Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) zeon.hu válasza CPT.Pirk (#3250) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bizony!
Ha kasza lesz, ez fog a legjobban hiányozni.

#?*@&!

(#3252) Lenry válasza zeon.hu (#3251) üzenetére


Lenry
félisten

Mert megvan erre az esély?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3253) zeon.hu válasza Lenry (#3252) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg nem lesz több évad.

"A Hulu elkaszálta a The Orville-t. A már berendelt 3. évad lesz az utolsó. (Ennek a fő oka az, hogy augusztusban, az S3 forgatásának végén lejártak a színészek szerződései, és a sorozatról lemondó FOX-tól az azt átvevő Hulu-nak döntenie kellett, hogy akar-e látatlanban folytatást bekérni, vagy inkább elengedi a vírus miatt eléggé elhúzódó forgatás után a sorozatot. Ami egyébként is igazi állatorvos ló-esettanulmány lehetne a szuper hosszú produkciós ciklusa miatt, ami eléggé ellehetetlenítette a színészi szerződések fenntartását.)"

#?*@&!

(#3254) Lenry válasza zeon.hu (#3253) üzenetére


Lenry
félisten

:Y :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3255) Locutus válasza zeon.hu (#3253) üzenetére


Locutus
veterán

Na akkor itt is reméljük az amazon már felkészül, és...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3256) zeon.hu válasza Locutus (#3255) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Remélem, hogy Seth MacFarlane nem adja fel.

#?*@&!

(#3257) Narxis válasza zeon.hu (#3253) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :W :Y

Thanos was right.

(#3258) Lenry válasza zeon.hu (#3256) üzenetére


Lenry
félisten

máshol azt olvastam, hogy ő egyébként is lelépett volna az évad végén

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3259) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Beírom ide is, mert mégiscsak Kirk kapitány.
Szóval durva, hogy William Shatner milyen jól tartja magát, van egy új reklám valami szoftverfejlesztő versenyhez és meg nem mondaná az ember, hogy 91 éves. És itt most nem arról van, szó, hogy jól néz ki meg botox, stb., hanem hogy milyen pattogósan beszél még mindig, izeg-mozog, örök fiatal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3260) Narxis válasza Bad Pritt (#3259) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gének. :) Vagy egy elcserélt.

Thanos was right.

(#3261) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Orville S03E05

Hát ezt nem hiszem el, hogy az Orville ezt a témát ilyen jól képes volt feldolgozni. :Y

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3262) zeon.hu válasza lezso6 (#3261) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És el lett kaszálva egy ilyen sorozat...

#?*@&!

(#3263) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Star Trek: Discovery-t érdemes elkezdeni bármilyen előző sorozatok ismerete nélkül? Az új filmeket láttam. (régi sorozatokat nem tervezném megnézni túl sok(k).

(#3264) CPT.Pirk válasza pruzsi (#3263) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tulajdonképpen jobb is, ha nem nézel másik ST-t előtte. Úgy kevésbé lesz zavaró, hogy nem igazán az lett a Discovery, amire a rajongók vártak. Főleg az első 2 évadja, utána már kicsit javult a helyzet.

*Az újak közül a Strange New Worlds messze jobb lett. - igaz ennek az előzménye a Discovery egy része.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3265) DS39 válasza CPT.Pirk (#3264) üzenetére


DS39
nagyúr

Vagy inkább a Discovery-t kellene kihagyni, és a régieket megnézni. :)
Kár, hogy nincs mindegyik jó minőségben.
(DS 9 pl. - az nekem nagyon fájó.)

(#3266) lezso6 válasza pruzsi (#3263) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nézzél Orville-t, ha jót akarsz magadnak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3267) CPT.Pirk válasza DS39 (#3265) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen... a vhs korszak bája, meg mikor még 24 epizód volt egy évad... Hmm régi szép idők. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3268) pruzsi


pruzsi
őstag

The Expanse után keresnék valami újat :)

(#3269) stopperos válasza pruzsi (#3268) üzenetére


stopperos
senior tag

Ha még nem volt meg, akkor Firefly + Firefly: Serenity (és egy életre gyűlölni fogod a Fox-ot). Valamint a Battlestar Galactica (Miniseries, 4 évad, filmek).

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#3270) butch3r válasza pruzsi (#3268) üzenetére


butch3r
senior tag

expanse után STD nagy visszalépés lesz.
amúgy BSG amit stopperos írt, aktuálisak közül szerintem még for all mankind is jó.

(#3271) CPT.Pirk válasza butch3r (#3270) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, a For all mankind az fasza nagyon.

*mondjuk a The Expanse után minden visszalépésnek hat. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3272) lezso6 válasza CPT.Pirk (#3271) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az Expanse mondjuk saját magához képest is visszalépés. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3273) butch3r válasza lezso6 (#3272) üzenetére


butch3r
senior tag

olvastam könyveket, nem éreztem annak.
és talán a legjobb scifi bsg óta - szerintem

(#3274) zeon.hu válasza lezso6 (#3261) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most délelőtt tudtam teljesen végignézni.
Huhh...

#?*@&!

(#3275) lezso6 válasza butch3r (#3273) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Könyv az nálam tervben van, mert kb a legjobb sci-fi szvsz. Arra gondoltam, hogy a végére sajnos eléggé elcseszték, főleg az utolsó évadot. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3276) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az Alien szerű Gorn-hoz mit szóltok a tegnapi New Worlds részben? Meglepően véres lett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3277) Aljasvip válasza CPT.Pirk (#3276) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Az utolsó két rész nagyon jó volt.
"Ez az igazi Star Trek" érzéssel töltött el.

Bárcsak erre tették volna az erőforrásokat a Picard és Discovery helyett anno. De nem baj, el kellett ide jutni, megérte rá várni.

(#3278) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kalózos rész végén az a kis színészkedés a kapitány részéről majdnem visítva röhögős volt :DDD

Live-Die-Respawn

(#3279) Locutus válasza CPT.Pirk (#3276) üzenetére


Locutus
veterán

Két dolgot utálok scifiben, a tng szerű holodeckes részeket, meg az alienes horrort. Megvolt, reméljük valami jobb rész jön :D (de amúgy igaz, még ezek a részek is jobbak voltak sokkal, mint a discovery vagy a picard...)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3280) CPT.Pirk válasza oriic (#3278) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ott vártam, hogy Ortega vagy valaki eltol egy "Harr!"-t. Nagy jelenet volt. :D

Aljasvip, Locutus: az a vicc, hogy kb. ugyanaz a gárda ilyet is tud. Nem tudom, hogy a kritikák miatt változtattak, vagy csak így sikerült...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3281) Bad Pritt válasza CPT.Pirk (#3280) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet ez a koncepció? Legyen egy "modern", woke Trek, egy fanservice Trek meg egy classic Trek sorozat? Tényleg ordítóan eltérő a három sorozat minden szempontból.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3282) Aljasvip válasza Locutus (#3279) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én csak a Lwaxana Troi részeket skipelem általában, az összes többi jöhet.
A Holodeck elég klisé, de nem jobban mint a hajótörött, elrablásból kiszabadulós, vagy amnézia részek.

------

Én amúgy a sci-fi anime világba kalandozva kerültem el a "kiégést", az amerikai írók kreativitás hiánya már nagyon zavart.
Pl.: SBS Yamato 2199, Legend of the Galactic Heroes (az eredeti OVA, nem az felújrontott verzió), Gundam 00, Gunbuster (benne sok gyönyörű űrhajóval, pl. Exelion, Eltreum), stb - teljesen más világok, új klisékkel a "nyugati" néző számára

(#3283) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezen felnevettem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3284) Locutus


Locutus
veterán

Rövid évad volt... de én azt mondom fasza. Így ahogy van.
Másik kettőt már kaszálhatják is, hogy ennek legyen megfelelő költségvetése.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3285) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Strange New Worlds évadzáróhoz mit szóltok? Nekem tetszett és meglepődtem a fejleményeken.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3286) oriic válasza CPT.Pirk (#3285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább érdekes volt, de szerintem azért sejthettük, hogy végül Pike elfogadja a sorsát. Vicces dolog az idő amúgy, főleg, hogy itt azért Kirk jövőbeli tettein, meg nyilván Spock elkerülhető halálán (ami ugye másként, de mégis megtörténik) volt a hangsúly, de azért nem szabad elfeledkezni arról, hogy a Romulanoknál akadnak azért jóval komolyabb ellenfelek is a galaxisban. (utóbbira azért lehetett volna valami utalás azért)

Befejezés egyelőre súlytalan volt kicsit, remélem ha lesz új évad, nem ez lesz a központi sztoriszál majd.

Live-Die-Respawn

(#3287) Narxis válasza CPT.Pirk (#3285) üzenetére


Narxis
nagyúr

Newtrek-hez képest jó volt, nem tudtam, hogy ez évadzáró volt. Könnyed kikapcsolódásra jó ez a sorozat de nagyon felejthető mint úgy általában a Newtrek.

Thanos was right.

(#3288) CPT.Pirk válasza Narxis (#3287) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A NewWars-ban meg már isteni szintre emelték a Jedik képességeit... Ez ma ilyen, a fiatalokat ezzel lehet leültetni.

oriic:
Hogy végül mire fog jutni a sorsával kapcsolatban, az még mindig bizonytalan szerintem.
Amúgy szerintem a komoly ellenfelekre mint pl. a szonda bőven volt utalás, a "world ending stuff" alatt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3289) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Wow, a heti The Orville megint letett valamit az asztalra. :Y

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3290) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hehe, ez komoly:

[link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3291) Lokids válasza CPT.Pirk (#3289) üzenetére


Lokids
addikt

Tényleg nagyon jó volt. Az időutazós részek nem szoktak a kedvenceim lenni ilyen sorozatoknál, de itt valahogy sikerült érdekesé tenni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#3292) butch3r válasza Apollyon (#3290) üzenetére


butch3r
senior tag

uh tényleg király. amúgyis utálom a tüzijátékot, mennyivel jobb lenne ez helyette...

(#3293) oriic válasza CPT.Pirk (#3289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Súlyos rész volt, tetszett.

Live-Die-Respawn

(#3294) stopperos válasza CPT.Pirk (#3289) üzenetére


stopperos
senior tag

Ez egy nagyon jó rész volt, és a morális kérdések is jók voltak benne. Annak is örülök, hogy ezt a döntést hozta a kapitány. (Discovery/Picard esetén az ellenkezője lett volna a végeredmény. Strange New Worlds esetén nem tudom, ott is van most azért morális dilemma.).

[ Szerkesztve ]

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#3295) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hátizé, ez az új Orville évad még mindig meg tud lepni. Nem csak a mai, de a múlt heti rész is jó volt. De főleg a mai. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3296) Lenry válasza lezso6 (#3295) üzenetére


Lenry
félisten

Már vagy 3 résszel le vagyok maradva :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3297) Lenry


Lenry
félisten

Orville S03E05

Nem gondoltam volna hogy valaha megkönnyezek egy Orville epizódot :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3298) CPT.Pirk válasza Lenry (#3297) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor készülj a következő részre. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3299) stopperos válasza Lenry (#3297) üzenetére


stopperos
senior tag

Én az S03E07-en könnyeztem. Biztos a korral jár, jó volt a témaválasztás.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#3300) Lenry válasza CPT.Pirk (#3298) üzenetére


Lenry
félisten

Nem...
Jó volt a probléma megoldása, de teljesen súlytalanná tette az addigi drámát.

Ettől függetlenül kiváló epizód volt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.