Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) rumos14


rumos14
nagyúr

vettem tegnap fóliát a gépre. hát, még jobban meglátszódnak az ujjlenyomatok a kijelzőn.
vettem autós tartót is, csak ilyen generál fajtát, az oldalsó tartó része szerencsére pont nem nyomja le a gombokat.
legiaap ötletére felraktam az Opera mini-t, baszki ez sokkal gyorsabb mint a "nagy" Opera Mobile. nekem bejött. ahol csak olvasni akarok, oda Opera mini, ahol írni is, ott a jobb keyboard és a rezgő visszajelzés miatt Opera Mobile.

(#1952) Schumacher! válasza kbencee (#1947) üzenetére


Schumacher!
tag

Hát jobb használni a Samsungot, mert amit mondtam nektek sokszor hajszállal keskenyebb a Samu de már sokkal jobb és kezelhető 1 kézzel, a HD-val az volt a bajom hogy 1 kézre túl széles volt, a másik amiben itt egyedüli fanatikusnak számítok hogy nekem a widget jobban bejön mint a Htc TF, nem rossz az se ha rangsort kéne csinálni akkor azt raknám második helyre mert látványban és használhatóságban jó, én a widgetet azért szeretem mert látványban és kiszolgálásban és variálhatóságban nekem az jön be a legjobban, sokkal személyesebb... :K

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1953) Schumacher! válasza Guinness (#1948) üzenetére


Schumacher!
tag

Igen, lényegében ugyan úgy használom a két készüléket, talán a Samut jobban kihasználom mert őt szeresük :DDD de üzemidőben minden elfogultság nélkül :B a Samu jobb mert a HTC-t gyakran naponta kellett tölteni a Samu meg kb 3 naponta találkozik a töltővel, ha nagyon használom 2, de a HTC-nél a 2nap már jó volt!!!

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1954) Guinness válasza Schumacher! (#1953) üzenetére


Guinness
tag

Köszi szépen! Reméltem, hogy ezt írod :) A 2 nap aktív használattal az már teljesen elfogadható( minden telefonnak legalább ennyire kéne bírnia...). A htcim közül csak a touch 3g bírta 3 napig is sok használattal, a dia 2 is 1-2 naponta kért enni.

(#1955) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Akkuidő:

vasárnap napközben töltöttem, azóta elment/bejött 30sms, kb. 1óra beszélgetés, kis gps (max10perc), 2db film (össz. 3,5óra), össz. 5-6 óra zene, és babrálás a tf3d-vel! :) most van 18%-on az akku! Ja és ma szerda este van! :DDD

Szerintem ez nagyon korrekt így! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1956) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

[link]

Itt egy újabb adag TF3. Csak telepíteni kell majd restart. Jól működik!

(#1957) Guinness válasza Gaabbaa (#1955) üzenetére


Guinness
tag

Ez bőven korrekt! :D
Köszönöm a nagyon részletes elemzést, lehetnének ilyenek a készüléktesztek is, persze ezt nem várom el a szerkesztőktől, így is van elég bajuk, nemhogy még naplót irogatni a fogyasztásról:)

(#1958) Guinness válasza Lancelot24 (#1956) üzenetére


Guinness
tag

Alakul ez majd ez lassan :)

(#1959) erdoke válasza rumos14 (#1951) üzenetére


erdoke
titán

Kapcsold ki a tömörítést, aztán úgy nézd meg a sebességet. Ha rosszabb, akkor kapcsold be Opera Mobile alatt is a Turbo módot, és úgy is hasonlítsd össze.

A legjobb aláírás a héten

(#1960) Gaabbaa válasza Lancelot24 (#1956) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

nahát... gyűjtöm őket szépen, majd ha már nem jön több egyben feldobom valahova! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1961) rumos14 válasza Gaabbaa (#1955) üzenetére


rumos14
nagyúr

bazz, ez elég komoly. én elég sokat hsználom, leginkább netezésre, így 2 nap a nagyon max amit bír, de jelelmzően este kicsit rácsüngetem az usb kábelre hogy feltápolja magát.
egyértelműen a net és a gps szíjja legjobban az akksit.

(#1962) rumos14 válasza erdoke (#1959) üzenetére


rumos14
nagyúr

Mini alatt kapcsoljam ki a a tömörítést? hogyan? és minek? és Mobile alatt mi ez a Turbo mód?

(#1963) rumos14 válasza erdoke (#1959) üzenetére


rumos14
nagyúr

bocs, dupla.

[ Szerkesztve ]

(#1964) erdoke válasza rumos14 (#1962) üzenetére


erdoke
titán

A Turbo mód ugyanzt csinálja, amit a Mini alap beállításon. Egy Opera által üzemeltetett szerver húzza le az általad kiválasztott weblapot, aztán tömörítéssel küldi le a böngészőbe. Képeknél a tömörítés fokát még állítani is tudod.
Az Opera Miniben ez a gyári beállítás (talán Opera Mobile 9.7-ben is), Opera Mobile 9.5 nem túl régi buildjeiben pedig bekapcsolható. Csak a fair összehasonlítás kedvéért írtam, ha már ratyi képeket nézel, nyilván gyorsabban betölti. Ettől függetlenül persze nem kizárt, hogy a Mini renderelő motorja is gyorsabb.

A legjobb aláírás a héten

(#1965) Schumacher! válasza erdoke (#1964) üzenetére


Schumacher!
tag

Sziasztok!

A TF3-tól mennyire lesz gyorsabb a telo, adatokkal??? :) :U

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1966) erdoke válasza Schumacher! (#1965) üzenetére


erdoke
titán

Miért lenne gyorsabb a TF3D-től? Inkább az a kérdés, mennyit lassít rajta. Biztosan nem többet, mint a widgetes Today...

A legjobb aláírás a héten

(#1967) Schumacher! válasza erdoke (#1966) üzenetére


Schumacher!
tag

arra gondoltam a widgethez képest tud-e vki számokkal mutatni vmit hogy mennyivel szabadul fel a az OMNIÁM, ha estleg, talán, :D
widget helyet TF3 rakok rá.. ?
ha már a widget után azt tartom másodikként elfogadhatónak.. :)

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1968) erdoke válasza Schumacher! (#1967) üzenetére


erdoke
titán

Erre majd valamelyik sokat látott tulaj fog tudni válaszolni. A kérdés: Mennyi RAM-ot foglal, és milyen a sebessége a widgetes Today-hez képest.

A legjobb aláírás a héten

(#1969) kbencee


kbencee
aktív tag

Megvan :C

Ma du. 3 körül betelefonáltam az xxl-be, negyed 6-kor már ott taperoltam náluk. :C

Eszméletlen jó kis dög, nagyon meg vagyok vele elégedve, bővebben majd pár nap múlva.

N82, E51 elbújhat mellette, valami eszméletlen, hogy mennyire eltalálták. Kb. 2 éve nem volt winmo-s gépem, ezt mégis azonnal tudtam kezelni. Gyönyörű, nagyon jól használható, érzékeny kijelzője van, gyors, öröm használni :))

(#1970) anzo válasza Schumacher! (#1967) üzenetére


anzo
senior tag

Widgettel nem tudom mert soha nem használom de az IJ9-es 6.5 -ös rommal 57MB a szabad program memória.

(#1971) fairi válasza Schumacher! (#1952) üzenetére


fairi
addikt

gameshow próbálgattam,widgetes todaynek fő baja még mindig lassú..
1-2 sec míg lapoz és minden betölt...
TF3D lapozás elég gyors,és minden oldal azonnal ad egy hasznos infót.
samu todaynek még rá kell kattintani a widgetre hogy eljuss ahova akarsz(pl lásd a sms-t)

(#1972) babosmiki


babosmiki
addikt

Na nekem is behalt a kijelző! :O

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1973) Guinness válasza babosmiki (#1972) üzenetére


Guinness
tag

Az szép! Irány vissza garira! Remélem ez nem lesz azért túlzottan jellemző a készülékekre!
Reméljük hamar megcsinálják a géped!

(#1974) babosmiki válasza Guinness (#1973) üzenetére


babosmiki
addikt

Holnap viszi vissza a futár!
Azt hiszem az enyém a harmadik!
Köszi, én is remélem!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1975) rumos14 válasza erdoke (#1964) üzenetére


rumos14
nagyúr

az Omnia II-mön 9.5 Build 17323 van. ezen nem láttam Turbo módot.
nem is igazából az oldalak betöltésében van hatalmas különbség, hanem a böngésző "responsiveness"-ében. mondj erre egy magyar szót lécci :)

(#1976) rumos14 válasza anzo (#1970) üzenetére


rumos14
nagyúr

skacok én nem használok widget-et meg tácsflót, viszont bootolás után 92mb szabad memóriám van, pocket plus és időjárásjelző van kint a today-en.

(#1977) rumos14 válasza babosmiki (#1972) üzenetére


rumos14
nagyúr

bazz! mennyi idős a gép? enyém most lesz 1 hónapos, remélem már túlvagyok a veszélyen.

(#1978) erdoke válasza rumos14 (#1975) üzenetére


erdoke
titán

Beírod a címsorba, hogy "opera:config", aztán ott a keresőmezőbe, hogy "turbo". ;)

Nálam most 202,59 MB szabad memória van. :D

A legjobb aláírás a héten

(#1979) rumos14 válasza erdoke (#1978) üzenetére


rumos14
nagyúr

mik nem vannak :Y na itt most jól elqrok minden beállítást ;]

te nyertél! :B

(#1980) Schumacher! válasza babosmiki (#1974) üzenetére


Schumacher!
tag

Kqrva életbe neked is :(( :(

Mit csináltál vele mielőtt behalt így, milyen progi vagy mi történt?????

Egyébként MAXIMUSS merre vagy, neked már megjött van vmi??????????

Ja és köszi Erdőke a pontosítást igen vmi ilyesmire gondoltam..
Köszönöm a válaszokat de még a TF3-ra nem kaptam választ hogy ott mennyi RAM szabadul fel???

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1981) Schumacher! válasza babosmiki (#1972) üzenetére


Schumacher!
tag

Jaaa és mennyi idős volt a gép, mióta vetted??

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1982) Dyingsoul válasza erdoke (#1978) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na várjunkcsak most elvesztettem a fonalat... :DDD erdoke neked omnia 2-vel van ennyi szabad ramod? és ha igen hogy csináltad??? Említettétek, hogy tf3d-vel olyan 57 mega szabad ram van... az irtó kevés, mert ha mást nem is nézek a starcraftnak 64 mega szabad ram kell a futtatáshoz és ez így is van, teszteltem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1983) Schumacher! válasza Dyingsoul (#1982) üzenetére


Schumacher!
tag

Én is ezért kérdeztem mert widget-tel amit annyit izél itt mindenki azzal 59 szabad van úgy hogy fut még 1-2 program.. :DDD

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1984) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Jah valamit még elfelejtettem! Nem tudom, hogy itt vagy pda fanklubon kérdezett valaki a telefon színével kapcsolatban, ami ugye Rose black. Nade mitől Rose a black? :D Mert ugye normál esetben bizony kijelenthetjük, hogy igen, az omnia2 alap színe fekete. Ez így is van. Lehet, hogy szeptember környékén nem figyeltem kellőképpen (akkor még többet sütött a nap), de nemrégiben mikor vonattal utaztam és direkt napsütés érte a hátlapot, bordó színű volt! :DD Ezt csak úgy érdekesség képpen mondom :)

És egy dúrva amoledes kijelző illetve zeneszám

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1985) Guinness válasza Dyingsoul (#1982) üzenetére


Guinness
tag

Erdőke csal a rammal, neki HD2-je van :)

(#1986) Guinness válasza Dyingsoul (#1984) üzenetére


Guinness
tag

Baszki, ez durva :D

(#1987) Schumacher! válasza Guinness (#1986) üzenetére


Schumacher!
tag

Ugyan már csak szeretné ha úgy lenne :P :N

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1988) Guinness válasza Schumacher! (#1987) üzenetére


Guinness
tag

Annyira szerette volna, hogy már van is reggel óta ha jók az infóim ;)

(#1989) student válasza babosmiki (#1972) üzenetére


student
őstag

pff

de még mindig jobb hogy most halt be mint gari után

(#1990) Schumacher! válasza Guinness (#1988) üzenetére


Schumacher!
tag

Ram-ra gondoltam.. :P

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1991) anzo válasza Schumacher! (#1990) üzenetére


anzo
senior tag

Ha nem vettétek volna észre az utóbbi 1 hónap erdőkénél csak és kizárólag a HD2-ről szólt és szép lett volna ha nem az elsők között jutott volna hozzá. :B
Egy kicsit azért így is lecsúszott mert egy páran már tegnap kézbe vehették neki pedig "csak" ma reggel vitte a futár. :O

(#1992) Guinness válasza Schumacher! (#1990) üzenetére


Guinness
tag

Ja okés, de mondjuk szerintem lehetséges az általa írt ram mennyiség, belefér a készülékbe:)

(#1993) Guinness válasza anzo (#1991) üzenetére


Guinness
tag

Nehéz volt nem észrevenni :))

(#1994) Maxximus válasza Schumacher! (#1980) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt vagyok.Nálam 1 teljes hónapot időzött a szervízben a szaros kijelző csere miatt az omniám (i8000).A készüléket nem voltak hajlandóak cserélni.Vígaszdíjként kaptam egy 2GB-os SD kártyát. GSMLINE. Egyébként 1 hete használom már megint.
ERDOKE: A HD2 tapasztalataiddal ne kímélj.Vagy lesz a PDAFUN-on külön topicja ott nézzem? Ja látom van és hogy-hogy hogy nem Te nyitottad :C
Na majd ott követem.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1995) babosmiki válasza Schumacher! (#1981) üzenetére


babosmiki
addikt

Három hetes volt!
Nem volt telezsúfolva, romot még nem frissítettem!
Semmi előzmény nem volt, hirtelen megfagyott a kép,
aztán szép lassan elkezdett beszemcsésedni! :W
Remélem nekem előbb meg lesz mint egy hónap, már most nagyon hiányzik! :O

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1996) Gaabbaa válasza babosmiki (#1995) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

Sajnálom hogy meghalt. Te is gsmline-nál vetted?

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1997) babosmiki válasza Gaabbaa (#1996) üzenetére


babosmiki
addikt

PartneroGsm!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1998) AS


AS
félisten

EU-s példányok ilyenek, jobb lett volna ha magyar garis terméket megvárjátok...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1999) babosmiki válasza AS (#1998) üzenetére


babosmiki
addikt

Én vártam két hónapig, de nem jött! Még mindig nem kapható!
Amúgy nem törvény szerű, hogy az Eu-s példányoknak rossznak kell lenniük.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2000) joey04 válasza AS (#1998) üzenetére


joey04
titán

Miért mi köze lenne hozzá?
ez kb mint a nokiánál, hogy a made by nokia szarabb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.