Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Socket AM2 / AM2+ (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5001) Chaser válasza ghostie (#4992) üzenetére


Chaser
titán

Szó szerint értem, Geil value-ból tudtommal van 667-es és 800-as is, nem írtad neked melyik van.

#4996 VaniliásRönk : nem a kezeléssel van gond, hanem valszeg a rammal, nálam is hasonlót csinált a Geil először, a "nem kezelést" meg arra értem, hogy nem feltétlen 800-on fogja hajtani a 800-as ramot se, főleg brisbaneoknál a hülye feles szorzó miatt.

1ébként én 2.2V-on melegedés nélkül használtam az ultrát, valszeg bírna az többet is ventivel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5002) VaniliásRönk válasza Chaser (#5001) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Sikeresen félreértettelek? :D Sorry. :)

rollins: CL5 800 még belefér, CL6-ot felejtsd el. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5003) rollins válasza Chaser (#5001) üzenetére


rollins
őstag

#4989

:)

(bakker nekem meg antituning ramjaim vannak (samsung 800-as, nemképes menni 830 felett még 2.2V -on sem cl5 -ben, cl4 -ben meg pláne, de cl6-ban megy 930 -at 1.9V, azért az még jó?)
mit nem értesz ? :)

(#5004) Chaser válasza rollins (#5003) üzenetére


Chaser
titán

?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5005) rollins válasza VaniliásRönk (#5002) üzenetére


rollins
őstag

cl6 tényleg nem legjobb, de nem tudom everest kamuzik -e, de cl6 -os 904mhz-nél már jobb eredményeket mért, mint 800-nál cl5-ben, szval elég gyanús az everest mérése, bár a winrar benchmark eredmény szinte azonos volt a két beállításnál, persze 904-en már kb 2717mhz-en járt a cpu.

(#5006) VaniliásRönk válasza rollins (#5005) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A késleltetést is nézted? Mert az a lényeg, a sávszélességnövekedést pusztán a magasabb CPU órajelnek köszönhetted.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5007) ghostie válasza Gyuri27 (#4994) üzenetére


ghostie
tag

Gyuri27:
Már másodjára olvasom az idézetet, de valahogy nem nagyon fogom fel hogy mit is akar jelenteni :)
A második linken található táblázatot már én is láttam, ez alapján ha esetleg elkezdeném picit húzni a procit, akkor csökkenne a memóra órajel és elképzelhető hogy könnyebben elindulna?

Feszültség kérdése:
Sajnos nem tudom megnézni és állítani sem, mivel még nincs nálam a gép, így nem tudom hogy alapból az ASUS lap mennyire állítja be a feszültséget.

rollins:
Kicsit korrigálom az első hozzászólást, a nem indult úgy értettem, hogy elindul de windows telepítésnél kifagy. Tehát elindul csak nem stabil.

Köszi
Ghostie

(#5008) rollins válasza VaniliásRönk (#5006) üzenetére


rollins
őstag

a memory és cache banch-nél alacsonyabb lett a latency a mem, l1, l2 -nél is, igaz nem sokkal (mem 1.5, L1 0.1, L2 0.6 ns-dal jobb)

(#5009) rollins válasza rollins (#5008) üzenetére


rollins
őstag

alap-cl5, 907ram-2720cpu-cl6, 874ram-2620cpu-cl6, Viszont 874mhz ramnál lassabb a memory copy eredmény

(#5010) gabi81


gabi81
tag

sziasztok!

mivel mindig is nagy amd fan voltam igy nagyon valószínű hogy belépek én is az x2-es táborba :DD de a segítségeteket szeretném kérni alaplap választásában.
(azért előbb nyugtassatok meg hogy jó választás egy x2 rendszer vásárlása, most a c2d fénykorában.)

az am2-es alaplappal szembeni elvárásaim:
- legyen rajta 3 hagyományos pci VAGY dual lan+2pci
- ne legyen asrock
- (egy kevés) tuninglehetőség azért legyen benne
- és mivel kispénzű user vagyok így 20-22k-nál ne legyen több az ára

egy 4400+ vagy egy 4800+ proci lesz majd benne.

ja és még egy kérdés: hogyan alakul egy brisbane és egy dual core pentium(2160,2180) teljesítménye (főleg játékok alatt) ha mind a kettő azonos órajelen jár?

segítségeteket előre is köszönöm.

just believe in yourself

(#5011) greatchaos válasza gabi81 (#5010) üzenetére


greatchaos
addikt

azonos órajelek mellett még partiban vannak, de a kis p4-ekben iszonyat tuning lakik, ez negetívum amd-s részről (egyedül olcsósága szól mellette)
- teszteltem 5000+ x2-t egy hd2900xt-vel (susu stalker verzön) aztán nem tudta meghajtani, nemkicsit, nagyon nem... egy 4300c2d jobban meghajkurászta... - a döntés a te kezedben van... (így 2007 őszén már nem nagy sikk x2-s táborba belépni - magam sem vagyok benne, de ez csak a saját véleményem a quad procik korában)

(#5012) Gyuri27 válasza ghostie (#5007) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem ez mutatja. Azt, hogy az osztóbol kifolyólag milyen cpu sebességhez milyen ram sebesség tartozik.

A geil ramok alapból 667-n indul az spd miatt. Aztán a bioszban be állitod, hogy 800. Mert annál a lapnál csak azt lehet állitani, hogy 533, 667, 800. + adsz neki kis feszt. Akkor mennie kell 800-n alapból.

Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

greatchaos: a q procik még uri hóbort. Mivel 50k-ba kerül. Azért ennyi léje nem mindenkinek van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5013) katt777 válasza rollins (#5003) üzenetére


katt777
félisten

Az én Samsungjaim simán mentek 944-en (CL5) is anno 4200+ proci mellett MSI K9A Platinumban. Csak 970 körül álltak le, ott már le kellett venni őket 667-re biosban. Mi több, 850-ig még az 1T-re levett parancskésleltetés sem okozott gondot nekik (viszont gyorsultak, ami az egyéb latency beállításokról nem volt elmondható (5-4-4-12, pl.) Mindehhez 0,05V fesz. emelés elég volt, a biztonság miatt adtam neki +0,1-et (így volt 2V-on, mert alapból 1,9), Ja, és HT végig 5X-en volt, 1234-et is gond nélkül vitte.
A 6000+ FSB korlátja sajna jóval lejjebb megállítja a tuningot.
Lehet, hogy lap/proci prob., vagy sikerült tré Samsungokat kifognod?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5014) Chaser válasza katt777 (#5013) üzenetére


Chaser
titán

A 6000+nál nem FSB limit van sztem, hanem 1xű technológiai korlát.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5015) Chaser válasza gabi81 (#5010) üzenetére


Chaser
titán

Kis segítség, hátha így könnyebben döntesz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5016) Balinov


Balinov
félisten

kis érdekesség a gigás 800-as kingmaxok R690G+ sempron viszonyáról. akárhogy próbáltam idáig,nem megy dualchanelben 2db hótegyforma gigás 800-as kingmax.nos,ha visszarakok mindent alapórajelre,akkor elindul rendben a gép.viszont! már 220-as htt-nél is lefossa a bokáját,ha a dc szerinti slotokba pakolom a 2db dimm-et. 4db adatánál érdekes ilyen gond nemvolt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5017) rollins válasza katt777 (#5013) üzenetére


rollins
őstag

Ilyen jól mentek a samuk nálad? Sajna a ramok nem bírják a jobb időzítést nálam, igaz más procival még nem volt alkalmam megfigyelni, de sztem azzal se menne jobban. Mikor vettem, még 22 ezer volt 2x1gb, most meg már csak potom pénzért tudnám eladni, így marad ez, ami van.

(#5018) Gyuri27 válasza Balinov (#5016) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes. A ramos totyikban a kingmax fanatikusok meg állandóan letépik a fejed, ha rosszat írsz.
De azon gondolkozzunk el Béláim az úrban, ha valami ennyire olcsó miért is az? :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#5019) Balinov válasza Gyuri27 (#5018) üzenetére


Balinov
félisten

de ez még nem az annyira olcsó km 1GB/800-as,nyár eleji vétel.vmi kilenc K volt darabja..
az a röhej,hogy ddr2-667-nél sem ok 220-as htt-nél...tiszta vicc az egész,bezzeg a 2fajta 800-as adatából az összesen 4db félgigás meg tsontnélkül megy 1,8V-n is...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5020) Gyuri27 válasza Balinov (#5019) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor a tanulság mindenkinek egyértelmű.
Tavasszal az adata is drágább volt!

MSI announces AMD 790FX mainboard K9A2 Platinum

Amd - Radeon - Ryzen

(#5021) VaniliásRönk válasza Balinov (#5019) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Mi lenne ha adnál egy kis feszt a RAM-oknak? Egyébént a modulok szinkronban tartása az alaplap feladata lenne.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5022) Balinov válasza VaniliásRönk (#5021) üzenetére


Balinov
félisten

lehet,csak az asus lapom topikjában írtam - bár kétlem - de adtam a lap által adható max 2,1V-t.eredménytelenül

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5023) katt777 válasza Chaser (#5014) üzenetére


katt777
félisten

Amelynek a megjelenési formája az FSB limit. :D Ezért nem hiszem, hogy sokan beruháznának 6400+-ba. Amit az tud, azt tudja a 6000+ is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5024) VaniliásRönk válasza Balinov (#5022) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Őszintén szólva ilyet még Elixir RAM-októl sem láttam, kérd hogy cseréljék ki az egyiket. (BIOS a legfrissebb?)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5025) Balinov válasza VaniliásRönk (#5024) üzenetére


Balinov
félisten

az lezs,az biztos, bios 0901-es,mivel legutolsó végleges nekem - se - megy fel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5026) Chaser válasza Gyuri27 (#5020) üzenetére


Chaser
titán

Azért mert olcsó a kingmax, még nem xar:) Volt pár a kezemben, találkoztam ilyennel, hogy csak bizonyos ramokat komált a cucc, ez vagy a proci, vagy a lap "ficsőre", bár sztem olyankor mind2-jüké:) 1ébként a Geil ultra se drága, 21k 5 év garral 800@cl4 2 gigáért nem hiszem hogy sok. Lementek az árak gyermekeim :K

Jó az MSI lap, érdekelne majd az itteni kiskerára...

#5023 katt777 : tök mind1 hogy hívjuk vagy nem?:) Am2-re én 4200+ felett nem áldoznék pénzt, sztem felesleges..

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5027) Gyuri27 válasza Chaser (#5026) üzenetére


Gyuri27
félisten

A bazárban már kevesebb az ultra. Az iben is [link] :Y

Nem az a kérdés, hanem olyan gyegus lesz mint a 9a palatinum?

Amd - Radeon - Ryzen

(#5028) Chaser válasza Gyuri27 (#5027) üzenetére


Chaser
titán

Ez csak egy helyi kisker ár volt, de jó árakat linkeltél :K :R De mert olcsó, attól még nem x@r :))

"Nem az a kérdés, hanem olyan gyegus lesz mint a 9a palatinum?" azt se ismerem, sztem ezt se fogom közelebbről

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5029) Gyuri27 válasza Chaser (#5028) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem az. Csak kb + 3 k-t már van választás dögivel.

Mindig kikapok a kingmaxok miatt :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#5030) VaniliásRönk válasza Gyuri27 (#5029) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

1GB-os modulonként +3k-ért. ;) (az csak +50% felár :D)

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5031) katt777 válasza rollins (#5017) üzenetére


katt777
félisten

215-ös FSB fölött már nem megy a jobb időzítés, de alapon stabil volt. RightMark Memory Analyzer-rel lehet menet közben változtatgatni, hogy ne kelljen mindig újraindítani a késleltetési értékek beállításához, ill. ha lefagyna, nem kell CMOS clear, met az én lapomban csak úgy áll helyre.
RAM akkor is drága volt, amikor én vettem, sőt, akkor még a 4200+ is annyiba került, mint később a 6000+. Egyszer kellett gépet vennem úgy, hogy rá kellett fejleszteni, bele is buktam némi pénzt. :(
Ha Windsor a procid, akkor az nem lehet szűk keresztmetszet, és a Gigabíte-ról is nehezn tudom elhinni, szóval lehet, hogy rossz RAM-szériát fogtál ki. Én a VGA-mmal jártam így. Másnak 700 fölött megy a GPU-ja, nekem meg már 680-hoz is agyon kell feszelnem.
Viszont a lapom nagyon jó tuningra, és az 1.7 bios végre használható is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5032) katt777 válasza Chaser (#5026) üzenetére


katt777
félisten

Ha válogathatnék, én sem, de hosszabb távra kellett megoldás. Majd 10.1-es VGA-ba fektetek manit, annyi tán lesz, ahhoz meg kell egy erősebb proci.
Tényleg mindegy, hogy hívjuk. :) Csak az "FSB korlát"-ból többet lehet megtudni valaki számára, aki nem ismeri, mint a "technológiai"-ból. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5033) petyuska74


petyuska74
tag

Sziasztok!

a segítségeteket szeretném kérni. AM2-es alaplapot szeretnék venni, de sajnos nem ismerem az AM2-höz tartozó chipseteket..
A következők lennének fontosak:
DDR2800
1X PCIE
SATA2 legalább 4 db
integrált hangkártya, lehetőleg 7.1-es (5.1-es hangfalam van és a fejhallgatót és a két oldalsó hangfalat szeretném úgy használni, hogy ne kelljen állandóan ki-be dugdosni a gép hátulján)
LAN 1X (de nem baj ha 2 van)
USB2 min 6 db
Firewire az ár függvényében.
Garancia, újra több, mint 1 év.
jó lenne, ha egy kis tuningot is bírna.

Nem a legeslegjobb alaplap érdekel, mert gondolom az jó drága is.

Eddig ilyen alaplapjaim voltak: Asus A7N8X-E Deluxe, MSI K8N SLI Platinum, Abit KN8 Ultra (jelenleg is ez van)
Szóval olyat keresek, mint az eddigiek voltak anno az ő kategórájukban.
Használt is megfelelne, ha pl van rá gari.

A segítséget előre is köszi.

üdv mindenkinek

(#5034) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!Életképes így ez a konfig?Első gépnek pakolom össze,ezért nem egy erőgép...
A gépbolt gépösszerakója szerint minden ok vele,de azért én megkérdezlek titeket is. :)
Ilyenek érdekelnek,hogy minden összeillik e,elég e ez a táp hozzá,meg hasonlók.
Asrock AM2NF3
AMD 3200+ AM2
Asus TA882 ház (ez jó az alaplaphoz?)
fsp 350 aktív fps
160GB Hitachi HDD S ata
kingstone 512 ddr2 667mhz
Ati 9250 128mb
NEC AD-7170 SATA 18X DVD író
Előre is köszi a segítséget!
Dodo

(#5035) Balinov válasza dodopek (#5034) üzenetére


Balinov
félisten

a lapot sztem felejtsd el, Nforce3-as,így még az előző generációs AMD procikhoz készült.
Proci szvsz jó,kezdésnek elég lesz,később mehet bele egy olcsó kétmagos. ház + táp vinyó,dvd firkantó az korrekt,tápom ugyanolyan,ettől erősebb konfigot is elvinne. ram,az kevés,főleg,mikor mostanában 6,6k bruttóért megy az 1GB-os ddr2-800-as kingmax. legalább 1gb-ot tegyél bele,de inkább 2x1Gb.
vga: 9250-et felejtsd el, gyk az ősrégi 8500-ös radeon ráncfelvarrott változata. ha rám hallgatsz,akkor keresel egy Asus M2A-VM lapot (mint az adataimnál látható lap) ez ~15-16k bruttó, lan,7.1-es hangcucc, 2db ide,4x sata2,4db ram foglalat és elég korrekt kis cucc.ja és PCI-E 16x csatival bővítheted a kb Radeon 9600nonpro kaliberü X1250/1200 vga-t.ami reggelire megeszi a 9250-est

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5036) dodopek válasza Balinov (#5035) üzenetére


dodopek
addikt

Azért mondtam,hogy első gép,mert nekik ez is bőven elég lesz.Nem azt akarom,hogy vigye a legujjabb játékokat,csak hogy hiba nélkül fusson.Ez így össze van állítva nekik 55e+monitor,bill,egér,hangszóró.Meg kell állnia 100 alatt.Így eléggé meg van kötve a kezem.És ha azt számoljuk,hogy ők mindenképp a tescoban kapható 99990ft-os szettet akarták megvenni,amiben MINDEN (a memoria is) integrált,akkor asszem ez így jobb nem?Alig bírtam lebeszélni őket róla...
max 13e tudsz mondani jobb lapot hozzá?

(#5037) Balinov válasza dodopek (#5036) üzenetére


Balinov
félisten

Ja,így már értem. Nehéz harc az ilyen,ismerem jól a tényállást. Igazából ~13k körül egy Abit NF-M2SV-t választanék, ez egy győri kiskerbe pölö 13200 bruttó és szintén van rajta - bár gyenbébb - integrált VGA. Lehet,hgoy az elbőb rosszul fogalmaztam, de én speciel azért ajánlottam azt a ~15k-s Asus lapot mert azon integrálva van egy korszerű,DX9c képes monitorvezérlő.Így megspórolnátok a 9250 árának mondjuk legalább a felét és megjönne a +512mb ram ára.

Muszály a gépboltból vásárolni amúgy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5038) dodopek válasza Balinov (#5037) üzenetére


dodopek
addikt

Nem ott vásárlok,csak szoktam használni a gépvarázslóját,hogy biztosan klappoljon a konfig.Szétnézek jópár boltban,hogy mi hol olcsóbb,vagy akciós.Ha tisztán gépboltból vásárolnék,az +20e lenne...
Amúgy utánanéztem az M2A-VM nek,és a Vörös toronyban 13800huf.Ugyhogy lehet,hogy az lesz belőle...

(#5039) Balinov válasza dodopek (#5038) üzenetére


Balinov
félisten

ja,értem már. mondjuk nekem dobott egy mókásat a gépösszerakó varázslójuk,mikor a mATX laphoz az általad írt Asus házat választottam és aztmondta rá,hogy nem kompatibilis.. :D
13k-ért sztem jobb vétel,mint az abit amit másik alternatívának mondtam. jobb az a gpu ,mint a 9250,márcsak a multimédiás képességei miatt is. Én még COD2-vel is kipróbáltam,meglepően jól ment vele 1024-ben. 6100-es nvidia int vga-n jól vissza kellett butítani..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5040) dodopek válasza Balinov (#5039) üzenetére


dodopek
addikt

Akkor azt hiszem,meggyőztél.:) Remélem ők is belemennek.Riogatják őket rendesen a mindent csak integ VGA ne! Persze a tescos gép jó lett volna,mi? :D:D:D

(#5041) Balinov válasza dodopek (#5040) üzenetére


Balinov
félisten

nézd,én ezt úgy szoktam lekezelni,hogy elmesélem,hogy azért van már a második int. vga-s alaplapom,hogyha pci-e vga csere van,akkor is tudjam a gépet használni. :DD :DD :DD vagy neadjisten beszarik a VGA kártya...(épp pár hete jártam így,pont jóljött,hogy míg a gari intéződik,addig is tudják használni) sokan HTPC-kbe rakják ennek a lapnak a HDMI-s változatát. Persze azt is meg kell említeni,hogy bármikor tudnak belerakni egy külső vga-t.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5042) GD


GD
őstag

üdv!

keresek olyan deszkát ami integrált nvidia vga-val felszerelt de legalább 6sata csatis
továbbá nem hátrány ha nem microATX és van rajta 2-3 pci és 2-3 pci-e
asus, gigabyte -ra gondoltam
SLI nem érdekes
mindenképp passzív hűtésű chipset
ATI, AMD, VIA chipsetek kizárva

köszi

(#5043) dodopek válasza Balinov (#5041) üzenetére


dodopek
addikt

Ez jó 5let! :D:D
Asszem végképp ezt a lapot fogom hajtani.
Megint lesz mivel lego-znom! :D:D
Még1x köszi az infót! :)

(#5044) Balinov válasza dodopek (#5043) üzenetére


Balinov
félisten

szivesen,nincs mit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5045) Chaser válasza GD (#5042) üzenetére


Chaser
titán

Talán ez jó lenne neked, bár nem 6 sata csatis, olyanról nem is tudok vgaval szerelve.
Nem szereti a linux a többi chipet?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5046) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Msi 790 magyarul és képpel. :C

VaniliásRönk: ha így nézzük. Ha úgy, hogy most a kingmax 800 7k 2x1 giga 14k és már normális ramokat 16-18k-ért kapsz. Akkor más a helyzet. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5047) GD válasza Chaser (#5045) üzenetére


GD
őstag

nos igen :B
szívtam eleget ati-val..
via elmaradott.. jah igen a jó öreg sis meg már lassan eltűnik :-)

max ha több sata kell, belevágok vmi pcie sata vezérlőt..

tnx

(#5048) petyuska74 válasza petyuska74 (#5033) üzenetére


petyuska74
tag

sziasztok,

a segítségeteket kérném az 5033-as hsz ügyében.

köszi

(#5049) Chaser válasza GD (#5047) üzenetére


Chaser
titán

Rollinsnak köszönd, az Ő konfigjában láttam valamelyik nap:)

#5034 dodopek: az FSP tud aktív FPS-t?:)akkor vga nem is kell a gépbe:D PFC-re gondoltál sztem inkább:)
3600-os brisbane x2 Arctic Cooling Alpine 64 hűtővel nem érdekel 12k-ért postával 1ütt ebbe a szuper FPSgenerátor gépszörnybe? Ha igen privi.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5050) Gyuri27 válasza GD (#5042) üzenetére


Gyuri27
félisten

"ATI, AMD, VIA chipsetek kizárva"
nem értesz hozzá? :DDD

Chaser: legalább valami ujat ajánlj. pl [link].

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Socket AM2 / AM2+ (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.