Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) fairi válasza AS (#1534) üzenetére


fairi
addikt

symbianba már letették idén a dolgot(i8910)
winmo is kipipálva(i8000,ezen még van dolgozni,widgeteket rendre nevelni)
igy a linux marad,eddig ezen a téren nem alkottak nagyot(galaxy ami androidos de tök átlagos(najó OLED) lett)
ha már álmodozunk akkor én is teszek vmit ide:)

(#1552) AS válasza fairi (#1551) üzenetére


AS
félisten

Pedig lehet S60 is , söt android 2.0 val szerelt Samsungok is jönnek 2010 ben.
A I7500 csak egy bemelegítő.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1553) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1550) üzenetére


Schumacher!
tag

ISTEN VAGY :R :C
KÖSZÖNÖM!!!!
Nagyon pánikba estem, nem emlékeztem már a hard resetre..

MINDENKINEK JÓ TANÁCS NE TEGYE FEL AZ age of empires játékot, ugyanis az csinálta ezt velem!!!!!

A géppel készült képek nem szálltak el szerencsére!!!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1554) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1549) üzenetére


Schumacher!
tag

én is próbáltam most amit mondtál és nekem sem menti bele a meglévőt, pedig berakja worktel-nek és ranyomok hogy done, és megnézem és nincs ott..

mégsem, meg van a megoldás, változtass még vmit a már meglévő contoact-on, mondjuk rakd be personalba vagy business-be és úgy mentsd le a Done-nal!
Úgy már elmentette nekem!

Még egyszer kösz a segítséget!

Jó éjszakát Omniások! :)

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1555) Lancelot24 válasza Schumacher! (#1554) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

Működik! Köszönöm!

Jó éjt mindenkinek!

(#1556) Gaabbaa válasza jjc (#1545) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

milyen rom van most rajta? Ha megjön 6.5 akkor azt elvileg garancia vesztés nélkül fel lehet rá küldeni? vagy ezt felejtsem el, és csak szervízben csinálják meg súlyos ezrekért? Hamár nem használtan veszem (mint anno az i900-ast) akkor lehet nem akarnám a garit elbukni egy romfrissítés miatt, márpdig az omnia-t is "orba szájba" frissítgettem.... Szóval akkor most hogy is lesz ez?

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1557) kbencee válasza Gaabbaa (#1556) üzenetére


kbencee
aktív tag

6.5 felmegy rá. A Samu hivatalosan is ad ki frissítést.
Ha főzött rom van rajta és gariztatni kell, akkor a biztonság kedvéért visszateszed rá a gyári romot és kész.

(#1558) Schumacher! válasza kbencee (#1557) üzenetére


Schumacher!
tag

Szia!

Útmutatás, segítség???
Te már megcsináltad, vagy csak olvastál róla vagy mondták????

Írj már bővebben :DD :)) !!!!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1559) Lancelot24 válasza Schumacher! (#1554) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Szia!

Azt esetleg próbáld ki, hogy ha egy új számot akarsz elmenteni, akkor csak a SIM-re engedi menteni. Neked nem?

Ha nem akkor hol kell beállítani?

Ötlet?

(#1561) hegyesidr válasza s60_Tuning (#1560) üzenetére


hegyesidr
tag

1 hét múlva SE Satio !

(#1562) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1559) üzenetére


Schumacher!
tag

Phonebook-(bal alsó sarok) New- és ott van hogy Sim vagy outlook
És outlook a telóra menti!
Ez tuti! ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1563) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Engem még mindig az foglalkoztat, hogy a telefonkönyvben a kontaktokhogy hány pixel x hány pixeles képeket tegyek? :F

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1564) Quasi_modo válasza Dyingsoul (#1563) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Valószímüleg a képernyőhöz igazítja mint az i8910. Meg lennék lepve ha nem így lenne.

valami

(#1565) Dyingsoul válasza Quasi_modo (#1564) üzenetére


Dyingsoul
veterán

jó, de úgy értem nem akarok egy 2560*1950-es képet odatenni, mert az nagy, de nem tudom mi az optimális méret, ami a leghelytakarékosabb, valamint jól nézki és nincs eltorzítva....

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1566) erdoke válasza Dyingsoul (#1565) üzenetére


erdoke
titán

Full képernyős hívókijelzéshez nyilván WVGA-t.

A legjobb aláírás a héten

(#1567) Schumacher! válasza Dyingsoul (#1565) üzenetére


Schumacher!
tag

miért neked nem kicsibe jelenik meg, mit használsz hogy nagyba jelenjen meg??
Mert nekem eddig egyik se vált be az s2u2 azt hiszem így hívják.. mind ugrált az eredeti kép kijelző (ami kicsi) és a nagy s2u2 között( a nagy meg pixeles úgy hogy értem mit szeretnél megcsinálni) de a programok eddig nem váltak be nekem, mert próbáltam már másikat is!
mert hülyeség hogy ekkora gyönyörű képernyő és kicsi képben ugrik elő a hívó :)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1568) Ateesh


Ateesh
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, h az omnia II-nek is karcállo üvegböl van a kijelzöje, mint a hd-nek, v itt ténylegesen meg kell nyomni az érintöfelületet (ugy értem, h ha megnyomom, akk a piceleknél látszik az elmosodás, v miivel üveg van elötte igy ilyen nem lehetséges?) Föleg azért érdekel, mert zsebben hordanám, és ha már kiadok ennyi pénzt vmelyikért akk legyen massziv:D!

Előre s köszi a válaszokat!
BB!

(#1569) erdoke válasza Ateesh (#1568) üzenetére


erdoke
titán

Egyáltalán nem üveg, nemhogy karcálló.

A legjobb aláírás a héten

(#1570) Schumacher! válasza Ateesh (#1568) üzenetére


Schumacher!
tag

Egyáltalán nem karcálló ezt már többször írtam itt másoknak, a HD sem (pont annál saját tapasztalat hogy karcolódik!!!) Mindenkinek javasolom amennyiben ilyen készüléket vásárol az tegyen rá egy komolyabb fóliát!
Baráti Jó tanács ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1571) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy a hivatalos romfrissítést honnét lehet majd elérni? Gondolom a PC Studioban található frissítés menüpontból! A Samsung ad ki valami infót, hogy mikorra várható?

Előre is köszi az infókat!

(#1572) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1571) üzenetére


Schumacher!
tag

Privát ;]

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1573) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Sziasztok! Na, végre megvan a kicsike! ujmobil-nál lett véve! Rettenet meg vagyok elégedve a telcsivel, egyszerűen fantasztikus a kijelzője, valami mesés látvány! A hangzása is rettenet jó, főleg ez a wowHD beállítás! Maga a menürendszer teljesen rendben van, ha touchwiz felület be van kapcsolva, akkor tényleg alig marad valami a winmobil megszokott kinézetéből, de ha az kikapcsolt állapotban van akkor kb. ugyan olyan mint az i900-as volt. :K

Annyira szép.............. :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :C

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1574) babosmiki válasza Gaabbaa (#1573) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula, jó neked!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1575) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Igo-val kapcsolatban megosztok pár gondolatot/tapasztalatot! Mindenképp olyan verziót használjatok ami már támogatja a 800x480 ill 480x800-as felbontást! Ezt könnyen meg lehet nézni a data ill. branding zip-ek megnyitásával! Ha megvannak az említett felbontású névvel ellátott mappák akkor menni fog! Ha mégse akarna így elindólni akkor sys.txt-ben kell keresni a hibát! Nálam a következők vannak benne:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
vga=0

[rawdisplay]
class="landscape"
screen_x=800
screen_y=480
highres=0

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1576) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

valaki meg tudja mondani nekem hogy hogyan lehet a hálózatot behergelni a pda és a pc között wifi-n keresztül? Jó volna ha látnám a pc megosztott meghajtóit! :))

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1577) phhh


phhh
tag

Sziasztok!
Itt nem nagyon találtam infot a hivatalos (magyar) árról, minden estre samsungos muki ma 180-200k közöttit mondott, remélem csak viccelt! :F

A munkával gond van, a gond bajjal jár, a bajt pedig kerülni kell!!!

(#1578) Viktor0610 válasza phhh (#1577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google kereséssel megtaláltam, hogy kb. 150000 forint a hivatalos garanciális ára.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1579) fairi válasza Viktor0610 (#1578) üzenetére


fairi
addikt

annyi lesz,én a speedshopba voltam,ott is ezt mondta a csóka!
induló hivatalos árnak szuper,fog ez lefele esni!
Gsm garis most is elég jó...

(#1580) phhh válasza fairi (#1579) üzenetére


phhh
tag

úgylegyen! :K

A munkával gond van, a gond bajjal jár, a bajt pedig kerülni kell!!!

(#1581) jjc


jjc
aktív tag

kijött az spb mobile shell 3.5
végre csináltak saját üzenetkezelő részt.
ms-eseknek kötelező
[link]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1582) Xever


Xever
csendes tag

Na, hogy valami rosszat is mondjunk végre a telefonról. Úgy tűnik hibás a telóm, mert bár minden más jónak tűnik nem nagyon lehet vele telefonálni. Nem talál hálózatot, eldobja a hálózatot, fedett helyen semmit sem talál és a torony tövéből is csak harmadik nekifutásra jutott el odáig, hogy kicsengjen.
Mondjuk a cég korrekt volt. Tényleg próbáltak segíteni, ők hívtak fel, hogy inkább telefonon intézzük mert gyorsabb mint az e-mail és mikor minden csődöt mondott küldtek érte egy futárt. Nagy piros pont a gsmline-nak.

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1583) Schumacher! válasza Xever (#1582) üzenetére


Schumacher!
tag

Sajna :((( :(
És mit ígértek garisan? ..mert én is ott vettem!

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1584) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha valaki van olyan speckó helyzetbe hogy van i8000 és iphone-ja is!
Az megmondná nekem hogy ha nappal szembe nézi a két kütyüt, akkor melyiknek láthatóbb jobban a kijelzője?

Üdv: Csabee.

(#1585) erdoke válasza Csabee. (#1584) üzenetére


erdoke
titán

Egymás mellett nem láttam a kettőt, de mivel az Omnia II-nek csak egy fokkal jobb ebben a tekintetben a kijelzője, mint az Omniának, így egyértelműen az iPhone kijelzője jobb ebben. Amúgy meg pixeles és sokat fogyaszt. :D

A legjobb aláírás a héten

(#1586) Schumacher! válasza erdoke (#1585) üzenetére


Schumacher!
tag

MI Pixeles és mi fogyaszt sokat??

Nekem Omnia II van, a tesomnak Iphone, hasonlóak napfényben, egyik sem tűnik sokkal jobbnak mint a másik, olyan szempontból, hogy vmelyik világosabb vagy láthatóbb lenne..
A Szifonos(Iphone)-os tesom is ezt mondta ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1587) erdoke válasza Schumacher! (#1586) üzenetére


erdoke
titán

A kb. azonos felületű TFT fogyaszt sokat az AMOLED-hez képest, és a 320x480-as felbontás pixeles a 480x800-hoz képest. Ellenőrizd a pixelméretet. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#1588) jjc válasza erdoke (#1587) üzenetére


jjc
aktív tag

páromnak szifonja van, de ő valami sminktükörszerű fóliát vett rá kb. aranyáron az almás boltban.
kb. semmi nem látszik nála napfényben. így ilyen viszonylatban az omnia II mérföldekkel jobban látható. :-D
komolyra fordítva, nekem az ég világon semmi bajom nincs a láthatóságával verőfényes napsütésben.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1589) Csabee. válasza erdoke (#1587) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Amoled jó hogy kevesebbet fogyaszt.. teljesen új technológia! Csak kíváncsi lennék mi a különbség a két kijelző között :)

Üdv: Csabee.

(#1590) Schumacher! válasza erdoke (#1587) üzenetére


Schumacher!
tag

Ja ok, csak nem értettem melyikre / mire mondtad..
Azt hittem az én kicsikém Omnia II-re mondtad :DDD

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1591) Dare2Live válasza Schumacher! (#1590) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

arra mondta.... de felejtsd el... nem lényeges...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1592) Gaabbaa válasza Csabee. (#1589) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

én ma töbször is elővettem az utcán hol napsütésben hol felhős időben és meg kel mondjam hogy napon szinte ugyan olyan volt mint felhős ég alatt, tökéltesen láttam mindent, i900-hoz képest sokkal jobbra sikerült a i8000 :DD E tekintetben sem bántam meg a vételét! Ha meglesz/van rá a mannád akkor rohanj megvenni! :C :K :C KEGYETLEN jó lett!

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1593) Csabee. válasza Gaabbaa (#1592) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Te budpesti vagy? (nevednél az van)Lehet megnézném..:)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1594) Gaabbaa válasza Csabee. (#1593) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

okés, nekem nem gond! Privátban a többit...

És hogy valami új infót is megosszak veletek: most tettem fel az spb keyboard-ot! Hihetelen gyorsan lehet vele sms-t írni, szuper jól kitölti a képernyőt a program! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1595) Schumacher! válasza Gaabbaa (#1594) üzenetére


Schumacher!
tag

Végre egy újabb elégedett vásárló, bár én csak ilyenekről tudok, vagy láttam :K :C

Hányas verzió az spb keyboard :U ?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1596) Gaabbaa válasza Schumacher! (#1595) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

asszem 4.0

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1597) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

sajna a g alarm nem akar teljes értékűen működni, a tilt senzor nem aktív, nem találja a mozgásérzékelőt... :((( remélem mihamarabb kijön egy progi ide is, úgy mint az i900-ra! :C

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1598) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

egyébként valahogy nem érzem aszükségét annak hogy telepakoljam soksok progival, mert az alap dolgok is kielégítik az igényeimet....Nagyon jóra sikeredett az össze progi ami benne van! :C Most kb 10 külön alkalmazás van rajta, míg az i900-nál vagy 50-t feltettem...

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1599) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ti milyen navigációs progit használtok? készülök beszerezni az igo 8.3-at, de nem igazán vágom hogy hogy működnek ezek a programok.

Ezzel ismerkedem, de itt nem írja, hogy kompatibilis lenne a 480*800 as felbontással. Amúgy gyalogos navigáció van ezen?

Tulajdonképpen semmit nem tudok a navigációs progikról, de nagy szükségem lenne városi gyalogos navigációra.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1600) Schumacher! válasza Dyingsoul (#1599) üzenetére


Schumacher!
tag

Igo 8-ast használok az tökéletes erre már csak ha nagyon aprólékos vagy akkor csak az újabb térkép bővítményeket vagy hozzáadásokat kell megszerezni..
Ebben minden van gyalogos/ BKV-s :DDD úgy nem véletlenül mondjuk itt páran hogy ez az ajánlott, jaaa és természetesen full képernyőben gyönyörűen nézhető követhető MÉG gyalogosan is a napsütésben :C (próbáltam)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.