Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4015) dethroner válasza Parci (#3990) üzenetére


dethroner
veterán

Beszélsz hülyeséget :) Én se voltam túl jó véleménnyel a dízelekről, de ez főleg az elhanyagolt 20+ éves széthajtott, padlógázzal kínzott átlagos 1,6 szívók miatt volt. Nem értik a nyomorultak akik vezetik azokat a tragacsokat, hogy egy olyan dízel sebességére nem sokat tud hatni a gázpedál taposásával.
Viszont ez a boxer dízel nagyon kulturáltan jár, nem zakatol, nem füstöl semmivel jobban mint a hasonló korú benzinesek. Vannak autók, amikbe a benzines motor való, és vannak, amiknek a dízel áll jól. Tényleg van olyan aki szerint egy másfél tonnás autót benzines motorral kell hajtani? Mi a jó abban? A 2 literes motor kevés hozzá, a 2,5-ös meg kétszer annyit eszik mint a dízel és a biztosítása is sokkal több. Ezekhez a nagy bódékhoz szerintem pont a legjobb választás a 2 liter körüli TD ha mozgatni is kell, klíma működése se okozzon zavart az erőben emelkedőn és a fogyasztást is emberi értéken lehessen tartani. Benzin maradjon a városban karistolós autókban :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.