Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Gaabbaa válasza Orcanus (#1649) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

a-gps lényege hogy kapsz egy olyan "plussz" lehetőséget hogy ha akarsz(nem kötelező) akkor letöltheted előre a műholdak állását, és ezzel, kvázi megkönnyíted a gps vevőd dogát, mert csak ki kell olvasni hogy hol is keresenne nagyjából....

Semmi hálózat kötődés nincs, ezt a plussz szolgáltatást elérheted a mobil hálózat szolgáltatódtól is, meg wifi-ről is....

de ha nem akarod hogy leszedje neked ezt a plussz infót a netről akkor egyszerűen kikapcsolod, és mezei gps-ként használod....

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1652) Schumacher! válasza Gaabbaa (#1651) üzenetére


Schumacher!
tag

az Igo-nál ezt hol lehet?? mert én letölteném ezzel még gyorsabbá téve a beindulást :)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1653) Orcanus válasza Gaabbaa (#1651) üzenetére


Orcanus
csendes tag

Értem.
Akkor csak megzavart ez az info: a-GPS "A mobiltelefon a navigációs adatokat nem csak a műholdaktól, hanem a mobilszolgáltató szerveréről kapja meg"
Mert ugyebár ha külföldre megyek, akkor a mobilhálózat is más, meg a tarifák is ..stb...
De akkor ezek szerint ez nem probléma csak ki kell kapcsolni ezt a szolgáltatlást és simán a műholdakat befogni mint egy sima navival...

(#1654) Gaabbaa válasza Schumacher! (#1652) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

nem kell külön beállítani az igoban...

a telefonon bemész a settings/general settings/gps/xtra és ott enable-re teszed....ennyi

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1655) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Még egy kérdés: mennyire jó a tok, amit alapból adnak a telóhoz? Mennyire védi, mennyire tartós, vagy bármi tapasztalat?

(#1656) Gaabbaa válasza Orcanus (#1655) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

én nem kaptam hozzá tokot... amúgy is van saját kézzel gyártott! :K :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1657) Orcanus válasza Gaabbaa (#1656) üzenetére


Orcanus
csendes tag

NEm kaptál tokot ?!?!? Ez érdekes... Eddig ahány videot megnéztem a kicsomagolásról, mindegyik csomagban volt ilyen tok...csak azért kérdeztem rá ,mert a videokon nem látszik ,hogy mennyire jó minőségű..

(#1658) Gaabbaa válasza Orcanus (#1657) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

hát, a tesztekben azt olvastam róla hogy nem nagy szám, jobban jársz ha beszerzel egyet...főleg ha te se kapsz majd hozzá.... :K

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1659) #89874944


#89874944
törölt tag

Mikor fognak már megjelenni? Ez, vagy a hd... semmi értelmes telót nem kapni a szolgáltatóknak, teljesen le van pucolva a készlet :U

(#1660) Schumacher! válasza Gaabbaa (#1656) üzenetére


Schumacher!
tag

az érdekes... :U :Y
honnan vetted?? :F
szerintem jó a tok amit adnak, sok esetben használom hogy védjem a telot!!! :C

U.I.: kösz a gps választ!

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1661) Maxximus válasza Orcanus (#1657) üzenetére


Maxximus
őstag


A gyári tok annyira gáz, hogy komolyan még beszélni sem érdemes róla.
Itt viszont kis pénzért elfogadható tok és más egyébb van.
[link]
Én ma ezeket kaptam meg a Brando-tól. (1,5 hét volt)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1662) Maxximus válasza Schumacher! (#1637) üzenetére


Maxximus
őstag


Még nem tudom. 2 napja vitték a szervízbe,sztm jövő héten lesz valami infó.
Más:
Ilyen a hard tok.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1663) legiaap válasza Maxximus (#1662) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez az a tok, amit alul mutattál?
A hátlap ennyire felnyúlik oldalt?
Elég gázul néz ki.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1664) Avicularia válasza Lancelot24 (#1642) üzenetére


Avicularia
veterán

Pár kb-ot tölt csak le, ami filléres dolog.

Ja filléres,kíváncsi vagyok egy külföldi utazás során letöltött adatmennyiség után is ezt mondanád? :D

(#1665) Gaabbaa válasza Maxximus (#1661) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

azt a gumis tokot én is néztem ,lehet beruházok egyre! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1666) Lancelot24 válasza Avicularia (#1664) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Úgy van beállítva, hogy ha nem érzékeli a magyarországi hálózatot, akkor rákérdez, hogy töltsön vagy ne töltsön Xtra-t.

Más:

Valakinek infója van már, hogy mikor lesz elérhető a WM6.5?

(#1667) anzo válasza Lancelot24 (#1666) üzenetére


anzo
senior tag

Hivatalosan csak az év vége felé lesz :(
De már elérhető akár magyar nyelvel is :DD

(#1668) Schumacher! válasza Maxximus (#1661) üzenetére


Schumacher!
tag

hol vetted a telot???

egyébként nem rosszak...
Fóliát nem tudsz valahonnan,mert az nagyon kéne már!!!!!! ??? :W
Nem vettem le amivel küldték, de azt szarul rakták rá és koszolódik :(((

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1669) Schumacher! válasza Schumacher! (#1668) üzenetére


Schumacher!
tag

Más...

Én kipróbáltam az SPB Mobile Shell 3,5 de nekem nagyon nem jött be, 1000szer inkább a widget, nem rossz a story, gyorsabb, de látványosabb a Samu sajátja, és valljuk be ezt a telot a látványért vesszük :C én legalább is azért nem pedig azért hogy 1 másodperc helyett fél másodperc alatt töltsön be egy ikont/widget-et... :P

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1670) Schumacher! válasza Maxximus (#1661) üzenetére


Schumacher!
tag

ezt a piros tokot is megvetted ami az aljára kerül és ott van zacsiban?? :U
ha igen.. akkor kérdeném az milyen jó, nem túl vastag tőle, nem néz ki hülyén... stb? és milyen anyag? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1671) Schumacher! válasza Maxximus (#1662) üzenetére


Schumacher!
tag

fóliát is vettél??? milyen típusút, és hogy rakod fel, mert én attól tartok ha meg is veszem itt hogy és hol rakassam fel mert én nem értek hozzá.. ??

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1672) Schumacher!


Schumacher!
tag

a fóliára visszatérve rendesen az Omnia II-re van méretezve és vágva a fólia mind ami rajta volt a dobozba????? :Y

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1673) Avicularia válasza Lancelot24 (#1666) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor még az a szerencse,nem akar külön költségbe verni.

(#1674) Maxximus válasza Schumacher! (#1672) üzenetére


Maxximus
őstag

Gsmline.
Igen az a tok és azért nincs kicsomagolva, mert az omniám még mindig szervízbe van. A fólia szintén brando és méretpontos.(gondolom azért van rajta az i8000-es felirat.) Egyébként ezért vettem 2db-ot ha elrontanám az első felrakásást (soha nem raktam még fel fóliát) akkor legyen mihez nyúlni.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1675) Schumacher! válasza Maxximus (#1674) üzenetére


Schumacher!
tag

Köszi! Bocs ha sokat kérdeztem, csak én is megakarom rendelni a dolgokat...
Főleg ha 1.5hét a kihozatal!

A fóliánál gondoltam a méret jó lesz, de a kockánál, és felül is kivágták a 2.kameránál és a fényérzékelőnél? :F

Másik, az anyaga milyen annak a piros védő izének amit a hátlapra teszel amit te is megvettél? :F

Köszi előre is a válaszokat :R :C

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1676) Guinness


Guinness
tag

Valaki használja már (relatív) huzamosabb ideje spb mobilshellel? Sebesség? Akksiidő? A látványt nem kérdezem, mert el tudom képzelni:)

(#1677) Maxximus válasza Schumacher! (#1675) üzenetére


Maxximus
őstag


Fólia-Lásd a képet.
Bordó hardcase--első ránézésre gagyis műanyag, ha visszajön az omnia a szervízből és fel teszem akkor rajta már remélem nem lesz gagyi. Majd akkor nyilatkozok....

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1678) Maxximus válasza Guinness (#1676) üzenetére


Maxximus
őstag


Igen.Én.az elsők között ment fel az MS 3.0.1 (akkor még nem jött ki a 3.5).Tökéletes

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1679) Guinness válasza Maxximus (#1678) üzenetére


Guinness
tag

Jól összeszerkesztetted a kezdőképernyöt:) Köszi a választ! Igaz még alig 1 hónapja vagyok dia2 tulaj, de azóta is húz a szívem kicsit erre:)
Látom fentvagy 3g-n, van lehetőség ezt kikapcsolni itt is? Vagy progi hozzá?

(#1680) Maxximus válasza Guinness (#1679) üzenetére


Maxximus
őstag

Godolom ugyanígy mint az i900-ban [link] , de ha jól emléxem a TW-ben vagy a LARGE BUTTON INDICATOR-ban is ki lehetett.Nemtom most megnézni, mert mint írtam szervízben van.Egyébként nekem 1 gb-os net előfizetésem van szvl nem érintett a dolog soha csak külföldön ott meg jó a NODATA progi.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1681) Schumacher! válasza Maxximus (#1678) üzenetére


Schumacher!
tag

Köszi a válaszokat és a kiváló mellékelt képet :R :C
Meggyőztél, megrendelem, mert ez már trágya ami rajta van :(((
Egyébként amit én nem szerettem az Spb-ben az hogy néhányszor vissza vált az ős régi windows nézetre :O egyébként nem rossz de nekem jobban bejön a widget forma.. :B

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1682) Guinness válasza Maxximus (#1680) üzenetére


Guinness
tag

Ok, köszi az infót! Remélem hamar visszakapod a géped!:)

(#1683) jjc válasza Maxximus (#1661) üzenetére


jjc
aktív tag

csütörtökön volt két hete, h a brando-tól megrendeltem a fóliát és a "bőr"tokot. azóta sem érkezett meg.
jóleső érzéssel tölt el, h idén 20 dollárnyi tárgyi eszközzel segíthettem a sanyarú helyzetben lévő magyar postásokon.
(tudom-tudom: 3 dolláros kézbesítési díjért mi a f@szt várok... nem ezt)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1684) Maxximus válasza Guinness (#1682) üzenetére


Maxximus
őstag

Hát ja. Jövő héten ha nem kapom meg akkor elszakad a cérna. eddig is csak azért bírtam, mert meg van még az omnia1-esem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1685) Maxximus válasza jjc (#1683) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja-ja én is 40 dodóért rendeltem. Ráadásul a postás a szomszédnak adta oda a cuccot. Az meg nézett, hogy mi a sz@rt rendeltem én hong hong-ból, gyanúsan nézve adta ide, de lehet pont ezért nem merte lenyúlni :N Érdekes dolog ez a postázás.. Egyébként még nem vagy ki csúszva az időből. Kitartás!

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1686) Guinness válasza Maxximus (#1684) üzenetére


Guinness
tag

Te vetted a gsmline-nál, ugye? Kiváncsi vagyok amúgy, hogy ha bejön hivatalosan is 6.5tel rendes garival, akkor mennyit fog ugrani az áruk!

(#1687) #89874944 válasza Guinness (#1686) üzenetére


#89874944
törölt tag

"ugrani az áruk!" :Y :F lefelé gondoltad, ugye?

(#1688) hegyesidr válasza #89874944 (#1687) üzenetére


hegyesidr
tag

Hellóka ! Hogyan gondoltad ? Hivatalosan lenyelik helyetted a hasznot és az ÁFÁT ? Azért volt ezidáig ennyi az ennyi, mert még 6.1 volt, és szürke import ! A Speed Shop nem fogja elengedni a 25 %-ot !

(#1689) Guinness válasza #89874944 (#1687) üzenetére


Guinness
tag

Jól olvastad, az ára tuti felmegy, mert normális gari lesz hozzá, áfa, 6.5....Úgyhogy még most futás a boltba, vegyél 3at is:)

(#1690) Orcanus válasza Guinness (#1689) üzenetére


Orcanus
csendes tag

És szerintetek ezek a boltok ,akik most ennyiért adják, akkor majd nem tudnak szerezni onnan, ahonnan most ?!?!? Persze a gari más dolog ,de 6.5-el....

(#1691) Guinness válasza Orcanus (#1690) üzenetére


Guinness
tag

Persze, ez nyilvánvaló, hogy meglesznek ezek az olcsóbb, kevés garit ajánló szürkeimportok is, de lesz más opció a jobb kondíciókhoz. Sok bolt csinálja, hogy többféle árral tesz fel egy készüléket.

(#1692) Gaabbaa válasza Guinness (#1691) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

Szerintem szürke import vagy sem, ha olyan gsm boltnál veszed a cuccot ami nem egy "tegnap alakult cég" akkor semmi gond nem lesz. Én pl. az újmobil-nál vettem, 1 év garanciával, és nincs semmi gondom vele a mai napig. De aki gsmline-nál veszi annak se lesz gondja a garival.... A másik dolog ez a 6.5 vagy 6.1 téma.... Drága kedves fórumtársak, ha valaki vesz egy ilyen telót akkor nem tök mind1 hogy milyen rommal veszi meg?? úgyis az lesz az első dolga a kedves kütyümániás tulajnak, hogy azonnal kipróbálja a "főzött" romokat is (jobb akkuidő, optimalizált programok, gyorsabb rendszer).... Hát akkor??? Ha valaki ilyen telót akar az ne habozzon, vegye meg, és ne várjon a hivatalos megjelenésre mert TUTI, hogy valahol 160körül fog indulni a szolgáltatóknál....

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1693) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

ami kimaradt: jelenleg már elérhetőn a wm6.5 i8000-re kialakított változata... akár magyar nyelven is...Én is használtam már de visszaraktam a 6.1-t mert egyenlőre az jobban tetszik, és a 6.5 még nem tökéletes, de a szakácsok már készítik az új 6.5 romot, ami már sokkal több memóriát hagy szabadon, és egy "kicsit" jobban lesz optimalizálva.....

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1694) Guinness válasza Gaabbaa (#1692) üzenetére


Guinness
tag

Mindezzel tisztában vagyok, de a boltosok attól még kihasználják ezt, nem mindenki ennyire jártas a témában és van aki nem is jár fórumokra olvasgatni, csak megveszi, mert tetszik neki az egész, de mondjuk az ilyeneket még az sem érdekli, hogy 6.1 vagy 6.5...

(#1695) Gaabbaa válasza Guinness (#1694) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

pontosan... ha valaki már azon agyal hogy megvárja a 6.5-t az, kb. fél napnyi "utánajárással" gond nélkül eljut egy olyan szintre, hogy meg tudja magának csinálni a romfrissítést, és ezzel jó pár 10e forintot spórolhat magának....

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1696) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

én is csak év eleje óta foglalkozom a pda készülékekkel, i900-as volt az első pda-m, azon kitapasztaltam a dolgokat, kb. 1 hónap babrálás után nekimerészkedtem a romfrissítésnek, és utána jöttek, mentek a romok, mindig az aktuális hét romja volt a telefonon... aztán most itt az i8000, ami már sokkal komolyabb cucc (legalábbis nekem) de az alapjai ugyan azok, ezen is wm van, mindent ugyan úgy lehet rajta alakítani, babrálni....

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1697) Supercharger


Supercharger
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne , hogy az omnia 2 re is fel lehet ( "már" ) rakni a touchflo -t?..
(mert láttam egy videón hogy azt tettek rá..csak nem látszódott a sötétbe hogy az egy jet vagy régi omnia -e?

(#1698) Dare2Live válasza Gaabbaa (#1695) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

átlagnak ez nem megy, nem meri, azt se tudja lehet.....

Ezért is van sok embernél rémítő híre a WMnek (és az Omnianak is) mert alapon használják, sokan még gyári FWt se frissítenek... :(

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1699) Nyusziman


Nyusziman
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a GSMLine- tól szeretném megrendelni a telot és az lenne a kérdésem h mit tartalmaz a doboz--van benne cerka, headset, tok???
2. kérdésem h főzött romokat honnan lehet letölteni???? pl: wm 6.5 HUN??
Köszi a válaszokat

(#1700) anzo válasza Nyusziman (#1699) üzenetére


anzo
senior tag

Hát hogy ennél a boltnál mit tartalmaz a doboz azt nem tudom de általában mind ezek benne vannak amiket említettél.
Rom kérdésben pedig innen eltudsz indulni elég sok hasznos információ össze jött már. :)
PFC Omnia2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.