Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) schumi_:) válasza jjc (#1298) üzenetére


schumi_:)
csendes tag

kikapcsolod :DDD
nem tudom mire gondolsz pontosan, de nekem az Igo8 nem használ netet, én úgy tudom hogy a Java-ás navi programok használnak netet... :U
Tehát nem kell olyat állítsak hogy ne legyen net az IGO használat előtt, és így Most MÁR 1-2 Másodpercen belül megtalál és mutatja az utat! :C

OMNIA II - The Best

(#1302) schumi_:) válasza jjc (#1300) üzenetére


schumi_:)
csendes tag

Aksi: Nálad mi az átlagos használat??? :F :)
Mert nálam zene hallgatás, sms, kicsit metrozásnál egy kis film nézés, telefonálás, és netezés :Y így azt mondom hogy ha mindent használok a 2. nap felénél már kell keresem a töltőt :)
de amikor nem használok mindent simán megy a 2 nap :DD (ez a ritkább mert nem bírom ki hogy ne használjak mindent, és kell is... :K )

OMNIA II - The Best

(#1303) jjc válasza schumi_:) (#1302) üzenetére


jjc
aktív tag

telefon, net, zene, spb finance, kevés játék.
így 2 napot bírni szokott.

nekem igo és russa indításánál alapból csatlakozik a nethez.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1304) schumi_:) válasza jjc (#1303) üzenetére


schumi_:)
csendes tag

Első töltésnél te hosszan töltötted (kb 12-14-16órát) ???

OMNIA II - The Best

(#1305) schumi_:)


schumi_:)
csendes tag

Többiek ???
merre vannak lassan az ember úgy érzi ez csak egy párbeszéd vagy monológ, nem fórum!!!!
Sehol senki, sem negatív-pozitív vélemény, hírek, újdonságok
:F :F :F
:( :( :(

máskor kevesebb szmájlit léci!
köszi

[ Módosította: bolondember ]

OMNIA II - The Best

(#1306) schumi_:) válasza jjc (#1303) üzenetére


schumi_:)
csendes tag

jjc lassan mi maradunk itt egyedül és alkotunk egy fórumot :( :DDD
segíts egy kicsit mi az hogy nincs elég "pure"??? ...mert akadozott a film és utána kiírta ezt, core lejátszóval volt, mert fényképezőgéppel készült videókat(amik AVI-k) nem akarja lejátszani a touch player :F volt neked ilyen?

OMNIA II - The Best

(#1307) schumi_:)


schumi_:)
csendes tag

mit ajánlasz, megoldásnak? :DDD :B

[ Szerkesztve ]

OMNIA II - The Best

(#1308) AS


AS
félisten

Majd októberben várj sok hsz-t

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1309) legiaap válasza schumi_:) (#1305) üzenetére


legiaap
nagyúr

Talán még meg sem jelent hivatalosan nálunk ezért pang még a topik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1310) kbencee


kbencee
aktív tag

de azért egy meg nem jelent gépnek egy 1300-nál több hozzászólásos topik nem rossz ;)

(#1311) schumi_:)


schumi_:)
csendes tag

nem jelent meg? :F de hát használjuk... többen is :C
na mindegy, minek dumáltunk akkor ennyit eddig???!!!

OMNIA II - The Best

(#1312) Viktor0610 válasza schumi_:) (#1311) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hivatalosan nem jelent még meg.
Az, hogy ti egy "innen-onnan" szerzett bolti jótállásos darabot vettetek, más tészta. :D

Xiaomi 13T

(#1313) Zwiebel


Zwiebel
tag

Én itt vagyok :DDD Olvasom a topikot csak vannak dolgok amikhez nem igazán tok hozzászólni :D Ja és közben készítem a bemutatómat is ;]

Egyébként a telefonról eddig szinte csak pozitív tapasztalataim vannak. Az akksit vagy olyan 3-4 naponként töltöm rövidebb-hosszabb internetezéssel, kevés telefonálással, fényképezéssel, és sok nyomkodással :DDD A fotó minőség is nagyon jó. De várom azért a 6.5-t is, mert ha még jönne teljesítmény javulás... ;]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1314) babosmiki válasza schumi_:) (#1306) üzenetére


babosmiki
addikt

Persze, mert most éppen sehol sem lehet kapni! :(

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1315) jjc válasza schumi_:) (#1304) üzenetére


jjc
aktív tag

ha jol emlexem, akkor ejszakara volt fenn tolton kb 8 orat.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1316) jjc válasza schumi_:) (#1307) üzenetére


jjc
aktív tag

nemtom sajnos. most megneztem es nekem is van par fenykepezovel keszult avi, amit csak a core player jatszik le, de nalam nincs gond veluk. olyan kontextusban,h: it's not pure enough azt jelenti , h nem eleg 1*u vagy letisztult. sztem.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1317) jjc válasza Zwiebel (#1313) üzenetére


jjc
aktív tag

gyorsasagban azert neha raferne 1 kis javulas.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1318) Csabee. válasza Zwiebel (#1313) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Örülök hogy tetszik a készülék! ! milyen rommal használod? I900hoz képest jobb az érintő képernyő felülete?

Üdv: Csabee.

(#1319) jjc


jjc
aktív tag

a legjobban kezelheto kepnezegeto omnia2-n. sztem.
[link]
bocs, de nem engedte a java scriptbe beszurni a linket.
mivel alpha allapotban van, ezert meg ingyenes.

Segítettem kicsit. ;)

[ Módosította: Viktor0610 ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1320) Dyingsoul válasza schumi_:) (#1305) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én is hiányoloma zsongást, ahoz képest, hogy már 4. hete próbálom beszerezni a készüléket, mert mingid elkapkodják előlem, ennek ellenére nem ömlenek a hozzászólások... pda fanclubon nemtom mi a megszokott, de ott sem olyan nagy ennek ellenére a tolongás új tulajok terén.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1321) fairi válasza Dyingsoul (#1320) üzenetére


fairi
addikt

két dolgot jelent:vagy kevés a baj a készülékekkel,így nincs sírás-rívás..
vagy ha baj van akkor magukban elintézik,elég elolvasni nekik párszáz hozzászólást innen!
gondolom nemsok készülék érkezhet Mo-ra!

(#1322) oalex válasza fairi (#1321) üzenetére


oalex
senior tag

Nem értek veled egyet. Tavaly mikor a i900 megjelent, akkor csak úgy özönlöttek a fórumuk (magyar és külföldi egyaránt). És nem azért mert rossz volt, hanem mert sokan meg vették, vagy tervezték, hogy meg veszik. Ugyan ez volt igaz a Diára is.

Az i900-nak olyan fóruma lett (MoDaCo) a semmiből, ami fel vette a versenyt a xda-dev el. Csak úgy repkedtek a tweak-ek és a skin-ek meg persze a rom-ok.

Most tized annyi sincs az érdeklődés sem itt sem a külföldi fórumokon. Valahogy az idén nincs olyan lázban mindenki mint tavaly pont ilyenkor. Lehet, hogy inkább a válságban keresendő az oka. Mert ez nem csak az Omnia 2 re igaz, nézd meg a Touch Pro 2 fórumát, mint ha halott lenne, pedig már több hónapja lehet kapni (hivatalosan) és még azt sem lehet mondani, hogy drága vagy rosszul sikerült volna (mondjuk neki azért az xda-n van mozgása).

Lehet, ha már amcsiban és itthon is lehet hivatalosan kapni az Ominát, akkor majd be izzanak a fórumok, de akkora érdeklődés már most látható, hogy nem lesz mint amilyen pórt kavart tavaly az i900 és a Diamond.

Mennyivel kevesebbet ér most a forint, mégis olcsóbb az Omina II (150 volt az i900as a márka boltban) és még sorbanánlás is volt, persze a házimozi is segített neki, de én pld akkor is megvettem volna ha nem adják hozzá. Omnia II pedig ha jól tudom 120e ért hozzáférhető, sőt ha jók a kapcsolataid, akkor 80e plusz szállításért a tiéd lehet. Ha ismerősöd jár Kínába, akkor még annál is olcsóbban hozzá jutsz.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#1323) Dare2Live válasza oalex (#1322) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem eddig ez fel se tünt.... ettől még igaz. Okára tippelni se tudok, talán azt amit te.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1324) fairi válasza oalex (#1322) üzenetére


fairi
addikt

"már 4. hete próbálom beszerezni a készüléket, mert mingid elkapkodják előlem, ennek ellenére nem ömlenek a hozzászólások.."
erre a részre mondtam vmit,mivel a bejövő telókat elkapkodják....

globális nézőpontból:lehet a fő ok nem a válság(mivel az okosteló piacot nem annyira érinti) hanem a riválisok erősödése..
IPhone is végre gatyába rázódott(csökkent a hülyeség benne),android lassan kezd előretörni,Nokia érintőstelói is népszerűek lehetnek...
Persze még omnia2 még nincs is hivatalosan itthon...

Winmo mellett növekedő "utálat" se tehet jót neki...

kérdés komplex az biztos,de "mindig elkapkodják de nincs fóruméletre" nem válasz h globális visszaesés van ;)

(#1325) Zwiebel válasza Csabee. (#1318) üzenetére


Zwiebel
tag

Köszi :R

Egyébként az alap romot használom, semmit nem kutyultam a készülékben, ha érted, hogy mire gondolok ;) Az érintőképernyő felülete nem hogy jobb, hanem inkább tökéletes, sokkal jobban lehet rábökni dolgokra mint az elődön. Nem nagyon lehet mellébökni a készüléken :DD

Egyszóval... na úgy is gondolod :DDD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1326) Zwiebel válasza fairi (#1324) üzenetére


Zwiebel
tag

Hát ha már itt tartunk végülis ez egy Omnia 2-s fórum szóval nem hiszem, hogy a WM-nek ehhez vmi köze is lenne. iPhone-nak meg végképp nem már ár miatt sem :P

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1327) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Szerintetek milyen hatással lesz az árára az itthoni hivatalos megjelenés, a mostani darabokhoz viszonyítva?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1328) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akiknek birtokukban van ez a gyönyörűség :) Nekem egy fontos tényező lenne benne a GPS iGo-val (internetkapcsolat nélkül) ,de most olvasgattam pár dolgot és elbizonytalanodtam! Tényleg nem valami jó a GPS ebben a készülékben? Akkor tervezek ilyet venni ,ha majd 6.5 lesz rajta..
Előre is köszi.

(#1329) babosmiki válasza Dyingsoul (#1327) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó kérdés! :F

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1330) joey04


joey04
titán

Kérdésem lenne a tulajokhoz: A fülesen milyen gombok vannak? csak egy play/pause gomb, vagy egy előre/hátra is számváltáshoz? bekapcsolt billzár (vagy képernyőzár) mellett működnek a hangerőállító gombok? Esetleg ha hosszan nyomva tartom van olyan funkciója, hogy számot vált?

(#1331) Zwiebel válasza Dyingsoul (#1327) üzenetére


Zwiebel
tag

Szerintem az ára még nem igazán fog csökkenni, ha jól belegondolunk az Omniánál is ez volt. Egy jó ideig nem változott az ára.

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1332) Zwiebel válasza joey04 (#1330) üzenetére


Zwiebel
tag

Fülest nem tudom így fejből egyszer próbáltam de még azt sem vettem észre, hogy egyáltalán lenne rajta gomb :F Viszont a bill.zárra tok válaszolni: működik a zenelejátszó, úgy is, és hosszú nyomásra belepörget a számba míg egyszer nyomásra számot vált. És természetesen található ott még egy pause gomb is :)

[ Szerkesztve ]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1333) joey04 válasza Zwiebel (#1332) üzenetére


joey04
titán

okés, ez jó hír köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#1334) kbencee


kbencee
aktív tag

Nem csak feketében lesz.

linkesítettem, így kicsit gusztább

[ Módosította: bolondember ]

(#1335) schumi.. :D


schumi.. :D
csendes tag

Sziasztok!

Remélem mindenki értesült róla hogy új szállítmány érkezett!!!! :C
Vitko különösen :DD !!!!!!
220volt, gsmline, és mások!!!!

Más: az hogy még nem történt meg a hivatalos megjelenés nem tudom mért érdekel minket??? mikor indult meg ez a fórum??? és pont most amikor egyre többen megszerzik Hazánkban nem működik a fórum, mert nem "hivatalos" :F :O
szóval nem értem itt ezeket az elméleteket, és hozzászólásokat.... :F :Y

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1336) Impair29 válasza schumi.. :D (#1335) üzenetére


Impair29
csendes tag

Sziasztok!

A mai nap megérkezett az Omnia 2-es. Első benyomás: hihetettlen!!! :)) :))
Ami egy kicsit zavaró, hogy van egy-kettő olyan menüpont amit csak cerkával lehet beállítani, lehet ujjal is de akkor sokat kell tökölni. :-)
Egy kérdésem lenne. Levettem a gyári védőfóliát a kijelzőről és szeretnék rárakni valami jobbat. Ötlet?
A következő napokba rengeteget fogom tesztelni. Lehet majd kérdezgetni!

Üdv.: Impair

(#1337) joey04 válasza schumi.. :D (#1335) üzenetére


joey04
titán

na csak hogy pörögjön a topik: láttam több videón is, pl ezen 7:22-nél, hogy amikor nagyít a böngészőben, akkor a bal felső sarokban egy kis téglalap jelenik meg, ami piros keretben mutatja, hol vagyunk az oldalon belül. No ha ilyenkor azon ügyködünk, akkor azt a piros keretet le lehet húzni a kis téglalap aljára, hogy ezzel a teljes éppen megtekintett oldal aljára ugorjunk? Remélem érthető a kérdés :B
Szóval azzal el tudom érni azt, hogy pl itt a fórumon egy topicban ha 200hsz-ra van beállítva a fórum ne kelljen az ujjammal lescrollozni az oldal aljára, hanem egyből oda tudjak ugrani?
tehát az a kis téglalap kb így működik ahogy az 1:30 körül látható?

(#1338) Dyingsoul válasza schumi.. :D (#1335) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen-igen, alátámasztom, már az ujmobilokról rendeltem, de köszi azért hogy szóltál! :DD
Egyébként Debrecenben a helyzet: sok gsmboltban nem is hallottak róla, máshol kinevettek, hogy szerintem most nekik azon van haszon, ha egy 130ezres készüléken nyernek 4ezer forintot vagy azon, ha egy 20 ezres készüléken nyernek ugyanennyit... na erre inkább nem válaszoltam :DD

A halköz gsm-et nem ajánlom senkinek. Egy olyan díszp*csa ül bent, aki a '78-as scud rakétát is jégkrémként árulná abban a tudatban, hogy az valóban jégkrém... na de ezt elmesélem bővebben: Bemegyünk haverral, PDA telefonokról érdeklődtünk, a válasz: "Sajnos mi csak mobiltelefonokkal foglalkozunk, pdakkal nem..." Kiténferegtünk, haver mondja, hogy azért megkérdezhettük volna úgy, hogy konkrét típust mondunk neki, hátha... visszamentünk, mert kb 10 m-rel hagytuk el, de már másodjára mikor beléptem, épp szólni akartam, mikor elakadt a lélegzetem: megláttam az i900-at a vitrinben... majdnem elröhögtem magam, a csaj nézett, hogy mivan, mondom neki, elnézést, ez a telefon itt mi? (rámutatok az i900-ra) azt mondja mobiltelefon, mi lenne... na mondom én ugy tudom, hogy ez pda... na mindegy érdeklődtem nála az i8000 felől, mondta, hogy rendelni tudnak, 1 év garanciával amit ők személyesen állnak (na gondoltam ebből nem kérek ilyen szakmai háttérrel...), magyarul bolti garis. Amúgy ha valakit mégis érdekelne: 135ezer, rendeléstől számított 2-3 nap után érkezik meg, 20k foglalót le kell tenni előtte...

Voltam több boltban is de ezek voltak a legélménydúsabb boltok. Azon gondolkozok, hogy ha már hozzájutok csütörtökön a kicsikéhez, szerintem írok egy blogot a vásárlási tapasztalatomról, próbálkozásaimról ilyesmiről. :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1339) oalex válasza Dyingsoul (#1338) üzenetére


oalex
senior tag

Azon gondolkozok, hogy ha már hozzájutok csütörtökön a kicsikéhez, szerintem írok egy blogot a vásárlási tapasztalatomról, próbálkozásaimról ilyesmiről.

Ha ilyen humorosak mint az iménti, akkor én tuti el olvasnám. :DD hajrá.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#1340) fairi válasza Impair29 (#1336) üzenetére


fairi
addikt

widgetes today milyen gyors..
Tudod 3 lap közt ha van pár widget kipakolva mennyire elviselhető lapozási sebesség?
Ez rész még most is tetű lassú?

Kis flame kedvéért:
[link]

(#1341) jjc válasza Impair29 (#1336) üzenetére


jjc
aktív tag

korabban irtam, h en elorelatoan nem vettem le a foliat.
csak az expansys.hu-n talaltam ra, de szallitassal 1utt kb 36euroba fajna, ezert en 1elore kihagyom.
gondolom ez is azert van, mert meg nem jelent meg a pda europaban.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1342) jjc válasza fairi (#1340) üzenetére


jjc
aktív tag

pont annyira lassu, h megerje kikapcsolni :-)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1343) Impair29 válasza fairi (#1340) üzenetére


Impair29
csendes tag

Hali!

Nekem a today váltás nem okoz gondot. Minden nagyon gördülékenyen megy. Az az igazság, hogy nekem ez az első érintőkijelzős teló, így nincs összehasonlítási alapom. A külföldi fórumokon azt írják, hogy hamarosan lesz új rom, ami nagyban megnöveli majd a gyorsaságot

(#1344) Impair29 válasza jjc (#1341) üzenetére


Impair29
csendes tag

Hali!

Én levettem a fóliát. Fólia nélkül sztem. sokkal jobb használni, jobb a reakció idő!

Most raktam rá az IGO8-at és tökéletesen működik. Csak ha tájolást váltok akkor összeugrik a képernyő újraindításkor. Esetleg valaki megtud dobni egy jó sys.txt-vel?

Előre is köszi!

Kettő az egyben.
Igazából lehetne három az egyben is, de mindegy...

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#1346) Csabee. válasza Impair29 (#1344) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De sokkal hamarabb karcolódik! Szerintem vegyél rá védőfóliát mindenképpen! Mert különben a kijelződ könnyen karcossá válhat..

Üdv: Csabee.

(#1347) fairi válasza jjc (#1342) üzenetére


fairi
addikt

mondjuk hasznos funkciókat szolgálhatnak ezek a widgetek,3 lapon el is férnek,de látott videók alapján elég lassan vált a lapok közt,főleg ha még widgetek is ki vannak pakolva...

lehet olyan összeállítás h a touchwiz ui maga marad a skinezésével, menüjével,meg kockájával,de a widgetes todayt mással helyettesíteni..de ne legyen "viszály" az új today és a touchwiz ui közt?

(#1348) Nezz válasza fairi (#1347) üzenetére


Nezz
tag

Természetesen. Szimplán kapcsold ki a today itemek között.

(#1349) hegyesip válasza Csabee. (#1346) üzenetére


hegyesip
csendes tag

Helló ! Ha lehet hinni a teszteknek, ugyanolyan a kijelzője mint az i8910 HD-nak, és az egyértelműen KARCÁLLÓ ! A tesztelő szerint ez így helyes, mert " nem lenne egy móka és kacagás összekaristolni egy ekkora AMOLED kijelzőt, főleg pénzügyileg " !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.