Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#892) Thomeee


Thomeee
tag

Jo estét! Nem akarok hülyegyereknek tünni de lenne egy problémám, végre felszereltem hetekkel ezelött megvett ninja rev B-met..... fehér pasztát használtam az ezüstöt letakaritottam ugyahogy a prociról, aztán mikor feltettem a fehéret igaz egy picit keveredett az ezüsttel ami igy rajtamaradt egy kicsike..... lehet ez az oka majd kiderül (nem használtam sokat tényleg csak annyit amennyi szükséges, nem elöszőr csinálom) . A lényeg hogy néztem Everestet és ugye kiirja az Érzékelőnél 1 CPU / 1.mag 25 fok
1 CPU / 2.mag 32fok szóval miert van ez a nagy eltérés.... és ez ilyen arányban változik.... tehát ha 1. 23 fok 2. 30fok ha 1.19 fok 2. 25 fok és nem értem miert van ez? Mikor gyári hütö volt rajta mind2nél 49 volt vagy 49-50 tulajdonképpen 1 fok eltérés volt álltalában.......
Lehet ez nem hiba, nem gond vagy másnak is ilyen de engem kicsit zavar...... Mit javasoltok vegyem le és ujra rakjam fel? Hmmm? A helpet előre is köszönöm! :R

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.