Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Igen jön az OMNIA 2 Samsung egyik legsikeresebb készülékének az utódja!

Kép méh nincs ( de még ma lesz)

Tudás:
3.7 colos 480 x 800,felbontású AMOLED kijelző
16 millió szin ( de Windows azt hogy támogatja?)
Windows Mobile® 6.1 Professional ( később 6.5 re frisithetö )
32 GB belső memória (nem biztos)
5 megapixels AF kamera, dupala led
VGA videó 30 FPS
118 x 59.6 x 11.9
WIFI,GPS, HSDPA
Qualcomm MSM6290 + S3C6410
Bejelentés 15. én

Vagyis kapunk egy szebb nagyobb kijelzős omniát, jobb kamerával

[ Módosította: Viktor0610 ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Kickass válasza AS (#1) üzenetére


Kickass
őstag

:C :C :C

és akkor vissza is térek az Omniához, a kijelző szvsz nagyon gyenge pontja az elődnek
a 16millió színre azért én is kiváncsi leszek, sztem az nem annyi lesz

képeket várjuk :K :K

szerk.: jó lenne ha a stylus problémát is megoldanák és vmi kevésbé otromba és telefonra káros megoldással állnának elő (becsusztatható stylusról remélem már hallottak :D)

[ Szerkesztve ]

(#3) Lirion válasza AS (#1) üzenetére


Lirion
addikt

A 6.5-ös win se támogatja? Mert ha igen, lehetséges, hogy már arra optimalizálják a kijelzőt és 6.1en csak 65k-ban fog működni.

(#4) Inarus válasza AS (#1) üzenetére


Inarus
addikt

Miben más ez a proci az Omniáéhoz képest?

Ram méret esetleg?

Várjuk a képet! :C

(#5) AS válasza Lirion (#3) üzenetére


AS
félisten

Windows Mobile® 6.1 Professional rol tudok, mert 6.5 hivatalosan csak Oktober körül lesz elérhető minden cégnek. ( Ha jól tudom)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) runner 125


runner 125
nagyúr

Őőő a full qwety elmarad alóla? :B

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7) AS


AS
félisten

Kaptok képet is :D
De valószínű több infó majd 15-én
Képet majd egy Moderátor szúrja be az elsö Hsz-be) :)

Elvileg ebben is lesz 3d kocka menü ( mint a S8000 kis tesoban ami szintén nem hivatalos)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Multitouch? 3D gyorsítás?

Aki hülye, haljon meg!

(#9) Enjoy


Enjoy
addikt

Atom jóóó
Ez lesz Omniám utódja :DDD
Kell kell kell :C

Ráadásul AMOLED kijelző , nagyon jóóó
Imádom a WinMobilet :R Persze kell majd hozzá egy-két főzött ROM, h elérje a maximumott, szóval várom-várom-várom :D

► més que un club ◄

(#10) Inarus válasza AS (#7) üzenetére


Inarus
addikt

Eddig nagyon tetszik... :))

(#11) Gergi


Gergi
aktív tag

Vajon ennek már kapacitív kijelzője lesz? :U

(#12) AS válasza Gergi (#11) üzenetére


AS
félisten

Hát mivel Windows mobile nem hiszem, mert már progikat nehezen lehetne kezelni, de majd kiderül.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) T0rnad0 válasza AS (#12) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szép, szép, de i780 utódról nem tudsz?:)

Z Fold 4

(#14) Inarus válasza T0rnad0 (#13) üzenetére


Inarus
addikt

Nagyon jó a kérdés! :K

Ha nem lesz, "kénytelen leszek" erre ráállni... :D

(#15) Enjoy


Enjoy
addikt

Azért ekkora kijelzőn egész magabiztosan lehet böködni a kijelzőt..
De vannak akik, nem tudnak élni fizikai qwerty nélkül, számukra elég gyér felhozatal van ilyen szinten... De sztem tuti hoz a samu, ne féljetek :D

► més que un club ◄

(#16) Xever


Xever
csendes tag

Nem értem én a Samsung üzletpolitikáját...
Ez kb ugyanaz mint az i8910 csak jobb kijelzővel, nagyobb beépített memóriával és windowssal(na jó speciel ez hátrány :D). Ha már egyszer saját modelljüknek csinálnak versenytársat miért nem vártak még néhány hónapot, hogy legalább eladjanak belőle néhányat? Vagy miért nem mindjárt ezzel rukkoltak elő?

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#17) erdoke válasza Enjoy (#15) üzenetére


erdoke
titán

Nekem elég lett volna, ha az Omniához képest max. 1-2 mm-rel szélesebb ketyerét terveznek, amibe éppen belefért volna egy kb. 3,4" kijelző. Már a szifonét se érem át rendesen hüvelykujjal egykezes használatkor, ez pedig kb. ugyanolyan széles lesz. Pedig az átlagnál jóval nagyobb kezem van...

A legjobb aláírás a héten

(#18) runner 125 válasza Xever (#16) üzenetére


runner 125
nagyúr

No-no, csínján a WM fikázásával! ;]

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19) copin


copin
őstag

Valami nem stimmel a kijelző körül. Vagy a méret, vagy a felbontás fake, a nyitó hozzászólásban.

[ Szerkesztve ]

(#20) #16820480 válasza Kickass (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ez úgy fog kinézni, hogy a kijelző 16m színt tud, mert így mehet egy gyártósoron egy rakás másik telefonéval, és közben effektíven 65 ezer színt fog egyszerre megjeleníteni a rendszer.
szerintem amúgy ez nem wimo kérdése, bár ne mvagyok benne biztos, de a kernel szinten lehet valami vele, mert másik (wince alapú) telefonnál olvastam egy csomó szívást akörül, hogy legalább néhány alkalmazás 16m színt kezeljen, mint a videólejátszó meg a képnézegető (a többinél nem igzaán lényeges).

L3zl13: multitouch legközelebb a wimo7-ben, ha lehet adni a hírekre...

(#21) Xever


Xever
csendes tag

Találtam videót a telóról. Háááát, szerintem a WM inkább kárára vált mint előnyére (már ami a kezelhetőséget illeti). Ráadásul a videóban azt mondják csak 5 MP-es kamerája lesz nem 8.

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#22) T0rnad0 válasza Inarus (#14) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem jön be az i780? Inkább jönne P1i utód, nem? Vagy i780 utód symbivel ;]

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#23) elektro válasza T0rnad0 (#22) üzenetére


elektro
aktív tag

Symbian inkább ne legyen,sokkal testreszabhatóbb a WM!

(#24) copin válasza AS (#7) üzenetére


copin
őstag

A végén összejön az S8000 3 féle kiadásban. Egyen érintősök tömkelege. :U :N

(#25) Enjoy válasza Xever (#21) üzenetére


Enjoy
addikt

Rossz linket nyomtál be, mert ezen egy verizonos omnia látható
YT videó

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#26) T0rnad0 válasza elektro (#23) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez ízlés dolga, de az lenne a legjobb, ha a user választhatná ki, milyen oprendszert rak rá :K Ilyen viszont tuti nem lesz még egy ideig :U

Z Fold 4

(#27) Xever válasza Enjoy (#25) üzenetére


Xever
csendes tag

Bocs, jogos. Egy i8000-es cikkben találtam és nem is olvastam el a videónál mit ír.
Mondjuk abban amit te mutattál mindjárt pofásabb a felület :D

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#28) Inarus válasza T0rnad0 (#22) üzenetére


Inarus
addikt

Dehogynem!!! :))
Attól még nézhetek utódot 1-2 évre rá,nem? :) Addigra ami most kijön már jó áron lesz kapható... ;]

(#29) T0rnad0 válasza Inarus (#28) üzenetére


T0rnad0
addikt

Lemondanál a qwerty-ről? ;] Én megtettem, már bánom :o

AS: már biztos, hogy így fog kinézni? Remélem nem :U

Z Fold 4

(#30) Enjoy válasza T0rnad0 (#29) üzenetére


Enjoy
addikt

Így 8hónap után is szebbnek tartom az I900 Omniámat, mint ezeket az új "agyonkerekített" formákat, de azért annyira nem rossz. Majd élőben azért biztos szebb lesz :DDD
De ez az Omnia forma megunhatatlan :D

► més que un club ◄

(#31) babosmiki válasza erdoke (#17) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát a ketyere pont 2,6 mm -el szélesebb mint az i900. ( ez semmi )
A kijelző viszont kb 4mm-el keskenyebb az iphonénál, tehát kényelmesen át lehet érni,
a hossza viszont 8mm-el nagyobb mint az almáé!!!
Jó lesz! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#32) Lirion válasza AS (#5) üzenetére


Lirion
addikt

De később frissíthető, szóval ha az támogatja, akkor az lehet az oka, hogy később, win 6.5-tel is versenyképes legyen a kijelzője.

(#33) Enjoy válasza babosmiki (#31) üzenetére


Enjoy
addikt

Másik érdekes adat, hogy valamennyivel vékonyabb lett, ennek ellenére vhogy belenyomtak egy nagyobb, 8 megás kamcsit.
Ez se fog szebb képet készíteni , van egy olyan érzésem :(

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#34) copin válasza Lirion (#32) üzenetére


copin
őstag

A TG01 18 bites kijelzővel adják ki, de akkor még 6.1-es verziót írtak hozzá, szóval ehhez nem kell 6.5, még ha nem is azzal fog kijönni a TG01 ősszel. 24 bites kijelzőről viszont még soha nem hallottam wm telefonok között.

@Enjoy Szerintem 5 megás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35) Mamuska válasza AS (#1) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez milyen proci? talán már snapdragon?

(#36) Inarus válasza T0rnad0 (#29) üzenetére


Inarus
addikt

Hja... ezért nincs omniám se többek közt... egy köztes megoldást várok vagy egy utódot, de ez is eléggé kecsegtető.

(#37) Enjoy válasza copin (#34) üzenetére


Enjoy
addikt

Őszintén megmondom, nem vetne vissza a telótól.
Kezd nagyon csúnya lenni már ez a 12MP-es felbontások...
Legyen benne egy Omniánál jobb képeket készítő 5Megás kamera, és akkor elégedett leszek :)

► més que un club ◄

(#38) T0rnad0 válasza Enjoy (#30) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem is sokkal szebb az Omnia, egyszerűbb és elegánsabb :K

Inarus: annyira azért nem rossz az Omnia, csak az sms/email-írás és smskezelésnél cserélném le másra ;]

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#39) erdoke válasza babosmiki (#31) üzenetére


erdoke
titán

Egy 3-4 mm-rel szélesebb kijelző már pont határeset. Mindegy, ki kell próbálni, és utána dönteni. Nekem a T-Omnia is megfelelne (800 MHz proci, 3,3" WVGA kijelző kvázi az Omnia dobozában).

Szerk: Maga a chipset eredetileg 5 MP-ig támogat fényképezőt, de azóta módosíthatták.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40) Inarus válasza T0rnad0 (#38) üzenetére


Inarus
addikt

Na igen, mint mondtam, nálam ez a sarkalatos pont. Havi kb 2-300 sms és kb 100 email... :DDD

(#41) Gubro


Gubro
senior tag

Kép beszúrva.

(#42) Enjoy


Enjoy
addikt

Alig várom már a további képeket.
Elsősorban a telefon teteje és hátulja érdekelne.
Nagyon remélem, hogy ebből már nem hagyják ki a 3,5mm Jack-et, mert már Omniánál is emiatt húztam a számat... (ill. azt is remélem, h nem lesz rajta ilyen kis fityegős sapka, mint pl. a HD-n)

► més que un club ◄

(#43) AS válasza Enjoy (#42) üzenetére


AS
félisten

Lesz igen.
I8000 FCC:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Enjoy válasza AS (#43) üzenetére


Enjoy
addikt

Remélem is, mert sokat hallgatok zenét Omnián is, és elég kényelmetlen, hogy az oldalán van ilyen spéci csatlakozó..
Már alig várom a full spect. :R

► més que un club ◄

(#45) AS válasza Enjoy (#44) üzenetére


AS
félisten

Igen
Igen ígéretes készülék lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) elektro válasza Enjoy (#30) üzenetére


elektro
aktív tag

Mikor megláttam,elsőre az jutott eszembe hogy így lekerekítve nincs meg az a pda varázs,szerintem is most jó az omnia külalakja ahogy van.

TOrnadO: valóban az lenne a legjobb ,ha a user tudná eldönteni ,milyen op rendszert használ,ízlések és pofonok én a wm-et szeretem jobban. :K

[ Szerkesztve ]

(#47) copin


copin
őstag

Arányszámolással 2,9"-et kaptam, ami a kerekítések és az egérkezelésemnek hála simán lehet 3,1" is. 3,7" viszont garantáltan nem férne be. Fene, ezt egy fanboynak kellene kiszámolnia, nem nekem. :N

(#48) phaet0n válasza copin (#47) üzenetére


phaet0n
tag

Nekem kijött a 3,7". Pedig még fanboy sem vagyok. (printscreen, paint, képpontok és specifikációban megadott méretek alapján arányszámolás, pitagorasz tétel.)

BTW érdekes módját találtad annak, hogy hogy köss bele egy ilyen előzetes "ismertetőbe".

[ Szerkesztve ]

(#49) AS


AS
félisten

Videó:
link

Kockák leszünk:D

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) copin válasza phaet0n (#48) üzenetére


copin
őstag

Az S8000-est már ne vedd figyelembe. :N Ha már kötözködés, mikor adták ki a KM900-at? Valahogy senki nem hangoztatja hogy késtek. :P A kisebbik chaebol beintett a samsungnak.

Mindenki ugyanarról a litván oldalról szedi a hülyeséget. Legalább linkelik és ezzel is nő a látogatottságuk, utoljára az életükben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.