Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sword válasza vampire17 (#100) üzenetére


Sword
őstag

Most egy meccset végignéztem vele, azért sajnos meg sem közeliti a kábeles Voda minőséget így sem. De sajnos a Sweet, Itt/ott, netes voda, mindigtv ... nem is tudom miket teszteltem eddig még ennél is gyengébb. Azt gondolnám, hogy a gyengébb háttér (pl. internet kapacitás) az oka, de ha ez a voda-nál is igy van, akkor nem tudom kinél van elég net hozzá :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#102) vampire17 válasza Sword (#101) üzenetére


vampire17
addikt

Vodafone TV vel (mobil app) is jobb a minőség, vagy csak a kabeles TV nek ennyire jó?

(#103) Bubukain válasza Sword (#101) üzenetére


Bubukain
senior tag

Egyelőre én is maradok a Direct one mellett.

(#104) JEEMBO válasza Sword (#83) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Az en kerdesemre (Euronews miert nem Magyar) is kb. u.e. a valaszt kaptam, szoval nem tudom mi vihetne elore a dolgokat... :Y

"Jó pap is holtig butul"

(#105) 1stVikman válasza Sword (#75) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nálam is ez tapasztalható.
Hiába full HD papíron, olyan alacsony a bitráta, hogy kockásodik a kép.
Én Szlovákiában nézem a magyar adókat az ügyfélszolgálatos ajánlására! VPN-nel.
Tegnap este konkrétan SD-nél nagyobb felbontást nem tudtam nézni, mert állandóan pufferelt.
Ma viszont megy karikázás nélkül fullHD - ben pl.a Mozi+, de pixelesedik. Főleg mozgásoknál feltűnő.
Pedig nekem nagyon megfelelne ezért az összegért a csatornakínálat, és a több eszköz, csak a stabilitáson kéne dolgozni.
Meg persze a beígért Film+, RTL klub stb. jöhetne HD-ben.
Múlt héten ha jól rémlik a Comedy is HD volt, most már csak SD az is. :(
Szóval sajnos még közel sem tökéletes.

(#106) Sword válasza vampire17 (#102) üzenetére


Sword
őstag

Kábeles, androidos Vodafone TV box-szal.
A web-es verziója a tv.vodafone.hu-nak kb. olyan lehet, mint az IPTV megoldások a neten. Szóval messze jobb, mint a Sweet.tv most tapasztalható minősége. Viszont néha bufferel, amit nem a net miatt csinál, folyamatosan monitorozom a netet, voda oldali a gond (ezt tippelném a Sweetnél is).

Ha a HD adásokat kéne skálázni:
10 - Vodafone kábeles
6 - vodafone.tv / IPTV
3 - Sweet
1 - Itt/ott

5-6 körül lenne a határvonal amit meghúznék, az alatt kifejezetten "fárasztó" nézni a képet. Őszintén szólva tegnapi 1.5 órában az IPTV is "elfárasztott", de mivel Voda mentesíteni szeretnék sok mindenre hajlandó vagyok, többek között arra is, hogy még további szolgáltatásokat próbáljak ki, ha elérhető még. Directone-t szeretném, de borzalmasan rugalmatlan megoldásnak látom a mostani előfizetési rendszert a "vegyél egyből 1 év hűséget" opcióval vagy a Yettel TV-t, de ha nincs Apple TV és Smart TV opciója (és nincs lakossági előfizum hozzájuk), szóba sem jöhet.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#107) Sword válasza 1stVikman (#105) üzenetére


Sword
őstag

Távol álljon tőlem, hogy más pénzköltési szokásait bíráljam, de miért jobb egy ilyen szolgáltatás havi 4-5-6000 forintokért, mintha előfizetsz a Skycsótányra 999.- Disney+ 15000 volt egy évre (tehát 1200 / hó mondjuk), Netflix (nekem fullos van 4000+ -ért, de gondolom van olcsóbb mód is).

Mármint ha a film csatornák hiányoznak :) Ha a hiradót akarod nézni, meccseket magyarul, vetélkedőket mittumoné, az más, azt értem.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#108) Sword válasza Sword (#106) üzenetére


Sword
őstag

Na, most az IPTv is lement Sweet szintre, rácheckoltam... Úgy látszik baromira hullámzik mindennek a minősége. Ez így túró, nem szolgáltatás :(

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#109) laverdadb


laverdadb
tag

Sziasztok,

Ötlet arra, hogy Apple TV-n ha elindítok egy adót nem tűnik el a lejátszás felület? vissza se tudok lépni a távirányítóval? Ez így egy kicsit kellemetlen :D

(#110) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Nem találtam másik kategóriát: van olyan (Android) streaming app, amellyel ingyen lehet magyar tv csatornákat nézni? Legalább az ingyeneseket, de nyilván nem baj, ha van más is.

(#111) Bubukain válasza laverdadb (#109) üzenetére


Bubukain
senior tag

nálam eltűnik pár másodperc múlva

(#112) Sword válasza Brandynew (#110) üzenetére


Sword
őstag

mindigtv? Vagy valami ilyesmi volt a neve.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#113) 1stVikman válasza Sword (#107) üzenetére


1stVikman
senior tag

Hát, olyan 5 évig elvoltam nélküle. Hétköznap nem volt időm nézni (most sincs), hétvégére meg mindig volt egy-két film, amit külső hdd-ről játszottam (ez sem változott) .
Viszont mostanság háttérzajnak is megy a tv, vagy ha épp nem tudunk dönteni, hogy mit nézzünk, akkor jó a tv.

[ Szerkesztve ]

(#114) laverdadb válasza Bubukain (#111) üzenetére


laverdadb
tag

No igen, nálam nem.

(#115) Bubukain válasza laverdadb (#114) üzenetére


Bubukain
senior tag

próbáltad az app-ot újratelepíteni?

(#116) 1stVikman válasza 1stVikman (#105) üzenetére


1stVikman
senior tag

Na úgy látszik este többen nézik. Fhd felejtős, Mozi+-on HD is 5mp-ként karikázik.
Sajnos. :(

(#117) 1stVikman válasza 1stVikman (#116) üzenetére


1stVikman
senior tag

Vasárnap, este 9től kb.nézhetetlen lett. 10-15 percig kísérleteztem, több csatornát próbáltam, de már az SD adás is folyamatosan töltögetett.

(#118) Sword válasza 1stVikman (#117) üzenetére


Sword
őstag

A teszt csoportban is sok a panasz, hasonlóak. De a fejlesztők mindig válaszolnak, hogy kivizsgálják.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#119) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Tegnap sokat néztem a sweet-et, mert "ágyban-töltős" napom volt. Annyit nyomogattam a csatornákat, hogy lemerült a távirányítóm.
A lényeg:
Igen, sajnos nagyon rapszodikus a minőség. Sőt, lehet, hogy tévedek, de szerintem még országon belül is változó lehet, hogy honnan kapjuk az adatfolyamot. Mikor itt sokan panaszkodtak a képre, nekem a gagyi 20/10-es Vodás mobilnettel profi fullhd műsorok mentek akadás nélkül és vice versa: mikor sokaknál rendben volt a kép, akkor nálam lett minden pasztell, kásás és 360 pixeles.
Hogyan lehet a tesztcsoportba bekerülni?
Szeretnék a sweetnél maradni, mert amúgy bejövős, de ebben az állapotában 3900Ft-ot nem fogok adni érte havonta.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#120) Sword válasza kis.zsolt (#119) üzenetére


Sword
őstag

Nem tudom van-e hivatalos menete, én az ügyfélszolgálatnak irtam egy kérdés és hiba kapcsán, a választ nem fogadtam el, mélyebb választ kértem, utána visszairták a választ és azt, hogy ha van kedvem nyesztetni a rendszert, jöjjek. És felvettek a whatsapp csoportba.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#121) kis.zsolt válasza Sword (#120) üzenetére


kis.zsolt
tag

Ahham. Köszi az infót. "Sajna" nem vagyok FB-os, így ez a WhatsApp dolog kilőve. No mindegy, bízom benne, hogy hamarosan jó irányba haladnak majd.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#122) Sword válasza kis.zsolt (#121) üzenetére


Sword
őstag

Az a messenger. WhatsApp full más cucc. Telefonszám alapján lehet rá regizni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#123) kis.zsolt válasza Sword (#122) üzenetére


kis.zsolt
tag

Khmm, totál boomer vagyok... megnézem.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#124) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Amúgy azt nézem, hogy 15 nap ingyen, meg utána 30 nap 390-ért lenne, az nem is rossz ajánlat :P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126) 1stVikman válasza kis.zsolt (#119) üzenetére


1stVikman
senior tag

Tegnap este, mikor gyakorlatilag nézhetetlenné váltak a VPN - en keresztül nézett magyar csatornák, lekapcsolódtam róla.
Újratöltve a programot ugye a saját régiós (szlovák) csatornák jöttek be, azok szépen akadás nélkül mentek Fhd-ben.
Csak ugye az az érdekes, hogy megint pont 9 magasságában történt, mint szombat este.

Most is nézem, ugyanúgy VPN - nel, gond nélkül megy jó minőségben.

(#127) htc07 válasza 1stVikman (#126) üzenetére


htc07
addikt

azért ez simán lehet azért is, mert a vpn kiszolgálód terhelése emelkedik, és kevesebb sávszélesség jut neked.

(#128) Pityu89 válasza Nagyonbolond (#125) üzenetére


Pityu89
senior tag

Tulajdonképpen akkor inkognitó módban nézve nem lenne gond sosem?

(#129) Sword válasza 1stVikman (#126) üzenetére


Sword
őstag

Próbáld ki a CSIBVPN.HU-t.
Évek óta előfizetőjük vagyok, szvsz stabil, jó szolgáltatás

2. ötlet: az egész sweet.tv ha jól tudom szlovák vállalkozás, kérdezd meg őket, hogy mit használj, hogy jó legyen, már eleve azt sem értem, hogy EU-n belül milyen alapon nem nézhetsz amit akarsz, ha előfizetsz és régiót állítasz, mit néznél, lehet jogi kérdés, bár a directone.hu simán írja, hogy az online tv-jük nézhető külföldről is, így hirdetik.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#130) 1stVikman válasza Sword (#129) üzenetére


1stVikman
senior tag

Pont a csibVPN-t használom, igaz teszt jelleggel még az ingyeneset.

Ügyfélszolgálatot kérdeztem, hogy van-e ország választási lehetőség - mivel én döntő többségben a magyar csatornákat szeretném nézni -, ők javasolták a VPN használatát, mivel az internetszolgáltató földrajzi helyzete határozza meg a nézhető csomagot. :)

Nekem még így is megfelelne, ha stabil lenne, és a HD adás az tényleg az lenne.
Azért egy ~5000 bitrátás adás azért nem használ annyira nagy sávszélességet, de bőven nézhető egy 4K-s tévén is.

(#131) vampire17 válasza Nagyonbolond (#125) üzenetére


vampire17
addikt

Android Boxon nem tapasztalsz bufferelest? Nekem bizonyos csatornaknal neha elohon a folytonos buffereles (Szinten Android TV-n)

(#132) Sword válasza 1stVikman (#130) üzenetére


Sword
őstag

Az ingyenes csomag kissé kapufa :D

"Korlátolt sávszélesség
Korlátolt adatforgalom"

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#133) vampire17 válasza Nagyonbolond (#125) üzenetére


vampire17
addikt

Amugy nalam a play store is 2.9.2 verziot mutat (az android tv varians, a telefonos app valoban 2.4.29)

(#135) vampire17 válasza Nagyonbolond (#134) üzenetére


vampire17
addikt

Nalam az volt, hogy voltak olyan adok, amik folyamatosan buffereltek (2-3 masodpercenkent), mellette a tobbi teljesen jol ment. Aztan masnap jok voltak ezek az adok is.

Kivarok sztm majusig, akkor jar le a direct one. Ha addig normalizalodik a helyzet, illetve javul meg a minoseg (RTl csoport HD adasok pl) akkor valtok.

[ Szerkesztve ]

(#136) 1stVikman válasza Sword (#132) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nem tudom mennyi az adatkorlát, de sebesség 15-25Mbit volt. Az azért elég kell legyen még fullhd - re is.
Azért kipróbálom a prémiumot is, de nem hiszem, hogy a VPN hibája lenne.

(#137) Sword válasza 1stVikman (#136) üzenetére


Sword
őstag

5 mbit / sec van leírva letöltésre, adatkorlát 3 gb.
Lehet nem VPN hiba, de érdemes full throttle-val tesztelni, ha már teszt :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#138) urgoz


urgoz
tag

Hmm, tegnap járt volna le a 390 Ft-os hónapom, erre most nézem, hogy valahogy lett egy ingyen plusz hónap, ráadásul újra felkínálja az 1 hónapot 390-ért. :D
Közben az AXN-ről levették a visszanézhető műsortárat sajnos,, amit többször is használtam. :(((
Viszont jött a Mezzo HD és a BBC Word News. Nekem egyik se hiányzott.

(#139) Sword válasza urgoz (#138) üzenetére


Sword
őstag

Lehet látják, hogy teszt időszakban vannak erősen. Elég sok még a reszelnivaló.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#140) kis.zsolt válasza urgoz (#138) üzenetére


kis.zsolt
tag

A teszternek meghívott júzerek a tesztidőszak alatt kedvezménnyel, vagy ingyen kapják a sweet.tv-t. Ha kaptál WhatsApp meghívót tőlük (és elfogadtad) akkor te is teszter vagy :)
Ha nem, akkor meg mázlista :))

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#142) kis.zsolt válasza Nagyonbolond (#141) üzenetére


kis.zsolt
tag

Ühüm ;)

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#143) kis.zsolt válasza urgoz (#138) üzenetére


kis.zsolt
tag

És mit szólsz a cseh és szlovák népzenei adókhoz? 3 is van belőle. Szerintem ez magyar honban nem releváns - csak nem akarom felemlegetni, nehogy megsértődjenek.
Hasonlóképpen az ukrán (vagy orosz?) BNT4 se nagyon kellene ide, főleg nem HD-ben. Sokallom a Nickelodeon burjánzást is.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#144) 1stVikman válasza kis.zsolt (#143) üzenetére


1stVikman
senior tag

Hétköznap nincs időm nézni, de csatornákhoz annyit fűznék, hogy örvendetes lenne a Film+, RTL (klub), Comedy central is HD - ben.
Illetve igen, a szláv nyelvű csatornák nem hiszem, hogy sokakat érdekelne.

(#145) Sword válasza 1stVikman (#144) üzenetére


Sword
őstag

Engem nem zavarnak, amig nem más elől veszik el a lehetőséget :D
Engem a Mezzo sem érdekel, más megőrül érte :D És nem csak az a baj, hogy nem HD valami alapból, hanem egyelőre a HD sem HD. A kettő együtt már lehet gond.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#146) pourri válasza Sword (#145) üzenetére


pourri
aktív tag

Nekem a Mezzo hiánya volt az egyik amiért még nem váltottam DirectOne-ról, már csak spíler 1-2 kéne és rohannék is. :DD

(#147) #72010496


#72010496
törölt tag

A BBC World és Mezzo HD mellett elérhető lett a magyar Nickelodeon is, eddig csak az angol HD verzió volt.
Nekem fire TV-n, androidos változat nem töltöget, gyorsan vált csatornát, igaz DIGI optikai internetet használok.

(#148) urgoz válasza kis.zsolt (#140) üzenetére


urgoz
tag

Sajnos engem nem hívtak teszternek. Ezért is csodálkoztam a dolgon. A cseh zenecsatornákat nem nézem, nyilván semmi értelme ilyeneket berakni egy magyar csomagba. Nickelodeont se sűrűn nézek, max néha egy kis Spongyabob, ha épp elcsípem 🙂 De az örvendetes, hogy végre berakták a magyar verziót.
AXN-en pedig visszatért a műsortár, hurrá!

[ Szerkesztve ]

(#149) vampire17


vampire17
addikt

Regeltem ma egy masik email cimmel, kivancsi vagyok, hova fejlodik... :)

Most nezem, hogy minden HD adas Full HD lett? :Y :Y :Y

Ez eddig nem volt ilyen....

Illetve nekem tobbnek tunik a HD adas, mint par hete. Valamint ha jol emlekszem (webes feluleten) nem lehetett allitani a minoseget, csak par csatornanak. Most mindenhol engedi. Otthon beroffentem android Box on hogy ott milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#150) xcsabo


xcsabo
senior tag

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de ez miben jobb mint a digi pl? Abban, hogy nem kábelen jön? Mert asszem árban kb. ugyanannyi. Annyival drágább a többi amennyivel több csatorna van. Meg ugye az ingyenes 15 nap. Ezt nem lehet überelni az igaz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.