Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21024) t-bali3 válasza Joe bácsi (#21013) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ha mindenáron egy automata óra a vágyad, akkor azért egy alap óraforgatóval meg tudod oldani a hétvégi óra nélküli létet. Ebben az esetben azért én jobban körülnéznék és valószínűleg elhagynám a Tissot-Certina vonalat. Millió más jónevű svájci márka van még, igaz lehet picivel több, mint 250ért. Ráadásul szerintem csakis élőben lehet felmérni mennyire is tetszik egy óra.

Az óraforgató ott lett felesleges nekem, h leggyakrabban is csak havi 1-2 alkalommal hordtam, így elkerülhetetlen volt az idő, dátum utólagos újraállitása mindig.
Sajnos a dátum a jelenlegi kvarcomnál is megvan, de sokszor van az, hogy jópár napig nem kerül rám óra, ilyen szinten pedig ez macera-mentes :) ledobom, majd pár nap múlva felveszem, gond letudva.

A régi óra imádat, gyűjtés kérdésébe nem akartam belefolyni, mert a hobby az hobby :)
Egyébként nekem is van egy nagyon régi felhúzós Longines-em sajna már nem jó, de családból jött így marad is. A későbbiekben lehet kérnék majd tánácsot Tőletek kihez vihetném és kb mennyi egy restaurálás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.