Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) babosmiki válasza runner 125 (#1750) üzenetére


babosmiki
addikt

Én is vigyázok rá, de a fóliát azonnal letéptem a kijelzőről! :D
Majd ha rászánom magam, teszek rá valami normálisat!

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1752) runner 125 válasza babosmiki (#1751) üzenetére


runner 125
nagyúr

..izé', én be sem kapcsolok érintős készüléket fólia nélkül. ;]

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1753) erdoke válasza runner 125 (#1752) üzenetére


erdoke
titán

Edzett üvegre nem kell, csak a lágyabb plasztikokra.

A legjobb aláírás a héten

(#1754) runner 125 válasza erdoke (#1753) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, h ezen olyan van. :U

Köszi az infót.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1755) erdoke válasza runner 125 (#1754) üzenetére


erdoke
titán

Nem, ezen nem olyan van. Jellemzően kapacitív kijelzőket lehet (és érdemes) edzett üveggel takarni. Mivel az Omnia II rezisztív kijelzővel rendelkezik, puhább plasztik digitalizálója van, amire nem árt fóliát tenni, még ha valamivel kevésbé is érzékeny, mint a hagyományos PDA kijelzők.

A legjobb aláírás a héten

(#1756) runner 125 válasza erdoke (#1755) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ehh, fura is volt, h egy edzett üveget h "érintenek" meg. :)

Köszi.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1757) rumos14 válasza erdoke (#1755) üzenetére


rumos14
nagyúr

erdoke, maholnap elképzelhető, hogy veszek egy ilyen telót (bár nekem még mindig inkább pda egy ilyen), ha lesznek kérdéseim, lehet, hogy nem kíméllek.

(#1758) erdoke válasza rumos14 (#1757) üzenetére


erdoke
titán

Kérdezz nyugodtan, bár nekem éppen nincs ilyenem, és most úgy tűnik, az aktuálissá váló beszerzési projektem is más készüléket preferál. :D

A legjobb aláírás a héten

(#1759) Dare2Live válasza erdoke (#1758) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

uristen ha nem vagyok indiszkrét mid lesz? :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1760) babosmiki válasza Dare2Live (#1759) üzenetére


babosmiki
addikt

Gondolom HD2! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1761) Schumacher! válasza Maxximus (#1744) üzenetére


Schumacher!
tag

KÖSZÖNÖM a választ! (mert itt másnak nem jutott eszébe.. :( :((( )
Azt a 2 progit próbáltam már de nem szeretem mert teljesen átalakítja az egészet.. Én főképpen a bejövő hívásoknál a nagy méretű képek miatt raktam fel de minden esetben pixeles volt a kép, ezért levettem..
Erre nem tudsz vmi megoldást ha már megcsinálom az egyik progival hogy a bejövő hívásnál nagy a kép, hogy ne legyen pixeles a kép?? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1762) Schumacher! válasza babosmiki (#1760) üzenetére


Schumacher!
tag

Háát nekem volt sima HD pdam de nekem nagyon nem jött be, nem volt rossz gép, mondjuk a vaku NAGYON hiányzott, de aki SAMUT szereti az nem szereti a HD-t, mellékesen sokkal jobb kézben az Omnia II mint a HD mert az olyan volt mint a tepsi.. :DDD

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1763) Dare2Live válasza Schumacher! (#1762) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

HD1 nem is volt vonzó, de a HD2 az akuját kivéve impresszív.

Ha tuti fellehetne rá majd rakni a WM7et még az én listámon is szerepelne.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1764) Schumacher! válasza Dare2Live (#1763) üzenetére


Schumacher!
tag

ronda leszek :DD de szerintem egy nagy tepsi az is :) nincs semmi különleges, egyedi, ezért mondtam hogy egy igazi OMNIÁS vagy Samu rajongó nem bírja ki egy HD-val mert nekem kényszerből kellett használnom egy ideig(nem kell sajnálni :DDD )
Mert egy OMNIA az egy OMNIA ezt jobban nem tudom elmondani, aki használta egyiket is és beleszeretett az tudja miről beszélek, a külső is meg a belső is!!!

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1765) Dare2Live válasza Schumacher! (#1764) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha azt írod nem kell mert HTC szarik a vásárlóira, support egy lótrágya oké, de ez így izlések pofonok.

Én amúgy használom, rendben van de ez nem az a teló amibe beleszeretek.... az a P1Ivolt... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1766) rumos14 válasza erdoke (#1758) üzenetére


rumos14
nagyúr

na megvettem, hár bakker nagy flash. tetszik nagyon. még be kell laknom, meg használat közben ismerszik meg, de elsőre lenyűgöző. ez a touchwiz kezelőfelület nagyon jó, WinMo csak nyomokban fedezhető fel. a Widget izét viszont kihajítom iziben.
méretre még jól kezelhető, nem túl nagy, sőt, az i780-hoz képest csak pár mm +/- itt-ott. HD2 nekem ezért már túl sok lenne a jóból.
mik a tapasztalatok, Brando fólia mennyit ront a kijelző érzékenységén?

(#1767) erdoke válasza rumos14 (#1766) üzenetére


erdoke
titán

Az első hazai üzemelésű készülékek óta (sőt, régebben) nyomon követem a tapasztalatokat, nem tűnt fel semmi furcsaság. Tehát kb. ugyanannyit számít, mint más PDA-knál, azaz nem zavaró.
Widgetes cuccok kilövésével kezdeném én is, az biztosan nem ér 22 MB RAM-ot, miközben egy MS 10 MB alatt foglal.

(#1763) Dare2Live
Arra számítok, hogy az XDA-n kb. úgy oldják meg majd a WM7-et, ahogy a HD-n fut most a 6.5 (kifejezetten jól). Hardveresen biztosan lesz hozzá nagyon hasonló WM készülék, esetleg a 42 nm-en gyártott, 1,3 GHz-es Snapdragon viszo majd a csúcskészüléket, de alatta biztosan ugyanez a "régi" 1 GHz-es lesz majd.
A másik lehetőség a Toshiba K01 lenne, de az még a HD2-nél islegalább 1 hónappal odébb van. A Samsung erősebb készülékei pedig majd csak jövőre jönnek.

A legjobb aláírás a héten

(#1768) legiaap válasza rumos14 (#1766) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt hittem örökre az i780-nál maradsz... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1769) Maxximus válasza Schumacher! (#1761) üzenetére


Maxximus
őstag

Szerintem auz inesoft phone 5-ös abszolút a legjobb megoldás.(Én már 3/4 éve használom, az omnia2-nél elbizonytalanodtam és 1 hétig azt használtam, de erre is feltettem végül))Ha legalább 800*600-as (egyszerűbb konvertálni, mint a 800*480-at) képeket teszel be az inesofton keresztül és nem a gyári wm-es felületen a kontaktokhoz akkor nem lesz pixeles.(A régi SE T610-es QVGA-s kontakt képeim pixelesek csak)Nekem annyira bejött, hogy meg is vettem (dúrva mi?), ráadásul ha az inesoft orosz felületén veszed akkor majd fele annyiba kerül mint az angolon.Asszem 15 dodó talán? De van már "okos" verzió is.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1770) babosmiki válasza rumos14 (#1766) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula, üdv a klubban! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1771) Maxximus válasza rumos14 (#1766) üzenetére


Maxximus
őstag

Imádkozz a kijelződért.Az első 2 hétben kiderül milyet fogtál ki.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1772) Gaabbaa válasza rumos14 (#1766) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

üdv az omnia II klubban! :DD :)) jelentkezz be iwiw-re is! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1773) rumos14


rumos14
nagyúr

srácok, köszönöm a meleg fogadtatást :B widget kilőve, Pocket Plus-t raktam fel, azt még szépen finomhangolom. tetszik minden. m.helyem pont most vált szolgáltatót ezért jelenleg nincs előfizum, szóval csak offline tudom nyomkodni, meg gondolom emiatt az iGo sem talál hódokat. biztos lesznek még kérdéseim...

(#1774) Schumacher! válasza Maxximus (#1769) üzenetére


Schumacher!
tag

magyarul :DDD ha az inesoft-on keresztül teszem be a képet a kontakthoz nem pedig a phonebook-on keresztül akkor nem lesz pixeles nagyban amikor bejövő hívásom van? :B :F
Nem durva én is megveszem azokat a progikat amik beválnak és normális áron vannak! ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1775) Schumacher!


Schumacher!
tag

Mindenki kilövi a Widget-et ??? :O
Csak én szeretem??? :U :DDD

Nekem annyira nem jönnek be a többi progi :(((

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1776) Maxximus válasza Schumacher! (#1775) üzenetére


Maxximus
őstag

Pontosan! Legalább 800*600 és az inesofton tedd be a képeket. Az MS3.5 azért elég widgwt gyilkos szerintem.Nekem a legelső mozdulatom volt likvidálni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1777) Maxximus válasza rumos14 (#1773) üzenetére


Maxximus
őstag

Akkor Wifi vagy As-el még tudsz adtokat leszedni.(XTRA Data-t feltölteni.) és akkor tudod használni az Igot gyorsan enélkül csak hosszú idő alatt talál holdat, de nem kizáró ok ha nincs GPRS-ed.A lényeg be legyen kapcsolva a telfon mód vagy vedd ki a sim-ed.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1778) rumos14 válasza rumos14 (#1773) üzenetére


rumos14
nagyúr

na az iGo 8 sim kártyával már pikpak pozicionált, és halál pontos, pontosabb mint más amit eddig használtam. tetszik.
ami nem tetszik, az az h semmi LED nincs a gépen, még a töltés folyamatát sem jelzi.
a Samu billentyűzet mellett van még fent alapból 2 nagyméretű bill. mindenféle ázsiai karakterekkel, de egyik sem az igazi, keresek vmi mást.
keresek még vmi szép nagy órát a today-re, olyasmi jó lenne amit a lock képernyőn mutat.

(#1779) rumos14 válasza Maxximus (#1777) üzenetére


rumos14
nagyúr

i780-on is halott volt a gps sim kártya nélkül, 1 db holdot sem látott, pár perc után hagytam a francba.

(#1780) Maxximus válasza rumos14 (#1779) üzenetére


Maxximus
őstag

MS 3.0.1 vagy 3.5 esetleg? Ismered?

Billentyűre: http://www.simpletechtoday.com/hu/samsung-omnia-free-fingerkeyboard-offers-great-options/

Vagy:
http://pdafanclub.com/forum/index.php?topic=926.msg53894#msg53894

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1781) Gaabbaa válasza rumos14 (#1778) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

vagy esetleg az spb keyboard! az is tud teljes képernyős módot! Nekem ez jött be.

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1782) rumos14 válasza Maxximus (#1780) üzenetére


rumos14
nagyúr

még korábbi pda-kon próbáltam a Mobile Shell-t, de nekem nem igazán tetszik, i8000-en meg végképp nincs rá szükség mert a gyári kezelő felület nagyon jól meg van csinálva.
finger keyboardról hallottam korábban, most feltettem, tetszik. kicsit kisebbek sajnos a gombok mint a Samsung keyboardon, de legalább van , (vessző) gomb alapból.

(#1783) rumos14 válasza Gaabbaa (#1781) üzenetére


rumos14
nagyúr

csak a 3.x verzió van meg, az meg lefagy nálam (device.exe elszáll).

(#1784) AS


AS
félisten

Fen van a Magyar Samsung oldalon, hamarosan itt van.
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1785) Schumacher! válasza AS (#1784) üzenetére


Schumacher!
tag

Azt mondja el vki hogy hol találom azt a játékot ami a képen van ASPHALT4??? :F

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1786) Gaabbaa válasza Schumacher! (#1785) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

pdafanclub-on találsz erre is megoldást! :D

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1787) Schumacher! válasza Gaabbaa (#1786) üzenetére


Schumacher!
tag

privát

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1788) anzo válasza Schumacher! (#1785) üzenetére


anzo
senior tag

Secany romjaiban benne van alapból :D

(#1789) Scientist


Scientist
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a PDA-t két színnel is említik, van ahol black és van ahol rose-black szerepel. A kettő között mi a különbség? Melyik néz ki jobban?

Köszönöm a választ előre is!

(#1790) Xever


Xever
csendes tag

Üdv!

Korábban írtam, hogy bár a telón kiválóan működött minden telefonálni pont nem lehetett vele :D Valamivel több mint két hét után visszahozta a futár szervizből azzal az üzenettel, hogy ott sem tudtak vele mit csinálni így teljesen új belsőt kapott. Ujjé gondoltam én, most van egy még újabb telóm :p Csakhogy azóta a net vacakol. IE-n kívül az ég adta egy világon semmi sem fér hozzá. Wifi van, IE-n minden tökéletes de se a gyári Opera se a gyári msn nem ér el semmit. Az általam feltelepített skypról már nem is beszélve.

Neten több helyen is belebotlottam a problémába de semmi olyat nem találtam ami segített volna. Van valami elképzelésetek mi okozhatja ezt?

Xever

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1791) AS


AS
félisten

Jó kis infok:
Now középén jön szolgáltatokhoz és kártyafüggetlenül.
link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1792) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ismét újra itt! :)
Hoztam egy csomag kérdést meg egy kis ajándékot, de először is a kérdések:

Hogyan tudom a legkönnyebben nyomon követni, hogy van-e az omnia 2-re elérhető, frissebb rom?
Hogyan tudok a legegyszerűbben romot frissíteni?
Ha romot frissítek, honnan illetve milyen adatok fognak elveszni, ha egyáltalán eltűnik valami?
(gondolok alkalmazásokra, médiafájlokra, telefonmemóriában tárolt kontaktokra, naptári bejegyzésekre ilyesmikre)

Kikapcsoltam a touchwiz ui-t de a memből még mindig ugyanannyit zabál és minden maradt ugyanolyan, kivéve a start menüt.

Aki pedig még nem unja a sample videókat, azoknak ajánlanám az amúgy is érdekes kis Ajándékot.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1793) anzo válasza Dyingsoul (#1792) üzenetére


anzo
senior tag

A romokról a fórumokon tudsz leginkább informálódni pl. PFC.
A frissítéskor minden a készüléken lévő adat beállítás, program törlődik ajánlott a PIM Backup használata. Teljes Backup nem ajánlott másik rom verzióra történő visszaállítása.
Frissítés menetéről itt tudsz tájékozodni: ROM Frissítés I8000-en

(#1794) Schumacher! válasza Xever (#1790) üzenetére


Schumacher!
tag

Hát először is sajnálom! :(((
Másodszor pedig mond már el pontosan hogyan csinálod és milyen progikat használsz, mert nálam mnd a skype mind a messenger működik de a legelején voltak hasonló problémák de már nem emlékszem pontosan hogy mit csináltam de megoldottam :F :C
ezért kérlek mond el és megpróbálok segíteni..

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1795) AS


AS
félisten

D-korea is megkapja a saját Omnia2 öt. de most nem fog többet tudni mint régen a a Omnia náluk.
Külsőre kicsit más:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1796) babosmiki válasza AS (#1795) üzenetére


babosmiki
addikt

Egy ilyen hátlap jó volna!
Előröl viszont nekem nem tetszik!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1797) anzo válasza babosmiki (#1796) üzenetére


anzo
senior tag

Igen olyan vágott szemű hatása van mint a koreaiaknak (de hülyén hangzik :F )

(#1798) Schumacher!


Schumacher!
tag

Starcraft és Warcraft játék a az Omnia II I8000 :R :R :R
Igen IGAZ, most játszom vele éppen :C

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1799) Maxximus válasza Schumacher! (#1798) üzenetére


Maxximus
őstag

Akkor megoszthatnád a forrást(akár privátban, vagy a ppcw......z-ról van?), ezek nekem is a kedvenceim.Lehet multiba nyomni vele vagy csak single-be?Tennél fel screenshot-ot hogy néz ki az omnián, mennyire látható.Az irányítás milyen,kezelhető?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1800) Maxximus


Maxximus
őstag

Megjelent már nálunk is az Samsung B7610 [link] , van valakinek már ilyen cucca? Ha igen tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.