Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-10 15:17:20

LOGOUT.hu

Socket AM4 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29) leviske válasza Varoz (#25) üzenetére


leviske
veterán

Egy 4 napja piacon lévő platform esetében tapasztalatokról még elég merész beszélni. A linkelt overclock.net fórumra alapozva egyelőre az kezd kirajzolódni, hogy a Biostar elég jó lett (egyelőre a GT7 az ottani topik csúcstartója tuningban).

Az összes gyártó viszonylatában inkább az első frissítések után lesz értelme véleményt alkotni. Egyik sem kiforrott, mindegyik típusnál vannak memória gondok.

(#26) GalaxyNote: Az eddig látottak alapján ahhoz nagy szerencse kell majd, hogy meglegyen vele a specifikációkban jelzett órajel. Az eddigi tulajoknál eléggé kijön az AMD ajánlása.

(#27) Fred23: A K4 szerintem még így is kissé túlárazott ahoz képest, hogy LGA1051-en mit kap az ember 40k körül.

(#28) headhunter: Szvsz ez amiatt lehet, hogy AsRock-ból (vagy minimum a HEDT variánsokból) egyelőre nagyon kevés van piacon. Raktáron ÉN még nem láttam sehol. Nem kizárt, hogy ők most az ázsiai régióra koncentrálnak.

Elméletileg 86k körül Fatal1ty Professional-nek és a Hero-nak kéne tanyáznia, míg 100k körül a Titanium-nak. A Taichi elvileg a GT7 és a Pro Carbon közé kéne, hogy érkezzen árban, ami olyan 60k környéke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.