Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Xever válasza Schumacher! (#1794) üzenetére


Xever
csendes tag

Teljesen alap a telón minden. Egy budget progit tettem fel pluszban és egy Skype-al próbálkoztam de mivel mindig kifagyott azt leszedtem.
A probléma annyi, hogy IE tökéltesen működik, de valamiért semmi más nem fér hozzá a nethez. Igazság szerint azért nem értem a helyzetet mert mielőtt elküldtem volna szervízbe minden ment... Azt mondták teljes belsőt cserélték azért már arra gondolok hátha nem az a szoftveres cucc van benne ami előtte volt. Windows verziónál ezt írja CE OS 5.2.21006 (Build 21006.1.5.74) Nem tudom ez számít-e.

Köszi, hogy segíteni próbálsz.

[ Szerkesztve ]

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1802) Maxximus válasza Xever (#1801) üzenetére


Maxximus
őstag

Hali.Nemtom miért,de a skype 2.5 , 3.0 bármelyik nekem is rendszeresen fagyott az i900-on is. A FRING-et használtam ami benne volt a DXIA5-ös Rom -ba "gyárilag" (Taril,Romovics verzsön) és megszerettem, mert nagyon jó egyszerre látja az MSN-t és SKYPE-ot azonkívül nagyon stabil Próbáld ki ezt [link]
(csak i900 van a készülékeke között, de ez fut az i8000-en is próbáltam) és olvass utána itt: [link]
A többi dololggal kapcsolatban, ha felteszel valamit és gond van érdemes HR-t csinálni utána, hogy minden kipuszuljon. Csináltál? Ja és inkább ROM verziót írjál Pl: "GT-i8000-XXIH3" , nekem ez van gondolm Neked is.(Ez volt a "kezdő" ROM), nekem stabilnak tünt) Ha nem akkor lehet itt van a blöki elásva.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1803) rumos14


rumos14
nagyúr

na pár nap használat alapján teljesen elégedett vagyok. az anyaghasználat lehetne kicsit "fémesebb", de strapás műanyagnak tűnik. gombokat átprogramoztam, today képernyőt a magam kedvére szabtam.
nincs tippetek véletlenül vmi óra progira, nekem elég lenne annyi, hogy a today-en felül kb. akkora méretben mint a lock képernyőn, mutassa a dátumot, időt? valami szép betű/szám típussal persze.
aki nem a widget menüt használja, esetleg megosztana egy screenshot-ot a today-ről?

(#1804) rumos14 válasza Maxximus (#1800) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem is rossz az ára. de számomra ez már elég bumszli, továbbá körülményes, kétkezes művelet a gépelés.
az az óra a felső sorban tetszik, jó is lenne nekem.

(#1805) Schumacher! válasza Maxximus (#1799) üzenetére


Schumacher!
tag

Warcraft csak más néven: Wargus, nagyon jól fut, a betöltése hosszabb mint a normál játékoké és nem csinál ikont se, hanem be kell menni a progiba és ott exe teljesen mint a pc.. Teljesen kezelhető ujjal ugyan olyan mint a normál game, és ami nagyon fontos teljes képernyős :C ESZMÉLETLEN!!!! :R
részletesebben még nem mentem bele, multy meg ilyenek, mert elkezdtem egy játékot és csak ültem és nem hittem el :D
A warcraftben "csak" emberekkel és orc-kal lehetsz, a starcraftben meg csak emberekkel legalábbis ezt látom de lehet hogy bővíthető vagy vmi, de az alap game ezekkel rendelkezik ;]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1806) Schumacher!


Schumacher!
tag

na még mondjon vmit egy szifonos ezek után :DDD :DDD

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1807) Schumacher!


Schumacher!
tag

hamarosan mindenkinek segítek hol lehet megvenni ;] :P a játékokat! ;)

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1808) erdoke válasza rumos14 (#1803) üzenetére


erdoke
titán

Pocket Digital Clock
Találsz skineket a fejlesztő honlapján.

A legjobb aláírás a héten

(#1809) Xever válasza Maxximus (#1802) üzenetére


Xever
csendes tag

Harmadszor is Hard Reseteltem és most jó... Én már nem is akarom megérteni inkább örülök, hogy működik.

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1810) Maxximus válasza Xever (#1809) üzenetére


Maxximus
őstag

"Öcsém ez a való világ,pénz drogok, fegyverek na meg a pi...." ööö, akrom mondani WinMo !! :K :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1811) Maxximus válasza Schumacher! (#1805) üzenetére


Maxximus
őstag

Akkor ráhibáztam ott keressem? Screenshot-ot tudsz addig lökni? Csak jövőhéten jön ki a szervízből a 2-esem ha minden igaz, nemtom kipróbálni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1812) rumos14 válasza erdoke (#1808) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi, az van fent, akkor keresek hozzá skin-t.

(#1813) Maxximus


Maxximus
őstag

Starcraft i8000-re (A fájlokat fül és értelemszerűen a WVGA)
[link]

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1814) Schumacher! válasza Maxximus (#1811) üzenetére


Schumacher!
tag

íme a Warcraft-ból néhány jelenet a nagy háborúzás közben... :B :R

Minden teljesen ujjal történik, és ugyan úgy mint a normális pc játékban minden save, menu, load stb.. csak 2 ujjas a dolog mert mindig meg kell nyomni a kívánt parancsot is a bal oldalon, mivel nincs egér...

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1815) rumos14 válasza Xever (#1809) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezt a jelenséget sajnos én is beszívtam. IE hozzáfér a nethez, meg még az időjárás progi meg a GPS koordináta firssítő, de Opera, Skype, Midomi nem. HR után okés. próbálom megfejteni, mitől hülyül be.

(#1816) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy aki a GSMLine-nál vette a I8000-ét, az mennyi garanciát kapott rá? Én úgy emlékszem, hogy amikor rendeltem, akkor 1 év teljes körű garanciát mondtak rá. A garancia papíron pedig "csak" 6 hónap van írva. Nagyon ideges lettem, csak most vettem észre.

Ha valaki náluk vásárolt, akkor légyszi nézze már meg, hogy mennyi van neki írva.

Előre is köszi!

U.i.: Eddig semmi baja nincs a gépnek, hál'isten, de ne szarakodjanak itt 6 hónap garival....

(#1817) Gaabbaa válasza Lancelot24 (#1816) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

én pont ezért nem náluk vettem, mert amikor rákérdeztem hogy mennyi rá a gari akkor azt mondták hogy a készülékre fél év, a szoftver-re (amivel kb. semmit nem érsz) meg 1,5 év.... Szóval szerintem neked is csak fél év van rá.... :(((

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1818) anzo válasza Lancelot24 (#1816) üzenetére


anzo
senior tag

Szerintem ezt simán meglehet támadni mert tudtommal min.: 12 hónapot kell adni az ilyen eszközökre. Ha belegondolsz, hogy egy cipőre is 12 hónap van akkor azt hiszem ez természetes egy ilyen értékű készülék esetében.

(#1819) rumos14 válasza anzo (#1818) üzenetére


rumos14
nagyúr

ruhára tudtommal pont 6 hónap szavatosságot szoktak adni.

(#1820) kbencee


kbencee
aktív tag

xxlgsm oldalán nézegettem, hogy elvileg van rose-black és sima black változat is. Ezek között mi a különbség? Vagy csak elírás?

(#1821) rumos14 válasza rumos14 (#1815) üzenetére


rumos14
nagyúr

szóval HR után felpakoltam a szokásos progikat és most meg az Opera. nemtom, mi hülyíti meg, de most nyomok egy backupolást.

(#1822) rumos14 válasza kbencee (#1820) üzenetére


rumos14
nagyúr

egyfajta fekete van, rose black a fantázianév, ez van a dobozra írva.

(#1823) Xever válasza rumos14 (#1815) üzenetére


Xever
csendes tag

Igazság szerint egy Skype-on kívül semmit sem tettem rá, szóval nem nagyon tudok másra gondolni, minthogy az csinált vele valamit. De ha rájössz mi okozta az engem is érdekelne, ne fussak belel legközelebb.

Közben felraktam Fringet de nekem nagyon nem jött be. A hangminősége gyalázatos volt, torzított és halk volt. Én csináltam valamit rosszul? Nimbuzz sokkal szebb hangot produkált. Az egyetlen hátránya amit találtam az az, hogy nem tud csatlakozni netre ha rá van dugva laptopra csak ha a teló wifijét használom. Ja és konferenciabeszélgetésbe egyikkel sem sikerült becsatlakoznom sem, nemhogy kezdeményezni. De még nem adtam fel :)

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#1824) kbencee válasza rumos14 (#1822) üzenetére


kbencee
aktív tag

:R köszönöm

(#1825) Schumacher! válasza Lancelot24 (#1816) üzenetére


Schumacher!
tag

Én is ott vettem és nekem is 6hó de mégegyszer mondom nem gáz ha addig nem történik vele semmi nem fog vagy naon kevés az esély hogy történik vele mi..

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1826) rumos14 válasza Xever (#1823) üzenetére


rumos14
nagyúr

hát, lehet hogy a Skype. mert felpakoltam mindent amit az előző körben, kivéve a Skype-ot, és még rendben van.

(#1827) erdoke válasza rumos14 (#1826) üzenetére


erdoke
titán

Már több helyen olvastam, és nem csak Omnia II témában, hogy Skype helyett Fringet használnak, mert előbbi problémás.

A legjobb aláírás a héten

(#1828) Schumacher! válasza erdoke (#1827) üzenetére


Schumacher!
tag

Nekem Sype és Messenger van rajta és mindkettő megy gyönyörűen..
Milyen verziókat raktatok fel.. :F ?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1829) Schumacher! válasza Xever (#1801) üzenetére


Schumacher!
tag

Szia Xever!
Bocs hogy csak most de leginkább az számít illetve azt kérdezném hogy milyen verzió a Skype?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1830) Schumacher!


Schumacher!
tag

Egy újabb tudósítás és élmény beszámoló egy sokak által imádott régi jó kedvencről ami szintén gyönyörűen teljes képernyővel megy a Samsung Omnia II

IGEN EZ A STARCRAFT!!!!!!!!!! :C

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1831) AS válasza Schumacher! (#1830) üzenetére


AS
félisten

Nagyon komoly, AMOLED kijelző miatt még-szebb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1832) Schumacher! válasza AS (#1831) üzenetére


Schumacher!
tag

Tényleg nagyon hihetetlen és szép a játék és ebben a méretben élvezhető is!!! :C

Ez a készülék az össz szolgáltatás és élmény amit tud nyújtani nehezen felülmúlható ilyen külsővel és ezzel az optimális nagysággal! :R

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1833) Schumacher!


Schumacher!
tag

Valaki tud segíteni a kezdeti halk csengés kikapcsolásában :F ?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1834) rumos14 válasza erdoke (#1827) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi. annyira nem fontos nekem a Skype, csak külföldön használom.
Schumi, a legújabbat tettem fel ami a honlapjukon volt.

ja Spb Backup-ból is érdemes egy újat feltenni, mert az 1.6.x köhögött eléggé meg atomlassú volt, a 2.0.x már megy szépen.

(#1835) rumos14 válasza Schumacher! (#1833) üzenetére


rumos14
nagyúr

pdafanclup Omnia II faq-jában le van írva: [link]

(#1836) szijartg válasza rumos14 (#1819) üzenetére


szijartg
senior tag

cipőre ruhára 6 hónap.
de ilyen műszaki dolgokra kötelező az egy év.
ez miatt nem vettem meg az ósönbe egy fasza kis autós erősítőt (elég jól le volt árazva) mert 6hónapot akartak rá adni, de az is úgy hogy ha hivatalos beszerelő műhely végzi a beszerelést! képükbe röhögtem...

amúgy remélem hogy hamarosan (hírek szerint nov közepén) kiadják t-nél is. és akkor én is a népes táborotokat szaporítom.
sok-sok kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1837) Schumacher! válasza rumos14 (#1835) üzenetére


Schumacher!
tag

nekem az egy kicsit kínai :B

ez hol van? -> HKCU\ControlPanel\SoundCategories\Attenuation

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1838) anzo válasza Schumacher! (#1837) üzenetére


anzo
senior tag

Registryben vagy a TC-vel vagy resco-val megtudod nyítni ill PHM Registry Editorral.

(#1839) Schumacher! válasza anzo (#1838) üzenetére


Schumacher!
tag

letudnád lépésekben írni :F hogy jutok el oda, nekem ez a rész úgy látszik teljesen kimaradt :B :((

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1840) anzo válasza Schumacher! (#1839) üzenetére


anzo
senior tag

Mi van fent neked Total Commander?

(#1841) Schumacher! válasza anzo (#1840) üzenetére


Schumacher!
tag

nincsen fent..
csak azzal megy?

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1842) anzo válasza Schumacher! (#1841) üzenetére


anzo
senior tag

Vagy azzal vagy valamelyik registry editorral Resco, PHM Registry editor valamelyiket rakd fel mert enélkül nem tudsz a registryben turkálni.

(#1843) Schumacher! válasza anzo (#1842) üzenetére


Schumacher!
tag

és ha fent van a total c akkor hogyan tovább..?

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1844) Schumacher!


Schumacher!
tag

nem tudja ezt senki leírni normálisan ha már felpakoltam a totalcomandert???????? :( :F :W

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1845) anzo válasza Schumacher! (#1844) üzenetére


anzo
senior tag

De letudja :)
A TC-ben azt hiszem legfelül van a reg plugin abba bele mész és máris benne vagy a registryben ott megkeresed a nevezett kulcsot módosítod és kész ennyire egyszerű.

(#1846) Schumacher! válasza anzo (#1845) üzenetére


Schumacher!
tag

fogalmam sincs mit csináltam de megtaláltam az elmondásod alapján :B :DDD
Köszönöm! :R :C

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1847) Schumacher!


Schumacher!
tag

JA ÉS MEGCSINÁLTAM, egy újabb apró öröm :) :C

U.I.: NEM VOLT EGYSZERŰ :((( :( :B :B :B

[ Szerkesztve ]

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#1848) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nah megcsináltam a starcraftot!schumacher a privi tárgytalan! :DD

Emugy egyet mondjatok meg: lehet kapni valami szebb hátlapot, amiben vannak kis piros csíkok? mint pl a másikfajta omnia 2-n ami az előző oldalon van? megőrülök egy olyan hátlapért, vagy ahhoz hasonlóért!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1849) rumos14 válasza Schumacher! (#1844) üzenetére


rumos14
nagyúr

Schumi, ez nem F1, ne kell száguldani! ;)

(#1850) rumos14 válasza Dyingsoul (#1848) üzenetére


rumos14
nagyúr

mindig távol állt tőlem az ilyen, de nekem is megfordult a fejemben vmi optikailag tuningolt hátlap :B

más: autós tartóra van tippetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.