Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Socket AM2 / AM2+ (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) VaniliásRönk válasza ftc (#900) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Lehet hogy nincs elég kapacitásuk, és oda adják el ahol a legjobban fogy. :F

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#902) ftc válasza VaniliásRönk (#901) üzenetére


ftc
nagyúr

pedig az új chipsetjük elég erősre sikeredett...kb hasonló mint anno a 735-s volt...akkor a semmiből jöttek fel...

(#903) VaniliásRönk válasza ftc (#902) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Na igen, csak kérdés nem jön-e megint egy nagy, és veszi meg vagy teszi tönkre őket, gondolok itt arra hogy az nVidia megvette a ULi-t, és gondolom szépen meg is szünteti mint önálló márka.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#904) ftc válasza VaniliásRönk (#903) üzenetére


ftc
nagyúr

SIS hááát hogyismondjam nagyobb mint az NV...sokkal nyereségesebb részeken dolgozik...Uli-t inkább az Ati-nak kellett volna vennie igaz akkor most nem lenne AMD egyesülés...bár nem tartom kizártnak az Uli mérnökeinek jó része már az ATI chipset részlegét erősiti....

Nah vissaztérve a témához sztem az a Asrock lap megéri az árát...tunigban kb annyit tud mint a drágább NF570-es chipsetek...

(#905) VaniliásRönk válasza ftc (#904) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Sokat tud, nem is olyan drága (bár ahhoz képest hogy ASRock... :D), és egy Sempront vagy egy X2 3600+-t egész jól meg lehet hajtani benne. Fene a számítástechnikába, elég pár hét és az ember már bánja hogy nem várt a vásárlással. :D Bár így is 3-4 hónapot vártam... az mondjuk megérte, nagyon sokat estek a CPU árak, megérkezett az AM2, de a végtelenségig nem lehet kivárásra játszani. :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#906) ftc válasza VaniliásRönk (#905) üzenetére


ftc
nagyúr

én sajna a legnagyobb memo árak közben vettem....igy lett sajna ez a K9VGM lap amire még a Mandriva 07-t se tudom ráerőszakolni....ha összejön akkor ilyen Asrock lesz alatta...sajna NV-ben nem bizom..

(#907) VaniliásRönk válasza ftc (#906) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Én is kb. akkor vásároltam, az előző konfigom már el volt adva, lépni kellett, heteket nem tudtam várni, a notim még Ubuntu alatt sem volt valami fürge. :D
A következő alaplapom és VGA-m a tervek szerint nekem is ATi/AMD lesz. :)
Egyébként amennyire tudom linux alatt még az nV-nek is jobb a támogatottsága mint a VIA-nak...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#908) Chaser válasza ftc (#906) üzenetére


Chaser
titán

Mi bajod az nv-vel? Nekem atomstabil..a 462-s gépeimben is az volt. És lin is megy vele:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#909) ftc válasza Chaser (#908) üzenetére


ftc
nagyúr

[link]
ez mint fórumtársnak,melegedés,fogyasztás,és NF4 óta semmi uj...csak mégjobban melegedik

(#910) Chaser válasza ftc (#909) üzenetére


Chaser
titán

Hümm:) Ha azt mondom hogy sata2 vinyót alapból felismerte a lapom külön driver installálás nélkül és úgy toltam rá a wint?:) Új mi legyen benne? Kicsit pontosíthatnád mire gondolsz :R Viánál jobban melegszik ez tény..de hogy ami nekem van nf410 atomstabil..az is tény.Jah és ahogy írtad via nem nagyon szereti a lint..ennek ezzel se volt baja:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#911) ftc válasza Chaser (#910) üzenetére


ftc
nagyúr

hümm 1 vagy a sok közül nekem nem ismerte fel anno...
ez amit linkeltem külföldi fórumok álltal....
via Mandriva 06 tökéletessen megy csak 07 nem ismeri fel via levele szerint auj lap végett október elejére irták uj drivert azota elegem lett....

(#912) Chaser válasza ftc (#911) üzenetére


Chaser
titán

Hát kicsit paráztam mikor megvettem a mostani motyómat, mert addig sata vinyó nem járt a kezemben és azt hallottam fel kell rakni drivert neki hogy felmenjen az xp. Csodálkoztam is hogy betettem és egyből felismerte a bios, aztán a win telepítő is:) Más nv chippel nincs tapasztalatom a64 terén, de az nf 410 az biztos jó.Néha előfordul, hogy valamire azt mondom megvétel után..na, ezt nem bántam meg. Ez most egy ilyen cucc:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#913) VaniliásRönk válasza Chaser (#912) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hát khm... :) Azért nem kellett lemez az XP telepítéséhez, mert az nV chipsetek PATA winyóként láttatják a SATA HDD-ket, ha csak külön meg nem mondod neki hogy NEE... :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#914) Chaser válasza VaniliásRönk (#913) üzenetére


Chaser
titán

Ezen mit értesz? Biosban sata eszközöknél ismerte fel...és hol kell külön megmondani hogy neee?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#915) VaniliásRönk válasza Chaser (#914) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azt nem tudom mert nem érdekelt a dolog sose (ha érdekel biztos megtalálod), de arra a nyakamat teszem hogy SATA HDD-re nem megy fel egy origi XP. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#916) gregorik


gregorik
senior tag

igaz, hogy az AM2 lassabb játékra, mint a 939?

(#917) VaniliásRönk válasza gregorik (#916) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Igen, és jobban is melegszik, meg sok megy tönkre... :W

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#918) Chaser válasza gregorik (#916) üzenetére


Chaser
titán

Ezt meg hogy érted? Mi az hogy lassabb játékra?:D Az am2 érzékenyebb a memóriára, ennyi. 667mhz alatt nem érdemes adni, és minőségi cucc kell neki. Az enyémnek egyébként melegedési problémája sincs...a melegedés meg chipsetfüggő..procim biztos nem melegszik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#919) gregorik válasza Chaser (#918) üzenetére


gregorik
senior tag

nyilván AM2-d van, ha így véded. mások szerint _egyelőre_ 30-32%-os teljesítménycsökkenés tapasztalható gammáknál (lásd pl. UT2004-teszt), én maradok a 939-nél.

(#920) ftc válasza gregorik (#919) üzenetére


ftc
nagyúr

30-32% hm hogy én miért nem tapasztalltam...

lehet 533-as memoknál....667 egálban van a DDR400-al és a 800-as kb 10-15% ver a S939-re...

(#921) VaniliásRönk válasza gregorik (#919) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nekünk tökmindegy mit hajtasz, maradsz aminél akarsz. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#922) Chaser válasza gregorik (#919) üzenetére


Chaser
titán

Nem védem:) De olyat mondani hogy gamere rosszabb az am2...hát ez olyan kenyem-vágom de lövésem nincs semmiről hozzáértésre utal. Egyébként mint én is írtam meg mások is, am2 memória érzékeny, márkára és sebességre is.667 az kb ddr400, de egy minőségi 800ast jó eséllyel 1000-en is lehet hajtani...én 667kingmaxon 800on megy minden problem nélkül.
Te nyilván a teszteket nézed..ott van az everest is..lehet benne gyönyörködni..amúgy megsúgnám hogy az én 1600@2000 semim sok a64et otthagy azonos órajelen memírás/olvasás terén:) De ezek csak tesztek..Gyakorlat? Integrált! gf6100 most wanted 1024ben tökéletesen megy, carbon 640x480ban, mindez a legkisebb am2 procival, ami nem más mint a 2800+ sempron, 128!kb L2-vel:)..és a konfignak 512mb ramja van, amiből a vga is lenyúl még 64-et..Aki meg 2 magos rendszerben gondolkozik majd az 939et elfelejti, év végén leáll a gyártás, aranyára lesz a 939-es x2-knek. Az am2-sek ára viszont jó eséllyel jövő nyárra 50%-ot ugrik lefele...A 939 annak jó buli aki csak 1 magos rendszert tervez, most és később is, és esetleg maradt memója egy korábbi pl socketA konfigból..Aki újat vesz maradék alkatrészek nélkül az AM2-t vesz...ha okosan akar vásárolni.
És akkor arról még nem szóltam, hogy egy tuninglapban egy semit simán alapfeszen 50%-kal túl lehet hajtani kis szerencsével..de láttam ennél sokkal durvább túlhajtást is:) A semi meg a64 kisebb L2-vel..2800+,3000+,3200+..ezekből hiányzik a c''n'q, a többi modellből már az sem.
Természetesen maradsz annál aminél akarsz :R Peace!:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#923) sczholl


sczholl
tag

Eladó
Amd athlon64 X2 socket AM2 4600+ box (hűtő nem volt használva)
Ára:50000Ft.

Okos ember hülyéskedik,hülye ember okoskodik.

(#924) ftc


ftc
nagyúr

[link]

Első AMD chipset...

(#925) kutyuska válasza ftc (#924) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Aminek nincs IDE interfésze?

[Szerkesztve]

" Babra munka, de megéri! "

(#926) zolynet


zolynet
addikt

Sziaszto!

Ismerősöm most vett AM2-es rendszert, és hát elég hurka teszt jött ki:
késleltetés ~ 76ns
írás: ~1500
olvasás ~ 3100
Konfigja: MSI K9NGM-L , 3000+ Orleans, 2x512MB 667Mhz Kingston
Bootolásnál kiirja neki hogy DC vannak a ramok.
Még nem láttam a gépet , sztem vmi bios beállítás lehet, de ez így sztem nagyon gyatra
főleg h azt vesszük h az én s939-es rendszerem 3500+ Venice, 2x512MB ddr400-al:
késleltetés ~ 47ns
írás: ~2200
olvasás ~ 6200
Van vmi módja annak hogy ne 333Mhz-en menjenek a ramok? Eddig azt olvstam hogy az a default beállítás bios-ban. Illetve még annyit olvastam hogy tán egy antitung nyák ez a Msi K9NGM-L.
Segítsetek ha van vmi tipp hogy a ramok monjuk ha nem is 800Mhz de jobb eredményekkel menjenek.

üdv: zolynet

Life is too short to stay stock!

(#927) VaniliásRönk válasza zolynet (#926) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az ismerősöd sikeresen kiválasztotta az egyik leggyengébb alaplapot, lehet jobb ötlet lett volna előbb kérdezni és csak aztán vásárolni, nem pedig fordítva...
Ettől függetlenül az eredmények nagyon gyengék, ennél sokkal többet lehet kihozni a konfigból. A tuningot viszont el lehet felejteni, ahhoz normális alaplap kell.
Jah, a DDR400 késleltetése jobb, DDR2-667-nél tuninggal is csak elérni lehet (nekem 733MHz-en 4-4-4-10 időzítéssel ~50), jelentősen lehagyni nem, viszont gyakorlati jelentősége nincs, csak a tuningőrültek élvezkednek rajta.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#928) robertkill


robertkill
aktív tag

hali...


gondoltam csatlakozom az AM2-es lapockák topichoz...

az első hozzászólásnál olvasható típusok közül az alúról a harmadik lap büszke tulajdonosa vagyok... (alul olvasható a konfigom)

nyitottam fórumtémát a lpnak... teszt és képek is vannak...


[link]


nagyon durva lap... imádom...

UI: ha tud valaki segíteni nekem... akkor bioszbeállítások kellenénet a proci és a memóriák tuningolásához mert tudatlanul nem merek csinálni semmit és alapon megy minden... írjatk... :R

ÜDV... RoberT...

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#929) zolynet válasza VaniliásRönk (#927) üzenetére


zolynet
addikt

Be volt szabályozva a pénzkeret, 12-13K-ból AM2-es alaplapot nagyon nem találsz, MSI nálam mindig is atomstabil volt. Azt már vásárlás előtt mondta, h tuning nem érdekli, és nem is fog tuningolni. Csak nem számítottam ilyen szerény értékekre. Ugyanis s939 és AM2 között vacilláltunk. DD2 előbbremutató ill a jövőt illetőleg az AM2 (AM3) lesz az amit majd még egy ideig kapni lehet, blalballlaaa......
Abszolut nem gondoltam miután azt olvastam h DD2 a DD1-hez képest 3-5% gyorsabb, nem úgy fest. Továbbra is kérdeés hogy akkor ez a max amit ki lehet hozni a géből?
Ill azért nem lehet tunigolni mert a bios nem engedi? :F

Life is too short to stay stock!

(#930) nightwish válasza VaniliásRönk (#927) üzenetére


nightwish
csendes tag

Szia VR!

Én vagyok az ismerős. :B
Ha már a leggyengébbet vettem akkor meg mondanád hogy miért a leggyengébb?
És ha többet ki lehet hozni belőle akkor hogyan.
Én nem akarom húzni csak beállítani hogy azokon a paramétereken működjön amiket a gyártó garantál.
Szal tudna valaki segíteni abban hogy ez egy alaplap hiba, memória hiba vagy processzor hiba? Vagy csak ennyit tud az alaplap?
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Udv.

Nightwish

(#931) ftc válasza kutyuska (#925) üzenetére


ftc
nagyúr

ha megnézed a képet van rajta....

A lényeg intVGA egy X700 4 pipe-al...

(#932) VaniliásRönk válasza nightwish (#930) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hali!
Ha ezt a kérdést felteszed nem nagyon fogok tudni olyat mondani neked ami meggyőzne arról hogy kidobtad a pénzed az ablakon. ;)
Nem tudhatom hogy mit csináltál rosszul pusztán annyiból, hogy Everest alacsony értékeket mér.
A gyártó nem garantál semmit, pár percig ellenőrzi hogy a kívánt névleges értékeken stabil-e, semmi többet, az hogy te teszteled hogy bír-e többet is nem tudom miért tabu.
Ha stabil a rendszered akkor nem valószínű hogy bármi hibás lenne.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#933) nightwish válasza VaniliásRönk (#932) üzenetére


nightwish
csendes tag


Senki többet harmadszor?

Üdv,

Nightwish

(#934) nightwish válasza VaniliásRönk (#932) üzenetére


nightwish
csendes tag


Ja és VR még mielőtt azt gondolnád hogy most kezdtem akkor megnyugtatlak:
Csak ezen a fórumon vagyok új.
Talán mégis megpróbálhatnád elmagyarázni hogy mi a bibi ;).
És ne tabu! Nem akarom húzni ha nem lehet (itt meg én nem tudok olyat mondani hogy elhidd).

Üdv,

Nightwish

(#935) ftc válasza nightwish (#934) üzenetére


ftc
nagyúr

nézd sokkal jobban jártál vele mint én a VIA-s lappal....ez tény

(#936) VaniliásRönk válasza nightwish (#934) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Most nézem ez nem VIA, de akkor nem 12-13k volt, legalábbis nem boltban/kiskeráron (17k) vetted.
Így viszont vehettél volna majdnem ugyanennyiért olyan alaplapot amit tuningolni is lehet, a Sempronok ált. alapfeszen mennek 150%-ot, ami azért érezhető. Olyan nincs hogy valamit nem lehet húzni! :D (leszámítva ha nagyon gyökér alaplapod van :) )
Egyébként nem igazán értem mit számít az hogy mikor kezdted, meg egyáltalán mit. :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#937) VaniliásRönk válasza nightwish (#934) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha szorítanak az anyagiak...
1. azon a komponensen spórolsz, amit cserélni akarsz (vagyis inkább a CPU keretéből -4-5000Ft mint az alaplapéból)
2. ha semmilyen körülmények között sem tuningolsz, akkor tökéletesen megfelel egy ASRock alaplap is, semmivel sem kevesebb (megjegyzem az MSI-nél még ez is jobb tuningban (mivel a BIOS-ban nem lehet állítani a HT-t, az Athlonodon 10%-nál többet nem tudnál húzni), sőt, az MSI-re relatíve sokat panaszkodnak mostanában)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#938) Sdi válasza nightwish (#934) üzenetére


Sdi
addikt

Hali

Az ismerősöd zolynet megtalálta az alaplap topikját [link], és ott azért pofásabb eredményekről számolnak be. Nézz át oda, talán tudnak segíteni.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#939) zolynet válasza VaniliásRönk (#937) üzenetére


zolynet
addikt

teszem hozzá hogy volt egy fontos dolog amit nem minden am2-es nyák tud, mégpedig az hogy szükséges volt 2db ATA csati az alaplapon, ez is behatárolta a vásárlást, ami természetesen nem kisker boltban történt...
ill fontosabb volt 2x512mb ram, mint hogy az alaplapba öljön több pénzt...ezek voltak a háttérinfók

Life is too short to stay stock!

(#940) VaniliásRönk válasza zolynet (#939) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

2 db ATA semmit sem módosít azon amit mondtam, és a 2x512 sem, a nForce 4 chipseteken 2 ATA van, és azok jóval olcsóbbak is mint az nForce 5x0-esek, ill. a ram is olyan dolog, amit nem nagyon cserélsz, azon sem érdemes spórolni.
Szabad kérdezni hol történt a vásárlás, apró vagy nagyker?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#941) zolynet válasza VaniliásRönk (#940) üzenetére


zolynet
addikt

Hidd el körülnéztünk , nem 1-ik napról a másik percre vásárolt a kollega. Nagyker boltolás volt. Azért nem sok nyák-ot találtunk a nagykerben ameik 2xATA-val rendelkezett. Ill még az ár dominált, mint íram 13,4K fizettett érte nightwish, ennyiért ez volt. Természetesen láttunk Asrockot is, nforce3-asat /vista/, de ammegmár nem mostani chipkészlet. Voljt mojolás h mi legyen...

Life is too short to stay stock!

(#942) VaniliásRönk válasza zolynet (#941) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hát te, nem tudom milyen nagykerben voltatok, de ASRocknak (olcsóbban!) van 4 olyan PCI-E alaplapja int. VGA-val, amin 2 ATA van, hogy a többi gyártót ne említsem... a nagyker meg gondolom tudott volna hozni mást is.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#943) zolynet válasza VaniliásRönk (#942) üzenetére


zolynet
addikt

mondjuk ki mostmár, én se a ram***ban sem a juven***ben nem láttam csak ASRock AM2NF3-VSTA AM2 ATX, más nincs , most sincs, nézd meg, ami meg van azon meg nics 2db ATA csati, ezt már nem is tudjuk tovább ragozni.
Teszem hozzá ha lett volna vmi megoldás Asrock verzióban akkor azt vásároltattam volna vele. Még talán ezt találtam egy hatszázadik helyen 17K-ért: Asrock AM2NF4G-SATA2 , de ennyit meg nem ért volna meg a cécó. Mint tudjok nightwish leszögezte h nem akar egyátalán tuningolni. Innentől kezdve...élvezze amije van, és használja egészséggel

Life is too short to stay stock!

(#944) VaniliásRönk válasza zolynet (#943) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az Asrock AM2NF4G-SATA2 kiskerben 16.5k (meg a többi hasonló ASRock lap is 17k alatt van), milyen nagykerek ezek? :F

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#945) Sdi válasza VaniliásRönk (#944) üzenetére


Sdi
addikt

Hali

Na basztasd már őket, ezt vették, kész. Ez így végtelen és főleg értelmetlen vita. Erre futotta. Bár valószínüleg valóban nem a legjobb választás volt.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#946) nightwish válasza VaniliásRönk (#944) üzenetére


nightwish
csendes tag


Aha... Na akkor elmondom:
Azért írtam ebbe a fórumba mert azt vártam hogy a jelenlegi körülményekhez kapok valami épkézláb megoldást.Nem te vagy az aki erre válasz tud adni.
Osztod itt nekem az észt hogy ezt kellett volna meg azt kellett volna. Ez van és kész!
Nem vagyok tuning csávó és gondolom hogy az is normális alaplap amit nem lehet húzni, úgyhogy légyszi szálj le a témáról ha értelmeset nem tudsz mondani.
Majd valaki aki nem annyira profi ad valami használható tanácsot.
Ezek után meg hogy mit kezdtem és mikor ahhoz semmi közöd. Maradjunk annyiban hogy én még láttam belülről és szereltem is 286-ost. Csakhogy tudod a számítástechika nem csak a ''Húzzuk a procit meg a memóriát''-ból áll.
Hanyagolj légyszíves.

Üdv,


[Szerkesztve]

Nightwish

(#947) VaniliásRönk válasza nightwish (#946) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Csak azt nem értem ha ennyire profi vagy miért nem tudod megoldani a problémát. :)) Egyébként láttam belülről XT-t is, de nem tudom ez milyen kvalitásokat felételez, akkor én nagyon büfé vagyok? :DDD
Amint a válaszokból is látod, a hiba valószínűleg nem a hardware-ben van... ;)
A számítástechnika valóban nem a 'Húzzuk a procit meg a memóriát''-ból áll, de aki ért is hozzá valamit az nem szokta elutasítani, egyébként a 3D gyorsítók óta a VGA-t is lehet húzni. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#948) scica


scica
csendes tag

Hali !
Csak pár szó az utóbbi lángokhoz, igaz segíteni nem tudok.
Nemrég vettem kiskerben 18600 Ft-ért Abit KN9-es lapot.
Ha nem is akarom tuningolni a cuccot akkor is tud mindent és még van rajta 2 ATA csati is.Ha meg tuning kell azt is engedi.
Sztem mostanság a legjobb választás ha nem kell SLI meg frinc-franc.

http://www.rallyheart.hu/201001123652/best-of-atmoszfera-moris.html#comment-1345

(#949) VaniliásRönk válasza scica (#948) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

:R

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#950) nightwish válasza VaniliásRönk (#947) üzenetére


nightwish
csendes tag



Én nem mondtam hogy büfé vagy csak hogy nagyképűen viselkedsz.
Ha nem tudsz segíteni akkor ne mondd hoy gagyit vettem mert mostmár én is tudom.
A hardware nagyon gyorsan fejlődik. Nem csak a teljesítmények hanem a szabványok is változnak. Nem vagyok benne (kb. 1,5-2) éve ezért mellé nyúltam és segítséget kértem.
Te meg: ''Jó nagy szart vettél!''
Na kössz a segítséget.
Amúgy meg valszínüleg nem fogják becserélni mert nem hibás!
Ennyit erről mert gondolom hogy most sem látod mi a baj a válaszaiddal.
Akármit írsz én már nrm fogok reagálni.
Mégegyszer köszönöm hogy felvilágosítottál. :F

Üdv,

Nightwish

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Socket AM2 / AM2+ (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.