Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) anzo válasza Supercharger (#1697) üzenetére


anzo
senior tag

TouchFlo-t mindegyikre rá lehet rakni az I900 -ra és az I8000 -re is. Ami egy kicsit nehezebb az a TF3D mert az omnia 1 -nek nincs opengl támogatása. :(

(#1702) Gaabbaa válasza Nyusziman (#1699) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

szerintem ezt Maxximus-tól kérdezd meg mert ő tuti ott vette :K

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1703) fairi válasza anzo (#1701) üzenetére


fairi
addikt

omnia2-nek sincs?
pedig külön említették dedikált gyorsítót...
Cube-ot mi animálja?
Kiadott a samu egy csúcstelót,még gyorsítót is,de nem adott OpenGL támogatást?

(#1704) tsaby76 válasza fairi (#1703) üzenetére


tsaby76
aktív tag

Én úgy tudom az Omnia2 támogatja az opengl-t, Anzo az 1-t említette, az sajnos nem támogatja.

(#1705) anzo válasza fairi (#1703) üzenetére


anzo
senior tag

Ahogy tsaby is említette én az 1-re mondtam, hogy nincs openGl támogatása a 2-es ben már van. Igaz ahhoz, hogy tökéletes legyen egy picit mókolni kell vele.

(#1706) rumos14


rumos14
nagyúr

urak,
megint elkapott a PDA mánia, szebbre, újabbra akarom lecserélni a Samsung i780-amat. leginkább az motivál, hogy nagyobb kijelzőm legyen, cserébe nyilván le kell mondanom a qwerty bill-ről. az egyik esélyes a topik tárgya. szeretem a Samsung cuccokat, paraméterek alapján igen ütős az i8000/Omnia II. kicsit mérges vagyok Samu bácsira, hogy az i780/Omnia-féle optikai tapiegeret nem tették bele ebbe. illetve ez a widget halmaz sem tetszik, de majd szépen lekapcsolom. a tesztekben, amit olvastam, azt írták, hogy a kijelző gyönyörű, ha szobában, belső térben nézi az ember, de szabad téren, pláne erős napsütésben viszont meglehetősen szarul látható. erről mik a tapastzalatok, esetleg más készülékkel összehasonlítva? neadjisten akinek van már ilyen telója, Bp-en belváros környékén vhol engedné, hogy megkukkoljam? :B

(#1707) erdoke válasza rumos14 (#1706) üzenetére


erdoke
titán

Nem feltétlenül kell lemondanod a QWERTY-ről.

A legjobb aláírás a héten

(#1708) rumos14 válasza erdoke (#1707) üzenetére


rumos14
nagyúr

okés, hallottam erről a kütyüről is, de az oldalra kihúzható bill-et nem tudom egy kézzel használni, nekem macerás. 160g-os telót amúgy nem szívesen használnék - ezt neked nyilván nem kell magyarázni.ha már kihúzható qwerty, volt a Samunak egy ilyen [link] elképzelése, de nem adta ki, pedig - nyilván modernizálva - nekem nagyon bejönne.

(#1709) jjc válasza Maxximus (#1685) üzenetére


jjc
aktív tag

mea culpa a postásoknak!
ugyanis megjött a cucc. 2 és fél hét.
a brando fóliát másodszorra ugyan, de sikerült feltennem. gyönyörű.

és hogy legyen 1 kis üröm az örömben:
a brandosok tényleg elbaszták, a C méretű tok kicsi,
bele sem megy a kütyü. :-(((
sikeresen el is ajándékoztam kollégámnak.
aki rendelni akar, annak a D-t javasolnám.

mondjuk nekem a fólia volt a fontos, a 6 dolláros tokot pont lesz@rom.
nekem bejön a gyári tok.

uff.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1710) Schumacher! válasza jjc (#1709) üzenetére


Schumacher!
tag

pont akartam tőled kérdezni hogy még mindig nem jött meg neked.. de ahogy látom okés :C , akkor én is megrendelem a dolgokat :)
Nekem is bejön a gyári tok, mert lehet hogy szűk, de ha bele rakom akkor az nem sokkal vastagabb mint a telo és így zsebre is lehet tenni, viszont egy nagyobb toknál azt pont elfelejthetem...
Nekem is a fólia kell, meg az a hátlapra rakható műanyag védő is bejön szerintem azt is rendelek egyet amit a MAxximus rendelt csak fehérben :C csak azon gondolkoztam hogy a gsmLine-tól rendeltem a telót és nekem van egy narancssárga pötty a kameránál ami elég kiugrik és félek hogy nem megy rá ezért... :F

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1711) jjc válasza Schumacher! (#1710) üzenetére


jjc
aktív tag

ha csak a fólia érdekel, azt már a gyorsboltban is lehet kapni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1712) anzo válasza Schumacher! (#1710) üzenetére


anzo
senior tag

Az a narancssárga pötty nekem 2 hét után leesett :B
Ha zavar akkor simán leszedheted alig van oda ragasztva nem fog látszani semmi ha nem lesz ott.

(#1713) Schumacher! válasza anzo (#1712) üzenetére


Schumacher!
tag

alatta fekete simán, nem maradt semmi nyoma?? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1714) Schumacher! válasza jjc (#1711) üzenetére


Schumacher!
tag

hol lehet venni? :F :F

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1715) jjc válasza Schumacher! (#1714) üzenetére


jjc
aktív tag

gyorsbolt=speedshop :-d
[link]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1716) Schumacher! válasza jjc (#1715) üzenetére


Schumacher!
tag

kösz :) nem esett le.. :B

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1717) anzo válasza Schumacher! (#1713) üzenetére


anzo
senior tag

Semmi :) Igaz nekem magától esett le de gondolom, hogy azért mert nem volt valami piszok erős ragasztóval oda rakva :D

(#1718) Schumacher! válasza anzo (#1717) üzenetére


Schumacher!
tag

LEJÖTT :C mindig paráztam hogy gáz lesz ha lekapom ezért nem piszkáltam..
KÖSZI, apró örömök az életben :DDD

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1719) phaet0n válasza rumos14 (#1706) üzenetére


phaet0n
tag

A kijelzőről annyit elmondanék, hogy ahhoz képest, hogy mennyire híresztelik, hogy az AMOLED nem olvasható napsütésben, mindig mosolygok egyet, amikor látok másokat, hogy takargatják a napfény elől a TFT-kijelzős telefonjukat, én meg "vígan olvasok". (persze benne van a költői túlzás, de én tényleg jobbnak tapasztaltam ilyen téren is, mint a TFT-t).

(#1720) Maxximus válasza Nyusziman (#1699) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem a gsmline-nál a headset nem volt alaptartozék arra még 3.000-et dobni kellet. Jó hadset-e van sztm ér ennyit, nem olyan mint az i900-é volt.
Mellesleg a partnero-nál 112.000 a cucc.(1 hónapja 123.000 +3.000-ért vettem)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1721) Maxximus válasza jjc (#1709) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tünt fel, hogy milyen telefonok között szereplet az i8000? Nekem ez szúrt szemet és aztán a vonalzóval lemértem a dolgot és ezért rendeltem "d" (kosarast ;) ) -s méretet.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1722) Maxximus válasza anzo (#1712) üzenetére


Maxximus
őstag

1 hét elteltével letéptem én is (nem volt nehéz)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1723) Schumacher! válasza Maxximus (#1720) üzenetére


Schumacher!
tag

én meg 130ért gsmline-nél, mikor még 2percen múlott hogy az enyém vagy sem mert utána 2 hétig nem volt :) de kellett mert az I900 eltulajdonították :)
megérezte vki hogy kell a váltás :DDD

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1724) jjc válasza Maxximus (#1721) üzenetére


jjc
aktív tag

bevallom, nem foglalkoztam ezzel. biztam benne, h van annyi eszuk, h kiprobaljak, melyik meretbe passzol.
egyebkent nem is baj, vastagabb lesz tole joval, mint a gyari tokkal. igy joval konnyebben zsebre lehet vagni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1725) szijartg


szijartg
senior tag

véletlenül nem tudjátok hogy t-nél lesz-e? ha egyáltalán lesz...
mert a hivatalos honlapon még csak hamarosan megjelenő készülékek közt van

(#1726) Schumacher! válasza Maxximus (#1722) üzenetére


Schumacher!
tag

Maxximus visszakaptad a telot?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1727) babosmiki


babosmiki
addikt

Na nem bírtam tovább!
Megrendeltem! Be adtam a derekam. :B
Hiába vártam a magyar megjelenésre, pedig már itt a WM 6.5 is!
Nem tudom mi tart ennyi ideig, már több mint két hónapja gyártják!
De most már mindegy! :))
Agyő i900! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1728) Gaabbaa válasza babosmiki (#1727) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

helyes! :DD

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1729) Schumacher!


Schumacher!
tag

Sziasztok Userek!

Valaki tud abban segíteni hogy a bejövő hívásnál megjelenő üzeneteket hol találom és hogy tudom átírni magyarra ??? (amennyiben nem akarom fogadni és legördíthető különböző előre megírt sms és küldhető ha nem fogadom a hívást..)

Előre is Köszönöm!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1730) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Egy kérdésem lenne.
Ha a PC Studioval próbáljátok frissíteni (szoftverfrissítés) a I8000-et, akkor nektek is "érvénytelen mutatót" ír ki? (windows 7op. r.)

más:

A PC studio nyelvétől függ az, hogy milyen frissítést talál a progi.
Gondolok itt arra, hogy a magyar samsungmobile oldalon még nincs fent az I8000-es frissítés, ezért nem lehet frissíteni. De a holland samsungmobile oldalon fent van az új rom. Ha a nyelvet átállítom hollandra, akkor elvileg lehet frissíteni?

Vagy a régió beállításánál kell más nyelvet beállítani?

Ötlet?

(#1731) babosmiki válasza Lancelot24 (#1730) üzenetére


babosmiki
addikt

Ajánlom neked a következő oldalt, itt mindenre választ találsz!
[link]

Ui: Látom már voltál ott! :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1732) AS


AS
félisten

MAGYAR Hivatalos verzio Novemberben várható.... (infom szerint nem kis munka lemagyarosítani...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1733) anzo válasza AS (#1732) üzenetére


anzo
senior tag

Elérhető magyar nyelven is 6.5 -ös windowsal :D

(#1734) Nyusziman válasza anzo (#1733) üzenetére


Nyusziman
tag

Szia!
Hol is érhető el??? Betudnád linkelni?
Köszi

(#1735) anzo válasza Nyusziman (#1734) üzenetére


anzo
senior tag

Itt kezdjed el az olvasgatást:
PFC I8000 Szekció

(#1736) Maxximus


Maxximus
őstag

Na úgy néz ki, hogy a 2 hét hete leadott kijelzőhibás 2-esemet alkatrészhiányra hivatkozva még 2 hétig fogják dekkoltatni. Ez legyen tanúlság mindenkinek aki ilyen előszériás szart akar venni aminek nincs itthon támogatása.Azért a szervíz nem lepődött meg a hibán, valszeg nem az elsőt látták így csak akkor nem értem miért nincs belőle raktáron.(biztos a magyar megjelenésre várnak a szervízbe is) :W

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1737) rumos14 válasza Maxximus (#1736) üzenetére


rumos14
nagyúr

mikor, hogyan jelentkezett a hiba? mennyi idő után?

(#1738) Schumacher! válasza Maxximus (#1736) üzenetére


Schumacher!
tag

ilyenkor nem kellene egy újat adjanak??? ha x időn belül nem tudják megjavítani.. ??? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1739) Schumacher!


Schumacher!
tag

Újra kérdezném Tőletek..

Sziasztok Userek!

Valaki tud abban segíteni hogy a bejövő hívásnál megjelenő üzeneteket hol találom és hogy tudom átírni magyarra ??? (amennyiben nem akarom fogadni és legördíthető különböző előre megírt sms és küldhető ha nem fogadom a hívást..)

Előre is Köszönöm!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1740) AS válasza anzo (#1733) üzenetére


AS
félisten

Tudom:D De most hivatalos Piaci bevezetésről írtam.
Sajnos késik..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1741) erdoke válasza AS (#1740) üzenetére


erdoke
titán

Saját magával tol ki a Samsung, addigra a csúcs gépre vágyóknak már ott lesz a HD2, a jóárasítottat akaróknak pedig az Acer F1.

A legjobb aláírás a héten

(#1742) AS válasza erdoke (#1741) üzenetére


AS
félisten

Erdöke, nem az a lényeg , a fö profit a szolgáltatoktól vam, a Omnia 2 mind a 3 szolgáltatónál lesz ha jól tudom, mig Acer tuti nem, és szerintem a HD2 sem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1743) erdoke válasza AS (#1742) üzenetére


erdoke
titán

A HD2-t az O2 és a T-Mobile is felveszi a palettájára Angliában, elég népszerű modellnek tűnik így elővételben.
Az Acer készülékeiről egyelőre nem sokat tudunk szolgáltatói összefüggésben, de nem kis cégről van szó, és ajánlhatnak kedvező PDA (WM és Android) konstrukciókat laptopokkal/netbookokkal csomagban is.
Az Omnia II jó eséllyel lesz több szolgáltatónál is, de ha a Pannonnak megint van egy hónap előnye a többiekkel szemben, akkor a T és a Voda vásárlói akár a karácsonyi szezon nagy részéből is kimaradhatnak.

A legjobb aláírás a héten

(#1744) Maxximus válasza Schumacher! (#1739) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem lehet.Legalábbis a H3-as Rom-al.Tedd fel az inesoft 5-öt vagy SPB Phone suit-ot ezek sok más dolgon kívül ezt is tudják.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1745) babosmiki válasza erdoke (#1743) üzenetére


babosmiki
addikt

Ha a Pannonnak lenne előnye, szerintem már kapható lenne! :F

Amúgy pár nap használat után a tapasztalataim:
Nagyon tetszik, méret dizájn még a csillogó hátlap is szép
és nem olyan gáz a tisztán tartása sem.
A kijelző állat, aki eddig látta velem együtt leesett az álla!
Szabadban is jobb, mint az Omnia I-em volt! ;)
A kezelése szintén az i900-hoz hasonlítva,
sokkal jobb könnyedébb a kijelző érzékenyebb és egyszerűen jobb kézben tartani!
A navigálás igo-val sokkal élvezetesebb a nagyobb kijelző miatt.
A csengőhangok szebben szólnak még így is, hogy hátul a hangszóró.
:)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1746) runner 125 válasza babosmiki (#1745) üzenetére


runner 125
nagyúr

..a csillogó hátlap mennyire bírja a használatot, gondolok ez alatt arra, h nem karcosodik könnyen? :U

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1747) babosmiki válasza runner 125 (#1746) üzenetére


babosmiki
addikt

Eddig semmi karc, bár általában tokban van!
Amúgy ez a lakk vagy polírozott műanyag nagyon keménynek tűnik!
A Toshiba laptopom ugyan ez az anyag, kb. fél éves és semmi karc!

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1748) erdoke válasza babosmiki (#1745) üzenetére


erdoke
titán

Állítólag még nincs kész a magyarított WM6.5 ROM, és addig nem adhatja a Pannon (vagy másik szolgáltató, nincs biztos infóm) sem.

A hátlapról azt írták, hogy nagyon strapabíró, valami spéci műanyag keverékből készül.

A legjobb aláírás a héten

(#1749) Dyingsoul válasza runner 125 (#1746) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én amugy levágtam a fólia felső részét, ahol a kis gomb miatt nem zárt rendesen, és úgy rajta hagytam, hogy ne gyűjtse az ujjlenyomatokat. Hátlapról az a véleményem hogy sztem iszonyat strapabíró, nem próbálnám meg hajlítgani, de mikor leveszem a hátlapot, érzem rajta hogy erős.

Nagyrészben én is tokban tartom, a gyári képernyővédő fólia még rajta van, bár a jobb oldala kicsit levegős (úgy hallottam mindenkinek ilyen) ennek ellenére nem vált fel még most sem. Kb egy hónapja megvan. Nagyon vigyázok rá, egy karc sincs rajta. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1750) runner 125 válasza Dyingsoul (#1749) üzenetére


runner 125
nagyúr

:))

Értem, köszi Nektek!

..ilyen kaliberű készülékre illik is vigyázni! ;)

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.