benne van az M csomagban.

(#761) zelikocc válasza mcll (#759) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nekem is :O
De a Warner Bros szerint elvileg át fogják vinni a népszerűbb műsorokat a fő csatornára (sima Discovery). Remélem tényleg így lesz, mert amúgy régen is azon ment csomó olyan ami most a Sciencen.

(#762) kis.zsolt válasza pourri (#750) üzenetére


kis.zsolt
tag

Rendicsek.
Talán a Média1-en olvastam (azt hiszem), hogy helyet cserélt a TV2 és az RTL, egy ideje már a TV2 a vezető ker. csatorna.
Kenyér és cirkusz...
A Sweet-en szerencsére lehet úgy rendezni a kedvenceket, hogy azokat rakom bele, amiktől nem hányok. Máris megfeleződik a programszám.

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#763) Dnalorr


Dnalorr
tag

Korábbi hozzászólásomra reflektálva nem tud valaki eselteg valami olyan opciót, ahol kifejezetten sportcsatornákat lehet összeválogatni? Előny, de igazából az se baj, ha nem magyar, a lényeg hogy jó minőségű legyen (HD), és nyilván az se baj, ha relatív kedvező áron van.
A nagy focibajnokságokat szeretném bárhol elérni. Telefonon, netről... Október végén megyek ki Ausztriába, és elegem van már a laggolós, rossz minőségű streamekből....

[ Szerkesztve ]

(#764) Foremi válasza Dnalorr (#763) üzenetére


Foremi
tag

Ha nem baj, hogy nem Magyar, akkor van egy népszerű ingyenes szolgáltatás, ami kb. 200 csatornát tartalmaz: https://play.xumo.com
Van benne jó néhány sport csatorna is. A hátrány, hogy egyes csatornák elindulása előtt kötelező akár több reklámot végig nézni, így kb. egy-másfél percet is megvárakoztathat.
Hivatalosan Európából nem érhető el ez a szolgáltatás, de VPN-el működik. Szerencsére nem kell ez miatt VPN-re előfizetni, mivel a Proton VPN ingyenessel tökéletesen működik (ami korlátlan adatforgalmat ad), USA-i szerverre kell csatlakozni és már nézhetjük is.

A másik lehetőség, hogy az M5 sport élőben nézhető ingyen: https://mediaklikk.hu/m5-elo/

(#765) pourri válasza Foremi (#764) üzenetére


pourri
aktív tag

https://m4sport.hu/elo/mtv4live/
M4 sport inkább. :D

(#766) seger


seger
addikt

Sziasztok. 1 előfizetést egyszerre hány eszközön tudok nézni? Van 3db tv. Tud menni egyszerre?

(#767) urgoz válasza seger (#766) üzenetére


urgoz
tag

4 eszközön nézhető egyszerre.

(#768) seger válasza urgoz (#767) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm!

(#769) Dnalorr válasza Foremi (#764) üzenetére


Dnalorr
tag

Valószínűleg az USA-ban nem túl népszerűek az európai focimeccsek, de köszönöm szépen a tippet! :K

(#770) seger válasza urgoz (#767) üzenetére


seger
addikt

Még annyit kérdeznék, hogy 4 tv-n tudom nézni egyszerre, de be tudom állítani akár 5re is? Csak ha már 4en megy, akkor az ötödik nem, ha egyet lekapcsolok, akkor az ötödiken mehet?

(#771) pkaresz válasza seger (#770) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szerintem igen. Hacsak nincs készülék limit is. pld. VTV. Próba segíthet.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#772) urgoz válasza seger (#770) üzenetére


urgoz
tag

Tudtommal nem tudod. UUID alapú eszközlista van, ha az ötödikre felrakod, az elsőt automatikusan kilépteti.

(#773) seger válasza urgoz (#772) üzenetére


seger
addikt

Az még nem is lenne baj, amennyiben vissza is lehet léptetni. Megnéztem a 4-dik tv-t (a legrégebbi, és rajta van az alkalmazás) Még 1 tv vásárlás lesz, így lenne akkor 5. Nyilván egyszerre 4 tv se menne, de felváltva az 5-öt használnánk

(#774) pkaresz válasza seger (#773) üzenetére


pkaresz
senior tag

Van olyan rész a profilodnál, (most néztem) csatlakoztatott eszközök száma 1-az-4 eszközből, s darabszám, majd kijelentkezés "gomb" .
Nekem csak egy eszköz van, így nem tudom, hogy mindegyik eszköznél van e.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#775) seger válasza pkaresz (#774) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm, hogy megnézted

(#776) pkaresz válasza seger (#775) üzenetére


pkaresz
senior tag

Nm. Szívesen.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#777) mzso


mzso
veterán

Az MTV Live és Hits csatornák direkt némák valami jogi maszlag miatt, vagy csak valami hiba?

(#778) patex1983 válasza mzso (#777) üzenetére


patex1983
őstag

Direkt ránéztem most, van hang mindkét csatornán.

X

(#779) mzso válasza patex1983 (#778) üzenetére


mzso
veterán

Most nálam is van. Most akkor vagy hibát javítottak, vagy műsor függő. Nem vagyok előrébb. :)

(#780) patex1983 válasza mzso (#779) üzenetére


patex1983
őstag

Ja hát a sweet-nél ilyeneken nem kell meglepődni...
Bármikor lehet bármi, aminek bármi lehet az oka.... :D

X

(#781) urgoz válasza seger (#773) üzenetére


urgoz
tag

Simán vissza lehet lépni. A lényeg, hogy egyszerre 4 eszköz lehet beléptetve. Ki is lehet jelentkezni az appból is, vagy a profil oldalon, ahogy pkaresz írta. Ha ezt nem teszed meg, a legrégebbit kilépteti.

(#782) boborján2 válasza urgoz (#781) üzenetére


boborján2
tag

Sosem értettem ezt ,hogy mennyi eszköz lehet egyszerre belépve. Csak mert szerver oldalon lényegtelen , user oldalon meg roppant idegesítő. Főleg hogy egy családban van kb. 10-15 eszköz amin futhat.

Csak azt kelle limitálniuk ,hogy adott fiókra mennyi stream mehet egyszerre.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#783) zelikocc válasza boborján2 (#782) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ennek én is jobban örülnék. Netflixnél is így van.
Ez is lehetne egy javaslat feléjük a tesztelési csoportba.

(#784) 1stVikman válasza seger (#773) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nekem telefon az egyik eszköz. Nem nézem rajta, csak egyszerűbb tv kóddal kapcsolódni.
Ezen kívül van még 2 tv bejelentkezve.
Így gond nélkül megy mindegyik, de volt már úgy, hogy az egyiket kiléptette, mikor új eszközben használtam.
Visszalépsz és kész.
Asztali böngészőben meg tudod nézni milyen eszközökön vagy belépve, és ki tudod léptetni amelyiket akarod.

(#785) seger válasza 1stVikman (#784) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm váladzod. De ha 4db tv már csatlakoztatott, és mobilon belépek, hogy lássam mi csatlakozik, akkor a telefont is annak látja és 1db tv-t ezekszerint egyből kiléptet. Jól értem?

(#786) pourri válasza seger (#785) üzenetére


pourri
aktív tag

Jól.

(#787) Chalkboard


Chalkboard
csendes újonc

Sziasztok!
tapasztal más is olyat, hogy 19:00-21:00 között jóformán nézhetetlenné válik a szolgáltatás? Előtte és utána Full HD minőségben, szaggatás nélkül megy az RTL, mint a huzat, de amint jön az este, 360p-re levéve is brutális szaggatásba kezd (Android TV). Nagyobb felbontásban meg el sem indul a stream.

(#788) kis.zsolt válasza Chalkboard (#787) üzenetére


kis.zsolt
tag

Tegnap este (21:30 után valahogy) az egész hóbelevanc beállt, mint a gerej, és este felé csak színes csíkok voltak a webOS LG-men.
Én redundánsan a MindigTV-t rajtahagytam a tévéken, így nem volt vészes a helyzet, mert pont az RTL-t néztük, így mikor a téridő kontinuum beszippantotta a sweet.tv elektronjait, egyszerűen átkapcsoltam antennás tévére.
De ahogyan írod: bizony rendszeres az esti döcögés - nálam az összes platformon.

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#789) Bubukain


Bubukain
senior tag

el kell ezeket engedni, sz@r az egész.
fél év alatt sem javult semmit, hiába teszteltük és jeleztük a hibákat.

(#790) patex1983 válasza kis.zsolt (#788) üzenetére


patex1983
őstag

Nálam nincs ilyen probléma, nem szokott az esti órákban meghalni a szolgáltatás....
Ezek szerint a földrajzi fekvés is befolyásolhatja a minőséget? Lehet ez hülyeség, nem értek az OTT műsorszóráshoz ennyire, de mi más okozhatna ilyet?

X

(#791) CP111 válasza kis.zsolt (#788) üzenetére


CP111
tag

Nálam is az egyik adó full csík volt! :W
Yettel megbízható.......de box nem kell, hűséget nem írok alá és az appban nem megy az egyszerű csatorna váltás még mindig. Ígéret már év eleje óta van h.meglépik ezt a hatalmas feladatot, de a mai napig nem sikerült nekik!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#792) Bence008


Bence008
tag

A tegnap este tényleg kritikán aluli volt, mintha valami kalóz tv-t néztem volna. Akadás, kockásodás, néha color bar ment adás helyett.

(#793) boborján2 válasza Bence008 (#792) üzenetére


boborján2
tag

Bár én még csak 2 tesztidőszakot próbáltam. Egyet pár hónapja egyet meg vagy 1-2 hete ,csak kíváncsiságból ,hogy hogyan fejlődik a sweet, de ilyet egyszer sem tapasztaltam. Nem lehet hogy a végét járja a bérelt sávszél kapacitás? De igazából ezt csak ők tudják ,látják. Illetve akkor elsőkörben nyilván lezárnák a végtelenségig próbaidőszak kiskapuját.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#794) mcll


mcll
senior tag

A sok esti dadogás, kiesés, felbontás drasztikus visszaesése nem feltétlen a Sweet hibája, főleg hogy nem mindenkinél fordul elő, és főleg hogy olyankor sok más platformon is érezhető ez a hiba. A gond a net terheltsége adott területen. Mivel egyre több már a streaming szolgáltatások nézője így ez természetesen a netet is rendesen leterheli. Sok területen amúgy se nagy a sávszél, mert vagy/és régi a rendszer vagy/és túl sok a csatlakoztatott felhasználó. És ez sajnos egyre inkább így lesz, mert egyre inkább térnek át a nézők a streaming szolgáltatókra. És hamarosan a Digi kábel is átalakul aminek eredményeként az a rengeteg tévénéző, de legalábbis jó része streamingre fog áttérni. Szóval érdekes lesz...

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#795) zelikocc válasza mcll (#794) üzenetére


zelikocc
senior tag

Én legtöbbször visszatekerve nézem a Comedyt és legtöbbször az esti Family Guy és South Park stb. részeket, hogy át tudjam tekerni a reklámot.
A tegnap este is a visszatekert adás 2-3x is percekig tartó színes csíkokat eredményezett, szóval nem felhasználó oldalon van probléma. Akárhányszor visszatekertem, adott időben mindig színes csíkokat láttam, tehát az a rész kiesett az adásból.
Ezek a színes csíkokkal jelzet adáskimaradások kb heti rendszerességgel előfordulnak, de én csak a Comedyről tudok tapasztalatot mondani.
Apple TV 4K, UTP kábellel gigás Telekom optika

(#796) urgoz


urgoz
tag

Szinte biztos vagyok benne, hogy forrásoldalon van a hiba. Az egész egy alulméretezett műholdas rendszer tüneteit produkálja. Vételharáron szokott így szétesni a digitális adás képe, vagy időszakosan elmenni (amit a sweet rendszere a tesztcsíkokkal helyettesít). Amatőr hiba.

(#797) vampire17 válasza urgoz (#796) üzenetére


vampire17
addikt

Muholdas a rendszer, amit egy celhardverrel (DVB IPTV Streaming Server) nyomnak ki a netre. (gondolom en :) )

[ Szerkesztve ]

(#798) kis.zsolt válasza patex1983 (#790) üzenetére


kis.zsolt
tag

Nem mondasz hülyeséget, észrevettem én is, hogy van, mikor nálam minden oké, de a teszter csoportban sokan panaszkodnak. Majd két nap múlva pont fordítva.
Fene tudja már mi van. Legfeljebb nézem a Kertész kertjét a MindigTV-n, , ha megakad a sweet. ;)

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#799) Redlight2


Redlight2
tag

Sziasztok!

Figyelmetlen voltam és nem mondtam le az előfizetésem az 1 hónapos kedvezményes csomag után.
Le is vonta az 5500Ft-ot és meg is kaptam az M csomagot. Viszont az a pár csatorna ami érdekel, az az L csomagban van. Jó mondom üssekő, upgradelek L-re.

De nálam csak az van ott, hogy 4900Ft-ért tudom upgradelni az 5500Ft-os M-es csomagról...WHAT? Az L-es csomag tényleg olcsóbb és a próba után miért nem azt totla be automatikusan? Vagy az L csomag 5500+4900...azaz 10400FT? :Y

Thx a helpet.

[ Szerkesztve ]

(#800) urgoz válasza Redlight2 (#799) üzenetére


urgoz
tag

Nemrég csökkentek az árak. Valószínűleg te még a régi áron fizettél elő. 4900 az L csomag most.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.