Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Dyingsoul válasza rumos14 (#1850) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Autós tartóra speedshopot ajánlom, hogy ott nézz szét, elég nagy a választék ott amugy, én rákerestem speedshopon i8000 autóstartóra és kettőt is visszadobott, de nokiásnak írja, lehet, hogy kompatibilis az omnia2-vel is. Ha van haverod akinek van nokiás autóstartója, akkor sztem látogasd meg őket! :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1852) Schumacher! válasza rumos14 (#1849) üzenetére


Schumacher!
tag

az EGÉSZ ÉLET EGY F1, ha nem száguldasz elmúlik melletted az élet ;) :K

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1853) runner 125 válasza rumos14 (#1850) üzenetére


runner 125
nagyúr

Annó én az N560-hoz vettem 2000-ért egy univerzálisat, semmi baj nincs vele azóta sem. Nyilván arra figyelj, h minden érintkezésnél szivacsos legyen a tartó.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1854) rumos14 válasza runner 125 (#1853) üzenetére


rumos14
nagyúr

hát, olyan kőne ami oldalt vhogy nem is tudom hogy öleli körbe a telót, hogy egyik oldalt se fedje le a gombokat. illetve hátul is legyen szabadon a hangszóró. ezek az univerzális Nokiák sajnos nem felelnek meg ennek. szóval senki sem használ autós tartót?

a másik, hogy mivel nincs LED, az elmulasztott hívásokról csak úgy értesülök, hogy bekapcs, bal alul Notification szöveg keresése. nem az igazi. nemtom az alap Widget-es felület mit tud, nem is érdekel nagyon, viszont vmi today panel az elmulasztott hívásokról jól jönne.

(#1855) Dyingsoul válasza rumos14 (#1854) üzenetére


Dyingsoul
veterán

én spb mobile shell-t használok, ott középen van neki ikon ami feltünően pirosra szineződik ha van nem fogadott valamim. Amugy meg fent ahol van a térerő, hangerő stb ikon, ott megjelenik a nem fogadott hívás is egy telefonkagyló és egy felkiáltójel kíséretében.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1856) runner 125 válasza rumos14 (#1854) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, h úgy..

Hát azt passzolom akkor, gyorsboltosoktól nem kérdezted még? :U

vitko

rumos
nem csipázza ezeket, legalábbis úgy rémlik, h a fontos dolgokat kipakolja az asztalra..

rumos!

Ezek közül vmelyik?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1857) rumos14 válasza Dyingsoul (#1855) üzenetére


rumos14
nagyúr

Mobile Shell-t még a korábbi telómon próbáltam, nem nagyon tetszett. i8000-en pedig főleg tök feleslegesnek érzem egy tök új kezelőfelület használatát.
nem fogadott hívásnál nincs felk.jel, csk ha rányomok a felső sorra és nagyobb méretben megjelennek az ikonok. előugorhatna egy ablak hogy x missed call vagy ilyesmi.

runner, biztos hogy ezt akartad linkelni :F

(#1858) erdoke válasza rumos14 (#1854) üzenetére


erdoke
titán

Az Omnián ugyan van LED, te nagyon kicsi, és a fényereje is gyatra. Én a hangjelzés mellett döntöttem, 5 percre állítottam be figyelmeztetést nem fogadott hívás után.

A legjobb aláírás a héten

(#1859) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

egy jóféle kipárnázott autós tartó nekem is elkélne.... :)

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1860) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Néztem a gyorsboltosat, amit kidobott i8000-re, de nagyon randa....

[nokiás izéé] :(((

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1861) Schumacher!


Schumacher!
tag

mobile.brando itt nézetek körül ;) :K

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1862) Schumacher!


Schumacher!
tag

vkinek van vmi tapasztalata az ebay-jel kapcsolatosan, megérkeznek onnan a dolgok, és ha igen mennyi idő kb..? :F
mert a mobile.brando-ról kiderült hogy rendben van, bááár kicsit lassú de legalább megjön! :K

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1863) hegyesidr válasza Gaabbaa (#1860) üzenetére


hegyesidr
tag

Hello ! Gigatel.hu Itt sok mindent megtalálsz !

(#1864) Schumacher! válasza hegyesidr (#1863) üzenetére


Schumacher!
tag

NAGYON LASSSÚ az oldal... :W
GIGATEL.hu

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1865) Xever


Xever
csendes tag

Tegnap végre volt kicsit több időm játszani a telóval és kipróbáltam ezt-azt. Pl felpakoltam Resco-tól szinte mindent amit találtam és az lett a vége, hogy kikapcsoltam a WidgetPlus-t. Nem annyira csili-vili, és amennyire látom a Call Log sem működik így rendesen, de végre érdemi információkat látok a Today screenen. A Backup progija elképesztő jónak tűnik és úgy tűnik (bár ezt még nem sikerült kipróbálni), hogy lehet feltenni vele magyar nyelvű billzetet is. Lecseréltem Launchpad-ra a Start Menü-t és kezd emberien kinézni a teló :)

Legközelebb szerintem SPB 3.5 jön sorra. Aztán maximum megnézzük hogyan állít helyre a Resco Backup :)

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1866) hegyesidr válasza Schumacher! (#1864) üzenetére


hegyesidr
tag

Nekem nem tünik olyan lassúnak, jó a választék és az árak, udvarias és gyors a kiszolgálás !

(#1867) Gaabbaa válasza Xever (#1865) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

spb keyboard is magyar! én azt használom, minden ékezet megvan, nem kell átváltani másik oldalra! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1868) Schumacher! válasza Gaabbaa (#1867) üzenetére


Schumacher!
tag

Link? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1869) Gaabbaa válasza Schumacher! (#1868) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

privát! ;]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1870) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

kép:

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1871) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Höhöhö! megnőtt a privát üzeneteim száma az elmúlt pár órában, amióta bettem ide ezt a kis billentyűzet képet! ;] ;] ;] ;] nembaj, segítek szívesen! :C :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1872) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

jahh és még valami: a unicode-t kapcsoljátok ki mert különben nem lesz 160 karakter!!

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1873) Guinness válasza Gaabbaa (#1871) üzenetére


Guinness
tag

Én is növelem eggyel akkor:D

(#1874) Schumacher!


Schumacher!
tag

KÖszi de ez mégsem kell mert én nem szeretem ezt a billentyűzetet mert nagyon lassan tudok írni ezzel a fajtával mivel minden betű külön gomb én jobban szeretem azt a variációt amikor 12keypad Samsungban és ott egy gomb több betű, szerintem sokkal gyorsabb de azért KÖSZÖNÖM! ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1875) erdoke válasza Schumacher! (#1874) üzenetére


erdoke
titán

Furcsa ujjaid lehetnek, mert a teljes kijelzős változaton egyszerre két ujjal gépelve nekem sokkal gyorsabb, mint ha egy ujjal kell ugyanazt a gombot többször is nyomni, hogy egy betűt begépeljek. :F
Értelemszerűen: amíg ötig számolok, addig beírok 5 karaktert két ujjal, míg a phonepad verzióval kb. kettőt. Az több, mint kétszeres sebesség.

A legjobb aláírás a héten

(#1876) Xever válasza Gaabbaa (#1867) üzenetére


Xever
csendes tag

Megtaláltam ezt is végül, de nekem Resco-s jobban bejött. Egyrészt ott nem érnek össze a betűk, nehezebb mellényomni és kényelmesebb is, mert az ékezetes betűk nem foglalják a helyet, hanem csak egy gomb lenyomására villannak fel.

SPB Mobile Suit-hoz lehet plusz widgeteket szerzeni? Ami alapból benne van az elég kevés. Nekem nagyon bejött a Resco féle Today plugin. Mindenféle memória-állapotjelzések rajta vannak, explorer, registry editor, lomtár... van SPB-hez hasonló? Vagy ti milyen shell-t/skin-t/todayplugin-t használtok?

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1877) Schumacher! válasza erdoke (#1875) üzenetére


Schumacher!
tag

ez nem mindig igaz, mert egyrészt én ezt a fajta 12keypad sms vagy email írást szoktam meg ezért logikusan nekem ez gyorsabb, másrészt utcán rohansz vagy bármilyen helyzetben kell a másik kezed :) és egy kézzel tudsz írni akkor én biztos gyorsabban fogok megírni egy smst mind te egy kézzel ezen billentyűzeten :K
De még egyszer mondom nem fikázom ezt, hanem csak a szokásaimat és rohanós életemhez a 12 keypad sokkal jobb, mert azt 1 kézzel is gyorsan lehet kezelni EZT viszont NEM :)

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1878) Schumacher!


Schumacher!
tag

Tud vki egy olyan weboldalt akár külföldit ahol rengeteg kiegészítőt találhatók az
OMNIA II-höz?

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1879) erdoke válasza Schumacher! (#1877) üzenetére


erdoke
titán

Egyszerűen lehet váltani egykezes és kétkezes mód között. Természetesen megszokás kérdése, min gépelsz, és így a teljes képernyős is megszokható. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#1880) alorinc


alorinc
tag

Mikor lesz már olyan omnia amiben megmarad a D-pad?

(#1881) Maxximus válasza alorinc (#1880) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha omnia nem is.....[link]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1882) Gaabbaa válasza Maxximus (#1881) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

hát, lehet hogy olcsóbb lesz mint az omnia II-es, de 3 colos, 240x400-as WQVGA kijelző még az omniaI szintjét se éri el (az ugyi 3,2" volt).... amúgy kb. annyit tudhat mint az omnia I, leszámítva hogy nincs saját háttértára...

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1883) Guinness


Guinness
tag

Sziasztok!
Ma kint voltam ezen a gamer shown, persze csak az ingyen win7 miatt, de akkora volt a sor, hogy nem vártam ki:) a lényeg, hogy mellette volt a windows phone standja és jópár htc mellett 6 omnia 2 is ki volt állítva, új 6.5 windowssal:) Nagyon gyors volt a cucc, a kamera valamiért az összesben ki volt iktatva, és azt tudtam még meg, hogy 2 hét múlva kezdi meg a samu az árusítását. Persze ez azoknak nem nagy infó, akiknek már megvan meg fel is flashelték már a 6.5-öt, de lehet valaki a hivatalos verziót várja még:)

(#1884) rumos14 válasza Gaabbaa (#1870) üzenetére


rumos14
nagyúr

egészen csecse, de én maradok a gyári bill-nél, nekem teljesen bevált. ékezetekről a mobilon már totál leszoktam.

(#1885) fairi válasza Guinness (#1883) üzenetére


fairi
addikt

én is voltam ott,és próbáltam,szimpi volt..
widgetnek már használhatóhoz közeli sebessége volt..

csak arra nem jöttem rá hol található meg ROMverzió.....

(#1886) AS válasza Guinness (#1883) üzenetére


AS
félisten

Na ezt mondom... Bogék meg másik oldal is letesztelt egy korai Eu-s példányt, amit itthon csak páran vesznek meg, majd a végleges szolgáltatós készülék meg jóval gyorsabb na meg 6.5 van rajta és magyar is.
Ezért nem szeretem azt hogy , előbb tesztelünk.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1887) joey04 válasza AS (#1886) üzenetére


joey04
titán

a 6.5 ahogy láttuk semmi újdonságot nem hoz, nomeg a samu felülete úgyis eltakarja, ha 6.1 ha 6.5. magyar nyelv meg csak hátrány wm esetében. maradt tehát a gyorsaság, ami kinek mi ugyebár. van olyan akinek még a jet is gyors, persze ilyen ősrégi hulladékok után.

(#1888) AS válasza joey04 (#1887) üzenetére


AS
félisten

De 6.5 most azért fontos mert a Omnia2 végig ara volt optimizálva.
6.1 re csak kidobták a szoftvert.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1889) joey04 válasza AS (#1888) üzenetére


joey04
titán

:DD
attól még a samsung widget nem lesz jobb

(#1890) AS válasza joey04 (#1889) üzenetére


AS
félisten

Ez igaz, ha lenne lezárás mint a I8910 ben akkor jobb lenne.
Widgetnek nem sok értelme van viszont a többi menüpont , pl sms rész vagy minden másnak UI ja van, pl a HTC HD2 ben sincs megcsinálva a sms rész még mindig.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1891) joey04 válasza AS (#1890) üzenetére


joey04
titán

ez igaz, azokban a részekben viszont szvsz eddig sem volt gond a sebességgel. de biztos nem annyi mint a widgeteknél. :D

(#1892) AS


AS
félisten

OFF
De érdekes.
7.0 collos Amoled laptop a Samsungtol végre végre nagyobb méretbe jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1893) Guinness válasza joey04 (#1891) üzenetére


Guinness
tag

Én még régebben nyomkodtam 6.1-est is, és ez egyértelműen gyorsabbnak és könnyedebbnek tűnt, persze a widgetes rész még mindig lassú...de nem annyira mint a régiben.

(#1894) erdoke válasza AS (#1890) üzenetére


erdoke
titán

"a HTC HD2 ben sincs megcsinálva a sms rész még mindig"

Nana:

A legjobb aláírás a héten

(#1895) AS válasza erdoke (#1894) üzenetére


AS
félisten

És a írás felület?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1896) student


student
őstag

amit omnia hd topikba is mondtam:

ja. meg ami nem tetszik még hogy ez a szimbi felület/winmobile már annyira oldszkul egy android vagy iphone os mellett. tök mult szeptemberi

ebben is
minden akadozik benne widget/lapváltás/képnézés/böngésző/

sajnos elég magasra tette nálam a hero + iphone a lécet kinézetbe/sebességbe is :U .

na majd talán az omnia3 ;] win7tel vagy androval

(#1897) student


student
őstag

erről amugy olvastatok már?

Windows Mobile 6.5.1

Builds of Windows Mobile 6.5.1 have already been leaked and unofficially ported to several Windows Mobile phones.[41] Windows Mobile 6.5.1 will bring a more finger-friendly user interface[42], including icon based soft buttons (rather than text based),[43] an updated contacts app[44], Microsoft (rather than carrier) support for A-GPS[45], and improved threaded text messaging.[46]

ezt fel lehet tolni erre a telóra is?

update: már olvasom itt is volt cikk belőle :P de a kérdés még áll

[ Szerkesztve ]

(#1898) erdoke válasza student (#1896) üzenetére


erdoke
titán

A végleges hazai 6.5 ROM állítólag érezhetően gördülékenyebb. Különösen, ha kilövöd a widgetes Today-t.

A legjobb aláírás a héten

(#1899) student válasza erdoke (#1898) üzenetére


student
őstag

ha most venném meg xxl-nél akkor már 6.5-tel kapnám?

(#1900) Guinness válasza student (#1899) üzenetére


Guinness
tag

Az csak 6.1 lenne, de elvileg lehet ezeket majd frissíteni, majd ha a samsung kezdi forgalmazni, az lesz 6.5tel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.