Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Schumacher! válasza joey04 (#2050) üzenetére


Schumacher!
tag

ez poén volt? :O

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2052) Schumacher! válasza joey04 (#2050) üzenetére


Schumacher!
tag

.

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2053) Gaabbaa válasza joey04 (#2031) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

"az amoledtől is a falra mászok, semmit nem látok napfényben"

nem igazán értem hogy ezt miért mondod :F , nekem látható napfényben is, sőt full napba tartva, rajtam napszemüveg, és simán írtam az sms-t.... :C

mod.: lehet nem volt auto-n a fényerőd nem?

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2054) joey04 válasza Gaabbaa (#2053) üzenetére


joey04
titán

az amoled hátránya a gyenge láthatóság napfényben. annyiszor végigrágtuk már. napszemüveget nem hordok. akkor pedig ez a helyzet:

[link]
[link]

ha nem értesz egyet, sajnálom, de fárasztó mindig leírni.

(#2055) Gaabbaa válasza joey04 (#2054) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

láttam mind a videot, mind a képeket, de helyzet az hogy én remekül tudtam használni verőfényes napsütésben is.... :DD

Ha idén még lesz szerencsénk és sütni fog a nap akkor megpróbálok egy fotót készíteni, és belinkelem majd... :))

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2056) Gaabbaa válasza anzo (#2017) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

árban is írjunk oda egy pontot az Omniának! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2057) AS válasza joey04 (#2054) üzenetére


AS
félisten

Ezt hagytuk már.. AMOLED a jövő , mindenben az lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2058) erdoke válasza Gaabbaa (#2056) üzenetére


erdoke
titán

Majd ha lesz ára, nem csak zug-GSM-es, 4-5 hétre "szervizben" tengődő garos példányokat osztogatnak...

A legjobb aláírás a héten

(#2059) kbencee válasza joey04 (#2054) üzenetére


kbencee
aktív tag

Nem érdekel, hogy a videók mit magyaráznak. Nekem itt van a kezemben az Omnia2 AMOLED kijelzővel, és az tény, hogy még napfényben is sokkal jobban használható mint a sima TFT.
Semmi pénzért nem váltanék vissza TFT-re, az AMOLED minden szempontból nagyságrendekkel jobb. Olyan a különbség mint a cStn és a TFT között. Tökmindegy, hogy Youtube-on mit magyráznak, TAPASZTALATBÓL tudom, hogy ezt jobb. A saját szememnek meg jobban hiszek mint bármilyen internetes csodavideónak.

AMOLED jobb mint a TFT- ezt értsétek meg végre. Lovagoltok ezen a hülye napfényen, higgyétek el, hogy ott is jobb. Próbáljátok ki, ne ezekkel a videókkal szenvedjetek már :(((
Teljesen mindegy, hogy mekkora kijelzőjű TFT géppel hasonlítjuk össze, ez odaveri minőségben. Menjetek el a Speedshopba, és nézzétek meg, ne itt a fórumon vitatkozzatok.

ON: nem tudjátok, hogy mikor jön a hivatalos WinMo 6.5?

(#2060) kbencee válasza joey04 (#2054) üzenetére


kbencee
aktív tag

http://mobilarena.hu/tema/samsung_i8000_omnia2_amoled_kijelzo_8_mp_kamera/hsz_695-695.html
Ilyennel én még nem találkoztam. Itt nincs bekapcsolva a kijelző.

(#2061) joey04 válasza AS (#2057) üzenetére


joey04
titán

a kettő nem zárja ki egymást. :F
a jeten sem láttam semmit, pedig az nem wm, még jobban kéne látni mint az omnia2-t. senki nem kételkedik abban, hogy ez fejlettebb technika, meg ez a jövő stb. attól még van vele gond.

2059: ok :N
magyar omnia2 tulaj is panaszkodott már láthatatlanságra inkább neki hiszek. azért mert drága volt, nem kell bebeszélni, hogy tökéletes. nem az. semmi nem az. az amoled sem.

[ Szerkesztve ]

(#2062) rumos14 válasza Gaabbaa (#2055) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem sem volt semmi gondom az olvashatósággal. egy grammal sem rosszabb mint bármelyik eddigi pda-m.

(#2063) babosmiki


babosmiki
addikt

Ismét kis vélemény, pár nap után!
Fordult a kocka! Várom vissza az Omnia II-t!
Nehéz lesz eldöntenem melyik maradjon! :F
-A mindennapi egykezes használata a HD2-nek számomra nehéz!
-Huzamosabb használat után megfájdul a hüvelykujjam!
-A kapacitív kijelző számomra egyetlen előnye a multitouch,
amúgy nekem ez már túl érzékeny! Sok az akaratlan érintés!
-Néha bizony hiányzik a ceruza és mint tudjuk, ehhez a kijelzőhöz jelenleg nincs!
-Az sms írás álló módban katasztrófa! Nagyon nehéz 3-4 betűt beírni félregépelés nélkül!
Próbáltam az SPB Keyboardot is!
:F :F :F :F

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2064) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

na, ma sütött végre a nap, direkt előszedtem a pda-t és beletartottam a napba.... simán láttam mindent, kár hogy nincs nálam a digitális fényképezőm, csakazért is lefotóztam volna! :DD

De tényleg felesleges ezen vitatkozni, mert én úgyis tudom hogy jó, aki meg nem hiszi az le van ejtve, én biztos nem fogok győzködni senkit a továbbiakban... :R

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2065) Schumacher! válasza babosmiki (#2063) üzenetére


Schumacher!
tag

Köszönöm babosmiki több napos használattal igazolod amit már ragozok itt többször, de sajnos 1-2 okostojás aki még a poént sem értve okoskodik, és mind azt mondják hogy elfogult vagyok, pedig NEM, tényleg sok és különböző gépet kipróbáltam ki egy "civilhez" képest és ez a gép nagyon kevés és gyenge hiányóságokkal rendelkezik, amit ha nagyon kritikus akarok lenni megjegyzem, de a napi használatban, hangsúlyozom a NORMÁLIS civil használatban mondhatom azt hogy tökéletes! :K

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2066) Schumacher!


Schumacher!
tag

és természetesen még mindig az OMNIA II-ről beszélek! :C

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2067) joey04 válasza Gaabbaa (#2064) üzenetére


joey04
titán

és viszont :)
egy tőbb színt támogató kijelző sem volt látható sőt omnia2 tulaj is panaszkodott erre. szóval ez patt.
2065: tanulj meg írni első körben! :C

[ Szerkesztve ]

(#2068) Schumacher! válasza joey04 (#2067) üzenetére


Schumacher!
tag

Ne haragudj de én most utoljára reagáltam arra amit mondtál, tőlem bármit írhatsz ide nekem, vagy bárkinek, nem érdekel! :N
TE nem azért vagy ITT mint a TÖBBIEK, vagy én, hanem csak hogy okoskodj, és beszólj, és leszóld azt amiről MI ITT beszélünk (OMNIA II) és segítünk egymásnak!
Üdv. Néked!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2069) joey04 válasza Schumacher! (#2068) üzenetére


joey04
titán

nem. én nem szeretem az elfogultságot. és ha ezen viták csak egy embert is elgondolkodtatnak (nem kell hinnie nekem, csak elég ha a sok fan szövege mellett utána néz annak amit írtam) már megérte. egyébként akár saját készülékem ellen is beszélek ha azt látom hogy valaki túlságosan elszáll.

(#2070) Gaabbaa válasza joey04 (#2067) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

találtam "odaát" egy klassz kis összehasonlítást! :K

link: [AMOLED vs. TFT = (i8910 vs. HTC HD2)]

Mint tudjuk az i8910 és O2 kijelzője megegyezik :C :)) :D :DD

De a képeket ide is mellékelem:

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2071) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Nem tudom ki mennyire ismeri de azért beteszem, hátha van akinek még új!

A Samsung app. store program segítségével rengeteg (ingyenes és fizetős) programot tudtok letölteni!

Link: [APPLICATION STORE]

Jótanács: a Kies telepítése során a nyelv lehet magyar, de a hely legyen UK (United Kingdom)-ra állítva, mert különben nem lesz aktív az appstore ikon! :D

Az ingyenes progikból van egy top20 lista, ízelítőnek pont ideális! :C Kedvencem a szúnyogriasztó alkalmazás! Alig várom már hogy teszteljem valami repülő élőlényen! :D :D :D :DD :DD :DD :D :D :D

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2072) joey04 válasza Gaabbaa (#2070) üzenetére


joey04
titán

olvastam láttam néztem elfogadom
nem értem ezt miért linkelted? :F
én azt mondom hogy közvetlen napsütésben van hátránya. egyébként szebb képet ad, fejlettebb technológia, jobbak a betekintési szögek is. ezeket egy percig nem tagadom. sőt bizonyos körülmények között a fogyasztása is kedvezőbb. egy percig nem vontam kétségbe ezt.

egyébként lehet hogy egyezik a 2 kijelző de az omnia2 csak 65k színt tud ez is számít egy kicsit, persze nem a hd2 ellenében hanem az i8910 ellenében. ennyire nem jó az O2 kijelzője. de jobb mint a hd2 ezt nem tagdom, csak közvetlen napsütésben látni sokkal kevesebb részletet.

remélem így már érthető. nekem nagyon fontos ez mert én sokat használom közlekedés közben. bkv használó vagyok így gyalog is sokat kell mennem. és aki még hasonló helyzetben van és fontos neki azoknak értékes info ez.

[ Szerkesztve ]

(#2073) Gaabbaa válasza joey04 (#2072) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

"nem értem ezt miért linkelted? "

én már túlléptem ezen a napfény izélgetésen, amit bettem az már nem ehhez a témához szólt! :N Mondtam hogy nem fogok senkit győzködni.... :K
Csak gondoltam megosztom veletek, hogy a HD2 kijelzője mit tud ill. mit nem...
Amúgy igazad van, talán tényleg nem ilyen szép az O2, de mivel a HTC-n is wm van ezért tényleg nem számít...

"bkv használó vagyok így gyalog is sokat kell mennem"

Sajna én is... de ez már tényleg nem idevaló.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2074) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Jahh, és reménykedjünk hogy eljőő az idő amikor a windows is támogatni fogja a 16M színt! :DD :DD Talán majd a 7....

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2075) student válasza Gaabbaa (#2071) üzenetére


student
őstag

ez az app store nem használható az s8000-re?

(#2076) joey04 válasza Gaabbaa (#2074) üzenetére


joey04
titán

egyébként papíron tudná, de nem véletlen, hogy egy ilyen készülék sincs. moonman régebben linkelt egy cikket, majd lehet megkeresem. :)

(#2077) Schumacher!


Schumacher!
tag

VALAKI ADJON MÁR NAPSÜTÉSBEN EGY OMNIA II ENNEK AZ EMBERNEK A KEZÉBE, CSAK HOGY NYUGODJON MAR LE!!! :( :O

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2078) Schumacher!


Schumacher!
tag

KÖSZ Gaabbaa a bemutatót szerintem csak egy vak emberkének nem volt meggyőző ;) :DDD

Jaaa és AppStore is KÖSZ, én még nem tudtam róla, megyek és körbe nézek :)

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2079) Gaabbaa válasza student (#2075) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

háát,nem tudom, próbáld ki, de erős a gyanum hogy csak wm alatti alkalmazások vannak...

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2080) joey04 válasza Schumacher! (#2077) üzenetére


joey04
titán

ne kiabálj azért :(((

[ Szerkesztve ]

(#2081) phhh válasza erdoke (#2058) üzenetére


phhh
tag

gyorsboltban jövőhétre mondták 150k-ért, samsung boltban pedig december elejére-közepére 160k körül...

A munkával gond van, a gond bajjal jár, a bajt pedig kerülni kell!!!

(#2082) student válasza Gaabbaa (#2079) üzenetére


student
őstag

megnéztem a támogatott mobilok között csak az omnia2 van. :(((

aszittem a samu zárt tácsviz opos telokra is lehet majd onnan tölteni....van belőle pár...

[ Szerkesztve ]

(#2083) student


student
őstag

most nézem már 3mobil van i900 és b7300 persze ezek is wm-sek

(#2084) erdoke válasza Gaabbaa (#2070) üzenetére


erdoke
titán

"Mint tudjuk az i8910 és O2 kijelzője megegyezik"

Akkor rosszul tudjátok, de legalábbis én nem így tudom. :P

Omnia HD: 640x360 (16:9), 24 bit (16 millió szín)
Omnia II: 800x480 (5:3), 16 bit (65 ezer szín)

Tehát még az oldalarány, így a pontos méret (=felület) se stimmel (az i8910-é kisebb), a többiről nem is beszélve.

Szerk: Mikor változtatták meg a szmájlik kódjait? :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#2085) joey04 válasza erdoke (#2084) üzenetére


joey04
titán

vannak újdonságok az oldalon, hsz és a hozzátartozó írás. ;)

(#2086) Schumacher!


Schumacher!
tag

Nagyon jó kis program G-Profile, nagyon egyszerűen, részletesen beállítható profilok, és egyszerűen változtathatók, csak ajánlani tudom mindenkinek!!! ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2087) Schumacher!


Schumacher!
tag

mik vannak már a kicsikéhez :K :C

Vki tud még ilyen oldalakat ahol ilyen kiegészítőket, hozzávaló dolgokat lehet még rendelni... ?

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2088) erdoke válasza Schumacher! (#2086) üzenetére


erdoke
titán

G-Profile-ból a 0.9 bétát ajánlom. :P

A legjobb aláírás a héten

(#2089) Schumacher! válasza erdoke (#2088) üzenetére


Schumacher!
tag

nekem 0.75 van, mivel jobb a 0.9es? :D
megéri lecserélni? :U :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2090) Schumacher! válasza Gaabbaa (#2071) üzenetére


Schumacher!
tag

Gaabbaa mi van ezzel a Kies progival ami az APPstore-hoz kell, elindul nekem aztán nem jelenik meg és nem tudom telepíteni.. Neked ment normálisan?

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2091) babosmiki


babosmiki
addikt

Ma eladtam a HD2-őt nekem nehézkes volt a kezelése.
Most egy ACER F1 van a kezemben meglátjuk ki győz! :D
A HD2 egyértelműen exkluzívabb készülék, de az F1 kezelése könnyebb.
Míg vissza jön a szervizből az Omnia II, addig most ezt tesztelem és végül marad a jobbik!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2092) fairi válasza babosmiki (#2091) üzenetére


fairi
addikt

nem semmi vagy! végigpróbálgatod az összes csúcstelót míg vissza nem jön az omnia2? :DDD

(#2093) Gaabbaa válasza Schumacher! (#2090) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

nekem ment, letölt,telepít, UK hely, ha kész indúl a program, és az alsó menüsorban asszem a 2. kis ikon az appstore! persze kell hozzá a net.... ott kiválasztod az alkalmazásokat, és már töltheted is fel a pda-ra

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2094) Gaabbaa válasza erdoke (#2084) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

jolvan na! :) lényeg a képminőség meg a láthatósági szög! ezek még így is jobbak, nem kell 24bit hozzá.... a méret meg a felbontás csak nagyobb,ami megint plusszba viszi a dolgot az O2 javára! :)) az "ugyan az a kijelző"-t az amoled-re értettem :R

Ja és a 16bit csak a wm korlátja, nem a kijelzőé!

amúgy a wm6.5 már 256k színnel megy nem? :F vagy rosszúl rémlik?

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2095) erdoke válasza Gaabbaa (#2094) üzenetére


erdoke
titán

A 256e szín az, aminek semmi értelme nincs. 16 bites processzoron ugyanúgy elvesztegetsz egy ciklust, mint ha 24-et számolnál, 32 bites processzoron is alig van különbség a teljesítmény igényt tekintve.

A legjobb aláírás a héten

(#2096) Schumacher! válasza Gaabbaa (#2093) üzenetére


Schumacher!
tag

Nem tudom mit csinálok rosszul, de én is letöltöttem a kies progit majd kicsomagoltam, majd a setupra kattintva elkezdi a telepítést majd leteszi a tálcára és kész nem jelenik meg semmi utána nem megy tovább ott áll lecsukva és nem tudok semmit csinálni.. :(( :O

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#2097) babosmiki válasza fairi (#2092) üzenetére


babosmiki
addikt

Keresem az igazit! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2098) Gaabbaa válasza Schumacher! (#2096) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

milyen op.-rendszered van? mert én próbáltam win7-re feltenni és nem ment, xp-n futott simán, vistát meg nem próáltam még...

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2099) Gaabbaa válasza erdoke (#2095) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

hűha, ez most nekem kicsit magas volt, nem értek ennyire hozzá, de alkalom adtán. majd utánaolvasok valahol! :R

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#2100) Schumacher! válasza Gaabbaa (#2098) üzenetére


Schumacher!
tag

XP van nekem is de nem tudom hányszor próbáltam és elkezdi utána lerakja magát és nem megy tovább és nem is lehet kinyitni az ablakot.. :(

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.