Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Dare2Live válasza Ateesh (#1450) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elvileg az Androide lenne most a leg, de pl nincs rá navi, meg sok dolog. Még egy jó év mire befut.
A Symbian WM meg kinek mi. Nekem most WM van de pl édesanyának tuti majd egy kifort FWes Symbian (99%Nokia) lesz véve....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1452) fairi válasza Ateesh (#1450) üzenetére


fairi
addikt

Mi a fontos neked,miben legyen igazán jó???
ha ezt eldöntöd akkor már könnyebb lesz a választás
Igazsághoz hozzátartozik a i8000 még csak bolti garival elérhető,és Ázsiából hozzák be a gsmboltok...
i8910 picit olcsóbb néhány helyen,és magyar samsung garival is elérhető!

elégedett i8000 tulaj a sajátját dicsőíti,elégedett i8910 tulaj szintén a sajátját mondja jobbnak,akinek meg egyik sincs az meg a specifikációk,és mások hozzászólása alapján próbál okos lenni!

(#1453) Ateesh válasza fairi (#1452) üzenetére


Ateesh
csendes tag

Igazából amiatt nem tudok dönteni, h a windows vagy a symbian a jobb, ugy értem, h nekem fontos lenne, h minél több programot tudjak rajta futtatni, és nem tudom,h melyik rendszerre lehet több progit kapni, i8910ben tetszik,h szinte minden tud, söt a kamera az fantasztikus benne, omniába meg ugye ott a 800 mhz-es proci, illetve a windows. A másik fontos dolog, h a gps-t sokat használnám és nem tudom, h symbianos verziora mikor jön ki végre. A HTC doamon2-t, ill hero-t kilöttem föként a kamera miatt, szal igazábol a vacera azon megy, h melyik a jobb szoftver, föleg a jövöre nézve melyikre lehet több szoftvert kapni.
Ha ebben tudtok segiteni, az jo lenne:D!

Köszi amugy a hsz-eket mindenkitöl!
BB!
Atis!

(#1454) babosmiki válasza Ateesh (#1453) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát ha sokat navigálsz, akkor szerintem mindenképp Windows! ( igo 8 :K )
Amúgy a Windows sokkal jobban testre szabható mint a Symbian. ( pl. Mobile Shell )
Mindkettőre nagyon sok progit tudsz beszerezni, ez nem mérvadó!
Szerintem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1455) Dare2Live válasza Ateesh (#1453) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

I8910ben rendes Omap3430van azaz pont a I8000 a gyengébb.
Progi mindkét platformra van sok.

Ha sokat navizol akkor nézd meg a Garminit/IGOt. Garmini is jó de azért az IGO szvsz az etalon.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1456) fairi válasza Ateesh (#1453) üzenetére


fairi
addikt

winmo-n sokkal több progi van ez nem vitás,de sok közölük még stylusos,
sztem próbaként néz körül mik vannak...
ha wvga támogatja a progi akkor jó lesz...
HD procija fejlettebb,ne tévesszenek meg a Mhz-ek,persze Omnia II-vel sincs nagy baj,átlagfilmeket lejátssza gond nélkül szaggatás mentesen,de HD filmeket már nem!
gps akkor nyert a i8000,ha döntő szempont volt!
IGO csak Winmora(najó már szifonra is van működő változat).HD-n mondjuk a garmin fut,vagyis ott se vészes a helyzet!
symbire az IGO-t messiásként minden tulaj várja,majd eccer vmikor kitudja mikor kijön... :DDD
persze kamera résznél fordít a HD,de Omnia II jobb két htc-nél!

(#1457) fairi válasza babosmiki (#1454) üzenetére


fairi
addikt

s60v3 és s60v5 váltás nem volt baj nélküli, erre a symbian^1(alias s60v3) nem olyan sok van,persze 5800 megjelenése óta javult a helyzet,mondjuk a nokiaspecifikus progik nem fognak gond nélkül samun menni..

(#1458) Dyingsoul válasza fairi (#1457) üzenetére


Dyingsoul
veterán

éppen ezért döntöttem inkább az omnia 2 mellett :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1459) Quasi_modo válasza fairi (#1457) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nokiaspecifikus progik nem fognak gond nélkül samun menni..
99 %-uk megy. (Eddigi tapasztalat)
symbire az IGO-t messiásként minden tulaj várja,majd eccer vmikor kitudja mikor kijön... :DDD
Szerintem nem, mert vannak már más igen jó navi progik. Ezek is elnavigálnak jól és a legrövidebb úton oda ahova kell, tehát megfelelőek.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1460) fairi válasza Quasi_modo (#1459) üzenetére


fairi
addikt

Én garmint használok a Nokiámon nincs vele sok baj,de azért IGO mégis IGO:)

(#1461) Quasi_modo válasza fairi (#1460) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyszer valaki elmagyarázhatná, hogy az IGO mitől jobb mint egy másik, ami ugyanúgy elvezet oda ahova mondom. De ezt inkább ne itt.

valami

(#1462) fairi válasza Quasi_modo (#1461) üzenetére


fairi
addikt

http://mobilarena.hu/teszt/igo_8_menj_tovabb_egyenesen/osszegzes.html
meg avn oka miért közkedvelt!

[ Szerkesztve ]

(#1463) Dare2Live válasza Quasi_modo (#1461) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

MOon két használható navi van: Garmin és IGO. IGO nüanszokkal de sztem is jobb.
Ettől még a Garminival sincs semmi baj, sött ha vki épp Garminihez szokott annak lehet az IGO a rosszabb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1464) Pistivi


Pistivi
tag

Sziasztok

A Symbian vs. Windows Mobile témához én annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nekem most egy N95 8GB-m van, elég sokat használom rajta a mobil netet és valami katasztrófa, sok oldalt nem vagy csak nehézkesen tud megnyitni, legyen akármilyen gyors a kapcsolat.
Ezért is gondolkozom egy Omnia 2-es megvételén.

(#1466) Dare2Live válasza Pistivi (#1464) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem érdeklődj az N95 topicjában....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1467) Csabee. válasza Pistivi (#1464) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Omnia2-vel internetezés szempontjából és szvsz-t még a navigáció szempontjából is jobban jársz! Arról nem beszélve hogy úgy gondolom az omnia2 jobban testreszabható mint a nokia N95öd!

Üdv: Csabee.

(#1468) Xever


Xever
csendes tag

Üdv!

Én is befektettem egy ilyen szépségbe :) Szerintem a GSMLine-os 130-as árat simán megérte.
Viszont sosem volt korábban okostelefonom (az elmúlt 5 évet egy E310-essel húztam ki) és nem igazán tudom honnan szerezhetek rá progikat vagy egyáltalán milyen épkézláb progik készültek rá. Amiket eddig lehúztam azok nem nagyon akartak működni. A java-s progik a bal felső sarokban futottak, volt amitől szétesett a felbontás, volt amitől csak simán meghalt az egész :D
Szóval szeretnék linkeket és jótanácsokat kérni a tapasztaltabbaktól :)
Előre is köszi.

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1469) schumi.. :D válasza Xever (#1468) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

sztem is megérte ;) :C én is ott vettem!

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1470) hegyesip válasza Xever (#1468) üzenetére


hegyesip
csendes tag

Helló ! Próbáld meg a sesmart.hu-n, WM programok címszó alatt !

(#1471) kbencee válasza Xever (#1468) üzenetére


kbencee
aktív tag

pü ment

(#1472) Nyusziman


Nyusziman
tag

Szevasztok!!!
Érdeklődnék h ha megveszem az Omnia 2 telot akkor ezeket a gamekat vhonnan meglehet szerezni----persze törve-- nem akarok pénzt kiadni érte!!!???? Ha szifonra feltörik itt is felszokták törni??
http://www.eamobile.com/Web/mobile-games/

Köszi a válaszokat előre is!!!!
Peace!!!

ez itt NAGYON OFF.

[ Módosította: bolondember ]

(#1473) kbencee válasza Nyusziman (#1472) üzenetére


kbencee
aktív tag

:W

vegyél inkább szifont.

[ Szerkesztve ]

(#1474) babosmiki


babosmiki
addikt

Mint ha valami készülne!
Szerintem ezt Bogék rakták fel! [link]
Talán hamarosan itt a teszt?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1475) kbencee válasza babosmiki (#1474) üzenetére


kbencee
aktív tag

Általában az xxl-től kapják a készülékeket, és ott már pár napja kapható. Várom én is a tesztet. :R

(#1476) joey04 válasza babosmiki (#1474) üzenetére


joey04
titán

persze hogy ők tették fel.
igazából csodálom, hogy csak mostanra lett kész a teszt. (vagy sokáig volt náluk a cucc)

(#1477) kbencee


kbencee
aktív tag

De a samu widgetekkel ők is szívnak. Ha meglesz az omniám, akkor az lesz az első, amit kiírtok róla.

(#1478) Dyingsoul válasza kbencee (#1477) üzenetére


Dyingsoul
veterán

nekem is az volt az első :K

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1479) bolondember válasza Nyusziman (#1472) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

legyél szíves az ilyesféle-fajta témát/témákat teljes mértékben mellőzni, ez nem az a fórum.

köszönöm.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1480) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna abban segiteni, hogy miért látok omnia2-t 2féle dizájnnal? Illetve csak 1különbséggel: a mostani tesztben sima fekete műanyag a boritás, de előtte meg láttam olyan képet, amin a telefon oldalán végigmegy egy krómcsik.
Köszi...

(#1481) Nyusziman válasza bolondember (#1479) üzenetére


Nyusziman
tag

Elnézést kérek!!

(#1483) schumi.. :D válasza Orcanus (#1480) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

az volt az első típus, aztán ez a csupa fekete típus nyert és csak ezt lehet kapni... azt ne kérdezd miért ez, mert nem értem nekem jobban tetszett a krómcsíkos,
de így sem csúnya, sőt!!! :C :R

Nem tom mit vártok a teszten, főleg Userek??? :N
Én már kitapasztaltam, nagyon újat nem tudnak mondani..
Max ahogy ismerem őket, de ne legyen igazam, jól lehordják mint a Jet-et ami egy nagyon jó kis készülék csak amiatt rossz hogy saját oprendszeres..

Widget téma: én nem irtottam ki, és nálam nem is lassú, max azoknál tölt amik netes alapúak, a többi egyből beugrik mondjuk oldal váltásnál..
Minek vesztek Samut, ha utáljátok az alap kinézetét/rendszerét amit ráhúztak a windows-ra??? Én nagyon szeretem a widgeteket, inkább az a bajom hogy kevés van belőle!!!

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1484) Nezz válasza schumi.. :D (#1483) üzenetére


Nezz
tag

Samut ne vegyenek a power userek?

(#1485) schumi.. :D válasza Nezz (#1484) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

én nem ezt mondtam, hanem hogy nem értem hogy mért vesz olyan Samut aki utálja a widgetet, vagy hogy szeretheti, mivel a Samu egyik alapja vagy ismérve ez!

Omnia II - The BEST

(#1486) Dyingsoul válasza schumi.. :D (#1485) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ezt így azért nem mondanám... szerintem nem a samu találta ki a widgeteket, vagy tévedek? Szerintem valahonnan a nokiától indulhatnak a szálak, mivel az n97 megjelenése előtt minden interview-on az ment, hogy "widgets widgets widgets..." Mást nem is nagyon tudtak mondani arról a telóról... jah meg hogy full qwerty, de kb ennyiben ki is merült.... Persze elképzelhető, hogy nem a samutól sem a nokiától indult a widget láz.

Ha tévedek javítsatok ki! :R

Az mondjuk tény, hogy a samu az újabb-régebbi érintőseibe akarva akaratlanul belepasszírozza a widgeteket :DD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1487) Dare2Live válasza Dyingsoul (#1486) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

widget már sokkal régebbi, hogy ki tallta ki az passz...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1488) schumi.. :D válasza Dyingsoul (#1486) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

azt nem tudom hogy ki találta ki a Widgetet, de ha azt mondom hogy Widget akkor első márka a Samu ami eszünkbe jut... vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1489) kbencee válasza schumi.. :D (#1488) üzenetére


kbencee
aktív tag

sajnos. Anno az f480-nal kezdték, ha jól tudom. TouchWiz-zel nekem különösebben nincs bajom, de a widgetektől kiráz a hideg. Inkább a csupasz 6.5 WM, csak egy frankó kis 3.01-es Mobile Shell, vagy winterface

(#1490) Orcanus válasza schumi.. :D (#1483) üzenetére


Orcanus
csendes tag

Hát nagyon sajnálom hogy elhagyták ezt a krómcsikot. Azzal sokkal szebb és minőségibbnek nézett ki. (bár most sem rossz :) ) Ez akkor azt jelenti, hogy ilyen csikkal nem is került a boltokba sem (persze nem itthon) ??
2GB és 16GBos változat mikor lesz elérhető?

(#1491) fairi válasza schumi.. :D (#1485) üzenetére


fairi
addikt

nem widgetek a fő baj,hanem h tetű lassú a lapozás todayban és egy lapozás után még a shortcutként működő widgetek is töltődnek(1-2 sec)!
Uj TouchFloban(2.5) is vannak már widgetként működő ikonok,de nincs semmi töltődés!
Mobileshell is widgetes stb...

Bogék videóján a facebook shortcut töltődik,szinte sírni lehet!

(#1492) babosmiki válasza schumi.. :D (#1483) üzenetére


babosmiki
addikt

Max ahogy ismerem őket, de ne legyen igazam, jól lehordják mint a Jet-et ami egy nagyon jó kis készülék csak amiatt rossz hogy saját oprendszeres..
És igazad is lett! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1493) fairi válasza Dare2Live (#1487) üzenetére


fairi
addikt

jaja,régi cikkeket is lehet róluk találni pl.:web widget..
de a mobilokban valszeg először a samu használta az f480-ban..
kicsit gondolkodik az ember nem talál máshol ilyeneket!
Iphone előtti kor( i.e.k.) nem volt nagy divatja az ujjal kezelésnek...
Iphone koraban(i.k) levő próbálkozásoknál az f480-ban tűnik widget fel.előtte a samunak croix volt,lg az a-classal próbálkozik,fejlődik a TouchFlo de widget nuku!Nokia még tervezi a érintős mobilt,android még csak elmélet....

(#1494) schumi.. :D válasza Orcanus (#1490) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

én is így gondoltam (dobott a minőségén, kicsit drágábbnak tűnt :DD ),
de hidd el így is nagyon komoly a gép :R :C

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1495) Ateesh


Ateesh
csendes tag

Sziasztok!

A minőség tényleg ennyire gagyi, v csak a tesztelőnek volt rossz napja és azért huzta le külsöre a telot?

(#1496) schumi.. :D


schumi.. :D
csendes tag

gyönyörű fényes fekete, olyan szépen simul a kezedbe és sejtelmesen kikacsint másokra a markodból, hogy irigyek legyenek rád :DDD
nem mellékesen gyönyörűen passzol a Samsung wep200-as, kis szintén fényes fekete bluetooth fülesemhez :C :DD

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1497) schumi.. :D válasza Ateesh (#1495) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

milyen tesztelő mondta??? mert bárki volt nagyon nem volt igaza, és akkor még finoman, és gyöngéden fejeztem ki magam!!!!! :((

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1498) joey04 válasza schumi.. :D (#1497) üzenetére


joey04
titán

az Omnia II közepes minőségű, az ujjlenyomatokat nagy előszeretettel gyűjtő, fröccsöntött plasztikból van, ami véleményem szerint túl gagyi egy ilyen kaliberű masinához, arról nem is beszélve, hogy elegánsnak sem mondható.

(#1499) schumi.. :D válasza joey04 (#1498) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

ez most a Te véleményedet vagy idézted valahonnan??? :F

Omnia II - The BEST

(#1500) joey04 válasza schumi.. :D (#1499) üzenetére


joey04
titán

itteni tesztből idézet.
így rá vagy pörögve és még csak el sem olvasod az itteni tesztet??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.