Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) tobias40 válasza mcll (#1000) üzenetére


tobias40
veterán

Ment válasz! :R

(#1002) tobias40


tobias40
veterán

Az epg elég szerény mert csak a műsor nevét írják ki de semmi leírás vagy infó nincs a műsorról.
Csak jó indulattal lehet epg-nek nevezni.
A minőség viszont nagyon jó főleg a hd csatiknál és stabil is,nem akad nem dob ki stb...
Most ezzel a BF akcióval kifejezetten ajánlott! :R

(#1003) patex1983 válasza tobias40 (#1002) üzenetére


patex1983
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz ez mindig így....
Vannak időszakok, amikor akadoznak az adások, máskor meg napokig teljesen jó minden....
Csatornafüggő is.... Van, hogy egy teljesen megakad, de a többi meg megy szépen....
Szóval jó -jó, de annyira azért mégsem....

X

(#1004) 4Grider válasza tobias40 (#1002) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én is azt tapasztalom, hogy vannak időszakok, csatornák, amikor akadozik. Ráadásul kétféle jogvédett tartalom is mehet rajta, az egyik esetében nem nézhető a jogvédett tartalom, a másik esetében (ez gyakoribb) nem is castoltható. Szóval messze nem 100%-os ez a szolgáltatás, a BF árát viszont még megéri, az 5000 Ft-os havidíjat messze nem.

(#1005) patex1983 válasza 4Grider (#1004) üzenetére


patex1983
őstag

Tényleg jó lenne ez a BF akciós ár, de én nem merek egy évre előre kifizetni egy olyan szolgáltatást, ami gyakorlatilag bármikor megszűnhet létezni....
Van valami garancia arra, hogy 1 év múlva is léteznek majd?
Mert ha nincs és bemondják az unalmast, akkor annak a pénznek integethetünk....

X

(#1006) 4Grider válasza patex1983 (#1005) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez benne van a pakliban. Ha kapható lenne mondjuk a yetitv önállóan, akkor arra fizettem volna elő. Direct one-tól jöttem, de használok MinDigTV go csomagot is, voltam ittotttv-s is. Nálam a lényeg a castolthatóság mert sokat vagyok külföldön. Ebből a szempontból is kicsit csalódás ez a szolgáltatás.

(#1007) tobias40 válasza patex1983 (#1003) üzenetére


tobias40
veterán

Gondolom akkor lehet reklamálni és verni az asztalt,nyilván a pénzt már nem adják vissza.
Majd kiderül....

(#1008) tobias40 válasza 4Grider (#1006) üzenetére


tobias40
veterán

Külföldről vpn-el éred el?

(#1009) mcll válasza patex1983 (#1005) üzenetére


mcll
senior tag

Én szeretek veszélyesen élni, berizikóztam az éves 50%-os árat, mert ez tényleg jó. Sőt most hogy így az E2-es beltérimben is megy, ez kimondottan tettszik. Nálam eddig stabil.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#1010) 4Grider válasza tobias40 (#1008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindig az EU-ban járok, ott mindenhol megy a Mindigtv go és a direct one. Sweet tv-re csak most fizettem elő, azóta nem voltam kint, legközelebb december végén megyek...

(#1011) zelikocc válasza tobias40 (#1008) üzenetére


zelikocc
senior tag

Én használtam már Romániában, Németországban, Svédországban és gond nélkül megy VPN nélkül is

(#1012) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Kedves Sorstársak!
Pár napja elég ergya a sweet. Ráadásul már fizetek is érte, igaz önként vállaltam a fizetős teszter életvitelt. Ilyen "minőségre" nincs havonta 5 rugóm, de még akciósan sincs egy évre majd 30 darab ezresem kedvezményesen.
Szóval rövidre fogva: decemberben elválunk egymástól, elegem lett a sok karikázásból.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#1013) patex1983 válasza kis.zsolt (#1012) üzenetére


patex1983
őstag

Mi lesz helyette?

X

(#1014) nyesteb válasza patex1983 (#1013) üzenetére


nyesteb
tag

Ez engem is érdekelne. A directone helyett keresek valamit, ami jobb, olcsóbb, szebb,...

(#1015) vampire17 válasza nyesteb (#1014) üzenetére


vampire17
addikt

Olyan sajna nincs....

(#1016) enginev3.0 válasza nyesteb (#1014) üzenetére


enginev3.0
félisten

ittott tv?
Sajna csak 1 eszközön lehet nézni :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1017) kis.zsolt válasza patex1983 (#1013) üzenetére


kis.zsolt
tag

Nevessetek ki: ingyenes mindigTV. Komolyan!
Közben nézem persze a felhozatalt, SkyShowtime már az indulása óta van, és úgy gondolom, ez a kettő elég kell legyen. Később pedig meglátjuk.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#1018) 4Grider válasza kis.zsolt (#1017) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mindigtv jó minőségű, ritka a karikázás, de iszonyat rossz/nehezen kezelhető a tv-s appja. És az ingyenes csomagban nem igazán van kínálat, 5000 Ft-ért meg drága az a csatornamennyiség.

(#1019) vampire17 válasza 4Grider (#1018) üzenetére


vampire17
addikt

+ bar lehet okostvre rakni, de pl androidtv-re nem... (tehat pl TCL, vagy androidtv-s okosito kizarva)

[ Szerkesztve ]

(#1020) 4Grider válasza vampire17 (#1019) üzenetére


4Grider
nagyúr

Viszont azokra meg telefonról castolható. És működik is mindegyik csatorna, nem úgy mint a sweet tv-nél.

(#1021) vampire17 válasza 4Grider (#1020) üzenetére


vampire17
addikt

Telefonos cast OK, viszont nem praktikus, pl nalunk gyerek/asszony/nagymama biztos nem hasznalna... Az appot viszont siman tudjak, mert olyan mint egy szolgaltatoi belteri.

(#1022) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Csak nálam van ilyen? Folyton ezt írja, közben a háttérben megy a műsor hangja gond nélkül és a netem is jó mindenhol máshol. 😄

(#1023) mcll válasza Bl.Gyo. (#1022) üzenetére


mcll
senior tag

Nálam ilyen még sosem volt. Szerintem a neteddel van valami baj.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#1024) Arni9010 válasza Bl.Gyo. (#1022) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Nálam is most este jött ugyanez elő (háttérben ment a műsor hangja).
Újraindítottam az eszközt (Google Chromecast TV), és utána sikerült betöltenie a reklámot, hogy most olcsóbb az előfizetés :DDD Azóta megy hiba nélkül.

(#1025) Bl.Gyo. válasza Arni9010 (#1024) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Amúgy igen, eszköz újraindítás után jó lett nekem is.

(#1026) seger válasza enginev3.0 (#1016) üzenetére


seger
addikt

Ez mindig így volt? Annó 2 tv-n is néztem. Vagy keverem valamivel?

[ Szerkesztve ]

(#1027) sopruk válasza 4Grider (#1018) üzenetére


sopruk
aktív tag

"És az ingyenes csomagban nem igazán van kínálat, 5000 Ft-ért meg drága az a csatornamennyiség."
Szüleim antennás előfizetéssel használják és jár hozzá a MindigTvGo is, két eszközön lehet egyszerre használni online. Így ha van rokon, vagy ismi aki nem használja ki online, lehet vele esetleg egyezkedni...
Az appja viszont tényleg katasztrófa...

(#1028) enginev3.0 válasza seger (#1026) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom
Én ma találtam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1029) Jubejo válasza sopruk (#1027) üzenetére


Jubejo
csendes tag

ugyanez a upc, digi és a tarr mobiltv is.

(#1030) pecze


pecze
aktív tag

Becsatlakoznék egy előfizetésbe, ha lenne valakinél lehetőség rá

(#1031) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Ma lemondtam a direct now előfizetésem 13 év után mert nemigen használtuk és rém nehézkes a tv-n az app használata. Aztán szembejött a sweet tv 50%-os ajánlata ezután. Áprilisban kipróbáltam akkor meggyőző volt számomra. Érdemes előfizetni rá most is? BBC earth amit néztünk, travel chanel is jó lenne újra, meg nyáron eurosport. Mennyi a kitakarás és mely csatornákon, amiről fb-n panaszkodnak? sztárban sztárt jobb is ha kitakarják, sem rtl klub sem tv2 nem érdekes, le is tilthatják ezeket tőlem. Csak balck friday-kor van ilyen akcio vagy máskor is. Félek 1 évet kifizetni előre aztán bamulhatom a kitakarást....

(#1032) 4Grider válasza Blamazs (#1031) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a direct one app kezelése nehézkes volt, akkor ez is az lesz...
A BBC Earth-on nem tapasztaltam még a kék képernyőt, ez inkább néha homokórázik. De ritkán. Columbo sorozat, néhány meccs alatt szokott jogdíjas felirat szerepelni. Premier adások egyre gyakrabban karikáznak...

(#1033) Blamazs válasza 4Grider (#1032) üzenetére


Blamazs
senior tag

Amikor próbáltam nekem a kezelőfelület sokkal jobban bejött mint a direct now. Premier adás alatt mit értesz? Főműsoridőben lévő adások? Nem releváns. Akkor nézek tv-t mikor időm van, nem akkor mikor adják. Várható 50%-os akcio máskor is vagy csak 1 év múlva? Nem merek 1 évet kifizetni ha nem jó. De teljes áron sem szeretném mert nem ér nekem annyit a tv. 2500-ért havonta elmegy. Upc 3100 volt, gyengébb kínálattal.

(#1034) seger válasza 4Grider (#1032) üzenetére


seger
addikt

Ez a kezelőfelület egész rendben van szerintem

(#1035) Blamazs válasza seger (#1034) üzenetére


Blamazs
senior tag

most belenéztem a sweet tv-be, hát ilyen előfizetésem nem lesz. karikázik, hd minőség lemegy sd-be gyakran. ezért nem fizetek. maradok tv nélkül ahogy az eredeti elképzelés volt. túl szép volt ez az 50% akció, hogy jó is legyen.

(#1036) dethroner


dethroner
veterán

Azt lehet tudni, vagy megnézni valahogy, hogy az egyes alkalmazások, milyen képkocka sebességet nyújtanak?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1037) 4Grider válasza seger (#1034) üzenetére


4Grider
nagyúr

A direct one féle jobb. Már csak azért is, mert normális műsorújságja van, ami itt 90%-ban hiányzik.

(#1038) 4Grider válasza Blamazs (#1035) üzenetére


4Grider
nagyúr

A minőség nálam nem változik, ott nálad internet/wlan problémák lesznek.

(#1039) tobias40 válasza Blamazs (#1035) üzenetére


tobias40
veterán

Nalam is tökéletes a hd csatik minősége,nha karikázik de ha el és vissza kapcsolok akkor ez helyre áll általában.

(#1040) seger válasza Blamazs (#1035) üzenetére


seger
addikt

Én elsősorban a gyerekcsatornák miatt fizettem elő. Sok olyan mese van, ami nincs youtube-on. Akadozások wifin voltak, már minden tv kábelen csatlakozik.

(#1041) 4Grider válasza seger (#1040) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tény, hogy a kábel a tuti. Ennek ellenére sajnos vannak nézettebb műsorok, ahol elfogy a sávszél. Pl. A havi egy-két premier Showder klub esetén.

(#1042) szaki04


szaki04
senior tag

Sziasztok!
Nem túl régi előfizető vagyok, de ez a bármelyik csatornán megjelenő "Jogtulajdonos korlátozás miatt..." kezdetű képernyő kezd unalmas lenni. Nálatok is ilyen?

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1043) enginev3.0 válasza szaki04 (#1042) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen
Ezért váltanak anyumek ittott tv-re
Reméljük az jobb lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1044) szaki04 válasza enginev3.0 (#1043) üzenetére


szaki04
senior tag

Hmmm... ez komoly. Akkor én is átgondolom a hosszútávú kapcsolatot velük.
Nézek egy műsort, majd egyszer csak kiírja ezt a Jogtulajdonosi f*szságot... ez így nem túl korrekt szolgáltatás...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1045) patex1983 válasza szaki04 (#1044) üzenetére


patex1983
őstag

Keress vissza....a tv2 tulajdonú csatornákon van ez és nem a sweet tv hibájából.

X

(#1046) boborján2 válasza patex1983 (#1045) üzenetére


boborján2
tag

Ez nem fogja előfizetőt vigasztalni...

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#1047) 4Grider válasza patex1983 (#1045) üzenetére


4Grider
nagyúr

Valószínű a sweet hibájából is, ha konkurens streaming szolgáltatások esetén nincs ilyen felirat az adott csatornákon az adott műsorok esetén...

(#1048) patex1983 válasza 4Grider (#1047) üzenetére


patex1983
őstag

Állítólag a többi streaming szolgáltatónal ugyanúgy nincsenek engedélyezve ezek a műsorok.

X

(#1049) vampire17 válasza 4Grider (#1047) üzenetére


vampire17
addikt

Telekom TV Go-n ugyanezek a feliratok vannak...

(#1050) szaki04 válasza vampire17 (#1049) üzenetére


szaki04
senior tag

Esetleg erre az 5 másodpercenként megáll a szolgáltatás 1 másodpercre adottságról tudsz valamit. A TV mindig is kábeles kapcsolatba volt/ van az internettel. Semmi más nem szaggat így, csak ez a szolgáltatás. YT, HBO, NETFLIX mind tökéletes.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.