Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) anzo válasza student (#1897) üzenetére


anzo
senior tag

Már régóta használjuk ezeket a buildeket az i900-ra :K
Az omnia2-re is fellehet majd rakni ha egyszer lesz hozzá program a rom főzéshez.

(#1902) AS


AS
félisten

Samsung Omnia2 VS HTC HD2!
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1903) Schumacher! válasza AS (#1902) üzenetére


Schumacher!
tag

Egyértelmű: Omnia II :R :C

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1904) student válasza AS (#1902) üzenetére


student
őstag

dizájnra jobban bejön a tepsi hd, meghát a kijelző méret se gyerekes

(#1905) babosmiki válasza erdoke (#1898) üzenetére


babosmiki
addikt

Mert már van végleges hazai 6.5-ös ROM? :Y
Honnan tudom letölteni?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1906) Schumacher! válasza student (#1904) üzenetére


Schumacher!
tag

Nekem pont a "tepsi" miatt nem jön be, másik meg nincs is dizájn ezen a telefonon, ahogy mondtad egy NAGY TEPSI :K :P

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1907) erdoke válasza Schumacher! (#1906) üzenetére


erdoke
titán

Mindössze 3 mm-rel magasabb, miközben 1 mm-rel vékonyabb (többnek tűnik a különbség a lekerekített szélek miatt). Tény, hogy a 7 mm-es szélesség különbség jelentős, de ha megnézed, talán még keskenyebb is a bazi nagy kijelző kerete. A 4,3" megkéri a magáét, de ez legyen a legnagyobb kompromisszum.
Még az a kérdés, mivel van lefedve a kapacitív kijelző. Az edzett üveg komoly különbség lenne, nem kell vacakolni a fóliákkal vagy a karcokkal.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1908) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Előző hsz-ekben olvastam hogy néhányan várnak az itthoni hivatalos debütálásra, valamint a wm 6.5-re
Nem vagytok egyedül! Nagyon várom már, hogy hivatalosan kijöjjön a wm 6.5 mert nem szeretnék minden héten romot frissíteni... mondjuk nem tudom, hogy utána mennyit kell majd várni a 6.5.1-re, de az is jó lehet, bár szerintem azt már nem várom meg, míg hivatalosan kitolják. Mindegy, egyelőre azt sem tudom, hogy hol kellene nyomon követni, hogy leghamarabb tájékozódjak a wm6.5 hivatalos megjelenéséről.

erdoke: Valóban nem nagy a különbség, de nálam már az omnia2 is méreteiben már súrolja nálam a korlátokat (mobiltelefonként való használat felfogásában). Egyébként szerintem ez már nagyon használható méret.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1909) Schumacher! válasza erdoke (#1907) üzenetére


Schumacher!
tag

Én azt mondom, hogy az egy kézben és egy kézzel kezelni már túl nagy és széles a HD2, az Omnia pont elkapta azt a határt hogy nagy de azért egy kézben is kényelmesen és sietve is tudom kezelni, nekem volt touch hd-m is és azt se lehetett mááár egy kézben normálisan kezelni.. Ez vonatkozik a toshibára is ezek már inkább a sütőbe tepsinek vagy kis tévének valók vagy számítógépnek de nincs már az a praktikus funkciójuk hogy telefon és egyben pda kis számítógép mert nagy kényelmetlenség használni(tapasztalat) de ez megint kinek mire van szüksége és mit szeret szerintem nem élvezhető. nem véletlenül adtam el a touch hd-mat és vettem egy omnia I900-at, és utána jött az
OMNIA II:R

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1910) erdoke válasza Schumacher! (#1909) üzenetére


erdoke
titán

OK, akkor te használod azt, más meg használ tepsit, ami pár mp alatt elindítja az iGO8-at, nem színkarikázik fél percig. Bármit olvasni, netezni, videózni a nagyobb kijelző mindig jobb. Egy kézzel pedig elsősorban telefonként használom a PDA-t, azt pedig majdcsak megoldom rajta valahogy. ;)
A TG01-et nem érdemes elővenni, az sokkal nagyobb a HD2-nél is. A K01 lenne még számomra érdekes, mert az picivel kisebb, és a 15 mm-es vastagság a full QWERTY-vel nem rossz. Csak K01 december közepe előtt biztosan nem lesz, az is lehet, hogy csak januárban.

A legjobb aláírás a héten

(#1911) Schumacher! válasza erdoke (#1910) üzenetére


Schumacher!
tag

Nem akarok vitatkozni Veled, de ezeket az Omnia II is tudja :K, másik Neked az jön be akkor természetes hogy azt fogod használni, ízlések és pofonok :D

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1912) erdoke válasza Schumacher! (#1911) üzenetére


erdoke
titán

Nem az jön be, szerintem is nagy. Én azt mondtam, hogy ami pluszt nyújt (lényegesen nagyobb, remélhetőleg üveg kijelző, sokkal gyorsabb proci), azért elfogadható kompromisszum a méretbeli hátrány. Soha nem külső alapján választok kütyüt, ha az megüt egy bizonyos szintet.

A legjobb aláírás a héten

(#1913) rumos14 válasza erdoke (#1910) üzenetére


rumos14
nagyúr

erdoke most csekkoltam, 12mp alatt indul az iGo8. nekem ez még bőven belefér :)

(#1914) erdoke válasza rumos14 (#1913) üzenetére


erdoke
titán

Majd egyszer összelőjük, de nem ezen van a hangsúly, csak egy kiragadott példa volt. Fontos pl, hogy egyforma SD-ről induljon, hogy az ne okozhasson eltérést.
Egyébként is majd lakva ismerszik meg mindkettő. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#1915) rumos14 válasza erdoke (#1914) üzenetére


rumos14
nagyúr

HD2-re gyúrsz most? holnap elnézek a gyorsboltba fóliát és autóstartót venni, ha kint van már a HD2, egye fene, kicsit megnyomkodom :)

(#1916) erdoke válasza rumos14 (#1915) üzenetére


erdoke
titán

Legkorábban jövő héten jön. :)

A legjobb aláírás a héten

(#1917) Gaabbaa válasza rumos14 (#1913) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

höhö, nekem 17sec! de van mentség... full world van benne! :)) :) :))

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1918) Gaabbaa válasza AS (#1892) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

ezért nem vettem még netbook-ot, mert arra vártam hogy végre amoled-es 10"-os jöjjön, talán már nemsokára jön is! :C :C :C :C :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1919) Guinness


Guinness
tag

Miért van az, hogy ebben a videóban sokkal gyorsabbnak tűnik az egész oprendszer, mint ebben?
Persze ez csak költői kérdés :DDD
Remélem amik már 6.5tel jönnek, azok inkább az elsőre hasonlítanak majd sebességben.

Gaabaaa: Miért adod el a telefonod ha nem vagyok túl indiszkrét?:) Ennyire hamar meguntad?

(#1920) AS


AS
félisten

TF3 3d Omnia2 re!
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1921) Nyusziman válasza AS (#1920) üzenetére


Nyusziman
tag

Szia!
Érdeklődnék h ezt a felületet honnan lehet majd letölteni, ill a samu felületére húzza rá vagy párhuzamosan fut egymás mellett a kettő????
üdv, köszi a választ

(#1922) AS válasza Nyusziman (#1921) üzenetére


AS
félisten

Samu felületét kikapcsolod ezt meg rátelepíted, de még nincs kész még várni kell.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1923) Guinness válasza AS (#1920) üzenetére


Guinness
tag

Kicsit még akadozósnak tűnik! De lesz ez még jobb is.

(#1924) AS


AS
félisten

Nem tudom, Omnia2 vagy HTC HD2 öt vegyek?? Nagyon gondolkozom de nem tudom..
:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1925) Lancelot24 válasza AS (#1922) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Most raktam rá a TF3-at. Tökéletesen működik. Mondhatnám úgy is, hogy WHOWWWW!!!!!

(#1926) AS válasza Lancelot24 (#1925) üzenetére


AS
félisten

Nah az jó , akkor segíts majd a előző hozzászólónak meg egy link hogy honnan van meg. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1927) Guinness válasza AS (#1924) üzenetére


Guinness
tag

Tényleg elgondolkodtató, bár engem az amoled meg a hosszú üzemidő eléggé vonz. Meg az omniát ha nem is egyenértékű garifeltételekkel de már lehet is kapni és jóval olcsóbban. A hd2 ára nemhiszem, hogy idén 150 alá menne. Meg a méret is már kicsit kényelmetlen lehet, de mindettől függetlenül egy tökéletes kis szerkezet:)
Én asszem omnia2-nél maradok majd:)

(#1928) Guinness válasza Lancelot24 (#1925) üzenetére


Guinness
tag

Egy link tényleg jöhetne, köszönjük előre is!:)
Neked is úgy akadozgat amúgy mint a videón, vagy gyorsabb azért?

(#1929) Lancelot24 válasza AS (#1922) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

[link]

Ezen a linken minden megvan.

Le kell tölteni a TF3d-t. kb 27 Mb. Majd a másik kettő fájlt is. A cab-okat feltelepíted a másikat pedig a windows könyvtárba másolod. Restart, majd a samsungos felület kikapcs és jön a TF3D.

Egy kicsit még akadozik, de a fórumon dolgoznak rajta. Az időjárásnál csak a nagyobb városok vannak meg. 3d sms, email működik. A névjegyeket egyesével kell bemásolgatni.
Egyenlőre ennyi!

(#1930) Guinness válasza Lancelot24 (#1929) üzenetére


Guinness
tag

Egyszerűnek hangzik! Köszi a linket!
Reméljük fejlesztgetik még, nem jó dolog egyesével másolgani a neveket:)

(#1931) Nyusziman válasza Lancelot24 (#1929) üzenetére


Nyusziman
tag

HY!
Magyarul is megjelenik majd???
üdv

(#1932) Lancelot24 válasza Nyusziman (#1931) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Szerintem nem. Bár ki tudja.....

(#1933) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1932) üzenetére


Schumacher!
tag

Üdv. Lancelot!

Milyen esetben, hol akadozik..? :F

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1934) Lancelot24 válasza Schumacher! (#1933) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Az akadozás nem jó kifejezés. Valójában nem akadozik csak a menüket egy kicsit nehezebben nyitja meg. De lehet a HTC-ken is. Nincs tapasztalatom, ezért írtam az akadozást.
Az biztos, hogy a gépemen rajt marad!!! :-)

(#1935) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1934) üzenetére


Schumacher!
tag

milyen menüket, hol?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1936) Lancelot24 válasza Schumacher! (#1935) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Már rájöttem, hogy a menüket nem nyomásra nyitja meg, hanem először rajt kell hagynunk az ujjunkat 1 mp-ig, majd akkor lesz csak aktív a menü.

Tehát nincs semmiféle akadozás. :C

(#1937) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Már a városokat is belehet pluszba írni. Kell hozzá a weather data base editor, majd beírjátok a város kódot, amit az accuweather oldaláról lelehet szedni.

(#1938) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1937) üzenetére


Schumacher!
tag

Hááát jó kipróbálom, adok neki egy esélyt, báár nem hiszem hogy jobban bejön mind a widget(alap samu rendszer) :(

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1939) kbencee válasza Schumacher! (#1938) üzenetére


kbencee
aktív tag

húbazz, azért jó nagy Samu fanatikus lehetsz :DDD
Nekem a hét végén, vagy jövő hét elején jön meg a kis drága, a kedvenc gyártóm a Samsung; de az kurvaég, hogy az lesz az első, hogy megszabadulok ettől a widgetes rettenet felülettől :DD

(#1940) anzo válasza Schumacher! (#1938) üzenetére


anzo
senior tag

Kinek ez kinek az jön be, de a samus widgetek igen csak erőforrás zabáló alkalmazás és nem is nagyon megy simán hanem elég sokszor akad.

(#1941) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

na, én is felpakoltam a TF3D-t! Szépen fut, semmi gond nincs vele egy dolgot leszámítva: az AudioManager és az album résznél hibát írki....lesz ez jobb is! :) fenthagyon, de kikapcsoltam! :DDD

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1942) Lancelot24 válasza Gaabbaa (#1941) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Arra van megoldás.

[link]

Erről az oldalról töltsd le a Manila_1.3_HotFix_1.cab-ot és máris jó! :-)

Eddigi tapasztalat. Sokkal jobb mint a TW.

(#1943) Gaabbaa válasza Lancelot24 (#1942) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

jaja, közben én is kiszúrtam :DDD de azért köszi! :K

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1944) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

újabb fix! [híváslista]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1945) Dyingsoul válasza Gaabbaa (#1944) üzenetére


Dyingsoul
veterán

máshová kéne feltölteni mert már onnan nem lehet letölteni :)

Amíg így kell buherálni a tf3d-t, addig szerintem nem rakom fel... valaki tudna mutatni egy screenshotot hogy milyen a memória állapota a tf3d bekapcsolása és újraindítás után?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1946) Schumacher! válasza kbencee (#1939) üzenetére


Schumacher!
tag

bevallom az vok egy kuva nagy Samu Fun :B :K :P

Tényleg szeretem a widgetes felületet és nagyon sok mindent kipróbáltam (utoljára a Spb 3.5) és egyszerűen nem, egyik sem jött be eddig!

Amióta az OMnia I900 ellopták és a Touch HD használtam (amit örömmel eladtam) arra vágytam hogy Omnia legyen a kezemben, és akkor jött
az OMNIA II :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1947) kbencee válasza Schumacher! (#1946) üzenetére


kbencee
aktív tag

Elvileg én is megveszem egy héten belül, már nagyon várom :C

A mindennapok során mennyivel jobb használni mint a HD-t?

(#1948) Guinness


Guinness
tag

Meg egy átlag üzemidőt is írjatok már légyszives, Schumi tőled főleg várok egy ilyen infót a HD-vel összehasonlítva :) Gondolom ugyanannyira használod/tad mindkettőt, mi a különbség köztük?

(#1949) AS


AS
félisten

Igen mert SAMSUNG, ezért inkább nekem is Omnia2 mint HD2..
Várom a hivatalos megjelenést. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1950) Gaabbaa válasza Dyingsoul (#1945) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

ennyi buhera még belefér... nekem 57mb a szabad memória TF3D-vel, és H3 (6.1) rommal! kilövöm akkor 82mb. Tehát olyan 25mb-ot eszik meg... kb. a widget-ek is ennyit zabálnak... :D

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.