Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#710) BandiHUN válasza daveoff (#706) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na mentem én is egy próbakört...valamiért csak a -novid -noborder -windowed trükkel megy,külömben directx error és képernyőillesztő nem válaszolt... téma van,viszont egyébként a játék nagyon jól megy,nem akad,simán fut és szép.
Nekem a bajom annyi vele csak,hogy ez tényleg egy BF Light.Egyszerűen KEVÉS.Nincsenek squadok,normális minimap,adott helyre spawn,kevés a cucc,a fegyver,stb...
És még egyelőre elég összevissza a balansz.De ez változhat...inkább én is attól félek,hogy ebből pl.20-30 óra után kifulladás lesz.
Teljesen jó lenne ez a light technika...de nem ekkora mapon,ekkora körökkel,hanem valami pörgősebb,kisebb terepen,kicsit az az érzésem volt,mintha egy cod alá odapakolták volna a BF méretű mapokat.
A hangulat viszont eléggé átjön.Bár ott is hiányzik a dinamika,én vittem volna bele a kör alatt pár változást a mapon,effektust,akármit,mintha a film egyetlen képkockáját játszanám fél órát vagy hogy fejezzem ki magam...
Még fegyverileg félek,hisz lézerstukker oszt' jóvan'...
Egyszerűen nem érzem ebben a gémben a szavatosságot.Olcsón persze lehet majd én is benevezek...

A beta meddig tart?Csak a hétvégén?Cselesek a codosok,mert ott dupla xp van a hétvégére ;] Bár ott,mivel egy hónap múlva jön a kövi,sok mindenkit már nem mozgat.Én végülis rá fogom erre szánni most az időm,ameddig tart a beta,sajna amúgy sincs sok gémóra tervben :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.