Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Sword válasza vampire17 (#297) üzenetére


Sword
őstag

Valószínűleg a kettő között van már probléma, az átkódolásnál és a tovább streamelésnél :D

A nagyok [Kaltura] -n tolják.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#302) vampire17 válasza Sword (#301) üzenetére


vampire17
addikt

Ez egeszen biztos :) barmilyen bejovo jel (legyen az DVB-xy vagy "ipari" IPTV) jobb ennel, mint amit kiad a sweet :) De addig, amig nem lesz beveteluk, nem varhatunk sztm komoly valtozast...

Masreszt jelenleg meg a mostani felhasznalokat sem tudjak 100%-osan kielegiteni ezzel a az infrastrukturaval (vannak bufferelesek, kepkocka kimaradasok... Bar sokat javult azert az utobbi hetekben)

(#303) szabonagyur válasza vampire17 (#300) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amúgy nem nagyon van más szolgáltatás ahol van magában OnlinetTV, így látok rá piacot.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#304) vampire17 válasza szabonagyur (#303) üzenetére


vampire17
addikt

Konkretan 3 legalisat tudok (amik okosTV-ken mennek), ittott.tv, Direct One, Sweet TV

Ezek kozul valoban a sweet a legjobb. (bar bitrataban jobb a Direct One, de az nem ad full HD-t)

[ Szerkesztve ]

(#305) Bubukain válasza vampire17 (#292) üzenetére


Bubukain
senior tag

Sweet/Direct one - leggyengébb minőség

HD adók mennyiségében és a felbontásban a sweet veri a Direct one-t.
utóbbinál a HD csak 720P, a bitrate közel azonos mindkettőnél

(#306) vampire17 válasza Bubukain (#305) üzenetére


vampire17
addikt

Azert Direct One 20-30% al jobb savszelben (es ez CBR-t jelent, ami ugye lehet 1.5 es 7 Mbit is) mint a sweet fix 3.7 Mbit-je (HD adasokrol beszelek most)

(#307) Sword válasza vampire17 (#304) üzenetére


Sword
őstag

Hú, az ittott az talán a legrosszabb... 1 perc alatt töröltem...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#308) htc07 válasza vampire17 (#300) üzenetére


htc07
addikt

ha igazán merészet akarnának húzni, akkor valami decentralizált módszert használnának (részben) a műsorszóráshoz. pl. a script TV , ami a theta network-re épül, valami ilyesmit próbál megvalósítani.

(#309) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

A Sweetes Euronews meg mindig nem a magyar stream-et adja? :F

"Jó pap is holtig butul"

(#310) vampire17 válasza JEEMBO (#309) üzenetére


vampire17
addikt

meg igen. Most ujra jeleztem a fejlesztoi csoportban.

(#311) #72010496 válasza vampire17 (#292) üzenetére


#72010496
törölt tag

Annak a Yettel TV-nek, amit Yettel otthon net mellé adnak, annak milyen a minősége? Mert valaki írta itt korábban, hogy nem ugyanaz.

(#312) urgoz válasza Sword (#307) üzenetére


urgoz
tag

Akkor még nem láttál Digi Online-t 😅

[ Szerkesztve ]

(#313) Sword válasza urgoz (#312) üzenetére


Sword
őstag

Tény :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#314) vampire17 válasza #72010496 (#311) üzenetére


vampire17
addikt

A régi yettel TV megszűnik.az újat másik szolgáltató hostolja. Valaki itt írta, hogy melyik milyen.

Megvan

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#315) K Norbi


K Norbi
addikt

Ez a fos nem jó.
Csak teker teker teker.

Épp a Discovery-t nézném

(#316) pourri


pourri
aktív tag

Pozitív meglepetés volt, hogy előfizettem a szolgáltatásra és az első hónapra érvényes 399 ft helyett csak 199 ft volt az előfizetés. :D Ennyiért megérte.

[ Szerkesztve ]

(#317) szabonagyur válasza K Norbi (#315) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt most okés.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#318) pourri


pourri
aktív tag

Valaki tud egy listát nekem küldeni a csatornalistában nem található magyar csatornákról?
Vallási, és helyi tv-k nem érdekelnek köszönöm szépen. :C

(#319) Leki78 válasza pourri (#318) üzenetére


Leki78
tag

Bocs. Téves hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#320) #72010496 válasza pourri (#318) üzenetére


#72010496
törölt tag

Max4, Magyar Mozi TV, Filmbox, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, Filmbox Family, ATV Spirit, Euronews (HU), OzoneTV, LifeTV, HISTORY, TravelXP, Love Nature, Da Vinci, Match4, Spíler1TV, Spíler2TV, Extreme Sports, Auto Motor Sport Channel, Fishing & Hunting, Fit HD, Sláger TV, DikhTV, SuperOne, Fix HD, d1TV, Jazz TV + HBO csatornái.
Nagyjából ezek azok a magyar nyelvűek, melyek nincsenek még a kínálatban, bár szvsz pár kivétellel nem is olyan nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#321) Sword válasza pourri (#318) üzenetére


Sword
őstag

vallási úgyis lehet latin lenne :DD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#322) pourri válasza #72010496 (#320) üzenetére


pourri
aktív tag

Köszönöm szépen! :C

(#323) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy a sweet.tv WhatsApp tester csoport felhígult, és kezd elk*rvulni?

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#324) Sword válasza kis.zsolt (#323) üzenetére


Sword
őstag

Nem csak neked... Én már nem is járok oda, egyszer-egyszer leadok egy hibát, de bele sem olvasok.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#325) Sword


Sword
őstag

Na, van új IOS app, mostmár tudja a fullscreen-t. Nem koppintással, kitették lejátszás közben látható menü ikon alá.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#326) pourri válasza kis.zsolt (#323) üzenetére


pourri
aktív tag

Ez alatt mit értesz pontosan? :))

(#327) vampire17 válasza kis.zsolt (#323) üzenetére


vampire17
addikt

En probaltam picit elvinni technikai iranyba a dolgokat, de folyton le lettem hurrogva... Az a baj, h sokan csak a 3 honap ingyen TV miatt leptek be, de konstruktivan nem tudnak a bugokhoz hozza allni....

(#328) kis.zsolt válasza vampire17 (#327) üzenetére


kis.zsolt
tag

Éééés itt van a kutya eltemetve: "sokan csak a 3 honap ingyen TV miatt leptek be, de konstruktivan nem tudnak a bugokhoz hozza allni"
Elfelejtik, hogy az egy teszter csoport, és nem lelki segély szolgálat...

De hogy konstruktív is legyek, meg persze ON:
Több hét hibátlanság után tegnap este egyszer-egyszer megpilledt néhány csatorna. Az ID és az RTL volt most a rosszcsont. Nem volt vészes, csak szokatlan, mert nekem alig-alig jönnek elő hibák.

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#329) vampire17 válasza kis.zsolt (#328) üzenetére


vampire17
addikt

Milyen szolgaltatod van? telekomnal allitolag routing gond van az esti orakban az ukran szero fele... Tuti nem savszel gond, mert a szerveruket lehet speedtestelni es fullos a savszel ilyenkor is... Nekem olyan, mintha a kis package-ek (1-1.5 mb meretre feldarabolva jon a video stream) "eldugulnanak" tehat nem megfelelo sorrendbe kapod meg oket (hamarabb jon a nagyobb sorszam es varni kell, mig a kisebb is beer) Ez tipikusan halozati gond, de szolgaltatoi oldalon...

(#330) K Norbi válasza vampire17 (#329) üzenetére


K Norbi
addikt

Pontosan.

T com netem van Optika.
És esténként néha nézhetetlen.
Csak teker teker teker.

Napközben jó

(#331) hedgehog válasza vampire17 (#329) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ez az infó a fenti Whatsapp csopiból van? Hogy lehet oda felvételt nyerni? :B
Nekem nem is kell az ingyen hónap, csak hagy legyek jobban képben, hogy az adott problémát épp mi okozza.
Általában nálam sem szokott gond lenni. De a múlt héten volt pár nap, amikor inkább átálltam a (még mindig) használhatatlan YettelTV-re...

-- aka p3d3str1an

(#332) vampire17 válasza hedgehog (#331) üzenetére


vampire17
addikt

En "melyebben" erdeklodtem a supportnal a sweet mukodeserol es akkor iranyitottak a teszt csoportba.

(#333) kis.zsolt válasza vampire17 (#332) üzenetére


kis.zsolt
tag

Dettó.
Azt se felejtsük el, hogy épp most volt a csoportban szó arról, hogy sokan az ingyen hónapért jöbnnek, de nem tesztelnek, hanem csak hisztivel tolják tele a topikot (WhatsApp csoportról beszélek). Szóval oda önzetlen, komoly tesztelőket várnak, persze akinek nem inge....

@Vampire17:
A szolgáltatóm pedig a Voda, de mobilnetes megosztásom van, miután kirúgtam a vezetékest.
Itt olvasgatva, hogy a Té mennyire érdekes, lehet, lemondok az optikáról, viszont akkor már csak a vezetékes PR marad, ami nem a szívem csücske.

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#334) vampire17 válasza kis.zsolt (#245) üzenetére


vampire17
addikt

A CBS Reality mától magyar nyelvű, valamint bekerult a LifeTv es az OzoneTv 1080p felbontasban.

(#335) kis.zsolt válasza vampire17 (#334) üzenetére


kis.zsolt
tag

Nagyon menő!
Köszönöm az infót. Hazaérek, ki is próbálom... :R

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#336) K Norbi válasza vampire17 (#334) üzenetére


K Norbi
addikt

History channel lesz majd?

(#337) kolilali1


kolilali1
újonc

Hello. Én is most próbálom a 15 napos póbaverziót, apple tv-n de az eddigi tapasztalataim, csak HD minőség van nincs full HD , hiába állítom az auto módot 1080 kiváló minőségre a kép sokszor pixeles. WiFi-n keresztűl megy az apple tv a sebesség 80 megabit/sec, ennek élégnek kellene lenni a full HD minőséghez.

(#338) vampire17 válasza kolilali1 (#337) üzenetére


vampire17
addikt

A kep minosege ket dologbol adodik ossze.

A felbontas es a bitrata. Ha alacsony a felbontas, akkor nagy kijeljon (1080p+) a kep homalyosnak tunik. Ha a bitrata alacsony, akkor (foleg gyors mozgasnal) un. "kockasodik" pixeles a kep.

A sweet minden HD adása 1080p (tehát full HD) és minden SD adás 576p.

A HD adás bitrátája 3.7 Mbit/sec
Az SD adás bitrátája: 1.73 mbit/sec

Ez irtózatosan kevés... HD adáshoz kb 7-8 Mbit lenne az ideális. Egyelore ebben a témában a support meg nem jelzett semmit, h terveznenek valtozast, de nagyon kellene...

(#339) vampire17 válasza K Norbi (#336) üzenetére


vampire17
addikt

Folyamatosan bovitik a csatorna listat, sztm a vegcel h minden magyar nyelvu csatorna elerheto legyen.

(#340) Pityu89 válasza vampire17 (#338) üzenetére


Pityu89
senior tag

Jobb, mint a Diginek most. ;]

(#341) pourri válasza vampire17 (#334) üzenetére


pourri
aktív tag

Szupeer, azért EPG majd még elkéne az utóbbi 2 csatornának.
Illetve sírok még egy sort, de bekerülhetne már végre a spíler és a Match 4! :D

(#342) #72010496 válasza vampire17 (#339) üzenetére


#72010496
törölt tag

Azért ilyen pax, d1, meg hasonló semmilyen műsorok remélem nem lesznek. Azokból van bőven a kábel TV-n.

(#343) K Norbi válasza vampire17 (#339) üzenetére


K Norbi
addikt

:R

(#344) kolilali1 válasza vampire17 (#338) üzenetére


kolilali1
újonc

Ha a bitrát emelik akkor nyerő lesz ez a szolgáltatás és én is átállok.

[ Szerkesztve ]

(#345) vampire17 válasza kolilali1 (#344) üzenetére


vampire17
addikt

Ennyit kaptam vissza, viszont elso eset h a bitrata kerdesre reagaltak valamit, szoval ez is valami.... :D

(#346) nyesteb


nyesteb
tag

Sziasztok!

Újra előfizettem a tesztidőszakra, hogy most épp milyen, de meg kell mondanom, fényéveket ver a DirectOne online szolgáltatására. Jobb a kép, nem esik szét, eddig csak egyszer akadt meg 2 nap alatt, nem töltöget folyamatosan, stb.

Egy kérdés lenne csak. Lehet, hogy csak nálam van, Samsung TV saját app, de nem találom a lehetőséget, hogy két csatorna között egy gombnyomásra lehessen oda-vissza váltani. Pedig jó lenne néha...

(#347) trec12 válasza vampire17 (#338) üzenetére


trec12
addikt

Gondolom megvan az oka ennek, hogy ilyen rommá tömörítve adják ill. a Digi is pont így letömörítette a csatornákat amiért kap hideget-meleget...
Attól tartok nem nagyon lesz változás a bitráták ügyében se itt, se ott.... :(

[ Szerkesztve ]

(#348) csernak75 válasza trec12 (#347) üzenetére


csernak75
senior tag

Nyilván az az oka hogy pont fele annyi kapacítás így kiszolgálni ugyanannyi ügyfelet mint dupla ekkor bitrátával.

Esetleg lehetne egy kompromisszum mert pl. egy hírcsatornán vagy ismeret terjesztőnek elég lehet a mostani, de a sport csatornákon egy duplázás elkélne. ;)

(#349) kolilali1 válasza csernak75 (#348) üzenetére


kolilali1
újonc

Szerintem , most már alapnak kellene lenni a jó minőségű full HD csatornának és a 4K febontásért lehetne felárat kérni.

(#350) trec12 válasza Pityu89 (#340) üzenetére


trec12
addikt

Attól függ, de minőségre még mindig a Digi a jobb annak ellenére, hogy csúnyán agyontömörítette az is a digitális csatornáit. Ahhoz képest, hogy DVB-C rendszerén lehetne és kellene is a legszebb képet adni.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.